ImpactJOB
4 1027 3189 5 1
nowa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 godzin.
Nazwa działu: Magazyn produkcja

Witam. Zaczynam prace od poniedziałku. Jest tu ktoś kto już pracuje? Chciałam zapytać jak wygląda mieszkanie? Czy w stosunku do ceny jest w miarę odpowiednie? Łazienka wspólna czy dla każdego pokoju osobna? Jak z zarobkami?

Wiki

Kto może napisać opinie o pracy w Iwago Personal leasing z Landsberg? Nadal koordynatorem jest ten mały Słowak i jakie zarobki?

si Nowy wpis
@Wiki

Nie polecam..jak najdalej od tej pracy. Nie chodzi o samą firmę, bo robota naprawdę spoko. Gorzej już z ludźmi...O zarobkach to już nawet nic nie wspomnę...

Anna

Dzień dobry. Pani Moniko czy jest możliwość podjęcia pracy w Gernsheim od 22 października do świąt Bożego Narodzenia czy nie ma już miejsc. Znam język niemiecki w stopniu komunikatywnym w piśmie i mowie ale nie posiadam auta i prawo jazdy. Dziękuję za odpowiedź

@Anna

Tez chce wyjechac jakos w tyvh dniach Skad jestes ?

Dorek Nowy wpis
@Anna

Tu niemiecki nie jest wymagany :)

Monika Kowacz ImpactJob Nowy wpis
@Anna

Dzień dobry, tak, rekrutacja trwa. Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Monika Kowacz

Nick1.
Nazwa działu: Magazyn produkcja

Praca na zabawkach jest ciężka, wymaga sprawności i szybkiego pracowania. Warunki mieszkaniowe jak na taką opłatę są słabe. Brak internetu. Częsty problem z parkingiem. Miesięcznie nie idzie dużo zarobić. Na miejscu jest zapewniona opieka koordynatora który tak naprawdę ma was gdzieś. Nie polecam.

Domik
@Nick1.

No tez bym nie polecal na twoim miejscu skoro po 1 dniu sie odechcialo pracowac. Praca banalnie prosta, mieszkania ok. Dla par idealna!

Wiola
@Domik

Możesz napisać coś więcej? Chcemy się wybrać z chłopakiem. Po ile godzin pracujesz? Jak wyglada mieszkanie? Jesteśmy zarażeni po poprzedniej przygodzie z inną agencją i obawiamy się trafić na to samo. Można jakiś kontakt?

Dorka
@Wiola

Praca jest bardzo lekka, sama pary pracuja i w ogole bez stresu. Mieszkania na max 10 osob my jestesmy w 3 pietrowym domu. Polecamy

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Nina
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Hey był ktoś Tam na tych zabawkach ?jak praca zarobki

Jacek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.
Nazwa działu: Magazyn produkcja

Czy ktos byl na komisjonowaniu w worms Tyle komentarzy a. Niky nie umie napisac !*- Jakas praca sie szykuje od listopada poczatku ??? Bo chce wyjechac Ile moge zarobic przez ta agencje Czekam na szczere infooo

Nazwa działu: Magazyn produkcja

Czy ktos byl w worms ??????? Komisjonowanie pakowanie produktow bosch Jakie sa wrunki do mieszkania ile zarobie miesiecznie czy praca jest ciezka Prosze o szybko odp Dzieki

Nick123
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.

Witam, pytanie mam odnośnie zakwaterowania, lodówka jest w pokoju, a jak z łazienką i kuchnia? Czy jest wspólna? Na ile osób jest dzielona? Za tą cenę jak wygląda wyposażenie pokoju? Z gory dziekuje za odpowiedź!

Wiola

Witam, czy ktoś mógłby napisać jak wyglada sytuacja z zakwaterowaniem? Jakie warunki, czy da się mieszkać

Streszczenie
@Wiola

Da sie mieszkać jeśli lubi sie tłum i nie potrzebuje miejsca w lodówce, kuchni ani w łazience ????

Darek
@Streszczenie

Ale bzdury. Kazdy ma lodowke w pokoju a ten kto niema byl milon razy przez koordynatora informowany ze na dniach bedzie. Nikt sie nieskarzy na mieszkanie bo warunki jak na taka kase sa swietne. No chyba ze tys z tej trojki co od pierwszej minuty miala problem i po jednym dniu zjechala z fochem. Mieszkania sa ok sama praca superlekka. Bardzo ok

Angela

Hej :) Razem z chłopakiem zastanawiamy się nad praca w Gernsheim (komisjonowanie zabawek), czy jest już ktoś na miejscu i może napisać coś więcej o pracy? Pozdrawiam i z góry dziękuję :)

Tak14Nie
Kaśka
@Angela

mi powiedzieli, że we wrześniu rusza projekt z zabawkami więc na pewno nie ma tam jeszcze nikogo. Wyslalam swoje CV, więc polecam zrobić to samo i dzwonić co jakis czas

Tak9Nie1
Nonick
@Kaśka

W ogloszeniu tez pisze ze wymagana dysppzycyjnosc od wrzesnia do grudnia, wiec raczej faktycznie zaczyna sie od wrzesnia

Tak6Nie
@Angela

Dzień dobry, pierwsza tura startuje od 02.09, zapraszamy do kontaktu :) Pozdrawiam MK

Tak11Nie
Jolka
@Angela

Do nas dzis dzwonili. Co tydzien podobno maja nowy nabor.

Karolina
@Jolka

@Angela i wyjeżdżasz teraz od 2 do pracy czy mają dzwonic jeszcze do Ciebie z informacją?

@Angela

Jak myślicie ta oferta jest opłacalna? trochę mnie martwią koszta zakwaterowania i koszty dojazdu do pracy, które nie są zwracane...

Jolka
@Jancia

220 euro za mieszkanie to nie duzo. W innych ofertach koszty to 350 albo 400

@Jolka

no racja, ale jest też duzo ofert z darmowym zakwaterowaniem czy ze zwrotami za paliwo za dojazd do pracy, dlatego pytam....

Tak2Nie1
Luzik
@Kaśka

Kto juz cos wie?:)

Tak2Nie1
@Jancia

a jak się koszty transportu przedstawiają? jakie są odległości od zakwaterowania do miejsca pracy?

Kalinki
@ksks

Witam, jedziemy z dziewczyną na 09.09. Dostaliśmy obszerne informacje mailowo koszt zakwaterowania to 220 euro miesiecznie, pary maje pokoje 2osobowe. Na każdy pokoj podobno lodowka w mieszkaniu ma byc internet. Rozmawialismy z osobami ktore zaczely w tym tygodniu i potwierdzily ze warunki ok. Odleglosc to okolo 30 km ale od poczatku firma informowala. My jedziemy autem i zabieramy druga pare wiec rozlozymy koszty. damy znac jak dojedziemy na miejsce

Tak6Nie1
@ksks

Koszt zakwaterowania, 220 euro miesięcznie potrącane z wynagrodzenia. Odległość do miejsca pracy to około 30 km. Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani ofertą zapraszam do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem. Numer +48 602 434 664.

@Monika Kowacz ImpactJob

a jak to jest z łazienka, na ile pokoi przysługuje jedna łazienka?

Lotniskowy

Jedzie ktos na 16.09? Mozemy zabrac 1 max 2 osoboby autem

Angela
@Monika Kowacz ImpactJob

Witam, czy będą jakieś nabory na komisjonowanie zabawek z początkiem października? Razem z chłopakiem bylibyśmy zainteresowani, pozdrawiam :)

Nicky
@Angela

No z 60 osob to juz napewno jest i nowe maja dojezdzac. Lekkq praca dla par idealna i do swiat wiec super. Jedyne co to te dojazdy do pracy ale tu slowa nikt niepowie bo kazdy o tym wiedzial. Dostalismy to pisemnie i musielismy zaakceptowac wiec akurat impact wywiazal sie w 100%, bo wszystko co powiedzieli sie zgadza. Koordynatorzy na miejscu tez ok o co niepoprosisz to staraja sie pomoc. Na zakladzie mnostwo polakow z roznych firm. Pracy duzo bo swieta ida duzo szkolen, czasem dodatkowo soboty. Jak dla nas bardzo ok i zdecydowanie polecamy

Dariusz
@Nicky

Masz informacje o tym, czy pary, które nigdy wcześniej nie pracowały za granicą, również mogą aplikować na to stanowisko? Jestem ciekaw, czy pracodawca patrzy na poprzednie doświadczenia zawodowe.

@Dariusz

Witam, oczywiście. Doświadczenie nie jest wymagane. Pozdrawiam Monika Kowacz

Wika
@Kalinki

Hej, właśnie myślimy z chłopakiem nad wyjazdem do pracy przy komisjonowaniu zabawek. Jak Wasze wrażenia? Czy jako para pracujecie razem? Jakie warunki mieszkalne ?

Tak2Nie3
Kaja

Firma wyplacalna

Kaja
@Kaja

Firma wyplacalna i przedewszystkim prawdziwa. Bylismy z chlopakiem u nich w biurze istnieja maja konsultantow, dokumenty od razu i wszystko sie zgadza. Nie zaden krzak. Sprawdzilismy jest ok

reniferek1607

Witam. Czy ma ktoś namiary do koordynatora w Geel? Czekam na odpowiedź. Wiem, że jest tam Pani Marcela, ale coś się nie odzywa ???? Z tego co mi wiadomo to najlepsza agencja, jaka może być na belgijskim rynku pracy.

@reniferek1607

Witam, nie posiadamy ofert w Belgii. Pomylił Pan wątki. Pozdrawiam Monika Kowacz

Andrej

Swietna obsluga na miejscu jak i pozniej w niemczech. Polecamy z dziewczyna. Komisjonujemy spozywke w hanau.

TakNie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Czy w ImpactJOB są paczki/bony świąteczne?

Kkk

Czy do komisjonowania zabawek trzeba znać język?

@Kkk

Witam, nie, język niemiecki nie jest wymagany. Pozdrawiam Monika Kowacz

Fusi

A kiedy nowa rekrutacja?

Daniel
Nazwa działu: Magazyn produkcja

Hej czy może się ktoś wypowiedzieć na temat pracy komisjonowanie zabawek?? Jakie warunki pracy i jak jest z ubezpieczeniem? I czy firma organizuje dojazd jeśli nie ma się własnego auta??

Krasnal
@Daniel

Ktoś poniżej poniżej pisał

Tak2Nie
Krasnal
@Krasnal

Tak ale chodzi mi też o to czy ludzie z własnym transportem chętnie zabierają tych bez transportu...czy jakoś się idzie dogadać bo 30-40 km w jedną stronę to nie mało

klaudia
@Krasnal

Od początku informowali my sie do paliwa dokladmay i wszyacy tak robia

Ks. K

Czy może ktoś podzielić się informacjami na temat pracy i warunków zamieszkania w firmie Iwago Landsberg?

nowy

witam. a czy praca w miejscowości Viersen już sie zaczęła jest związana z odzieżą ? czy ktoś może się podzielić swoją opinią ?

Zabawki

Jestesmy od tygodnia. Praca lekka i wszyscy pomagaja. Mieszkanie jak na tak niski koszt naprawde w wysokim standardzie na kazdy pokoj lodowka mamy wifi kuchnie wiec naprawde spoko. Jedyne to dojazd okolo 25 km ale wiedzielismy. Koordynator z niemieckiej agencji pomocny a polska firma tez dzwonila kilka razy. Polecamy

Tak4Nie1

Tak4Nie
Nick

Moze dlatego ze nie dotyczy firmy na ktorej watku go napisales

Tak1Nie3

Tak8Nie
Andzia

To po co piszesz na watku impact skoro nie pracowalas za ich posrednictwem??

Tak3Nie3
@Andzia

Ale pracuje w firmie do której kierują. Więc to chyba istotne dla ludzi którzy jadą zarobić, prawda.? Gdyby ludzie od nas z firmy wiedzieli to by w życiu nie przyjechali ... niektórzy po 3 dniach wracają.... ciekawe dlaczego ?

Tak10Nie
Obserwator
@Pracownik z Peine

Bardzo dobrze że ktoś przestrzega rodaków przed takimi cwaniakami jeśli to wszystko jest prawdą to uważam że ktoś powinien w końcu coś z tym zrobić bo to chore że ludzie godzą się na takie warunki i traktowanie. Jest teraz dużo darmowych adwokatów polskich w różnych stowarzyszeniach więc wystarczy poświęcić jedynie swój czas bo agencje współpracujące z tą Panią nic z tym nie zrobią dla nich liczy się tylko prowizja za nowego pracownika.

Tak12Nie
Aneczka
@Pracownik z Peine

Cos mi sie wydaje ze to mocno podkoloryzowana historia bo my pracujemy w meyerze od czerwca i jakos problemow nie mamy. Poza nami jest tu duzo polakow i chorwatow i pracuja i maja sie dobrze. Nawet jezeli to co piszesz z twojej perspektywy jest prawda to nie powinnas tego pisac na watku firmy ktora cie nie kierowala tym bardziej wydaje mi sie ze chyba troche niedokonca prawdziwe

Tak3Nie8
@Aneczka

Tak, pracuje dużo Polaków... jeszcze zależy jaki dział. Pracujesz przez On Time ? Dlaczego miałabym zmyslac..? Co by mi to dało, bo nie rozumiem?? Mogę Ci dac prywatnie nie jeden kontakt do ludzi którzy mieli problem z tą firmą tak jak zostało to wczesniej opisane. Do firmy ImpactJOB również wpływały takie skargi, więc wiem co piszę ???? A skoro wysyłają ludzi do takich "pracodawcow" jak On Time bo powinni dbać w pewnien sposób A nie wziąć kasę za człowieka i radź sobie sam (A jeżeli ktoś jeszcze języka nie zna, to już wogole jest w d***e) jezeli masz jeszcze jakies pytania, śmiało odpowiem ! Pozdrawiam

Tak6Nie
@Pracownik z Peine

To po co jedziesz za granicę po kokosy jakie ? języka nie znasz mieszasz ze słuchania coś tam piszesz jeszcze chcesz kasy dwa tysie i luksusy robisz tam chociaż porządnie i nie szkodzisz innym ?

Tak1Nie2
@Były pracownik

żebyś wiedział, że jak jadę za granicę to nie po to, aby zapylać za 500 euro na miesiąc. zdziwiony????????

Tak7Nie
@Aneczka

Zgadza się, Dwie odrębne firmy Jak wiem to wypłaty mają co miesiąc i w terminie przez impact skierowani, zaliczka jedna do 150 e, wszyscy pracownicy z jednej z firm ich dostali paczki na święta mała rzecz a cieszy (np. ontimepr. też ) a szefowej tam nie ma o nazwisku na T. potrafili zrobic integracyjne spotkanie nowych pracowników w restauracji za darmo, wymagają porzadku jakości szybkości realizowania zleceń, urlopy są wypisywane i dawane a odwołać mogą takie prawo oni wymagają jezyk w miarę się komunikować i ze zrozumieniem się na wzajem i dokumenty komplet

@Były pracownik

Po pierwsze mieszkam w Niemczech już kilka lat A po drugie kto mówi o 2 tysiącach??! W tych czasach chyba nikogo nie zadowala 500€ na miesiąc, prawda ?? No chyba że Ciebie-to gratuluję! :) po trzecie skąd możesz wiedzieć jaki jest mój stopien porozumiewania się z Niemcami? Haha Znasz mnie ?? Czy co ?

nick
@Były pracownik

No to ludzie, sami piszecie ze ci kierowani z impact maja ok to po co tu wypisujecie o innych firmach?

ksks

hej można z Tobą poagadać na priv?

@ksks

Oczywiście. Jak można się z Tobą skontaktować?

@Pracownik z Peine

Niemcami omijają Ciebie szerokim łukiem a się pchasz tam, bredź dalej może zyskasz nowy swój poziom. Niepozdrawiam

Lucjan

Mam pytanie czy bez niemieckiego mam szanse na prace u was?

@Lucjan

Witam, obecnie prowadzimy dużo projektów bez znajomości języka niemieckiego. W razie zainteresowania bardzo proszę o bezpośredni kontakt z naszym biurem. Numer telefonu: +48 602 434 664. Pozdrawiam Monika Kowacz

Nazwa działu: Produkcja

Czy nadal jest aktualna oferta pracy na komisjonowaniu odzieży w Nurnberg

@Barbara

Witam, na chwilę obecną oferta w Norymberdze jest nieaktualna ze względu na przerwę wakacyjną. Poszukujemy pracowników magazynu z odzieżą w Viersen i Peine. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam Monika Kowacz

@Monika Kowacz ImpactJob

Ile trzeba czekać na odpowiedź w sprawie pracy w Viersen lub Peine

Tak2Nie
@Barbara

Witam, bardzo proszę o kontakt telefoniczny. Prowadzimy obecnie nabór zarówno do Viersen jak i do Peine. Pozdrawiam Monika Kowacz

Tak4Nie
Niezadowolona
@Barbara

Jeśli chodzi o ofertę w Nurnberg to mało płacą, kwatery po 9 osób i brak meldunku.Godziny raz są a raz nie. Żadnych rewelacji.

Tak1Nie3
tereska
@Niezadowolona

Niby tak twierdzisz twe wyszsane z palca Nürnberg jak już. A więc brak meldunku bo nawet byś nie poszła się zameldować a kasy to dużo księżniczka by chciała i mało robić i po co wogule

Tak1Nie5
Asia
@tereska

Gramatyka polska się kłania, wyssane jak już i wogole a nie wogule. Jeśli chcesz pouczyć kogoś to sama błędy nie rób.

Tak5Nie1
Zawiedziona
@Monika Kowacz ImpactJob

Nie wysyłajcie ludzi do Peine, nie płacą nam, wiecie o tym i dlaczego wysyłacie tam ludzi? Później umywacie ręce kiedy do was dzwonimy o pomoc, kiedy się wyjeżdża jest piękny kontakt, później szok i niedowierzaniem, że tak to wygląda.(usunięte przez administratora)

Tak4Nie1
Magda
@Zawiedziona

Wstyd to ta histeria ktora odstawialas. Placa a ludzi tam ponad 50 od ponad roku. Sama chcialas sie zwolnic wiec nie rozumiem po co wypisujesz takie bzdury

Tak4Nie4
Zawiedziona
@Magda

Nie ma tu ani jednej osoby, która otrzymałaby pensje w całości, ludzie są ale czekają i kłócą się o kasę, wróciłam, bo warunki pracy są ok, ale pensje obcinanie i nie ma żadnej pomocy z impactjob, niestety. Nie Jedzcie Tam!!!

Tak8Nie2
@Zawiedziona

Witam, chętnie odniosłabym się do Pani zarzutów, gdybym wiedziała z kim tak naprawdę mam przyjemność. Niezależnie jednak od tego każdy zgłaszany problem został przez nas wyjaśniony, na co mam potwierdzenie w postaci korespondencji mailowej. W razie wątpliwości chętnie odpowiem na pytania, jednak tylko wtedy, gdy podpisze się Pani z imienia i nazwiska. Jeżeli w Pani uznaniu opisana sytuacja naprawdę miała miejsce nie powinno być to dla Pani problemem. Z poważaniem Monika Kowacz

Tak3Nie2
@Asia

"w ogóle"- obydwie panie mądre nad wyraz widzę.

mysle

i jak z tymi ofertami dla par? w sprawie alkoholi dzwonili dzis ale nie wiem czy dla kobiety mojej to nie za ciezkie bedzie?

Ksks

Może ktoś, kto już współpracuje/ współpracował z impact się wypowie na temat warunków mieszkalnych: czy są to standardowe "dwójki" po kilka pokoi na mieszkaniu czy warunki sa ogólnie dobre itp. (nie mówimy tu o jakiś super luksusach, ale tak żeby była ciepła woda, brak grzyba na ścianie)? Ile się dojeżdża do miejsca pracy- 20 km czy 120km? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi:)

incognito PL

czy zakwaterowanie gdy kosztuje około 300 e co miesiąc to jest naprawdę w dobrych warunkach ? czy po 6 msc można się starać o meldunek i swoje mieszkanie ? i czy po dłuższym czasie można ściągnąć rodzinę do siebie ?

@incognito PL

Witam, zameldować może się Pan od razu, nie trzeba czekać 6 miesięcy.

@Monika Kowacz ImpactJob

można się starać o własne mieszkanie by na przykład żona z dzieckiem byli razem ze mną ?

Oczywiście :)

@Monika Kowacz ImpactJob

jaki okres trzeba przepracować by to uzyskać ?

@incognito PL

mam pracować u was w Viersen pracownik magazynu z ubraniami .

@incognito PL

Jeżeli chce Pan szukać mieszkania na własną rękę to może Pan zrobić to od razu. Należy poinformować nas lub pracodawcę, że nie będzie Pan korzystał z zakwaterowania zapewnianego przez firmę.

@Monika Kowacz ImpactJob

czy odwiedziny mogą być przez rodzine w mieszkaniu zapewnianego przez was.?

ania
@incognito PL

Odwiedzać Ciebie mogą i jak nie będzie przeszkadzać to współlokatorom po za tym tam mieszkają z polski prawie że wszyscy prywatnie na swoim, wynajmują, dzieci do szkół chodzą itd wiem bo byłam, tam w pracy większość sobie ma załatwia kwaterę, jak jesteś ok dość rozumnny, nie rzucasz jadem to i pomogą. Jak lubisz magazyn praca to będziesz tam zadowolony, zależy jaka hala ale poradzisz sobie jak upi nie jesteś i prosto ze "stodoly" wszystkiego dobrego na start

Operator koparki Singen

Monika (usunięte przez administratora)proszę o kontakt

Monika

Czy firma niemiecka zwraca za paliwo i co jeśli ktoś nie ma auto

nie

@Monika

Nie prawda bo nie które firmy wracają trzeba spytać przy rekrutacji

@Monika

Witam, własny samochód jest mile widziany, ale nie zawsze wymagany. Firma ImpactJob nie zwraca kosztów paliwa. Pozdrawiam Monika Kowacz

Anna

Uważam że agencja impactjob jest dobra agencja. Jeśli firma niemiecka nie wymaga papiery o niekaralności to nie wymagają impactjob. Szkoda że nie wszyscy chcą zaświadczenie o niekaralności ale to jak ludzie zachowują się za granicą to nie wina firmy. Zawsze są zadowoleni i niezadowoloni. Stawki są podane przy ofertach pracy i jeśli ktoś chcę więcej to po prostu aplikuje na ofertę pracy z wyższą stawką ale trzeba się liczyć z tym że coś jednak należy umieć po niemiecku. W Norymberdze są niskie stawki bo język nie wymagany i nie ma diet. Zeitkonto jest wszędzie 35 godzin lub wcale. Ale są to pieniądze zamrożone i każdy otrzyma je z powrotem. Kwatery są zależne od stawki. Jeśli 150 euro za mieszkanie to raczej normalne że w kilka osób. Za lepsze warunki trzeba 250 euro i więcej płacić. Jedyne co to meldunek powinien być żeby nie żyć w strachu przed kontrolą. Ale to już sprawa firmy. Pozdrawiam serdecznie zespół impactjob.

Tak4Nie3
Obserwator
@Anna

Bez meldunku można spokojnie pracować 6 miesięcy bez żadnych konsekwencji prawnych czy finansowych. Meldując się zyskujesz kilka praw ale też i obowiązki np. abonament RTV czy przy posiadaniu auta opłacanie podatku drogowego i wymianie tablic rejestracyjnych na niemieckie po pewnym czasie. Ja w Norymberdze mieszkałem w 3 pokojowym mieszkaniu za 100 euro od osoby. Po prostu agencje zarabiają na tym bo gdzieś mieszkać trzeba w Holandii już trochę ten procedur ukrócili bo też dochodziło do absurdów by za miejsce w pokoju płacić po 400 euro .

Paweł

Inna agencja mnie wykiwala, znalazłem sie w dojczach na ulicy bez pomyslu co dalej. Dzwonilem jak oszalaly po ogloszeniach w necie, aż trafilem na Impact. Mialem mega farta, mieli ofertę dopiero na kolejny tydzien ale załatwili mi pracę z dnia na dzień. Może to nie jest szczyt moich marzeń ale to jak w Polsce, trzeba się wykazać, by być docenionym i probować wtedy awansować czy zmienic prace. Dlatego próbuję. Pani z Impactu jest ze mną w kontakcie, dlatego polecam agencję i trzymam kckiuki za kazdego na obczyznie

Tak5Nie2

Zostaw opinię o ImpactJOB - Skawina

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie