ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Michal Nowy wpis

Korzystalem z ich uslug, wszystko ok

Macko
Kandydat

Witam czy ktoś pracował może w Hunfeld przy pakowaniu kawy? Bardzo bym prosił o opinię na temat zakwaterowania jak i samej pracy. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

Jey Nowy wpis
@Macko

Ja, 2 razy. Banalnie prosta robota takze spoko mozna jechac:)

Monaa

Wybiera się ktoś na komisjonowanie części samochodowych.? Dziwnie się spytam ale szczepicie się czy test wystarczy?

Weissen Nowy wpis
@Monaa

Niemcy maja ograniczenia najlepiej zadzwon do firmy oni ci wszystko powiedza bo na forum to wiadomo jak jest

Kandydat

Witam mam pytanie jakie macie zdanie o tej firmie chciał bym się trochę dowiedzieć bo planuje wyjechać ????

Waldek

Ja mam bardzo dobre i dlatego z nimi wyjezdzam na 17.01

@Waldek

Czyli jakie są zakwaterowania jaka płacą jaka atmosfera i czy firma zapewnia trasport do i jak z pracy ?

Sezonowy
@Kacper

No ja nie wiem jakie maja inne tam gdzie ja pracuje jest ok. Transport sam sobie zalatwiasz

@Sezonowy

Chodzi jakie agencja organizuje zakwaterowania czy można w nich mieszkać czy lepiej nie

Weissen Nowy wpis
@Kacper

Mieszkania organizuja niemcy ale my np dostalismy wczesniej zdjecia bo Impactjob nam zalatwil wiec wiedzielismy gdzie jedziemy i na co sie nastawic

Para
Kandydat

Witam jaki projekt polecacie?

Human
@Para

Zalezy co potrafisz ale impact wszystkie oferty ma ok.

Waldek

Szukam osoby ktora jedzie na 17.01 do erfurtu na produkcje bułek. Jade autem moge kogos zabrac

Jolka
@Waldek

Skąd wyjazd? Proszę o priv

Natka

Stawki niezle ale najlepsza jest ich obsluga dlatego jak do niemiec to tylko z nimi

Wiki

Polecam :)

Ignacy

Polecam fajna agencja! Oferty mają przyzwoite, mieszkania dobry standard, a kasa się zgadza i na czas. ????????

Jacek

Podoba mi sie, ze u nich zawsze wszystko czarno na bialym. Wyjezdzalem jak w Niemczech obowiazywala kwarantannta dla polakow. Wszystko wyjasnione przed wyjazdem, na miejscu zapewniony hotel na kwarantanne, bezplatny test. Pozniej praca. Naprawde bardzo dobrze zorganizowany wyjazd.

Kate
@Jacek

a jakie zarobki tak realnie i kto płaci za zakwaterowanie? czy to jest potrącane z wypłaty? rozumiem, że koszty dojazdu opłaca się samemu?

Mateo
@Jacek

Mozna jakis namiar? Zastanawiam sie nad ta firma i chcialbym zasiegnac informacji

W moim przypadku polecam tę agencję, jak nie chlasz, nie ćpasz i pracujesz normalnie to agencja ok. Polecam.

Nick
@pracownik

Bo to sama prawda

Rolf
@pracownik

A na jakiej robocie jestes? Bo ja szukam informaci o magazynie budowlanym w hanover

Rolf
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Klient

Podoba mi sie oferta na budowlany magazyn w hannover bo nie ma zeitkonta i kwatera free i nocki. Tak mowia ale moze ktos tam byl i powie jak to wyglada na prawde?

Nick

Polecam

ImpactJob poszukuje osoby na stanowisko Spawacz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Ktoś pracował jako Magazynier - Pracownik Magazynowy w ImpactJob? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Zawiedziony

Katastrofa, zero komunikacji pomiedzy agencja w Polsce a agencją w Niemczech. Wyjeżdżając razem z dziewczyną bez szczepienia rekruterka powiedziała nam, że testy bedziemy mieć robione na miejscu w pracy codzień, dlatego też zdecydowaliśmy sie wyjechac do tej pracy. Po przyjeździe okazało sie, że nic takiego nie ma miejsca, agencja w Niemczech też powiedziała że testów w firmie nie robią i trzeba samemu robić na własną rękę(codzień jeździc do punktów oddalonych o x km od miejsca zamieszkania)a to co powiedziała rekruterka to zwyczajna nieprawda, prawdopodobnie tylko po to wymyślona żeby za wszelką cene ściągnąć kolejnych ludzi do pracy. Pani z agencji w Niemczech powiedziała, że pierwszego dnia możemy pójść bez testu i ten jeden raz nam zrobią w firmie ale później juz będziemy musieli robić to na własną rękę i dostaliśmy kartke z lokalizacjami w których robią te testy za darmo. Byliśmy we wszystkich punktach i nigdzie nie moglismy zrobić testu bo albo juz tam w ogole nie robią albo robią np w godzinach 9-12 a przeciez wtedy mielibyśmy być w pracy. Oczywiscie również jak poszliśmy 1 dnia do pracy bez testu z nadzieją, że nam tam zrobią tak jak mówiła Pani z agencji to odrazu nas odesłali spowrotem. Jak powiedziałem, że w agencji nam powiedzieli że bedziemy mogli sie 1 dnia w firmie przetestować to przełożony spojrzał na mnie jak na wariata a jak pokazałem snel test który zrobiliśmy sobie dzien wcześniej to poprostu mnie wysmial. Skonczyło sie tak że wrocilismy od razu do PL i tylko wydalismy pieniadze na paliwo za ktore agencja jakby sie szanowała chociaż by pieniadze oddała ponieważ wprowadzają ludzi w błąd. Nie polecam!

Graga

witam pracował ktoś przy pakowaniu przypraw w a Hamburgu?

Opel
@Graga

Nie opłaca się!

Yvet
@Graga

Ja z kolezanka i od 10 stycznia wracamy. Praca bezposrednio a nie przez niemiecka agencje. Super mieszkanie i bardzo fajna praca bez poganiania i (usunięte przez administratora)

Yvet
@Opel

Bylam i wiem ze to nieprawda. Oplaca sie

@Yvet

Hej Dziewczyny !Czy mogłybyście podać maile lub telefon do Was bo ja też się tam wybieram i jest to mój pierwszy raz chciałbym byc z kimś w kontakcie kto tam jedzie.Pozdrawiam serdecznie

@Katarzyna

Witam, 3 stycznia wyjeżdżam z siostrą też pierwszy raz. Mogę podać maile jeśli byłaby Pani zainteresowana. Pozdrawiam.

@Dorota

Hej Dziewczyny! Jakbyście mogły to podajcie kontakt do siebie. Pozdrawiam serdecznie

@Dorota

Skąd jesteście dziewczyny? Bo ja z Lubuskiego

@Katarzyna

Witam, kujawsko - pomorskie.

mój email juliaaa96.96@o2.pl

ImpactJob poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Widzieliście, że ImpactJob poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Fidżi123

Bardzo dobra firma, dbająca o sprawy osób wyjeżdżających. Osobiście nie miałam jakiś kwasów na miejscu z pracodawcą, ale widziałam, że jak ktoś sobie nie dawał rady na jakimś dziale to wstawiali się u pracodawcy aby zmienić ten dział lub ogólnie magazyn. I to działało. W przyszłym roku znów raczej wyjadę i jedynie tutaj przez nich bo nie chce mi się eksperymentować jak mam już sprawdzonych ich.

Zainteresowany
Klient
@Fidżi123

A mozna jakis kontakt priv?

Lolek
@Fidżi123

Wyjezdzalem z nimi do hpd. Tam pod opieke wziela mnie pani Sylwia. Impact wszystko przekazal wiec na miejscu nie bylo zaskoczen a w razie problemow moglem liczyc na nich lub wlasnie na pania Sylwie z hpd. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 108, z czego 68 to opinie pozytywne, a 14 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob