Wawel S.A Dobczyce

Dobczyce

Opinie o Wawel S.A Dobczyce

łosoś

Jak mieszkałem w okolicy to dłuuugo pracowałem w wawelu. Dla mnie to był pewny zarobek i stabilna uczciwa firma. To po prostu firma z tradycjami, silnie trzymająca się na rynku. Nie było się o co przyczepić, mam sentyment do tego zakładu…

muuuu

Ide w tym tygodniu do nich na rozmowe. Nie będę pyatc czego się spodziewac, bo pracuje tam dwójka moich przyjaciol i mowią ze bardzo spoko praca. Płacą w terminie, traktuja z szacunkiem, jest mila atmosfera. Do tego godziny pracy są spoko.

niunia

Ciekawe z czego splacisz ten kredyt na dom jak po 3latach najwczesniej daja stale umowy a zarobki 2000 z czego ten dom wybudujesz kpiny sobie robisz no chyba ze jestes prezesem to wiecej zarobisz smiechu warte zero perspektyw na dom jedynie klepanie polskiej bidy moze cie czekac odczuwam wrazenie ze te pozytywne komentaze to wystawiaja kadry

Gdjeul
@niunia wczoraj, 12:46

Zgadzam się ! Wszystkie te opinie są wykupione ! Nie wiedza nic co się dzieje na produkcji , jak traktują ludzi jak zwykle śmieci !

LoLo

Pierwszy rok w Wawelu za mną. Szczerze? Nie mam zamiaru zmieniać pracy jeszcze dlugo. Sporo się nauczyłem w tej firmie, doświadczenie w takiej dużej firmie bardzo mi się przyda. Poza tym są spoko zarobki i uprzejmi kierownicy.

mister

Nie mam wawelowi nic do zarzucenia. Umowe o prace mam a to było dla mnie najwazniejsze bo wreszcie wzielem kredyt na dom. Zona się cieszy ze mam stala prace. Polecam ogolnie.

Jerzy

Wszystko w najlepszym porzadlku. Jak nie jestes leniem to będziesz tu doceniony, widze nawet mozliwosc rozwoju w tej firmie. Ja jestem optymistką wiec mi się prawie wszedzie podoba.

piotr

Mogę się wypowiedziec co do pracy na zawijani. Owszem jest calkiem sporo pracy tutaj ale ja to lubie. Nienawidze marnotrawienia czasu a tu tego nie doswiadczam. Podoba mi się i już. Co miesiac, pewny, terminowy pieniadz na koncie.

Pracuje na karmelu i dla mnie jest ok. Atmosfere tu mamy calkiem przyjemna, mam stałą prace i tyle.

KROKIET

Wawel to rpzede wszystkim stabilna firma.. A po moich przygodach z niewypłacalnymi albo upadającymi firmami jest to dla mnie baaardzo ważne… Tak więc czuje się tu bezpiecznie pod tym wgledem.

karolek

Lubię tu pracowac. Poznalam calkiem fajnych ludzi, płacą całkiem dobrze, terminowo. Fajnie tu jest…

Piękna

Ja sobie chwale prace , trzeba tylko dobrze wygladac, nie miec zadnej skazy , usmiechac sie i robic co kazali , wtedy mozna zajsc bardzo wysoko . Na rozmowie osoby otyle lub brzudkie nie maja szans wiec tymbardziej mi milo ze mnie wybrali;)

Karolina

Siedze sobie na zwolnieniu i mi się nudzi wiec sobie napisze co mysle o tej firmie: jak dla mnie spoko, jest pewny pieniadz w kieszeni, zapewniaja dojazd do pracy, godziny tez spoko. Ogolnie nie mam się do czego przyczepic. Pozdrawiam wszystkich.

użytkownik intenetu

WAWEL to dobry pracodawca. Uczciwy, wyplacalny, traktuje swoich pracownikow bardzo w porządku. Dlatego praca w tej firmie wiele dla mnie znaczy.

kiero

Po 2 latach pracy tutaj awansowalem na kierownika. Mam umowe o prace, a bardzo mi na tym zalezalo. Poza tym dogaduje się z przelozonymi i z ludzmi pod soba wiec jest ok.

anett

W porownaniu do innych podobnych firm wawel daje dobra stawke i stale zatrudnienie. Mi na tym zalezalo bardzo wiec wawel spelnia wszystkie moje oczekiwania.

Stary Wiesiek

Jestem już dosyc starym pracownikiem w tej firmie co chyba swiadczy o tym, ze dobrze mi tu. Mam już tak spore doswiadczenie, ze moglbym szukac pracy gdzie indziej, ale po co skoro tu mi dobrze placa i mam umowe o prace. Poza tym atmosfera jest fajna, mozna sie posmiac. Lubie ta prace.

super mysz

Przede wszystkim atmosfera! Jest ZACNA! Dlatego nigdy nie pozoruje właśnej śmierci przed przyjsciem rano pracy :DD Mogliby troszke wiecej placic, ale to chyba jak wszedzie, wiec nie będę marudzic….. Jestem zadowolona i już.

misia

W Wawelu od jakiegos czasu widac zmiany- w dobrym keirunku. Widac ze ludziom tutaj pracuje się co raz lepiej. Co raz wiecej ich tu przychodzi do pracy i co raz mniej odchodzi. Wiecej nie trzeba chyba dodawać.

Aleksandra

Ja polecam prace w wawelu na produkcji, mi się trafilo świetne kierownictwo i zgrany zespol. Kasa tez jest calkiem spoko, a przede wszystkim cenie sobie stabilnosc. Polecam jeszcze raz!

SIC.!

Przyszedlem tu pracowac w zasadzie tylko na chwile, po maturze zaraz żeby troche dorobic… Ale spodobalo mi się tutaj wiec zostalem na dluzej.

gang.

Wiadomo, ze na produkcji jest czasem ciezko ale taka jest specyfika tej pracy. Mi to nie przeszkadza. Nie lubie się nudzic a tu jest co robic i czas mija bardzo szybko. Do tego stawka która mi dali mi odpowiada i godziny pracy tez.

Cezary88

Polecam prace w tym zakladzie. Dla mnie wawel to spoko pracodawca. Dba o pracownikow.

była pracownica

Nie pracuje już tutaj co prawda bo zmienilam miejsce zamieszkania ale lubilam ta prace. Stala pensja, dobre warunki, mili ludzie, dojazd mialam spoko wiec dla mnie ta praca była w punt.

czereśnia słodziutka

Kto nie pracowal w konkurencyjnych firmach na produkcji ten nie ma porownania! Ja pracowalem w az dwoch wiec mam. I powiem Wam ze wawel daje na prawde godne warunki zatrudnienia, spoko stawke, dobre godziny. Mi pasuje ta praca.

bianka

Praca w wawelu jest dla ludzi, którzy po prostu lubia prace na produkcji. Ja z poczatku nie lubilem, ale się do niej przekonalem. Poza tym płacą tu zawsze w terminie wiec mam czym zaplacic rachunki i ogolnie na zycie. Polecam.

Norbert

Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić. Lubię pracę w Wawelu. Chyba zostanę tu na dłużej….. Płacą dobrze, terminowo. Pozdro 600

no one.

Polecam pracę w tej firmie, przede wszystkim dlatego, że poznałam tu bardzo fajnych ludzi. Poza tym wszystko ok.

1990

Pracuję w wawelu na produkcji i jestem zadowolony. Tu się pracownika szanuje, nie oszukuje. Wypłaty przychodzą w terminie, wszystko w jak najlepszym porządku.

nik

Bardzo dobrze placa minimalna krajowa umowa zlecenie na poczatek ale jak popracujesz kilka lat dostaniesz umowe o prace zarobki naprawde super 13zl brutto jakies 9,50zl netto za godzine oplaca sie tam pracowac stabilna praca byle do wiosny

Irek

Byłem dziś na rozmowie w wawelu i chiałbyś się tu dostać. Mam znajomego, który bardzo chwali sobie tą pracę. Podobno dobrze płacą i jest świetna atmosfera. Liczę na to, że mnie przyjmą…

Pigwa

W Wawelu jest sporo pracy, to prawda. Ale ja dobrze wiem, że jak się ma dużo roboty to czas płynie mega szybko. Do tego atmosfera jest przyjemna. Jeśli ktoś się zastanawia czy składać tu cv to ze swojej strony mogę polecić tą firmę.

Kamila

Przede wszystkim kierownictwo bardzo w porządku…. Traktują mnie tu z szacunkiem, a to jest dla mnie bardzo ważne. Kasa przychdozi na czas, taka jak było ustalane. Więc wszystko się zgadza.

alejandro

Praca w tej firmie na plus. Pierwszy raz się spotkałem z pomocnymi brygadzistami, to jest bardzo spoko. Oprócz tego wypłaty satysfakcjonujące. Do tego dojazd mam dobry :)

ricky90000

Pracuje w Wawelu od dłuższego czasu. Mam umowę o pracę. Nie narzekam. Kasa w porządku, ludzie też w porządku. Miejsce pracy pozytywne.

A

Pracuję na zawijalni….. Mi się podoba ta praca….. Zawsze pewny pieniądz w kieszeni….. Wszystko zgodne z tym co na umowie…... Jak potrzebujesz nagle wolnego to nie robią większych problemów……

maciek

Sceptycznie byłem nastawiony do pracy na produkcji... Ale stwierdziłem, że zaryzykuję… i jest naprawdę ok. W poprzedniej pracy non stop spóźniali się z wypłatami, a do zapłącenia rachunki, kredyt…. Starsznie to było męczące. W wawelu nie spóźniają się i kase mam lepszą więc raczej jestem zadowolony.

Iv

W wawelu bardzo się poprawiło ostatnimi czasy! Ja akurat siedze na L4 :( ale mogę powiedzieć, że nie ma na co narzekać w tym zakłądzie, tyle w temacieee.

arek93

Dla mnie praca w wawelu jest git, godziny pracy bardzo mi odpowiadają. Mogę ją polecić nawet swoim znajomym!

Ola

Płacą, do tego w terminie. Praca jak praca. Ja nie oczekuję gruszek na wierzbie. Jest dobrze.

Jasiek

Mi się pracuje w wawelu bardzo dobrze, wyplaty ok, mili ludzie, ostatnio nawet nie było problemu z urlopem. POLECAM I POZDRAWIAM.

majomajo

Ehhh…. Co tu dużo mówić, wszystko w porządku. Praca, wypłaty, atmosfera, ludzie. Ogólnie jest git majonez.

Witajcie

Akurat mam wolne to pomyślałam, ze wystawię opinię :) Zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat tego zakładu. Wypłaty są spoko, wszystko terminowo. Nie pracuje tu jakoś długo, ale po opiniach widzę, ze sporo się poprawiło. Jestem zadowoloną pracowniczką.

A.S.

Jestem w wawelu operatorem maszyn pakujacych, mam umowe o prace. Godzinowo praca mi odpowiada, atmosfera może być. Ogólnie spoko.

tiger

Nie jest może jakoś mega super, ale jest przyzwoicie. Ważne, ze płacą w terminie. Pozmieniało się, ale raczej w dobrym kierunku.

Paula

W poprzedniej pracy byłam bardzo źle traktowana, zero szacunku do pracownika. Więc jestem na to bardzo wyczulona…. Ale akurat w wawelu jest dobrze, traktują mnie tu dobrze, pomogą jak trzeba. Polecam pracę tutaj.

królowa

Mam dobry dojazd do pracy i to akurat dla mnie jest super ;D A oprócz tego to lubię bardzo kolegów z pracy, przełożeni też mogą być. Kaska spoczko, spływa co miesiąc jak powinna ;D

szeryf300

Pracuję w wawelu jako pakowacz. Wawel porządna firma. Ja lubię tutaj pracować. Dojazd dobry, ludzie uprzejmi.

Dobrze wspominam pracę w tej firmie. Musiałam ją zmienić, bo się przeprowadziłam, ale jakbym mogła to pracowałabym tam dłuzej. Płacili przyzwoicie, zawsze w terminie. Współpracownicy bardzo w porządku. Atmfosfera czasami była aż za dobra :DD

Wiktori

Dla mnie najważniejszym kryterium oceny pracodawcy jest terminowość wypłat. Tu akurat ZAWSZE tego pilnują i nigdy nie było ani dnia opóźnienia. Poza tym to uczciwa, solidna firma.

Elo

Polecam tego pracodawcę. Wszystko zgadza się z tym co było na rozmowie o pracę. Umowa przejrzysta, nie ma ''haczyków''. Ogólnie jest w porządku.

Zostaw opinię o Wawel S.A Dobczyce - Dobczyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wawel S.A Dobczyce