Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Przemek

Musicie się sami przekonać - w każdej chwili możecie odejść i poszukać czegoś innego

Olly

Nigdy nie spotkałem się z brakiem szacunku ze strony kierownika, owszem jest wymagający i czasem nas uciszy albo pogoni do pracy, no ale taka jego praca, też musi wykonywać swoje obowiązki

Gabrys

ja się naczytałem opinii i ogólnie chciałem zrezygnować jeszcze zanim zacząłem, ale sytuacja mnie zmusiła i poszedłem tam do pracy i szczerze powiem wszystkie te negatywy są wyssane z palca, jakby pisali o innej firmie. Ile jest roboty to zależy od pory roku. Poza sezonem praca idzie sprawnie i bez stresu. Normalne podejście do pracownika, z chłopakami można się pośmiać i ogólnie w prządku praca

Kermit

Wawel to nie tylko produkcja - jest jeszcze administracja, ph, różni specjaliści. Ci pierwsi na pewno nie mają źle, bo od lat widzę te same twarze. Na produkcji trochę się zmienia, ale to też dlatego, że niektórzy traktują tą pracę tylko przejściowo

Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży

Pierwsza rozmowa z Panią z HR na wysokim poziomie, profesjonalnie. Następnie odbyła się rozmowa z przedstawicielem działu, tu niestety bardzo niemiłe rozczarowanie. Podczas całej rozmowy dało się odczuć traktowanie z góry. Bombardowanie serią dziwnych pytań. Proponowany poziom możliwych zarobków niestety bardzo niski.

Czy lubi Pan zagadki, ile to jest 5% ze 100? (tego typu) Co tu dużo mówić.Poziom żenujący.

Czy może mi ktoś podpowiedzieć coś w temacie pracy przedstawiciela handlowego? Na jakie warunki może liczyć(telefon lub...) Jak się pracuje w firmie?

Arek

Dla mnie jedyny minus tej pracy to system trzyzmianowy. Poza tym mam umowę o pracę, pieniądze zawsze na czas i nie muszę liczyć od pierwszego do pierwszego.

Renata

Oczywiście poziom rozmowy zależy do stanowiska na jakie aplikujesz. Jeżeli aplikujesz na jakiekolwiek stanowisko pracownika umysłowego to musisz być dobrze przygotowana. Poczytaj o historii firmy i aktualnej sytuacji, bo padają o to pytania. Poza tym będą pytania głownie o Twoje doświadczenie i kilka sytuacji do rozwiązania. Zdecydowanie rozmowa nie należy do najłatwiejszych.

Zainteresowana

Czy ktoś może powiedzieć jak tam wygląda rozmowa kwalifikacyjna?

Monia

ja spędziłam tam tylko kilka miesięcy, ale dobrze wspominam ten czas, poznałam świetnych ludzi, z którymi do tej pory mam kontakt. Pracowałam właśnie na produkcji jako pomocnik. Była to moja pierwsza taka normalna praca, więc nie powiem, że było łatwo i przyjemnie, ale tak po prostu wygląda dorosłość :P

klarys

Finansowo wychodzi się całkiem dobrze, poza podstawą są również premie uznaniowe co bardzo dobrze wypływa na motywację pracowników i są dobrym zastrzykiem gotówki:)

Sadzę, że większość firm zacznie podnosić zarobki,rynek na nich to wymusi.

Pawlo

Praca jak praca, pieniądze standardowe jak na fabryki. Za to atmosfera na produkcji jest wesoła :) nie wszyscy się lubią, ale większość jest zgrana i przyjemnie przychodzi się do pracy ze świadomością, że ma się tam dobrych znajomych i jest się do kogo odezwać

Tobi

Odkąd przenieśli fabrykę do Dobczyc to praca idzie sprawniej i jest mniej awarii. Szkoda tylko, że dojazd tam nie jest łatwiejszy, ale w sumie tak jak ktoś wyżej pisał Wawel ogarnia pomoc w transporcie, także nawet jak ktoś nie ma samochodu to nie ma problemu z dodarciem do/z pracy.

Jarek

Ja pracuję jako pakowacz i w sumie nie mogę narzekać. Mam umowę zlecenie i stawkę godzinową, a godzin pracy jest wystarczająco żeby mieć na koniec dobrą wypłatę. Kierownik nie wiem jak dla innych, ale dla mnie spoko, także nie ma się do czego przyczepić

Norbi

Może właśnie po to jest to forum żeby dyrekcja mogła dowiedzieć się jak naprawdę pracują ludzie w firmie. O ile Twoja opinia jest obiektywna to masz prawo czuć się zlekceważona.

Hania

najgorsza rozmowa kwalifikacyjna na jakiej byłam(usunięte przez administratora) brak informacji zwrotnej po rozmowie, warunki pracy: 16 spotkań dziennie, raportowanie do przełożonego, auto z kratką po pracy korzystanie z auta za odpłatnością, tryb pracy zadaniowy czyli nie płacimy za nadgodziny

Monia

@maxx Jeśli nie potrafisz normalnie rozmawiać z ludźmi i nie obrażać ich przy pierwszym spotkaniu to może lepiej, że tu nie pracujesz. Wawel to firma z pięknymi tradycjami, lata działania. Może nie jest idealna ale czy takie w ogóle są? Ja nie słyszałam

Krzysiek

Proszę podajcie stawki netto +ewentualne premie na które można liczyć Z góry dzięki

Krzysiek

Alicja

@Józek - czy pracując w Wawel S.A. czujesz, że rozwijasz się zawodowo? Dla wielu osób jest to ważny czynnik przy podjęciu decyzji o zatrudnieniu. Ciekawi mnie kwestia szkoleń, które zapewnia pracodawca - jak często można liczyć na taką możliwość i jak bardzo jest to rozwijające dla stałych pracowników firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.