Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Czy zdarzają się nadgodziny w Wawel S.A.?

WW

Jeśli pytasz o prace ph to nadgodziny masz każdego dnia za które nikt Ci nie zapłaci

Zawiedziona

Dokładnie. Jak pracujesz jako PH nigdy nie wrócisz po 8h do domu. A jak wrócisz to źle bo za szybko. (usunięte przez administratora)A czas pracy liczą od pierwszej wizyty. A nie od kiedy odpalisz tableta i usiądziesz do samochodu. Czyli jak z domu wyjedziesz o 7 A w sklepie będziesz o 7.30 to Twój czas jest od 7.30. Tragedia

zaciekawiony
@Zawiedziona

a czy za dodatkowy czas w pracy otrzymujesz nadgodziny ?

Cała prawda
@Zawiedziona

Daj sobie spokój towar się nie sprzedaje, zero wymian i codziennie rano będą ci ryli beret na telko codziennie o 8 rano i tak dzień w dzień, potem co zrobiłeś do 12 co zrobiłeś do 16 meile, tabelki nie warte zachodu a wszystko za (usunięte przez administratora)netto a premii nie zrobisz bo musiał byś realizować plan i na tradycyjnym i na nowoczesnym na poziomie 90% żeby dostać co kolwiek a potem kierownic tak przekombinuje ze zabraknie i 1% i nic nie dostaniesz. (usunięte przez administratora) Szkoda życia

@Cała prawda

To prawda. Narzucane są zadania bez wyobraźni. Jeździsz cały miesiąc, sprzedajesz, a i tak później usłyszysz, że nie zrobiłeś, ale dowiesz się o tym przy rozliczaniu premii.. bo raportu to nawet na oczy nie widzisz. Traktuje się tu ludzi jak głupków, a potem wszyscy zdziwieni, dlaczego ludzie odchodzą i dlaczego w firmie jest źle. O podwyżkach zapomnij, coraz więcej obowiązków zrzucają na ciebie, a z wypłata stoisz w miejscu.

Młoda

Wysłałam kilka dni temu CV na stanowisko PH. Wiadomo jak wygląda podstawa i szansa premii? Po ilu dniach odpowiadają na CV? Bo nie ukrywam mam kilka ofert ale zależy mi na pracy w Wawel S.A. bo produkt bardzo obiecujący :) Dzięki

@Młoda

Dzień dobry, dziękujemy za przesłaną aplikację i zainteresowanie naszą ofertą. Zazwyczaj kontakt z propozycją udziału w dalszym etapie rekrutacji następuje do dwóch tygodni. W przypadku rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, po weryfikacji CV i pierwszym kontakcie telefonicznym, wybrani kandydaci są zapraszani na spotkanie rekrutacyjne z bezpośrednim przełożonym. Podczas każdej rozmowy szczegółowo omawiamy warunki współpracy oraz zakres zadań. Po spotkaniu podejmowana jest finalna decyzja o zatrudnieniu. Publikując ogłoszenia o pracę, ze względu na dużą liczbę nadesłanych aplikacji, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie informujemy, iż rekrutacje na stanowisko Przedstawiciela Handlowego na ten moment zostały zakończone. Zapraszamy do śledzenia naszych ofert na stronie internetowe: https://www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

xxagniexx
@Młoda

Zaczynasz od (usunięte przez administratora)brutto podstawy. Szansa premii? Aby dostac cokolwiek należy spełnić warunek 90% na rynku nowoczesnym oraz niezależnym. Rzadko kto wyrabia plany. Co miesiąc masz też dodatkowe zadanie do wykonania. (usunięte przez administratora)Cv wysłana ? (usunięte przez administratora) Najlepsze cukierki- DOBRE SKŁADNIKI.

@xxagniexx

Dzień dobry, wysokość wynagrodzenia oraz szczegóły dotyczące premii są częścią dwustronnej relacji pracownik-pracodawca, nie odnosimy się do nich publicznie. Pragniemy jednak podkreślić, iż przytoczone powyżej kwoty i stawki nie odpowiadają stanowi rzeczywistemu. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Zawiedziona
@Młoda

Jak się zatrudniałam do Wawel też myślałam że to fajna praca z fajnym towarem. Jednak szybko życie zweryfikowało. Plany komos. Wyrobić je szczególnie w dzisiejszej dobie to praktycznie nierealne. Ciągle zmieniają się ludzie.(usunięte przez administratora) W ostatnich dwóch latach tyle zmian było, że w niektórych firmach przez 10 takich nie ma. Towsru na przeceny brak. A jak dostaniesz do z krótkim terminem.(usunięte przez administratora)

Zainteresowana

Witam. Czy w najbliższym czasie planują państwo rekrutację na produkcję?

Aktualność
Szanowni Państwo,
wszystkim odwiedzającym nasz profil i Użytkownikom życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych.

Pozdrawiamy,
Zespół Wawel
Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Pierwsza rozmowa z Panią z HR na wysokim poziomie, profesjonalnie. Następnie odbyła się rozmowa z przedstawicielem działu, tu niestety bardzo niemiłe rozczarowanie. Podczas całej rozmowy dało się odczuć traktowanie z góry. Bombardowanie serią dziwnych pytań. Proponowany poziom możliwych zarobków niestety bardzo niski.

Czy lubi Pan zagadki, ile to jest 5% ze 100? (tego typu) Co tu dużo mówić.Poziom żenujący.

Automatyk???

Witam, chciałem zapytać o stanowisko automatyk, gdyż taka oferta, pojawiła się w sieci. Ktoś napisze czy warto, jaka atmosfera, duże wymagania, ilu jest automatyków. Proszę o jakieś sugestie.

@Automatyk???

Dzień dobry, poszukujemy kandydatów z różnym poziomem doświadczenia, chcących przede wszystkim rozwijać swoje umiejętności w obszarze Automatyki. Dołączając do zgranego zespołu Automatyków, na każdym etapie wdrożenia nowozatrudnionemu Pracownikowi zapewniamy wsparcie naszych doświadczonych Specjalistów. Głównym zakresem zadań na tym stanowisku jest czynny udział w usuwaniu zgłaszanych usterek, analiza przyczyn ich powstawania, wykonywanie przeglądów, konserwacji i remontów urządzeń i instalacji z zakresu automatyki. Podczas rozmowy rekrutacyjnej zawsze przedstawiamy stanowisko pracy i szczegóły związane z zakresem obowiązków. Na spotkaniu obecny jest bezpośredni przełożony, który wyjaśni wszelkie wątpliwości i odpowie na pytania Kandydatów. Zachęcamy do aplikowania na stanowisko Automatyka poprzez naszą stronę internetową: https://www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy#oferta-2061693 Pozdrawiamy, Zespół Wawel

WAWELOWA KASZTANKOWA

Czy stosownym jest jeżdżenie z ASM i OPH w czasie tak dużej ilości zakażeń? Wydaje mi się ze nie. Powinniście się zastanowić. Ja gdybym mogła to bym nie pozwoliła na to aby ktoś jeździł w PH.

Witam, Mam pytanie odnośnie godzin pracy w Wawel Dobczyce,i możliwości przyjęcia do pracy na produkcję

@Gość

Dzień dobry, system pracy na produkcji w Wawel jest trzyzmianowy, w godzinach: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00 oraz 22:00 - 6:00. Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne, zachęcamy zatem do aplikacji poprzez naszą stronę internetową: https://www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy#oferta-2036571 Dla naszych Pracowników oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. dodatki pieniężne i paczki świąteczne, dofinansowania do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, możliwość korzystania z ubezpieczenia na życie, karty sportowej, a także zniżki w sklepach firmowych Wawel. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Aktualność
Szanowni Państwo,
wszystkim odwiedzającym nasz profil i Użytkownikom życzymy Wesołych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku.
Pozdrawiamy,
Zespół Wawel
M

Dzień dobry, Nigdy wcześniej nie uczestniczyłam w rozmowie kwalifikacyjnej o tak niskim poziomie. Poziom kultury, merytoryki przedstawione przez dwie Panie (usunięte przez administratora) pokazały brak profesjonalizmu i oglady. Warto aby zarząd zwrócił uwagę na osoby pełniące tak ważne stanowisko w firmie. Żenada !

@M

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Przykro nam, że poczuła się Pani źle potraktowana. Relacje z kandydatami opieramy na wzajemnym szacunku, a spotkania rekrutacyjne odbywają się w przyjaznej atmosferze. Jeśli chciałaby Pani podzielić się z nami szerszymi informacjami, abyśmy mogli zbadać tę sprawę, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Czy w Wawel S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. W naszej firmie oferujemy różne formy współpracy, w tym również umowę zlecenie. W zależności od zakresu odpowiedzialności stanowiska możemy zaproponować takie rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

jakie zarobki na produkcji na zlecenie ? Jak z przerwami ? Nalogami ? (Papierosy)

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Kwestie związane z wynagrodzeniami są częścią dwustronnej umowy między pracownikiem a pracodawcą. Dlatego też traktujemy szczegóły dotyczące wynagrodzeń jako informacje wewnętrzne i nie upubliczniamy ich. O szczegółach chętnie poinformujemy w trakcie spotkań rekrutacyjnych. Kwestia godzin pracy i przerw regulowana jest przepisami kodeksu pracy, chcemy zachować spójne zasady pracy dla wszystkich zatrudnionych, zatem nie przewidujemy dodatkowych przerw w trakcie zmiany dla osób palących. Pozdrawiamy Zespół Wawel

Jak długo czekaliście na odzew z Wawel S.A.? Oddzwaniają zawsze?

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Publikując ogłoszenia o pracę, zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Staramy się natomiast wracać z informacją do kandydatów, którzy zostali zaproszeni na spotkania rekrutacyjne, niezależnie od ostatecznej decyzji dotyczącej zatrudnienia. Czas oczekiwania na kontakt z naszej jest uzależniony od wielu czynników, między innymi od tego, jak duża jest grupa osób, z którymi chcielibyśmy się spotkać. Naszą intencją jest, aby dać możliwość rozmowy i zaprezentowania się jak największej grupie Kandydatów, zainteresowanych pracą w Wawelu. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Iron

Firma z potencjałem ale zaniedbana zna poziomie zarządzania .

@Iron

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz, zależy nam na merytorycznej rozmowie i opartej na wzajemnym szacunku wymianie opinii. Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi uwagami zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Byly

Hej. Zostałem zwolniony z firmy Wawel ale czy mi szkoda może tak ale jakoś mi ulżyło bo przez lata w pracy wiele razy zostałem bardzo złe potraktowany wiec chyba mi ulżyło . Czy sposób w jaki mnie zwolniono był dobry ?? Oczywiście ze nie ale utwierdził mnie w opinii o ludziach z którymi pracowałem, po latach być zwolnionym jak oszust to cios poniżej pasa.

@Byly

Dzień dobry, jesteśmy zaniepokojeni Pana słowami, przykro nam, że poczuł się Pan źle potraktowany. Relacje z Pracownikami opieramy na wzajemnym szacunku, który jest dla nas jedną z naczelnych wartości. Jeśli chciałby Pan podzielić się z nami szerszymi informacjami, abyśmy mogli zbadać tę sprawę, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

ANo
@Wawel S.A.

Z czym tu się dzielić ???!!! Jeżeli chcą państwo szerszych informacji proszę się zapytać o procedury jakie zostały stworzone w celu zwolnienia pracowników w ostatnim czasie. Procedura była odgórna i dla wszystkich .

Jarek
@Wawel S.A.

Witam. Wystarczy zapoznać się z procedurami zwolnienia pracowników jakie zostały wydane w ostatnim czasie

JAJO

Jak tam zwolnienia na sieciach ?? Ile osób poleciało ??

@JAJO

Niemal cała polska gospodarka i większość polskich firm znajduje się obecnie w trudnym czasie, gdy prowadzenie działalności handlowej podlega znaczącym ograniczeniom - zarówno ze strony popytu, jak i możliwości działania. Stąd i my z wielką uwagą i troską podeszliśmy do koniecznej w tej sytuacji analizy stanu zatrudnienia, aby możliwie największa liczba naszych pracowników, wykazujących się dobrymi wynikami i zaangażowaniem, mogła z nami pozostać. Mamy szczerą nadzieję, że już nie będziemy musieli wracać do tak trudnego tematu w tym obszarze.

JAJO
@Wawel S.A.

Szczerze wątpię ze epidemia była powodem raczej pretekstem . Firma jest źle zarządzana od jakiegoś czasu i świadczy o tym ze dyrektorów zmienia jak rękawiczki . Ludzi było zatrudnionych tyle nie dlatego ze była taka potrzeba rynkowa tylko dlatego ze ktoś sobie wymyślił standardy , które tego wymagały . Teraz Wawel zaniknie na sklepach . Druga sprawa to sposób w jaki rozstano się z ludźmi jak z jakimiś oszustami . Wezwano pod jakimś pretekstem i nawet nie mieli szans się pożegnać z klientami co ewidentnie pokazuje brak szacunku do pracownika oraz klienta . Większość firm znajduje się w trudnej sytuacji serio ???!!! Naprawdę jakoś nikogo nie zwalniają gdyż zarządzają rozsądnie i nie musza korzystać z nadarzających się sytuacji aby wykorzystywać je jako pretekst . Przy redukcji etatów oraz budżetów firma nie osiągnie 90% tego obrotu co w zeszłym roku a pewnie i trochę mniej wiec można sobie policzyć czy to się opłacało .

DUDA
@Wawel S.A.

Co to za bzdury ??!!! firmy jeszcze nie wróciły do pracy na sklepach a wawel już pozwalniał ludzi. Moja opinia jest taka że ktoś wykorzystał całą tą sytuacje związaną z pandemia aby pozbyć się ludzi . No niestety taka prawda

@JAJO

Dzień dobry. Dziękujemy za komentarz i uwagi. Sytuacja, w której obecnie znajduje się wiele przedsiębiorstw w Polsce i na świecie jest przede wszystkim spowodowana koronawirusem, który zmusił wiele firm do wstrzymania lub ograniczenia pracy ze względu na wprowadzone obostrzenia. Rozmawiając pracownikami o zmianach, które bezpośrednio ich dotyczą, zawsze staramy się jasno przedstawiać argumentacje podejmowanych przez nas decyzji. Jeśli jednak Twoje doświadczenia były inne, prosimy o kontakt bezpośredni, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

@DUDA

Dziękujemy za komentarz. Nie zgadzamy się jednak z jego treścią. Prosimy więc nie szerzyć nieprawdziwych informacji. O naszych działaniach w tym trudnym okresie informujemy w zakładce Aktualności. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Pracujący
@JAJO

Jeśli uważasz że firma jest źle zarządzana kandyduj na prezesa, każdy może :) Inne firmy nie zwalnaja? Słabe masz rozeznanie, a umowę pracodawca zawsze ma prawo wypowiedzieć i zredukować etaty tak działa gospodarka i takie jest prawo pracy. Najlepiej jęczeć na Gowork tutaj każdy se żale może wylać i popłakać :)

DUDA
@Wawel S.A.

A co jest nie prawdziwego w tym?? Proszę nie mówić że chodzi sprzedaż bo co to za firma że jak przez miesiąc czy dwa nie ma obrotu to redukcje robi?? Może również nie prawda że ludzie latami pracowali i zostali zwolnieni jak (usunięte przez administratora) ??!!! Bez żadnych podziękowań jak (usunięte przez administratora) ludzi , którzy latami pracowali na pozycję wawel .WSTYD !!!!!!!!!!!

B

9 osób Od 10 osób trzeba by wypłacić odprawy

@DUDA

Dziękujemy za komentarz. Niestety forum nie jest miejscem do rozmów na tak ważne tematy. Jeśli chciałbyś podzielić się swoimi przemyśleniami na ten temat zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, również anonimowo, pod adresem e-mail: zespolwawel@wawel.com.pl. Pozdrawiamy, Zespół Wawel

Branża

Czy jesteście teraz na HO ? Czy już powót na sklepy? Podobno fabryka na postojowym a reszta ma być objęta tarczą ? Prawda to?

Obecny

Kumpel mi kazał tu zajrzeć i to zobaczyć . Ale jazda , bez kitu . Powiem wam tak, za chwile role się odwrócą i będą masowe zwolnienia , ludzie będą szukali pracy jak nigdy wcześniej . Wezcie się ocknijcie ludzie i cieszcie się ,ze Wawel nas nie zwalnia bo dostać prace za chwile będzie w (usunięte przez administratora) ciezko . U kumpla w firmie już się dzieje a to tez branża fmcg .Jak ktoś chce odejsc to się nie obrazę bo kumpel będzie za chwile szukał

Firma wymaga od pracowników profesjonalizmu ciagle ich poddaje ocenie jednak teraz firma Wawel zachowała się poniżej poziomu dna . Chcecie mieć profesjonalistów w zespole to sami dajcie przykład profesjonalnego podejścia do pracowników . Doskonale wiecie ze firmy wstrzymały handlowców . Jak sue ma dyrektorów którzy pracują tu naście lat i wychowywali się na ekonomi PRL to się zarządza firma jak sie zarządza

@Ania

Może i racja bo odczucia są jakie są ale otwórz własna firmę i podejmuj decyzje „nadwodne” To nie jest wszystko tak logiczne i proste jakby się mogło wydawać. Naprawdę łatwo pisać ale dlaczego ktoś i np ty w końcu nie odważy się tego napisać do tego zarządu co? No napiszcie bo może tutaj tego nikt nie widzi ??

szok

Niestety obecnie panująca epidemia uświadomiła Nas w przekonaniu, że pracownik najniższego szczebla nie liczy się dla firmy, ani jego zdrowie oraz zdrowie jego najbliższych. Obecne wytyczne sugerują, aby generować jak najmniejszy ruch na sklepach tymczasem Wawel nie zapewnił swoim pracownikom żadnej profilaktyki zabezpieczającej przed zarażeniem koronawirusem. Handlowcy ze względu na specyfikę pracy nie mają odpowiednich warunków sanitarnych, nie mają jak umyć rąk oraz czym ich zdezynfekować. Firma nie zdaje sobie sprawy, że naraża zdrowie kilku tysięcy ludzi- swoich pracowników,a przede wszystkim niczego winnych ich najbliższych współdomowników, którzy zgodnie z wytycznymi zostali w domu.

@szok

Hmm nie wiem skąd jesteś ale my dostaliśmy 50 zł na zakup najpotrzebniejszych rzeczy. Czy to możliwe ze jedni PH dostali drudzy nie skoro informacja mailowa poszła do całej firmy łącznie z PH?! . Czytasz maile czasami?

@szok

Idź na urlop albo L4 .Ja bez problemu dostałem urlop a koleżanka opiekę i tez siedzi w domu. Ci co zostali to z wyboru tylko i wyłącznie . Chyba ktoś chciał oczernić i nie wyszło :P

Ph

Poki co jest okres dwóch tygodni co będzie później to się okaże . Wole wziąć zaległy urlop gdzie mam 100% płatne. Kwestia wyboru. Co do profilaktyki to pisałeś czy firma coś zrobiła ...no zrobiła a teraz piszesz czy to nas uchroni przed zarażeniem. No pi to to jest. Maseczka ,płyn czy rękawiczki. To o co ci w końcu chodzi bo już sam się pogubiłeś chyba. Prawda jest taka ,ze wszystko co dotyczy nas samych jest kwestia wyboru . Jestemy dorośli

Szok
@Ph

A pomyślałeś o tym, że nie każdy z Nas ma urlop do wykorzystania? A zwolnienie nie jest wydawane bez powodu? Za 50 zł w obecnej sytuacji nie kupisz nic. Ale spoko, jeśli uważasz, że firma Nas zabezpieczyła oferując 50 zł to nisko cenisz swoje zdrowie.

Waclaw

Chyba dopiero macie dostać z nast wypłata

@Szok

Do kogo ty masz teraz pretensje ? Ja ci tylko mówię co ja zrobiłem . To ze ty nie masz to nie jest mój problem . Ty nie czytasz co pisze tylko klikasz jak opętany.Moje zdrowie moja sprawa twoje zdrowie twoja sprawa. Nikt cię do niczego nie zmusza a jak tobie się coś nie podoba to rob wypad i z głowy. Chłopie nie płacz już

Worker

Jak zwykle, wylewanie żali na Gowork. Nikt Was nie trzyma, wystarczy kartka A4, dwa zdania i jesteście wolni, napisanie wypowiedzenia nie jest trudne. Nikt nikogo do pracy nie zmusza, do jazdy po sklepach również. Frustraci niestety zawsze będą płakać.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.