Śnieżka S.A. Fabryka Farb

Lubzina

Opinie o Śnieżka S.A. Fabryka Farb

Byl i odeszedl

Osoba na magazynie ktura ma wyzsze wyksztalcenie a nie jest z rodziny jest nie mile widziana a o jakims lepszym stanowisku to znaczy wsiasc na wuzek czy do biura do pomocy to czeby zapomniec. Jak sie wychylisz z szeregu zwyklego robola to jest pewnie ze pozostali pracownicy zgnoja taka osobe a brygadzisci w tym pomoga zeby oni tylko stolka niestracili.

XXX

Najlepsze było jak kierowniczka magazynu zrobiła sprawdzian na sali konferencyjnej, po wcześniejszym rozdaniu broszurek z materiałem o firmie.[kierowniczka to jakoś fachowo nazwała ale ja już nie pamiętam jak to się nazywało]Oczywiście obecność obowiązkowa.Nie było szans na wolne.Cały magazyn kuł na pamięć materiał.Dość że się tam ciężko pracuje to jeszcze uczyć się trzeba jak w szkole. NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ. Tam jest jakiś cyrk. To było śmianie na cały magazyn. Zero szacunku dla dobrego pracownika.

Mateusz

WSZYSTKO SIĘ ZGADZA TYLKO ZAWSZE PIENIĄDZE PRACOWNIKA SIĘ NIE ZGADZAJĄ. ZAWSZE MAJĄ JAKIEŚ ALE A SYSTEM PREMIOWY NIE DO WYKONANIA NAWET DLA OSOBY Z DOŚWIADCZENIEM NA DANYM TERENIE WIĘC I PIENIĄDZE NISKIE.

Bolek

Sami podpierdalacze, marka ok, ale jako pracodawca beznadziejna firma, pracują sami idioci którzy za procent premi więcej zrobią wszystko by komuś zaszkodzić

dominik

napisz do mnie dominik.debica@interia.pl

Jarek

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. (usunięte przez administratora). Farby drogie, a zarobki kiepskie. Pracownicy przychodzili i jeszcze szybciej odchodzili. Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie.

studentka

witam, robię projekt na temat FFiL Śniezka czy mógłby ktoś napisać jak wygląda kultura organizacyjna przedsiębiorstwa, na co stawia pracodawca czy dba o swoich pracowników, czego oczekują pracownicy, jakieś konkretne opinie, jaka panuje atmosfera itd.

rozwód 2009

pracowałem w tej firmie ogólnie wielkie włażenie w cztery litery donosicielstwo na najwyższym światowym poziomie zarobki na dobrym poziomie najlepszy jest kierownik od sklepów firmowych jak by mógł wylizał by cztery litery każdemu kto jest tylko wyżej od niego a samemu prezesowi nawet przy głównym wejściu do firmy w samo południe.

xyz

a ktoś powie ile sie wychodzi na czysto odjac zusy jako ph? czy zusy placi Sniezka? jak wyglada rynek na zachodniopomorskie-wielkopolskie?

AA

Do anonim. Skoro podpisałeś się anonimowo to napisz o kogo Ci chodzi Kozek czy Czerwiec ?

Pracowałem w tej firmie, generalnie nie polecam, gdyż kombinują jak koń pod górę. Zamiast zatrudniać na umowę o pracę, zmuszają do założenia własnej działalności gosp., co jak wiadomo jest nie zgodne z prawem, bo PH pracują cały etat. Ciągle jesteś śledzony GPSem, plany twój kierownik tzw. dyrektor- od siedmiu boleści ;) ustala jak mu się podoba, no i premię dostaniesz albo nie, uznaniowo. Oszukują urząd skarbowy wystawiając każdemu PH faktury na dzierżawę auta i palmtopa. Przepuszczają pieniądze przez handlowców, którzy wystawiają im lewą fakturę i dostają pieniądze na zakup nagród, piwa i innych rzeczy dla klientów. Mój przełożony nie miał zielonego pojęcia jak kierować, motywować, pomagać swoim ludziom. Odniosłem wrażenie, że pracuje tylko dlatego, że wchodzi w tyłek dyrektorowi handlowemu i chleje z nim na potęgę wódę przy każdej możliwej okazji. To nie tylko moje zdanie lecz także moich kolegów z teamu.

zen

Nie mam 100% pewności, ale przedstawiciel wystawia faktury za pracę, a śnieżka wystawia za użytkowanie auta, laptopa itp. Co jakiś czas trzeba przyjechać na spowiedź do siedziby i wraca się autem załadowanym reklamą po dach (auta różne np. yaris, roomster). Nie polecam pracy na terenie podkarpackie/małopolskie ze względu na dyrektora tego regionu (lizus i pupil dyr handlowego - uwali człowieka bez mrugnięcia okiem jednocześnie będąc twoim najlepszym kumplem). Zdarzały się problemy, że wspaniali pracownicy handlu wymyślali \"za dobrą\" promocję, która później nagle zaczynali limitować, a to jak wiemy takie coś ogranicza PH. Ogólnie praca może być całkiem ciekawa choć mam wrażenie, że im dalszy region od podkarpackiego tym lepiej.

Karol

Witam:)Chciałem się dowiedzieć jak wygląda praca przedstawiciela handlowego lub doradcy technicznego w Śnieżce?Wiem,że pracuja na działalności,jak wygląda sprawa z autami i wogole?

Zostaw opinię o Śnieżka S.A. Fabryka Farb - Lubzina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Śnieżka S.A. Fabryka Farb