Opinie o CSA w Llanelli

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CSA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie CSA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CSA w Llanelli

?????

Hmmmm... Ale prawda jest taka ze nie jest tak zle w CSA bynajmniej moim zdaniem praca jako jest wiadomo kto chce bedzie robil a kto w [usunięte przez moderatora] gra to niech sie nie dziwi PISAL ANONIM

onert

Tam jest po prostu tragedia...hotel to jest naprawdę masakryczny..sam wróciłem do kraju w 2008r i to była chyba najlepsza decyzja..o pracach to już lepiej nawet nie pisać!!!

elemelek

kto pije, tak ma i niech ma pretensje do siebie, a nie do tych co mu prace daja !!!jesli taki jeden z drugim nie szanuje pracy, to nie rozumumiem czemu wypisuje takie bzdury i zale . znam ta firme od 4 lat , bylem przez nia zatrudniony kilka razy i nie mam powodow do narzekania , zawsze jak sie zwrocilem do nich o prace, pomogli mi, nie wazne jaka to byla praca , przyjmowalem ja i dziekowalem , bo kazda prace szanuje.!!! a wy ludzie zastanowcie sie po co tu przyjedzacie ??pic, balowac, czy pracowac

anonimowy

Nie rozumiem wszystkich tych osob co narzekaja. Czego wy sie spodziewacie po przyjezdzie do UK? Mieszkania w willi i zarabiania milionow? Zejdzcie na ziemie, ja pracowalem w Hereford dla innej agencji i tam dopiero byly jazdy. Skonczyla sie praca to wypad z mieszkania i radz sobie sam. Przyjechalem tutaj i na razie jest ok, na pewno duzo lepiej niz w hereford.

Ona- Tragedia

Ty skończony palancie! A jak sobie wyobrażasz, że po co ludzie tam jadą do pracy? Bo maja miliony na koncie i stać ich na dzien dobry na wynajęcie mieszkania w tej pipidówie Llanelli? Ja przyjechałam do tego [usunięte przez moderatora] w zeszłym roku i to byl najglupszy pomysl jaki mi kiedykolwiek wpadl do glowy! Za ścianą w hotelu mieszkał morderca, za drugą złodziej!!!!! Kradli tam wszystko, nawet jedzenie! W hotelu wybijali szyby, jeden drugiemu obciał kawałek palca a do tego tak sie potrafili bić, że pod hotelem leżały zakrwawione ciuchy. Policja była tam codziennością! Kierowniczka podkręca ciągle sytuacje. Chodzi na każdy flat i gada coś innego, wszyscy żrą się wiecznie jak psy! Do tego podsłuchuje i sprzedaje wszystko do agencji. A co w agencji? Maja Cie głeboko w[usunięte przez moderatora].! Zanim pójdziesz do pracy mijają 3 tygodnie! Więc na dzien dobry masz dług za hotel. Jak nie masz co jesc to moze dadzą Ci zaliczkę i masz kolejny dług. Z pierwszej wypłaty [usunięte przez moderatora]. Ci zostaje. Cała świta w CSA czyli [usunięte przez moderatora] ze swoja psychicznie chorą[usunięte przez moderatora]zezowaty[usunięte przez moderatora] i [usunięte przez moderatora] od siedmiu boleści [usunięte przez moderatora]calymi dniami kombinują co zrobić żeby Ci kase [usunięte przez moderatora]! Naliczają sobie co im sie tylko podoba.Odważni niech tam jadą, ale polecam kupić sobie bilet w dwie strony, bo ja jak zobaczyłam warunki na miejscu to nawet nie mialam ochoty sie rozpakowywać. Brud, smród i ubóstwo. Połamane łóżka, brudne łazienki, uszkodzone lodówki. Po prostu horror. Z pracą też jest różnie. Raz jest raz jej nie ma. Jak sie tylko odbijesz od dna z długami w CSA to Ci obcinają godziny i znowu popadaszw długi i musisz odrabiać. To jest jakieś nieporozumienie. Ja się dziwie, że nikt im się do tyłków nie dobierze, bo to banda [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

leszek

ludzieco wy piszecie ja pracoje dla agenci juz prawie 2lata i nie jest najgorzej wiadomo ze nie zawsze jest praca ale gdzie nie ma przestojow jezeli chcesz pracowac to agencia ci ja da a jezeli mieszkaliscie na hotelu to sie nie dziwie ze nic nie zarobiliscie bo jak sie pije a nie pracoje to mozna miec pretensie do siebie

Ludzie Możecie Mi Nie Wierzyć Ale Nie Ma Cie Po Co Tam Jechać Ja Właśnie Wróciłem Byłem 1 tydzień i zero pracy nie macie na co liczyc co najwyżej na 2 dni pracy w tygodniu co starczy na zapłate tego marnego hotelu co jest gorszy od śmietnika i ogólnie zapomnijcie że bedziecie dobrze zarabiać bo nie ma takiej możliwości. Tesco i Azda nie podpisały umowy z nimi i po nowym roku napewno nie bedzie pracy bo mają zielone mięso i tyle takiego[usunięte przez moderatora] bym nawet psu nie dał a co dopiero ludziom i uważajcie na największego przekręta w całej walii[usunięte przez moderatora]który tylko wali w [usunięte przez moderatora]obiecuje nie wiadomo co bo ten człowiek to jeden wielki żart i ma was w (usunięte przez administratora) wiec nie ma cie co liczyc ze wam cos zaltwi uwierzcie mi tam tak jest nie chcecie nie wierzcie wasza sprawa ja tylko ostrzegam bo jescze bedziecie plakac jak tam pojedziecie a jak juz tak bardzo chcecie to kupcie bilet w 2 strony!!!!

debile w dodatku wyplacaja male pieniadze i odcinaja godziny. Mi zabrali prawie 20 godzin w ciagu 2 tyg pracy. Jezdzimy w 5 osob jednym samochodem tak samo zaczynamy i konczymy prace a kazdy ma inaczej na payslip - ie. [usunięte przez moderatora] kanciarze nie warto z nimi robic jakikolwiek interes!!

b12

Agencja CSA to banda [usunięte przez moderatora] Oferuja prace, za najnizsze stawki, kompletnie nie szanuja ludzi, ktorzy czasem pod [usunięte przez moderatora]zwolnienia pracuja po 18 godzin na dobe i pozniej o godzine 7 po uplywie 3-4godzin musze spowrotem wracac do pracy. [usunięte przez moderatora] jest nagminnie, a wszystko z poklaskiem fabryki Dawnpack w CrossHands, ktora z nimi wspolpracuje przy tym procederze. Nie chce juz mowic o tym co trzeba zrobic, zeby tam pojechac i dac sie ponizac za marne grosze, otoz trzeba sie zglosic do ich wiesniackiego biura w Zychlinie, zaplacic za zalatwienie pracy 2000zl (biora te pieniadze pod przykrywka za przejazd) i czekac.....moze sie zglosza. Ocencie sami.

Demon csa

Adres firmy: CSA Recruitment Llanelli Gate Business Park, Dafen, Llanelli SA14 8LQ to adres agencji nie polecam obiecujom £8.00 - £8.50. A tak naprawde placom £5.73 wiem bo dla nich pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o CSA - Llanelli

• Jak się pracuje w CSA?

Zobacz opinie na temat firmy CSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CSA?

Kandydaci do pracy w CSA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CSA