ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Tulip

Polecam wyjazdy z ta firma

Maksymilian

Polecam bo odnoszę wrażenie, że mają najlepszą opiekę wjazdową . A to jest bardzo ważne kierując się do pracy w Niemczech szczególnie jak się najlepiej jezyka za bardzo nie zna. Dla mnie ok

Monia

A jaka oferte masz?

Mini

A jaka oferte polecasz?

Robercik
@Maksymilian

Dla mnie najwazniejsze jest to ze zawsze moge na nich liczyc wiec czuje sie bezpiecznie wyjezdzajac wlasnie z nimi

Dla mnie ok

Lilek

Mogę tylko potwierdzic

Nik

Potwierdzam!

Szukam pracy
@Maksymilian

A gdzie pracujesz? Zastanawiamy sie z dziewczyna nad ta firma ale mamy tez inne oferty i chcemy to dobrze sprawdzic zanim wyjedziemy. Napiszesz cos wiecej?

@Nik

Cześć, jak jest właściwie obecnie z wyjazdami poprzez ImpactJOB? Na czym dokładnie polega ta opieka? Czy firma zapewnia wszelkie potrzebne formalności czy może coś zostaje jeszcze do załatwienia przez Nas? Jak jest obecnie z testami na granicy? Czy trzeba za nie płacić z własnej kieszeni?

@Barbara

Cześć, wszelkie formalności załatwia firma, możliwe jest tylko ze firma będzie wymagała testu we własnym zakresie bądź Ci opłaca Zależy od firmy. Na granicach nie sprawdzają .

Loler

Potwierdzam, świetna firma!

Grom
@Maksymilian

A mają oferty bez niemieckiego?

Lolo
@Maksymilian

No ok ale ile u nich mozna zarobic? Bo organizacja to jedno a kasa drugie i chyba duzo wazniejsze?

Gogus
@Maksymilian

To jest bardzo dobra firma

Cukrówek

Dobra i sprawdzona agencja

jadwiga ze szczecina

witam, wyjechalam za posrednictwem impactu na oferte do michelau na produkcje czesci do mercedesa i napisze, ze jestem bardzo zadowolona z panujacych tam warunkuw. Zakwaterowanie czystem, wspollokatorzy mili, woza mnie do roboty, w pracy panuje porzadek kazdy ma swoje stanowisko i pracuje sie super. kazdy kto ma jakies zastrzezenia do firmy powinien to wyjasniac z firma a nie rzucac ochlapy po portalach, bo tak sie zachowuje margines spoleczny, a nie czlowiek rozumny. pozdrawiam wszystkich cieplo i polecam z calego serca agencje impakt!!!!111

@jadwiga ze szczecina

Na jakim poziomie trzeba znac jezyk niemiecki przy tej ofercie?

Juzek

Najlepsi bez dwóch zdan

ZzG
@Juzek

Może nie najlepsi ale jedni z lepszych

Lik

Zgadzam sie

Pawel

Moim zdaniem dobra firma

Jejtyn

Bardzo dobra firma

Cheryl
@jadwiga ze szczecina

A mozesz podac kontakt na priv? Szukam wiecej informacji

Romcia

Zdecydowanie polecam!!

pete
@jadwiga ze szczecina

jak nazywa sie podwykonawca dla mercedesa?

Donatan

Najlepsza agencja!

Itak

Rowniez polecam, wszystko ok

Daniel
@jadwiga ze szczecina

A gdzie dokładnie pracujecie?

Monia
@jadwiga ze szczecina

Tez polecam. Z chlopakiem pracujemy w okolicach coburga przy tasmie. Fajna kasa, mieszkanie tez calkiem ok. Jestesmy tu juz ponad 2 miesiace i chcielibysmy zostac jak najdluzej

Kloses
@jadwiga ze szczecina

Mozesz podac jakis namiar na siebie?

Ola
@jadwiga ze szczecina

A sa tam jeszcze miejsca? Bo widzialam stawki w ofercie i calkiem spoko to wyglada. Tam jest duzo polakow? Mozna jakis namiar na was?

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Byly pracownik

Moge tylko polecic. Szkoda ze juz nie moge u nich pracowac

Czy wymagane jest własne auto n a wyjazd czy można dojechać busem do Niemiec?

Barbara

Chciałabym się dowiedzieć co to za praca w Berlinie na komisjonowaniu odzieży? Czy to praca w Hermes?

Ola

Nie

Waldek

Czy w Bad Hersfeld Libri jest wymóg noszenia maseczek na magazynie?

Monika Kowacz ImpactJob
@Waldek

Dzień dobry, tak, noszenie maseczek jest obowiązkowe. Pozdrawiam, Monika Kowacz

marek z berlina

wyjechalem z ta agencja do pracy na magazynie zalando niedaleko berlina praca jest super blisko granicy naewt dla osob bez samochodó przy okazji polecam kontakt z pania olga z biura pomocna kobita

I
@marek z berlina

Można jakiś kontakt do Ciebie?

@marek z berlina

Czy ImpactJOB pomaga w razie jakichś problemów czy wątpliwości? Ma się stałą pomoc i kontakt z przełożonym? Możesz jeszcze dodać jakieś widełki wynagrodzenia? Jak oceniasz jego wysokość?

Paulina
@Barbara

Moge tylko napisac, ze ta firma naprawde dba o ludzi. Wyjezdzalam z nimi nie raz. Raz bus dotarl na miejsce po 3 w nocy. Nie moglam sie dostac na kwatere i w akcie desperacji zadzwonilam do koordynatorki z impact niewierzac ze o tej porze ktos odbierze a tu zaskoczenie. Nie dosc ze odebrala to jeszcze szybko zawiadomila kierowniczke i mi pomogli. Dla mnie to najlepsze swiadectwo dla tej firmy. Polecam wszystkim znajomym ktorzy szukaja pracy w niemczech.

Dzejson
@Paulina

A w tej bajce były smoki

K
@marek z berlina

Interesuje się ta praca ale nie mam samochodu. Jak daleko mieszkasz od firmy.

Romek

Zrezygnowalem z wyjazdu z nimi bo polasilem sie na oferte innej firmy. Obiecywali 1600 netto bezplatne mieszkanie i wogole cuda. A na miejscu? Stawka 10,45 euro a mieszkanie platne przez pracownika. Warunki tragiczne. No i wrocilem z podkulonym ogonem do impactjob, dostalem druga szanse i jestem zadowolony. Zagwarantowana stawka zgodna z ta w umowie w niemczech, zadne netto tylko podane czarno na bialym. Polecam impcaktjob i polecam sie zastanowic jak ktos wam obiecuje kokosy netto, to sie nie uda

Barnaba

Przed wyjazdem bylem troche sceptyczny bo ilosc pozytywnych opinii byla zastanawiajaca. Ale wyjechalem i nie zaluje. Sprawdzilem i polecam fimre

karo

hej, czy ktoś pracuje na magazynie bosh? ile da się zarobić netto? i czy ktoś rozwiązywał umowę z tą firmą, był kiedyś jakiś problem?

tellme
@karo

Lepiej uważać, bo są naliczane jakieś kary, widziałem dzisiaj umowę. Lepiej poszukać innej agencji.

Nie wiem
@tellme

Ja podpisalem z nimi umowe i nie widzialem kary

Luidy
@tellme

Ja podpisywalem dzis na worms i nie ma zadnej kary. Moze usuneli zapis albo agencje sie pomieszaly

Agent 008

Nasza przygoda z firma impactjob zaczela sie troche niefortunnie i dlatego czekalismy z opinia. Otoz skierowali nas do niemieckiej firmy, ktora zapewniala mieszkanie. Po przyjezdzie na miejsce okazalo sie ze to zadne mieszkanie i garaz. Niemiecka firma oczywiscie miala to w nosie ale pan z impactu zareagowal od razu, jak tylko zglosilismy sprawe. To bylo duze zaskoczenie, ze nie umyli rak.Mieszkanie i firme opuscilismy w trybie natychmiastowym. ImpactJob zaproponowal nam 3 kolejne oferty z mozliwoscia podjecia pracy od zaraz. Wybralismy magazyn we Florstadt. Jestesmy tu juz drugi tydzien. Mieszkanie jak i praca sa w porzadku a sam impactjob do dzis sie nami interesuje, takze po trudnym starcie teraz mozemy ocenic ich tylko pozytywnie. Polecamy

Wojtek

Co to za praca na rowerach we Furth? Ile za pokój i jaka firma Aktiv personal-service

Scooby

Warunki pracy dobre, ekipa na pakowni ok. Ja sobie chwalę. Kontakt ze wszystkim mam. Myślę, że zostanę w obecnej robocie dłużej. Pzdr

Burton

Jasny proces rekrutacji, konsultant odpowiada na wszystkie pytania. Jak czegoś nie wie to mówi że nie wie, co dla mnie jest plusem bo wolę taką odpowiedź a nie jakiś blef. Dzwonilem do kilku agencji w ta najbardziej do mnie przemawia, więc raczej z nimi w sierpniu będę liczył na wyjazd.

Robie nie leże

Sprawa jest prosta, jak ktoś chce pracować to pracuje, jak ktoś jedzie w zamyśle pracować a zamiast tego pajacuje, to dzieja sie dziwne rzeczy. Widziałem wielu takich misiów, po podstawowce a mentalnie lawirujących w sferach oksfordzkich, nie dość że żal patrzeć, to tylko robią normalnym problemy. Ja pracowałem w Worms i obie koordynatorki bardzo fajne babki są. Praca także ok, dobry zespół w ktorym mozna sie odnaleźć. Rekrutacja przez Impact tez ok, tak jak powiedzieli tak było. Jak ktos szuka dziury w całym to proszę sobie pokopac np w ogródku a nie tutaj. Pozdrawiam

Nicolas 2

Polecam firme!

Ala

Świetna obsługa, kontakt i organizacja. Polacam!

Ryś
@Ala

Dokladnie. Dodatkowo odpisują, nie usuwają komentarzy a przede wszystkim, co najważniejsze, zawsze mówią jak jest. Umowa czytelna, ze wszystkimi informacjami.

Izik

To jest naprawde dobra firma. Zawsze pomoga

Paulinna
@Izik

Tak, to jest dobra firma. A wszystkim ktorzy wyglaszaja te wszystkie madrosci proponuje poszukac agencji na ich poziomie. Szybko wrocicie do impact i dopiero wtedy ich docenicie

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob