Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Dzień dobry, Szukałem Waszej oferty świątecznej w sklepach jednak na próżno. Wedel, ferrero, milka przepiękne ekspozycję towarów. Wawel brak macie jakąś ofertę na te święta?

NIE ZADOWOLONY

Kolejna zmiana przedstawiciela na przestrzeni 3 lat zmian było wiele... dziwilem się bo duża prężnie działająca firma myślałem że dobrze płacą, szanuja ludzi, a jednak czytajac opisy i spoglądając na ilość ogłoszeń stwierdzam że to co piszą ludzie jest w 100 % prawda, a szkoda bo się zdążyłem przyzwyczaić do przedstawiciela. Za chwilę nikt nie będzie pracował bo do tego firma darzy by każdego zniechecic do pracy ...

Jak wyglada sprawa z nadgodzinami? Są takie dni, gdzie pracuje się ponad normę? Czy firma w tej sytuacji płaci za dodatkowy czas pracy, a może wymienia nadgodziny na wolny dzień?

P-ń

Umieściliście Ogłoszenie na Operacyjny Przedstawiciel Handlowy Poznań, wielkopolskie a Teren działania: Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Lubartów, okolice ??? Jest ktoś u Was kto odpowiada za emitowanie ogłoszeń rekrutacyjnych ?

Marzena

Osoby, które kompletnie co? Bo chyba jakiś wyraz został pominięty

Poznam Masakra

Rozmowa definitywnie na wyciągnięcie informacji ,nie polecam tego pracodawcy .sam fakt w jakim miejscu rekrutują wiele o nich mówi .Twierdzą ,że oddzwonią z decyzją ,czego nie robią . Szukają tylko informacji od PH ,nic więcej .

Ulubieniec

NIE POLECAM działu handlowego ( praca przedstawiciela ), pieniądze marne , praca 8h liczona od pierwszej wizyty do zamknięcia ostatniej. Rotacja w regionie taka, że czasem się uda z kimś zobaczyć tylko raz. Nie wspomnę o przełożonych z Dobczyc...

Emilia
@Ulubieniec

Czyli teoretycznie więcej się pracuje niż te 8 godzin? Dobrze zrozumiałam?

Ulubieniec
@Emilia

Jak masz punkty blisko domu to nie jest to problem, ale jak masz na pierwszy sklep 20 minut to ten dojazd Ci się nie liczy do 8 godzin pracy.

@Ulubieniec

Ja na pierwszy punkt miałam ponad godzinę.. i też się nie zaliczał czas dojazdu do czasu pracy

Marzena
@Gość

A nie mogłaś się od tego jakoś odwołać? Bo 20 min to jeszcze z niesmakiem przejdzie, ale godzina?

Julia
@Ulubieniec

W jaki sposób w firmie moga wyliczyć tak dokładny czas dojazdu gdzieś? przecież mogą być korki albo jakiś zator i wtedy z 20 minut robi się godzina. I co wtedy?

Lina

Jakie są warunki pracy w laboratorium ( miła atmosfera itp.)? Na ile zmian się pracuje?

Julka

Dzień dobry, czy ktoś wie jaka atmosfera panuje w dziale eksportu ? Jestem zainteresowana pracą , natomiast z tego co obserwuje duża rotacja pracowników - czy to sprawa wysokich planów sprzedażowych ? Dziękuje za informacje.

Emilia

hmmm... ale to tak bez powodu zwalnia się pracowników czy jak wyglądają te rotacje? na jakiej zasadzie?

IT

Jak się pracuje w dziale IT? Czy jest możliwość pracy zdalnej/hybrydowej? Jak ze stawkami w porównaniu z podobnymi firmami?

Kkk

Czy są przyjęcia na produkcje?

Mirek

Pracowalem w tej firmie 98-2004 jako PH Fabryka była na Masarskiej region łódź pamiętam karty klienta.

Być może nowy Pracownik

Witam Może ktoś mi powiedzieć coś o pracy na magazynie w tej firmie ? I o co chodzi że odfinansowuja dojazd do pracy ?

Adek
@Być może nowy Pracownik

Z danych miejsc dojeżdża bus, który zabiera ludzi do pracy. Miesięcznie bodajże koszt wynosi 30 zł (pracownik otrzymuje swego rodzaju bilet miesięczny)

Jan

Pracowalem w zpc Wawel jako pH przez 4 lata 20 wizyt dziennie. Mazowieckie. Wchodziły wtedy michałki zamkowe macki tofi Adwokat danuska koniak i rum

Tems

Co się dzieje na małopolskie? Rotacja

Uy

Dlaczego taka rotacja PH?

Mc

Pojawiły się ogłoszenia na RKS na Śląsk, opolskie, dolnośląskie. Warto aplikować? Dlaczego rekrutacja

Przedstawiciel handlowy

Co powiecie o pracy jako przedstawiciel handlowy rejon Słomniki , Proszowice, Niepołomice, Michałowice? Jest wakat

Justyna

Wawel powinien zabronić jej udostępniać firmowych przedsięwzięć chyba że ona za to płaci i to sponsoruje. Firma chyba ma swój kanał odpowiedni do reklamowania swoich produktów. Firma powinna się lepiej przyjrzeć osobie, która upowszechnia ich kanał, po co to robi i co chce przez to osiągnąć bo jeszcze nie tak dawno twierdziła że ma (usunięte przez administratora) na Wawel.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.