Wawel S.A Dobczyce

Dobczyce

Opinie o Wawel S.A Dobczyce

nick

Czy ktos sie moze wypowiedziec ile inzynierowie zarabiaja (energetycy, elektrycy, automatycy) ? czy > 4000 pln netto jest realne ?

Eryk

Ten zakład pokazał za co się ludzi docenia.

w.x.

jest dobrze, ta praca może być, pensja dla mnie jest spoko.

Niciewo nie paniemajem
@w.x. 30.10.2017 12:49
jest dobrze, ta praca może być, pensja dla mnie jest spoko.

Jak jest tak dobrze to dlaczego ludzie sie zwalniaja a na ich miejsce przychodza ukraincy na zakladzie 2 wiecej ich tam pracuje obecnie jak polakow

Agnieszka

Możecie powiedzieć coś więcej o zmianach jakie zaszły w zakładzie w Dobczycach? Znalazłam informacje o tym, że w tym roku firma zainwestowała w budowę nowego zakładu, który rozpoczął pracę w lipcu tego roku i planowana jest jego dalsza rozbudowa. Jak można przeczytać zwiększyło to moce produkcyjne o 20 procent. A jak te zmiany i inwestycje wpłynęły na Waszą pracę? Czy warto wiedzieć o jeszcze jakichś zmianach?

DS

KTO PISZE TE BZDURY???? PENSJA BEZNADZIEJNA, ŻEBY PO 20 LATACH PRACY NIE ZAROBIĆ NAWET 2000zł??? ŻENADA

misia

W Wawelu od jakiegos czasu widac zmiany- w dobrym keirunku. Widac ze ludziom tutaj pracuje się co raz lepiej. Co raz wiecej ich tu przychodzi do pracy i co raz mniej odchodzi. Wiecej nie trzeba chyba dodawać.

@misia 11.10.2017 10:56

Tak przychodzi coraz więcej pracoeników ale chyba z UPAiny

Grylka
@misia 11.10.2017 10:56

No wlasnie jest zupelnie odwrotnie nak piszerz coraz wiecel ludzi sie zwalnia nawet z wieloletnim starzem a coraz mniej przychodzi w beieronce juz lepiej placa i wiele osob zmienilo wlasnie na taka prace z uwagi iz z opini pracownikow wynika tak jak upominasz sie o podwyszke i mowisz ze sie zwolnisz jak nie podniosa kierownictwo nic sobie z tego nie robi maja pracownika gleboko w d..ie rotacja straszna koncowka roko zima idzie a ludzie mimo tego sie masowo zwalniaja

Wawwllunio

Praca w pozadku atmosfera tez tylko kierownictwo jakos nie moze zrozumiec dlaczego ludzie sie zwalniaja masowo a nowych ciezko znalesc zarobki zachecajace produkcja 13zl brutto za godzine po kilku latach umowa o prace 2000zl brutto plus 20%premi czyli 2200zl minus skladki i podatki 1587zl netto ale po okresie probnym. mechanik, elektryk okolo 2000netto z premia rzecz jasna jak polityka gory sie nie zmieni i starzy pojda na emerytury a mlodzi sie zwolnia nie bedzie mial kto robic bo jak utrzymac rodzine za te pieniadze jak dzis samo maslo kosztuje 9zl

Jędrzej

Jak tak patrzę na te wpisy to chyba warto się zgłosić i spróbować. Wracam z Niemiec z podobnej firmy też zajmującej się produkcją i chcę coś znaleźć w PL. Może to dorby pomysl. Co uważacie? Duży będzie przeskok jakościwoy wg was?

xyz
@Jędrzej 24.10.2017 10:42

szok to będzie zarobkowy ,więc życzę powodzenia

Niciewo nie paniemajem
@Jędrzej 24.10.2017 10:42

Chlopie przeskok jakosciowy duzy bedziesz mial ale jakosciowy wycia bo jak w niemczech zarabiasz 2000euro to tu ciezko zarobic 2000zl a zywnosc i cala reszta podobna co w niemczech pracy w firmie wawel nie brakuje na wszystkich stanowiskach potrzebuja od mechanika elektryka,energetyka,automatyka,pracownik produkcji

WAWELLO

WIEKSZOSC RZECZY TUTAJ JEST DOBRYCH KIEROWNICTWO MOGLOBY BYC TROCHE BARDZIEJ WYROZUMIALE ALE DAJA DOBRE PINIADZE I CIESZE SIE ZE WRESZCIE MAM STALOM PRACE

firmowy

dobrze sie pracuje ja nie narzekam mam pieniadze wiec jest okej matoły co sie boja pracy narzekaja ale ja nie jestem z takich doceniam starania firmy bo firma docenia mnie

Tadek

Produkcja- dla niektorych cięzki kawalek chleba. Ale dla mnie jest o.k. Lubię to, że robię swoje, nikt mi glowy nie zawraca. Kasa mogłaby być lepsza, ale to wiadomo, jak chyba wszędzie. Poza tym nie oczekiwałem tutaj niewiadomo czego, dlatego nie jestem rozczarowany. Na razie jest mi tu dobrze, nie widzę potrzeby zmiany pracy.

mucha

Pracodawca w porządku. Każdy lubi co innego. Mi akurat ta praca przypadła do gustu. Nie musze harować jak wół, czasem jest troche wiecej pracy, ale to jak wszdzie... Kasa też nie jest jakaś zła, mi odpowiada.

kotka

ja uważam, że mogę polecić wawela jako pracodawcę. mam całkiem spoko kasę, niby nie utrzymuje sie sama, ale taki dodatkowy zastrzyk gotówki na studiach jest bardzo przydatny. poza tym dobrze się tu czuję. na początku byłam troche przestarszona, bo to moja pierwsza praca, ale jak już się wszystko wdrożyłam to jednak przestalam chcieć sta uciekać. bardzo spoko praca.

no i fajnie

Ja jestem w miarę zadowolony z pracy tutaj. Bez zbędnego zachwytu po prostu jest to spoko praca. Pracujesz, zarabiasz, do tego czasem można się pośmiać z kolegami z pracy.

KOZAK

W Wawelu po pierwsze spodobało mi się podejście brygadzistów do pracowników. Naprawdę traktują nas tu fair i do tego jak czegoś nie wiesz, nie umiesz- śmiało możesz ich pytać.

łosoś

Jak mieszkałem w okolicy to dłuuugo pracowałem w wawelu. Dla mnie to był pewny zarobek i stabilna uczciwa firma. To po prostu firma z tradycjami, silnie trzymająca się na rynku. Nie było się o co przyczepić, mam sentyment do tego zakładu…

muuuu

Ide w tym tygodniu do nich na rozmowe. Nie będę pyatc czego się spodziewac, bo pracuje tam dwójka moich przyjaciol i mowią ze bardzo spoko praca. Płacą w terminie, traktuja z szacunkiem, jest mila atmosfera. Do tego godziny pracy są spoko.

LoLo

Pierwszy rok w Wawelu za mną. Szczerze? Nie mam zamiaru zmieniać pracy jeszcze dlugo. Sporo się nauczyłem w tej firmie, doświadczenie w takiej dużej firmie bardzo mi się przyda. Poza tym są spoko zarobki i uprzejmi kierownicy.

mister

Nie mam wawelowi nic do zarzucenia. Umowe o prace mam a to było dla mnie najwazniejsze bo wreszcie wzielem kredyt na dom. Zona się cieszy ze mam stala prace. Polecam ogolnie.

Jerzy

Wszystko w najlepszym porzadlku. Jak nie jestes leniem to będziesz tu doceniony, widze nawet mozliwosc rozwoju w tej firmie. Ja jestem optymistką wiec mi się prawie wszedzie podoba.

piotr

Mogę się wypowiedziec co do pracy na zawijani. Owszem jest calkiem sporo pracy tutaj ale ja to lubie. Nienawidze marnotrawienia czasu a tu tego nie doswiadczam. Podoba mi się i już. Co miesiac, pewny, terminowy pieniadz na koncie.

Pracuje na karmelu i dla mnie jest ok. Atmosfere tu mamy calkiem przyjemna, mam stałą prace i tyle.

KROKIET

Wawel to rpzede wszystkim stabilna firma.. A po moich przygodach z niewypłacalnymi albo upadającymi firmami jest to dla mnie baaardzo ważne… Tak więc czuje się tu bezpiecznie pod tym wgledem.

karolek

Lubię tu pracowac. Poznalam calkiem fajnych ludzi, płacą całkiem dobrze, terminowo. Fajnie tu jest…

Piękna

Ja sobie chwale prace , trzeba tylko dobrze wygladac, nie miec zadnej skazy , usmiechac sie i robic co kazali , wtedy mozna zajsc bardzo wysoko . Na rozmowie osoby otyle lub brzudkie nie maja szans wiec tymbardziej mi milo ze mnie wybrali;)

Karolina

Siedze sobie na zwolnieniu i mi się nudzi wiec sobie napisze co mysle o tej firmie: jak dla mnie spoko, jest pewny pieniadz w kieszeni, zapewniaja dojazd do pracy, godziny tez spoko. Ogolnie nie mam się do czego przyczepic. Pozdrawiam wszystkich.

użytkownik intenetu

WAWEL to dobry pracodawca. Uczciwy, wyplacalny, traktuje swoich pracownikow bardzo w porządku. Dlatego praca w tej firmie wiele dla mnie znaczy.

kiero

Po 2 latach pracy tutaj awansowalem na kierownika. Mam umowe o prace, a bardzo mi na tym zalezalo. Poza tym dogaduje się z przelozonymi i z ludzmi pod soba wiec jest ok.

anett

W porownaniu do innych podobnych firm wawel daje dobra stawke i stale zatrudnienie. Mi na tym zalezalo bardzo wiec wawel spelnia wszystkie moje oczekiwania.

Stary Wiesiek

Jestem już dosyc starym pracownikiem w tej firmie co chyba swiadczy o tym, ze dobrze mi tu. Mam już tak spore doswiadczenie, ze moglbym szukac pracy gdzie indziej, ale po co skoro tu mi dobrze placa i mam umowe o prace. Poza tym atmosfera jest fajna, mozna sie posmiac. Lubie ta prace.

super mysz

Przede wszystkim atmosfera! Jest ZACNA! Dlatego nigdy nie pozoruje właśnej śmierci przed przyjsciem rano pracy :DD Mogliby troszke wiecej placic, ale to chyba jak wszedzie, wiec nie będę marudzic….. Jestem zadowolona i już.

Aleksandra

Ja polecam prace w wawelu na produkcji, mi się trafilo świetne kierownictwo i zgrany zespol. Kasa tez jest calkiem spoko, a przede wszystkim cenie sobie stabilnosc. Polecam jeszcze raz!

SIC.!

Przyszedlem tu pracowac w zasadzie tylko na chwile, po maturze zaraz żeby troche dorobic… Ale spodobalo mi się tutaj wiec zostalem na dluzej.

gang.

Wiadomo, ze na produkcji jest czasem ciezko ale taka jest specyfika tej pracy. Mi to nie przeszkadza. Nie lubie się nudzic a tu jest co robic i czas mija bardzo szybko. Do tego stawka która mi dali mi odpowiada i godziny pracy tez.

Cezary88

Polecam prace w tym zakladzie. Dla mnie wawel to spoko pracodawca. Dba o pracownikow.

była pracownica

Nie pracuje już tutaj co prawda bo zmienilam miejsce zamieszkania ale lubilam ta prace. Stala pensja, dobre warunki, mili ludzie, dojazd mialam spoko wiec dla mnie ta praca była w punt.

czereśnia słodziutka

Kto nie pracowal w konkurencyjnych firmach na produkcji ten nie ma porownania! Ja pracowalem w az dwoch wiec mam. I powiem Wam ze wawel daje na prawde godne warunki zatrudnienia, spoko stawke, dobre godziny. Mi pasuje ta praca.

bianka

Praca w wawelu jest dla ludzi, którzy po prostu lubia prace na produkcji. Ja z poczatku nie lubilem, ale się do niej przekonalem. Poza tym płacą tu zawsze w terminie wiec mam czym zaplacic rachunki i ogolnie na zycie. Polecam.

Norbert

Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Lubię pracę w Wawelu. Chyba zostanę tu na dłużej….. Płacą dobrze, terminowo. Pozdro 600

no one.

Polecam pracę w tej firmie, przede wszystkim dlatego, że poznałam tu bardzo fajnych ludzi. Poza tym wszystko ok.

1990

Pracuję w wawelu na produkcji i jestem zadowolony. Tu się pracownika szanuje, nie oszukuje. Wypłaty przychodzą w terminie, wszystko w jak najlepszym porządku.

nik

Bardzo dobrze(usunięte przez administratora) ale jak popracujesz kilka lat dostaniesz umowe o prace zarobki naprawde super 13zl brutto jakies 9,50zl netto za godzine oplaca sie tam pracowac stabilna praca byle do wiosny

Irek

Byłem dziś na rozmowie w wawelu i chiałbyś się tu dostać. Mam znajomego, który bardzo chwali sobie tą pracę. Podobno dobrze płacą i jest świetna atmosfera. Liczę na to, że mnie przyjmą…

Pigwa

W Wawelu jest sporo pracy, to prawda. Ale ja dobrze wiem, że jak się ma dużo roboty to czas płynie mega szybko. Do tego atmosfera jest przyjemna. Jeśli ktoś się zastanawia czy składać tu cv to ze swojej strony mogę polecić tą firmę.

Kamila

Przede wszystkim kierownictwo bardzo w porządku…. Traktują mnie tu z szacunkiem, a to jest dla mnie bardzo ważne. Kasa przychdozi na czas, taka jak było ustalane. Więc wszystko się zgadza.

alejandro

Praca w tej firmie na plus. Pierwszy raz się spotkałem z pomocnymi brygadzistami, to jest bardzo spoko. Oprócz tego wypłaty satysfakcjonujące. Do tego dojazd mam dobry :)

ricky90000

Pracuje w Wawelu od dłuższego czasu. Mam umowę o pracę. Nie narzekam. Kasa w porządku, ludzie też w porządku. Miejsce pracy pozytywne.

A

Pracuję na zawijalni….. Mi się podoba ta praca….. Zawsze pewny pieniądz w kieszeni….. Wszystko zgodne z tym co na umowie…... Jak potrzebujesz nagle wolnego to nie robią większych problemów……

maciek

Sceptycznie byłem nastawiony do pracy na produkcji... Ale stwierdziłem, że zaryzykuję… i jest naprawdę ok. W poprzedniej pracy non stop spóźniali się z wypłatami, a do zapłącenia rachunki, kredyt…. Starsznie to było męczące. W wawelu nie spóźniają się i kase mam lepszą więc raczej jestem zadowolony.

Iv

W wawelu bardzo się poprawiło ostatnimi czasy! Ja akurat siedze na L4 :( ale mogę powiedzieć, że nie ma na co narzekać w tym zakłądzie, tyle w temacieee.

Zostaw opinię o Wawel S.A Dobczyce - Dobczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel S.A Dobczyce