counter
4 1146 3475 5 1
Angela

Witam, macie może jakaś ofertę pracy dla dwóch par bez języka?

Jacek

Ludzie czemu wy zadajecie takie pytania tutaj? Piec razy syzbciej jest zadzwonic do biura. Nie rozumie

Joas
@Jacek

Nie mam slow, wystarczy zadzwonic

@Angela

Witam, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem.

Ulaa Nowy wpis
Klient
@Jacek

.....zeby na goworku bylo widac ze ya firma jest ok ...a nie jest o to cale oooooo

Eliza

Witam wraz z chłopakiem szukamy pracy tymczasowej na okres lipiec-wrzesień. Czy macie Państwo jakieś oferty pracy na magazyny?

Tak3Nie6
@Eliza

Dzień dobry, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Posiadamy oferty dla par, również na okres wakacyjny. Chciałam jednak sprostować, firma ImpactJob jest agencją pośrednictwa pracy, a nie agencją pracy tymczasowej. Oznacza to, że nie jesteśmy pracodawcą tylko pośrednikiem i kierujemy do pracy u pracodawców zagranicznych. Pozdrawiam Monika Kowacz

Tak3Nie1
Kriss Nowy wpis
@Monika Kowacz ImpactJob

a ja chciałem sprostować sprostowanie Pani Monisi, mianowicie Impact Job jest najbardziej zajebistą agencją w galaktyce, tej i sąsiednich. Serio. Pani Monisia nie ma poczucia humoru ale Wam robote ogarnie.

Tak3Nie1
Brzechwa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam, pracował ktoś na pakowaniu chusteczek nawilżanych w Frankfurcie?

Domaaaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.
Kandydat

Czy ktoś mógłby odpowiedzieć mi na pytanie o prace w boschu w Worms ? Interesuje mnie czy jest to praca warta uwagi, jak wyglada zakwaterowanie i czy sa tam wysrubowane normy ? Pozdrawiam

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ruda
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

czy ktos z was dostal oferte pracy na magazynie z soczewkami? wyjazd planowany 24 lipca, ale moze ktos byl i troche opowie? jak praca? jak zakwaterowanie? prosze o kontakt, dziekuje

darmir@darmir.nysa.com.pl
Użytkownicy czekają na odpowiedź 33 dni.

Jesteśmy parą małżeńską, poszukujemy pracę. Posiadamy własny samochód na Niemieckich nr. oraz wszelkie dokumenty rejestracyjne w Niemczech. Pracowaliśmy przez okres 2,5 roku w Niemczech na produkcji. Zostało przesłane CV do Państwa. Kontakt:0048576552874 Pozdrawiam Uścinowicz

Agatha

Witam serdecznie. Para szuka pracy w Austrii . Bardzo dobry angielski , niemiecki basic, własny transport, oboje prawo jazdy kat. B. Doświadczenie w hotelarstwie ( również Tyrol ), a także na różnego rodzaju liniach produkcyjnych i magazynach ( w tym również przemysł spożywczy ), oboje posiadamy uprawnienia na wózki typu OPT i EPT ( orderpicker truck ). Będziemy wdzięczni za jakąkolwiek pomoc, informacje i odpowiedź. Pozdrawiamy.

@Agatha

Dzień dobry, niestety na chwilę obecną nie posiadamy ofert dla par w Austrii. Pozdrawiam Monika Kowacz

Jack Frost

Firma trzyma pion i poziom. Dla mnie bez zarzutu.

Tak4Nie2
Mick
@Jack Frost

Cześć! A na jakim projekcie jesteś? Pzdr

majan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

witam, czy ktoś z was pracował przy komisjonowaniu słodyczy ( Grafschaft-Ringen, Niemcy) ? polecacie?

Marta
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Dzień dobry, czy jest jakaś pani pracująca w firmie Bosch w Worms? Chcialabym dopytać czy jest bardzo ciężko, jakie są godziny pracy i czy dają samochod służbowy?

Tak1Nie3
Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

ImpactJOB wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na EmploySystem.com. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Lakiernik.

Durneowi

sa oferty dla par bez auta ????

Kasia
@Durneowi

My jesteśmy w iwago na ubraniach

@Durneowi

Dzień dobry, zapraszam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam Monika Kowacz

Katie
@Monika Kowacz ImpactJob

Czy oferta w niemeg jest aktualna? Mamy mieszkanie w okolicy

Charlie
@Kasia

Cześć! Nie wiesz czy jest nadal prowadzona rekrutacja? Pzdr

@Katie

Witam, na chwilę obecną nie prowadzimy naboru do tego projektu. Zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami pracy. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Charlie

Dobry wieczór,na chwilę obecną nie prowadzimy naboru do tego projektu. Zapraszam do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami pracy. Pozdrawiam Monika Kowacz

Karola

jesteście super! Cały czas w kontakcie, nawet po godzinach pracy mogłam zadzwonic do mojej pani rekruterki. Pracowałam spokojnie z przekonaniem, że nawet jak cos na miejscu huknie, to nie zostane z tym sama. Dziekuje i do uslyszenia

Monty

Polecam, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko tak jak być powinno. Firma trzyma poziom

Kinga

To jest miejsce na opinie, to nie jest forum! Nie zaśmiecajcie strony.... Gdzie moderator!

Tak2Nie1
Misiu

Dzień dobry, szukam pracy za granica dokładnie w Niemczech, super macie opinie na fb wiec chce się do was zwrucic. Poproszę oferty na maila: Marek.kawlarek7752@wp.com Czekam na oferty!1!

Tak4Nie3

Udalo ci sie wyjechac?

Tak2Nie
Misiu
@Romcia

Cześć, tak udało się wyjechać i jest wszystko w porządku. Agencja niemiecka ekstra, z polską mam cały czas kontakt. Praca tak jak mówiła rekruterka, warunki fajne, zakwaterowanie odpowiednie:)

Ewka

Dwukrotnie razem z moim chłopakiem wyjeżdżaliśny do pracy przez agencję ImpactJob. Jeśli chodzi o agencję - nie mam nic negatywnego do powiedzenia. W pracy było naprawdę okej, wypłata na czas. Wynagrodzenie zawsze zgodne z tym, co jest napisane w umowie. Nie mieliśmy również problemów z niemieckimi agencjami pracy, do których nas rekrutowano. Serdecznie polecam. Czekam z niecierpliwością na wznowienie rekrutacji do firmy, w której pracowaliśmy a z powodu wszystkim nam znanej sytuacji zapisy zostały wstrzymane :( Pozdrawiam, Ewa :)

Tak2Nie3
Arek

Wszystko ok

Tak1Nie3
Klodzki

Dzien dobry, szukam informacji na temat pracy dla dociepleniowca. Czy ktos z tu zgromadzonych wyjezdzal z firma impactjob do takich prac i moze sie na ten tema wypowiedziec?

@Klodzki

Dzień dobry, jeżeli jest Pan zainteresowany wyjazdem to bardzo proszę o kontakt telefoniczny z naszym biurem. Pozdrawiam

Tak1Nie2
Xdd

Witam ;) czy posiadają Państwo jakieś aktualne ogłoszenia dla Par w Niemczech bez znajomości języka?

@Xdd

Dzień dobry, tak posiadamy oferty dla par. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Pozdrawiam Monika Kowacz

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJOB - Skawina

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

ImpactJOB
4/5 Na podstawie 1146 ocen.