Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Patryk

Jeśli ktoś myśli, że w pracy nie trzeba nic robić to pewnie dlatego takie wygłasza poglądy?

Anita

Ta firma ma opinię dobrego pracodawcy, myślę, że niektórzy powinni ja zmienić i nie oczerniać!!!

Alicja

@jurekts może akurat świadczy to o udogodnieniach dla pracownika? Nigdy nie pracowałam na tym stanowisku, więc zastanawiam się tylko, jak może to wyglądać w Wawel S.A. Może znajdzie się na forum ktoś, kto aktualnie pracuje w firmie na tym właśnie stanowisku? Jak wygląda to w praktyce?

jurekts

Dlaczego na stanowisko operatora jest wymagany kurs wózka widłowego , taka ciężka praca , dużo noszenia?

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Pierwsza rozmowa z Panią z HR na wysokim poziomie, profesjonalnie. Następnie odbyła się rozmowa z przedstawicielem działu, tu niestety bardzo niemiłe rozczarowanie. Podczas całej rozmowy dało się odczuć traktowanie z góry. Bombardowanie serią dziwnych pytań. Proponowany poziom możliwych zarobków niestety bardzo niski.

Czy lubi Pan zagadki, ile to jest 5% ze 100? (tego typu) Co tu dużo mówić.Poziom żenujący.

Alicja

@Opinia z Krakowa a na jakie stanowisko aplikowałaś? Możesz dokładniej napisać, co spowodowało, że Twoja opinia wobec rekrutacji jest taka surowa? Jakie konkretne zachowania spowodowały taką zmianę nastawienia wobec Wawel S.A.? Rekruterzy są różni, ale dla niektórych pracowników, najważniejszym aspektem są jednak warunki ewentualnego zatrudnienia. Zostały Ci przedstawione?

Feliks

Idealnych firm nie ma. Jeśli ktoś jest niezadowolony z pracy niech ja zmieni.

KAM

Witam serdecznie. Pojawiło się ogłoszenie na KAMa. Czy może ktoś coś podpowiedzieć ? Jakie zarobki, narzędzie, atmosfera ? Z góry dziękuje.

Handlowy

Jakieś opinie o pracy pH ?

Ol.
@Handlowy

Spoko zarobki i ogólnie fajna praca, ja nie narzekam.

Job

Jak masz ambicje to wyrobisz plan i zarobisz fajna kasę ale jest trudno a jak nie masz ambicji to będziesz narzekał i pójdziesz gdzie indziej

Roller

Wiadomo pracy jest dużo ale mi się to podoba bo mam co robić wiec ja nie mam zadnych objekcji co to tej firmy.

anno

Frima baradzo mi się podoba , a tak samo atmosfera jaka panuje w tej firmie

adas

Poleciłem niedawno moją frimę znajomemu i powiedział mu że mu się tu podoba tak jak wynagrodzenie za prace wiec widac nie ma narzekania, a trzeba pracować a nie się lenić

Praca dobra , wynagrodzenie adekwatne do pracy i godziny sa donre , kierownictwo wymagające ale to jak w każdej pracy .

Skoro mają takie piękne hasło "czynisz dobrze czujesz się dobrze"i pomagają instyt.charytatywnym to.chyba dobrze też traktują ludzi???

inn

Pracuje w firmie Wawel od dłuszego czasu i nie mam na co narzekać , prace mam , wynagrodzenia mam , godziny pracy też są dobre . Ważne że mam prace i za co żyć.

bazyl
@inn

w jakim dziale pracujesz? bo wlasnie zlozylem papiery i ciekawy jestem czy dobrze trafie jak mnie przyjma

Fajna praca w fajnej firmie z fajnym,i ludźmi!!!!!Polecam

Gofer

ludzie... z ręką na sercu powiedzcie czy jest aż tak źle.... zarobki są niezłe , kierownictwo owszem wymagające ale szanują pracowników . Wiadomo jak jesteś nowy to może wydawać ci się ciężka praca, ale jak koordynator wyjasni ci co masz robić na sowim stanowisku to jakoś się wszystko rozjaśnia, a pytać zawsze można... nikt za to nie goni...

zarobiony
@Gofer

Srednie zarobki faktycznie niezle. (usunięte przez administratora)

kalata

powiem tak , praca na lini formującej dla niektórych może być cieżka lyub nie . Ale dla mnie jest ok , robisz swoje i nikt ci głowy zawracac nie będzie . Wiec zajmujesz się swoją pracą i za nią odpowiadasz . Szybko się wrażasz też w prace więc dla mnie bardzo fajna praca. jeśli chodzi o warunki to nie powiem bo bywalo roznie, ale widac poprawe , bo na rynku brakuje ludzi, wiec pensje poszly w gore, do tego daja nam jakies bilety do kina itp. zeby zachecic pracownikow

ludzie nie przesadzajcie wcale nie jest tutaj tak zle jak niektórzy próbuja to opisac

korpo

ja dorabiam tam jako pakowacz z różnych powodów osobistych nie jestem w stanie podjąć pracy na cały etat mimo, że dostałem taką propozycję Z tego ile tam pracuję i jaką mam stawkę na godzinę jestem zadowolony

Klara

Jeśli chodzi o prace umysłowe to polecam dla osób, które nie lubią stać w miejscu, a nowe wyzwania nakręcają ich do pracy. Można się bardzo rozwinąć w tym zespole i podoba się to, że cele jednostki idą w parze z celami firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.