Opinie o Selgros24.Pl (Selgros Pl Sp. Z O.O.) w Poznań

Selgros Cash&Carry to ogólnopolska sieć hal handlu hurtowego. Oferujemy pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Działamy w 15 polskich oddziałach, zatrudniając przeszło 4000 pracowników. PROFIL SPRZEDAŻY Selgros jest profesjonalnym partnerem dla wszystkich, którzy prowadzą działalność gospodarczą – w szczególności dla gastronomii, cateringu, hotelarstwa, handlu detalicznego, a także sklepów, kiosków czy stołówek oraz instytucji opieki społecznej i placówek oświatowo-wychowawczych. Naszymi głównymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, a także przestronność hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa w atrakcyjnych cenach. Godziny otwarcia naszych hal dostosowujemy do potrzeb klientów. Ponadto staramy się zapewnić jak najwyższą jakość i sprawność zakupów dzięki fachowemu personelowi oraz skomputeryzowanemu systemowi obsługi klientów. W naszej ofercie znalazły się artykuły spożywcze i przemysłowe specjalnie dostosowane do wymag

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros PL Sp. z o.o. w Poznań

b.prac centrali AL/80

Witam wszystkich Selgrowiczów byłych i obecnych zwłaszcza tych z Krakowa. Mimo że mam jak najgorsze doświadczenia z pracy w Centrali po 15 latach pożegnali mnie - rozliczyli na parkingu to jednak pracowników zwłaszcza prac. hali i niektórych dysponentów oraz może 2 BL wspominam bardzo miło. Życzę wytrwałości i rzeczywiście pomyślcie o zorganizowaniu się w organizację w kupie panowie raźniej i siła. (usunięte przez administratora)

Nikola

Widze ze "Rom" ma racje trujecie strasznie na siebie .... dostalam prace na magazynie zastepca kierownika do spraw Logistyki i dziwie sie wam ze nie szukacie pracy jak wam zle. powodzenia

Rom

Zresztą widzisz co tu pisza i jacy to LUDZIE !

Rom

Wiesz co zarobki to takie 1400-1700 zle nie jest akurat PT to specyficzny dzial niby robisz a udajesz pozatym ludzie to [usunięte przez administratora] podkladaja swinie i wogole ! na przeczekanie moze byc ... tez widzialem to ogloszenie dziwne ze szukaja ludzi na PT ..cos sie swieci moze redukcje ?? :)

Nikola

Widzialam na pracuj .pl ogloszenie o pracownika PT czy tam jest ciezko i jakie zarobki ?

Dział słodycze

Witam zgadzam się z kolegą! we Wrocławiu wyrzucą cię za byle co (usunięte przez administratora)

vendetta

Akurat [usnięto przez administratora] ze słodyczy nie powiem ma swoje humory ale fajnie było z nią pracować na zmianie jak robiłem serwis na słodyczach. Przynajmniej nie musiałem się prosić o palety, umie poukładać robotę każdemu, jest 1000 razy lepsza niż ten głupi [usnięto przez administratora]. Ogólnie zauważyłem, że większość dysponentów i pseudo kierowniczków ma takie wilcze spojrzenie. Jakby mieli Cie pożreć wzrokiem. Nie wiem czy tego ich uczyli czy życei w "modzie na selgros" tego ich nauczyło.

jlia

zorientowana - 2013-04-10 17:47:41 jlia - 2013-04-09 21:30:00 Zorientowana wielkie dzięki za trochę konkretów :) Próbuję.... ale pewnie będą setki aplikacji, dziś to normalne. A jak tam z zarobkami, można zarobić ok. 2 tys. netto? Dzięki z góry za info.Pozdrawiam.Niestety Jilia ale została przyjęta już pewna Pani, co do zarobków to wiem ile ale niestety nie mogę ci nic powiedzieć (takie rzeczy zostawiam dla siebie). Pozdrawiam i życzę powodzeniaDziękuję bardzo Zorientowana, przynajmniej nie będę się łudziła, szkoda :( Pozdrawiam serdecznie.

zorientowana

Zorientowana

jlia - 2013-04-04 22:22:11 Na czym polega praca pracownika działu personalnego ? B. proszę o odpowiedź :) Chciałabym aplikować na to stanowisko ale mam mieszane uczucia po tym jak czytam Wasze wpisy :)jlia aplikuj, jest ok, praca jak praca jedynie co by mi nie odpowiadało to bliskość biura z biurem dyrektora, który ma codziennie inny humor ( zależy jak wstanie) reszta jest ok, ludzie są ok ( oczywiście są wyjątki jak w każdej pracy znajdzie się paru niedowartościowanych osobników którzy próbują udowodnić że są tutaj najważniejsi ( maja lub mieli aspiracje dyrektorskie) ) a wpisy tutaj piszą osoby które albo zostały zwolnione, albo mają specyficzne poczucie humoru i są sfrustrowani jak pewna pani z foodu

pysia

Wstałam sobie rano i wyjrzałam przez okno , moja uwagę przyciągnął staruszek(na oko 80 lat) opierający się o budynek, taki starszy zgarbiony siwy pan w okularach . Pewnie się zmęczył i odpoczywa - pomyślałam. Za jakieś 20 minut spojrzałam znowu. Staruszek dalej tam stał .Niewiele myśląc zeszłam na dół ,aby zapytać czy nic się nie stało i czy nie potrzebuje pomocy, odpowiedział , że mu słabo i czy mogłabym odprowadzić go do domu . Zgodziłam się . Złapałam dziadka pod pachę i idziemy . Biedny ze wzruszenia się popłakał. Opowiadał mi ,że nie ma nikogo , rodzina go olała . Zrobiło mi się staruszka żal, więc kiedy zapytał czy mogłabym wypić z nim herbatę zgodziłam się .(usunięte przez administratora)

Jestem ochroniarzem

"Jedno oko na maroko, ale drugie spoko oko. Lukam, lukam i filuje, Jak przylukam zatrzymuje. Jestem bardziej niepozorny niż wąsik Małysza. Jednak mogę kopnąć w płuco, jak turecka szisza Cisza. Przy kasie słyszę pik pik pik. Już tam biegnę w mig. Stary pryk, chciał uciec mi, znany myk. (usunięte przez administratora)

spoko

Wypoczywam teraz w pieknej Kudowie Zdroju.Lasy,góry i cisza.Wynajelismy na leśnej pokój a własciwie apartament goscinny z widokiem na miasto i czechy. Zaraz na narty a wieczorem kawiarenkai do łóżeczka z moja (usunięte przez administratora)...a wy jak wypoczywacie.

Po..papraniec

Golden Elite - 2013-03-29 16:40:24 tadam - 2013-03-25 20:04:34

Składam szczere wyrazy współczucia wszystkim którzy zmuszeni są do pracy w Selgrosie. Wole klepać biedę i jeść gruz

szyn szyn

pracownik - 2013-03-20 17:46:07 ... co za pierd....ły piszecie, prawda jest taka, że jesteśmy lenie i nie chce się nam pracować, wiem to sam po sobie. A jak ktoś traktowałby mnie jak "NICZYM" powiedziałbym co myślę ostro. Stękacie i narzekacie jak stare baby. A po drugie niektórzy z was [usunięte przez administratora] we własne gniazdo. SZOK!!! Ja przynajmniej mam odwagę powiedzieć sam przed sobą, że jestem leń. Stać mnie na więcej lecz mi się nie chce. A niektórzy z was szukają ofiar lub narzekają jakby nie mogli zwolnić się i znaleść innej roboty. Czy jest tu ktoś kto pozytywnie myśli??????????????????????????????????????[usunięte przez administratora] Ja nie jestem leniem, wylądowałem tu bo nie mam milionów na koncie, nie mam bogatej rodziny, nie mam willi i samochodu za 100 000 który zmieniam w każdą porę roku, nie mam układów z bogatymi ludźmi i zero pomocy od "Państwa" w dwuznacznym rozumieniu tego słowa. Co więc posiadam? Stos [usunięte przez administratora]podatków, których końca nie widać. Nie wmawiaj więc ludziom że są leniwi jeśli nie wiesz w jakiej są sytuacji.

Rambo

I skończył się kolejny z[usunięte przez administratora]dzień w naszej pięknej firmie. Nic nowego się dziś nie wydarzyło. Wiele osób nie ma zielonego pojęcia co robi, lata jak ze [usunięte przez administratora]. Dysponenci i [usunięte przez administratora] udawaja, że jakimś cudem ogarniają to wszystko ale im jakoś nigdy nie wychodzi i ciągle są jakieś wtopy.

Macius

Witajcie właśnie zastanawiam sie czy isć tam do pacy mam mieszane zdanie !!!dziwi mnie fakt że dużo jest pozytywnych komentarzy na temat tej firmy ale czy to prawda? że jest tak fajnie i w ogóle och i ach !!! plis dajcie mi więcej informacji czy warto marnować czas na tą firmę jestem osobą która będzie dojeżdżać kilkanaście kilometrów

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros PL Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Selgros PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros PL Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Selgros PL Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Selgros PL Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Selgros PL Sp. z o.o.