ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Wiktoria Nowy wpis
Kandydat

Hej wybiera sie ktoś może z początkiem czerwca na produkcje do Niemiec z okolic Bydgoszczy i miałby dwa miejsca w aucie? Bo z tego co wyczytałam to trzeba mieć auto.

Dawid Nowy wpis
@Wiktoria

Ja i kolega z Rudy Śl.

Jacek Nowy wpis
@Dawid

Umowy już macie podpisane? I jak z zakwaterowaniem wygląda sprawa?

Moni Nowy wpis

Wszystko na plus

wioleta13@onet.eu
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.
Kandydat

Mam zamiar wyjechac w maju do pracy, lecz nie mam z kim, i jeszcze nie znalazlam oferty, moze ktos by mi cos podpowiedzial?

Dominik
Kandydat

Czesc czy jedzie ktoś w magazyn na pakowanie części do Boscha na Niemcy około worms

Andziaks. Pl
@Dominik

Hej tak ja jade 31 jezeli chcesz pogadac to podaj meila albo nr tel .

Klaudia0301
@Andziaks. Pl

Hej, klaudia03011997@gmail.com, napisz też się wybieram

Dominik
@Andziaks. Pl

dominikobloj@wp.pl

Buziaczek1
@Klaudia0301

Witam, chciala bym wyjechac od maja, tylko na miesiac, byla by mozliwosc? Jaka byla by to praca?

asia
Kandydat

PRODUKCJA CZĘŚCI w Weißenburg - był może ktos i może podzielić się opinią . Dziękuje za wszelkie informacje ! :)

Anna
@asia

Praca sama w sobie okej monotonność robisz 7,5 godziny to samo. Jednak kontakt z agencją na miejscu tragedia. Pani koordynatorka jest nie słowna obiecuje ludzią różne niestworzone rzeczy, a na końcu po kontakcie z innymi osobami z agencji okazuje się ze nic nie wiedzieli. Jeżeli chcecie jechać i spokojnie pracować za dobre pieniądze to z całego serca nie polecam tej oferty pracy.

Kacper
Kandydat

Hej, mam 21 lat i szukam kogoś do wspólnego wyjazdu, najlepiej w zbliżonym wieku. Jak jest ktoś chętny to proszę pisać kacper.dz.09876@gmail.com

Kasia i Kuba

Polecamy współpracę z firmą. Długo zwlekaliśmy z decyzją, prowadziliśmy rozmowy z rekruterka przez długi czas. W końcu zdecydowaliśmy się wyjechać i jesteśmy bardzo zadowoleni. Kontakt z impact bardzo dobry, zawsze odbierają telefony albo oddzwaniają, tak samo z firmą z Niemiec. Praca bardzo fajna, warunki zakwaterowania tak samo.polecamy

Łucja
@Kasia i Kuba

Super, dzięki za informację. No i najważniejsze, że kontakt był bezproblrmowy. A jak zarobki i możesz coś więcej o warunkach? Jak ono dokładnie wyglądały?

Aaa
Kandydat

Czy wybiera się jakaś dziewczyna do pracy w Niemczech? Szukam osoby na wspólny wyjazd, ale nie mam samochodu.

Tulipan67
@Aaa

Czesc, jestem chetna do pracy, tez nie mam z kim wyjechac. Podeje swoj nr.tel.518495996.

Kazik

Maja super robote na bawari przy czesciach. Jestesmy z dziewczyna od 2 miesiecy. Wszystko jak byc powinno

Sylwi
@Kazik

Gdzie pracujecie bo się wybieram i jaka agencja

Sylwi
@Kazik

Proszę napisz jeszcze jakie warunki mieszkaniowe i jaka praca konkretnie wybieram się z mężem

Xxx
@Kazik

Napisz proszę jak z zakwaterowaniem oraz na czym polega praca :) miłego!

Monia
@Kazik

Cześć, możesz powiedzieć coś więcej o pracy? Czy da się tam zarobić ?

@Kazik

Czy to praca w magazynie Mercedesa obok Frankfurtu na Menem? Można więcej informacji jak to tam wygląda i jak zakwaterowanie?

Renia

Witam. A przy czym ta praca? I gdzie dokladnie

Hrycu
Kandydat

Cześć, czy coś polecacie? Jak impact? Interesuje mnie wózek widłowy mam dokumenty, ew. stolarz bez papierów. Jak realne zarobki, spanie itp. Planuje wyjazd na maj. Proszę o info. Priv. Labedz14@wp.pl

Nick
@Hrycu

Ja polecam

Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Kandydat

Czy ktoś pracuje przy częściach Mercedesa obok Frankfurtu nad Menem? Można więcej informacji?

K
Kandydat

Hej, planuje wyjazd do Niemiec, jest ktoś kto chciałby razem pojechać? Mam 21 lat. Jeśli jest ktoś chętny tu jest mój e-mail kacper.dz.09876@gmail.com

Kacper
@K

Siema a kiedy planujesz wyjechać

xoxo
Kandydat

Był może ktoś na produkcji czekolady ? i może się podzielić swoją opinia :)

Dzins
@xoxo

Praca przy tasmie. Pracujesz przy maszynie pakujacej czekolade i sprawdzasz czy nic po drodze sie nie stalo. Lekka robota ale stojaca wiec nie kazdemu pasuje. Sa nocki i soboty wiec mozna zarobic. W wiekszosci polacy i slowacy na zakladzie

Kamala

Polecam ta firme

Agnes84
Kandydat

Witam też chce z siostra wyjechać z tej firmy czy może ktoś podać meila z kim mogłabym popisać I się dowiedzieć parę rzeczy

Waldek

Szukam osoby ktora jedzie na 17.01 do erfurtu na produkcje bułek. Jade autem moge kogos zabrac

Jolka

Skąd wyjazd? Proszę o priv

Xxx
@Waldek

Hey. I co wyjechales? Daj znac co i jak jezeli chodzi o zakwaterowanie i prace

Aoza
@Waldek

Witaj czy możesz krótko napisać jak wygląda praca w Erfurt na produkcji bułek.

kapsel
Klient
@Waldek

ja pracowalem nie w Erfurcie jesli jeziecie do produkcji pieczywa to jest duza fabryka pieczywa roznorodnego od produkcji az po pakowanie i wcale nie jest taka lekka praca trzeba (usunięte przez administratora) tam idze masoo chleb czy bulki

kasia
Kandydat

Hej ! planuje wyjechać z agencją do pracy, może ktoś powiedzieć czy warto ? widzę trochę negatywnych opinii oraz pozytywnych wiadomo jak wszędzie . Jednak może ktoś poleci jakiś projekt na który warto się udać . W razie czego mogę podać meila . Dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! :)

Bartek

Witam wybiera się do rozładowania kontenerów ze sprzętem AGD?

Emi
Kandydat

Planuje ktoś wyjechać od kwietnia do pracy do Niemiec? Jadę z mężem. Może ktoś by chciał się zabrać z nami, ruszamy z Wielkopolski. Proszę o kontakt emila1912@icloud.com

Der
Kandydat

Witam jade w ten weekend z impact job na magazyn Obi wybiera sie tam ktos ?albo ktos byl i wyrazi opinie

Ke
@Der

My jedziemy z chlopakiem Podaj na siebie jakies namiary

Pa
@Ke

My tez jedziemy w parze , pisz na maila paulinaa20799@wp.pl

Der
@Ke

dersim11@wp.pl pisz

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 74 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob