Opinie o solidsecurity.pl - SOLID SECURITY Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Solid Security. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Solid Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Warszawa

Xyz

Nie polecam pracy w biurze w stolicy. Jest to może dobra oferta na start lub chwilowe przetrzymanie, nie na dłużej. Dziwię się, że tyle osób z tej firmy tak długo tam pracuje. Pensja woła o płacz. Najniższa krajowa na umowie o pracę plus umowa zlecenie. No czego przecież chcieć więcej. Paski wynagrodzeń? Nie ma opcji. Nigdy nie dowiesz się tak naprawdę ile zarabiasz. Co wypłata-inna kwota. Podwyżka? Zapomnij. Benefity, premie? A po co? Usłyszysz tylko: wiesz jak jest :) Podwyżka z nowym rokiem najniższej krajowej=ucięcie pensji z dopełnienia bez jakiegokolwiek wytłumaczenia. Szukanie oszczędności na każdym kroku, oczywiście kosztem pracownika. Podsumowując, powtórzę stwierdzenie,że ta firma jest typowym januszeksem. Proponując takie pieniądze, nie dziwię się dlaczego jest taka rotacja pracowników. Firma wymaga, ale nie daje nic w zamian. Nie polecam i cieszę się,że mam ten rozdział za sobą. Pozdrawiam :)

Beztobotny

Solid wszedzie szuka oszczędności, umowa o prace na najnizsza krajowa + umowa zlecenie dla inspektora to żart, samochód służbowy "bieda edition" a telefon najtańszy badziew na rynku, wymagają dyspozycyjności 24/7 za marne pieniądze a nawet człowieka nie docenią za wkladany wysiłek w pełnione obowiązki, a jak sie nie podoba to tam są drzwi, żadnych benefitów czy nagród za osiagane wyniki, co najwyżej nikt się wtedy nie czepia, nie polecam tam podejmować pracy, chyba że na chleb Ci brakuje to ewentualnie można rozważyć taka opcje krótkoterminowo.

Patryk Ferenc
@Beztobotny

Szkoda że jako "bezrobotny" takie masz mniemanie o firmie, może warto poszukać pracy

Firma w której możesz pracować 400 godzin miesięcznie a policzą ci z 350 jak dobrze pójdzie... Natomiast jak się zwolnisz to się dowiesz, że tak naprawdę to według świadectwa pracy kilka lat pracowałeś na poł etatu.., Jeden wielki przekręt. (usunięte przez administratora) pracowników i klientów gdzie się da i jak się da.

Firma Solid to dno i (usunięte przez administratora) patrzą tylko żeby (usunięte przez administratora)pracownika na kasę pod każdym kątem . Zastanawiam się tylko nad jednym po jaką cholerę siedzi tyle osób w biurze Solidu oddział Wrocław jak i tak nic w nim nie darady załatwić jak się pojedzie do niego . Pracownicy z umów zlecenie utrzymuj tych (usunięte przez administratora)

Pracownik Administracyjny

Na rozmowie kwalifikacyjnej dowiedziałam się, ze stanowisko na które aplikowalam jest już zajęte. Zaproponowano mi coś innego, z zupełnie innym zakresem obowiązków i godzinami pracy. Akurat to mi nie odpowiadało, więc straciłam tylko czas. Wystarczyło zadzwonić wcześniej i poinformować. Brak szacunku, do tego na rozmowie nie podają stawki…

Rozmowa trwała niecałe 10 minut, jedno pytanie dlaczego chcę pracować w tej firmie

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Czy to prawda że jako pracownik ochrony w galerii handlowej, można wyciągnąć 5tys miesięcznie? Czy do pracy przyjmują tylko z grupą?

Twardziel
@Kandydat

Jak przepracujesz 400 godzin to pewnie.

Olga
@Twardziel

ehh. czyli pracujac normalnie to taka najnizsza krajowa ?

Demart
@Olga

a czego innego oczekiwalabys po pracy do ktorej nie musisz spelniac zadnych wymagan, i moze robic ja kazdy? chodzenie po galerii to nie jest dobrze platna praca XD

Znalazłem ofertę pracy jako dyrektor handlowy. Na jakie warunki można liczyć? Czy warto aplikować? Jaka podstawa? Jakie auto służbowe?

Kierownik działu handlowego- jak wyglada praca? Na jakie zarobki można liczyć? Jaka podstawa i jaka premia? Jakie auto służbowe?

Niezadowolony klient

Niestety czas przyjazdu w nocy to 30 nawet 40min.I tj.nagminne. Tragedia. Każdy operator mówi coś innego.

Inspektor

Witam, czy może ktoś się wypowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku inspektora? Jaka umowa, wynagrodzenie, zakres pracy? Tak pokrótce. Dziękuję

Byly inspektor
@Inspektor

Praca od switu do nocy wolne dni to jak zbawienie bez przerwy kontrole obiektow. Prowokacje kontrole nocne. dzienne. Ponadto jeszcze jakies glupie przykazy dla pracownikow of

Były naiwniak
@Byly inspektor

Ja także byłem inspektorem w tym piekle i to przez 12 lat. Zgadzam się ze wszystkim co napisałeś. Non stop praca, praca, telefony od wściekłych klientów, baronów osiedlowych i pracowników, a największa „przyjemnością” było wysłuchiwanie roszczeniowych pracowników z orzeczeniami !!! Uffff, jaka ulga, ze mnie tam już pół roku nie ma. Teraz mam prace w firmie produkcyjnej, pracuje pn-pt od 7:00 do 15:00, umowa o prace z jedna firmą, wszystkie weekendy i święta wolne- spełniło się moje marzenie o spokoju i cichym telefonie ???????????????????????? Nigdy więcej ochrony w Polsce, bo to (usunięte przez administratora) i ściema !!!

W oddziale w Krakowie rządzi Pani kasjerka B.M. dyrektor J.S. oddziału w większości spraw, słucha się B.M. i postępuję zgodnie z jej uwagami. Jak ktoś tej Pani się nie podoba to dyrektor zwalnia tą osobę, albo tak mobbinguje że pracownik sam odchodzi. Pani B.M ma wgląd w poufne dane pracowników i niezgodnie z przepisami przekazuje te informację innym pracownikom, dyrektorowi, obgaduje i wyśmiewa. Nie polecam kontaktów z tymi osobami jak.

Wladpalownik

Nie polecam pracy w Solid Security Kraków. "Cieć"z małym ego (bez obrazy panów którzy pracują w ochronie, mam do nich wielki szacunek) ma zostać na swoim stanowisku a nie awansować na dyra z małym ego. Stanowisko z (usunięte przez administratora) ludzi robi jeszcze głupszych. Lider musi mieć klasę, inteligencję i kulturę a nie peplać bezmyślnie, niekonstruktywnie jęzorem na lewo i prawo i wygłaszać swoje żenujące teksty typu że zatrudnia najemników którzy zatrudniają (usunięte przez administratora) lub że kobieta to największe zło dla świata, tej firmy i dla tak miękkich fujar jakim jest pan pseudodyrek (zapominając przy tym że jednym z prezesów firmy jest kobieta) . Przez traktowanie ludzi jak własną własność buduje wizerunek firmy raczej kiepski. Zmusza swoim zachowaniem by co ambitniejszy zechciał odejść z tej firmy, z resztą taki poziom jaki reprezentuje sobą pospolity januszewski januszek uwłacza całej firmie i reszcie naprawdę fajnych ludzi. Wynagrodzenie, no cóż, stawkę podają na samym początku, wszystko jest jasne więc po co to komentować, każdy zatrudniający się ma wolną wolę i albo idzie za te pieniądze do pracy albo nie.

referent

Szanowny kierownik rekrutacji Pan M.Ch. jedyne co robi w tej firmie to kroki hehe

Takto
@referent

Oj to święta prawda,

Zyta

Czy prawdą jest że pracując na umowę zlecenie składki płacą co drugi miesiąc?

Solidny
@Zyta

Tak

skubi

Powiedzcie mi czy w Solid są jakieś związki zawodowe czy trzeba się zapisać samemu np. do NSZZ Solidarność?

Bezimienny

Najgorsza firma ochroniarska w historii! Zostałem zatrudniony na obiekcie Stokrotki, tylko jako detektyw sklepowy. Czyli nie rzucasz się w oczy i w dodatku wyglądasz jak klient. Trzeba było mieć ujęcia, żeby się utrzymać w pracy, Ty się narażasz, oni mają z tego profity. Podczas wyłapania (usunięte przez administratora)czekałem 3h na policję. Obiekt był przestarzały a ja pracowałem często po 11h będąc jedynym ochroniarzem. Ekstremalnie trudno było to samemu ogarnąć, do tego była taka jedna alejka gdzie nie było na niej kamery. Zostały (usunięte przez administratora)artykuły na wartość ponad stu złotych. Spisałem wszystko co dokładnie było skradzione i poprosiłem kierownictwo Stokrotki aby przesłali raport dalej. Przemilczyli temat. Następnego dnia w pracy udałem się na przerwie, lecz krótko na niej byłem. Bo słyszę jak mnie woła kierowniczka mówiąc; chodź piwo nam (usunięte przez administratora)! Zostawiłem śniadanie i udałem się za kierowniczką. Pijak kradnie piwo za 2 złote. Tu kierownictwo chętne współpracować, niestety przy kradzieży opisanej wyżej, buzię były zamknięte. Brak narażenia się prawdziwym (usunięte przez administratora) Hipokryzja totalna. Gdy to wszystko dokładnie opowiedziałem swojemu szefowi ochrony, stwierdził, że nie współpracuje oraz że to moja wina, tłumacząc, że kierownictwo ma dużo zajęć a Ty musisz mieć lepszą spostrzegawczość. Bardzo obiektywne stwierdzenie. A (usunięte przez administratora) sobie nadal hasa i przyjdzie niedługo ponownie. Nawet bez tego wpisu, nie warto tam pracować, wystarczy poczytać inne opinie. Po prostu kolos na glinianych nogach.

Rozgoryczony

Dzień dobry, Miałem nieprzyjemność pracować w tym miejscu jako pracownik biurowy. Proszę Państwa, każda praca jest lepsza niż w Solid Security. O okradaniu pracowników już nie wspomnę- już wiele osób pisało tutaj o problemie z dwoma umowami. W praktyce wygląda to tak, że stale zarabia się tyle samo pomimo ulg lub podwyższania minimalnej krajowej. Wszystkie dodatkowe pieniądze, które są związane z najniższą krajową, są odbierane z dopełnienia. W praktyce wygląda to tak, że mimo podwyższenia minimalnej krajowej, pracownikom zostały te dodatkowe pieniądze zabrane z umowy dopełniającej. Kantowanie pracowników i oszczędzanie jest na porządku dziennym. Więcej osób się zwalnia, niż zatrudnia, gdyż pracuje się za 3 osoby i dostaje się za to pretensję oraz najniższą krajową. Na podwyżki nie ma co liczyć- po co? Jakiś (usunięte przez administratora) się znajdzie, co będzie pracował za te pieniądze. Gdy pracownik odchodzi, inny pracuje wtedy za siebie i za niego, dostaje również pretensje za to, że się nie wyrabia. Dodatkowe pieniądze? Proszę was. Pieniądze są na to, by wydawać je na głupoty, ale na pracowników nie ma nic. Premia jest legendą. Benefity? Premie świąteczne? Nie dla zwykłych pracowników. Chce się zwolnić pracownik z wieloletnim doświadczeniem, który był dotychczas lojalny, ale za te pieniądze trudno jest wyżyć? Po co dawać podwyżkę, niech idzie jak mu źle. Przecież zaraz znajdziemy kogoś na jego miejsce. To, że czasami trzeba czekać pół roku na nowego jelenia, który dodatkowo nie ma doświadczenia (bo za takie pieniądze nikt doświadczony nie przyjdzie) to nic. Podsumowując: firma jest januszem biznesu. Nie polecam i odradzam.

Biuruwa
@Rozgoryczony

Ewidentnie nie nadajesz się do tej pracy a brak odpowiednich kwalifikacji nie pozwala Ci na znalezienie innej, odpowiedniej do Twojego "doświadczenia"

Jaskółka
@Rozgoryczony

Niestety, ale to sama prawda. Najniższa krajowa rośnie, a w solidzie nadal zarabiasz tyle samo, co rok wcześniej.

Rozgoryczony
@Biuruwa

Szanowna Pani, Znalazłem o wiele lepsza pracę, z wyższymi zarobkami oraz wykwalifikowanymi współpracownikami. Każda firma ma swoje minusy, ale Solid ma ich aż za dużo. Proszę nie oceniać ludzi po swoich umiejętnościach.

Biuro terenowe
@Rozgoryczony

Prawda, prawda i tylko prawda. Jedyne co trzymało mnie do tej pory to uop na czas nieokreślony żeby było prościej dostać kredyt i zmieniać pracę, ale w obecnej sytuacji można zapomnieć o jakiejkolwiek zdolności przy zarobkach w Solid. Akurat mój bezpośredni przełożony to złoty człowiek i tylko dzięki niemu ten cyrk na kółkach jeszcze się kręci, czego nie można powiedzieć o przełożonym nad nim. Przez rok w jego biurze przewinęło się kilka osób, nikt nie zagrzał miejsca dłużej niż 4 miesiące, nie wspominając o zmieniających się jak w kalejdoskopie instalatorach czy pracownikach magazynu. Humorzasty, nie ma zielonego pojęcia o pracy calego dzialu, bez jakiegokolwiek ludzkiego podejścia do pracownika, "jak komuś się coś nie podoba może poszukać sobie innego zajęcia", jego rozwiązywanie problemów polega jedynie na przerzucaniu pracy na siostrzany dział. Kierownictwo z centrali jeszcze przyklaskuje takiemu sposobowi zarządzania i nagradza nowym autem służbowym i dalszym przyzwoleniem na zrzucanie obowiązków na i tak przeciazony dział, który nie wyrabia się ze swoją robotą. Ogolnie w calej firmie widać, że wszedzie na stanowiskach biurowych brakuje ludzi, nic nie jest zrobione, albo zrobione źle, ludzie nie maja pojęcia o procedurach czy własnym zakresie obowiązków, ale to zawsze jest wina naszego konkretnego działu :)) o niedobrze wykwalifikowanych pracownikow technicznych nie bede sie rozpisywać, bo mi znaków w komentarzu zabraknie :) nie polecam ani potencjalnym pracownikom ani klientom bo najzwyczajniej w świecie pracownikow jedynie ubywa, nie ma komu pracować ale firma zamiast coś z tym zrobić bedzie wyciskać resztki sił z garstki osób, które jeszcze zostały pracując za psi uj

Szpadel
@Jaskółka

Święta prawda. Mój mąż pracuje w Solidzie już od kilku lat, z konieczności. Jego poprzednią firmę rozwiązano i tak został. Jest odpowiedzialny, niezawodny, punktualny, nie chodzi na zwolnienia. Pensja (o ile można to tak nazwać) cały czas prawie taka sama. Zero socjalu, brak nagrody jubileuszowej, "gruszki", bonów przed Swiętami, to jest w każdej, najbardziej "dziadowskiej" firmie. Za to wymagania! Jeśli jest dużo osób na zwolnieniach, on pracuje za kilka osób. Nie znam gorszej firmy. Praca bardzo ciężka, w zmianach. Stresująca.

Chłop

Kierownik działu rekrutacji to jakiś żart, chodzą plotki po firmie, ze został zdegradowany z stanowiska kierownika za (usunięte przez administratora)po to aby po jakimś czasie znowu nim zostać!!! DURSZLAK!!!!

zar

Firma mało płaci inspektorzy nie szanują ludzi i niech nikt nie mowi jak dawniej mówili ,,na twoje miejsce jest 10,, bo te czasy sie skończyły

szkoła

nie ma tu co pisać kasują posty ciekawe ile im za to płacą nigdy więcej pracy w solidzie

biurowiec

Mam pytanie do kierownictwa odnośnie szczepień - czemu firma SS nie wymaga od swoich pracowników biurowych obowiązkowych szczepień ??? bardziej się opłaca co chwilę wysyłać całe działy/pokoje na pracę zdalną ?? ( bo niezaszczepieni przynosza covida do biura !!)

Lola
@biurowiec

a zaszczepieni nie przynoszą? zejdź z oczu, wróć jak się douczysz

@biurowiec

Co do szczepień jest to osobista decyzja. Bardziej należy zwrócić uwagę na fakt braku zachowania dystansu etc. Dobrze by było gdyby chociaż firma zadbała wreszcie o swoich pracowników i w momencie potwierdzenia zachowania przeprowadzała dezynfekcję. Pomijając fakt nędznych wynagrodzeń ( przecież sami na nie przystajemy - niestety) firma naprawdę nie szanuje pracowników (przynajmniej tych biurowych) a stanowiska kadry "managerskiej" są obsadzone często osobami bez kwalifikacji przynajmniej do tego co mają robić.

hhh
@biurowiec

tylko sie cieszyc sam bym chetnie złapał koronke zeby odpoczac

@Lola

Zaszczepieni jeszcze częściej przynoszą

Elefant

Wykorzystają, wyrzucą i na koniec (usunięte przez administratora)!!! Odradzam.

@Elefant

A w jaki sposób Ciebie wykorzystali rzekomo?

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Warszawa

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 302.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 18 to opinie pozytywne, 144 to opinie negatywne, a 68 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 27 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security