Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Lui

Pensja jest uzależniona od stanowiska, ale u mnie pieniądze przyzwoite, atmosfera pracy w miare okej

Bob

ja pracowałam tam przez rok i powiem szczerze że nie mogłam narzekać płacą uczciwie i na czas a co do utrzymania to wszystko zależy jakie kto ma wydatki

Tadek

praca jak praca, zwłaszcza na produkcji nie ma co wymgać za wiele. Ważne, że pieniądzę zawsze w terminie są na koncie i jest za co rodzinę utrzymać

Wawel to naprawdę rozwojowa firma, posiada doświadczenia i szerokie perspektywy. Nie jest łatwo dostać się na jakieś wyższe stanowisko, ale jeśli dostaniemy szansę to warto się postarać aby tam zostać :)

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Pierwsza rozmowa z Panią z HR na wysokim poziomie, profesjonalnie. Następnie odbyła się rozmowa z przedstawicielem działu, tu niestety bardzo niemiłe rozczarowanie. Podczas całej rozmowy dało się odczuć traktowanie z góry. Bombardowanie serią dziwnych pytań. Proponowany poziom możliwych zarobków niestety bardzo niski.

Czy lubi Pan zagadki, ile to jest 5% ze 100? (tego typu) Co tu dużo mówić.Poziom żenujący.

Bolo

dla mnie praca tutaj jest spoko, nie ma problemu z urlopami i wyplata na czas. Jedyny minus to praca na 3 zmiany.

Radek

Płacą na czas stawki podobne jak u innych, ale atmosfera dobra wiec nie ma co narzekać.

Natsa

Trochę pracowałam w firmie Wawel, ale w biurze i nie powiem, że zawsze było idealnie, czasem były jakieś zgrzyty, ale uważam ten okres pracy za świetny start

Baśka

Dla mnie praca w Wawel-u jest spoko. Pracuję z super ludźmi, mamy fajną pracę w dobrym towarzystwie.

Barry

Konkretnie - pieniądze na czas, ekipa w porządku. Z kierownikami na produkcji bez problemu da się dogadać, firma jest otwarta na nowe propozycje ulepszania i usprawnienia pracy

czarek

Praca na produkcji nie jest jakoś bardzo ciężka Fajna dla osób zadaniowych Atmosfera okej, ale bez serduszek naokoło :) wynagrodzenie oczywiście na czas, ale o tym to się nawet nie powinno pisać, bo to powinno być standardem we wszystkich firmach!!

Agaczi
@czarek

Właśnie, też zauważyłam, że ludzie często piszą, że kasa na czas, wszystko w terminie, ale przecież to jest obowiązek pracodawcy! Szkoda, że w naszym kraju jeszcze tak wielu pracodawców nie wywiązuje się ze swoich obowiązków ;/

kk

Ludzie, atmosfera, podejście do pracownika, pieniądze - wszystko na plus

Pawon

gdyby było tam tak źle to nikt by tam nie pracował. obecnie rynek pracy należy do pracownika, więc jeśli tylko ktoś tylko by chciał to znalazłby pracę gdzie indziej, a jeśli nie szuka to widocznie odpowiada mu ta praca

Witold

W takiej firmie jak Wawel, która zatrudnia kilkaset pracowników muszą znaleźć się jakieś niezadowolone osoby. Wiadomo, że inaczej mają pracownicy typowo fizyczni, a inaczej specjaliści i pracownicy umysłowi. Każdy też ma inne wymagania i oczekiwania wobec pracy, dlatego jedni są zadowoleni, a inni nie. Z perspektywy postronnego obserwatora uważam, że na pewno dobrze mają tam pracownicy, którzy są zatrudnieni na stałe...

Krzysiek

nie ma co generalizować - działów jest dużo, stanowisk jeszcze więcej, a na każdym inne warunki i inna ekipa. Jak ktoś jest zainteresowany pracą tam to niech idzie i się sam przekona, bo dla każdego liczy się coś innego. To co dla jednego jest minusem to dla drugiego może być plusem. Tyle w temacie.

mycha

a ja nie narzekam. Wypłata w terminie, transport jest, umowa jest, jakieś tam dodatkowe atrakcje jak kino itp. też się znajdą

pietri

narzekać to potrafią, a robić nie ma komu. Nikt nikogo siłą w Wawelu nie trzyma, droga wolna, drzwi otwarte, idźcie do innych fabryk i zobaczcie jak tam jest kolorowo

Dagmara

Praca na wyższych stanowiskach w Wawelu bez wątpienia daje swego rodzaju prestiż i dobre wynagrodzenie. Jednak nie jest to praca bezstresowa. Cały czas trzeba być na bieżąco i brać odpowiedzialność za swoje decyzje. Jednak chyba wszystkie stanowiska kierownicze się tym cechują....

Norbert

Dla mnie bardzo dobre miejsce pracy, trzymają poziom

Minko

Nie oczekujmy cudów i zachwytów nad pracą na produkcji, bo wiadomo, że narobić się trzeba, ale jeżeli płacą w terminie i to nie najgorzej to myślę, że więcej nie trzeba. Atmosfera jest okej. Pracuję tam z kumplem, mamy umowę na czas określony i póki co nie planujemy zmian

aga

najwazniejsze, że nigdy nie spóżniają się z wypłatą. niby to obowiązek pracodawcy i nie powinno to być nic wyjątkowego a jednak wiele firm jeszcze ma opóźnienia w płatnościach ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.