ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Zawiedziony

Katastrofa, zero komunikacji pomiedzy agencja w Polsce a agencją w Niemczech. Wyjeżdżając razem z dziewczyną bez szczepienia rekruterka powiedziała nam, że testy bedziemy mieć robione na miejscu w pracy codzień, dlatego też zdecydowaliśmy sie wyjechac do tej pracy. Po przyjeździe okazało sie, że nic takiego nie ma miejsca, agencja w Niemczech też powiedziała że testów w firmie nie robią i trzeba samemu robić na własną rękę(codzień jeździc do punktów oddalonych o x km od miejsca zamieszkania)a to co powiedziała rekruterka to zwyczajna nieprawda, prawdopodobnie tylko po to wymyślona żeby za wszelką cene ściągnąć kolejnych ludzi do pracy. Pani z agencji w Niemczech powiedziała, że pierwszego dnia możemy pójść bez testu i ten jeden raz nam zrobią w firmie ale później juz będziemy musieli robić to na własną rękę i dostaliśmy kartke z lokalizacjami w których robią te testy za darmo. Byliśmy we wszystkich punktach i nigdzie nie moglismy zrobić testu bo albo juz tam w ogole nie robią albo robią np w godzinach 9-12 a przeciez wtedy mielibyśmy być w pracy. Oczywiscie również jak poszliśmy 1 dnia do pracy bez testu z nadzieją, że nam tam zrobią tak jak mówiła Pani z agencji to odrazu nas odesłali spowrotem. Jak powiedziałem, że w agencji nam powiedzieli że bedziemy mogli sie 1 dnia w firmie przetestować to przełożony spojrzał na mnie jak na wariata a jak pokazałem snel test który zrobiliśmy sobie dzien wcześniej to poprostu mnie wysmial. Skonczyło sie tak że wrocilismy od razu do PL i tylko wydalismy pieniadze na paliwo za ktore agencja jakby sie szanowała chociaż by pieniadze oddała ponieważ wprowadzają ludzi w błąd. Nie polecam!

Monika Kowacz ImpactJob
@Zawiedziony

Dzień dobry, jako agencja pośrednictwa kierujemy się informacjami uzyskanymi od niemieckich firm. W Państwa przypadku nie było inaczej. Bardzo mi przykro, że czujecie się Państwo pokrzywdzeni, ale zgodnie z umową kierowania do pracy ( w języku polskim) byliście Państwo zobowiązani do wykonywania codziennych testów. Pozdrawiam Monika Kowacz

Nick

Polecam

ImpactJob poszukuje osoby na stanowisko Spawacz. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna!

Ktoś pracował jako Magazynier - Pracownik Magazynowy w ImpactJob? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

ImpactJob poszukuje pracownika na stanowisko Magazynier. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Szukasz

:) polecam jednorazowy szczal :D wszyscy zdrowi

Widzieliście, że ImpactJob poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Fidżi123

Bardzo dobra firma, dbająca o sprawy osób wyjeżdżających. Osobiście nie miałam jakiś kwasów na miejscu z pracodawcą, ale widziałam, że jak ktoś sobie nie dawał rady na jakimś dziale to wstawiali się u pracodawcy aby zmienić ten dział lub ogólnie magazyn. I to działało. W przyszłym roku znów raczej wyjadę i jedynie tutaj przez nich bo nie chce mi się eksperymentować jak mam już sprawdzonych ich.

Klient
@Fidżi123

A mozna jakis kontakt priv?

Lolek
@Fidżi123

Wyjezdzalem z nimi do hpd. Tam pod opieke wziela mnie pani Sylwia. Impact wszystko przekazal wiec na miejscu nie bylo zaskoczen a w razie problemow moglem liczyc na nich lub wlasnie na pania Sylwie z hpd. Polecam

kalkomania

dla mnie istotna jest nie szybkość działania, a RZETELNOŚĆ firmy czyli dotrzymywanie warunków umów. Czy ktoś z już pracujących może się wypowiedzieć na ten temat? Chcę być bezpieczny jadąc z nimi

Lik
@kalkomania

Ja moge i potwierdzam ze to rzetelna firma

Yvet
@kalkomania

Sprawdzilam i moge tylko potwierdzic

Yvona

Jak do pracy to tylko z nimi!

Katja

Polecam firme

Czy Wulkanizator jest możliwy w firmie ImpactJob? Ktoś z pracujących się wypowie?

On

Witam :) Wybiera się ktoś do pracy w listopadzie ?? Nie mam auta ale szukam jakiś fajnych i pozytywnych ludzi :) Chyba jak każdemu zależy mi na spokojnych wspolokatorach .Projekt jest mi obojętny i miejsce .Jak coś to piszcie , zawsze można się dogadać . wroclaaw35@wp.pl Pozdrawiam Przemek :)

Kiki
@On

Przemku wyjechałeś już gdzieś?

Nick

Czy ktos wie czy maja jeszcze inwentaryzacje? To fajna robota była

koken

Naprawde dobra obsluga wyjazdowa

Klient
@koken

Czy mozesz podac jakis namiar na priv? Chcialem dopytac o kilka spraw

Kandydat

Czy ta agencja jest naprawde tak rzetelna jak sie wydaje? Wszedzie pozytywne opinie az ciezko uwierzyc ze moga byc takie firmy. Interesuje mnie konkretnie praca w edeka. Ktos cos podpowie?

xdfbgngfds

ok

Rosq12

Polecam !

Ja niżej podpisany Bartłomiej Rostalski, zgodnie z wydanym wyrokiem Sądu Okręgowego, niniejszym przepraszam panią Monikę Kowacz prowadzącą działalność gospodarczą pod firma ImpactJob za naruszenie jej dóbr osobistych poprzez zamieszczenie przeze mnie anonimowo w dniach 19-20 września 2017 r. na portalu gowork.pl szereg nieprawdziwych informacji na temat Moniki Kowacz oraz na temat prowadzonej przez nią działalności gospodarczej z ktorych wynikało, że nie wypłaca ona całości wynagrodzenia, że kłamie i próbuje zastraszyć swoich pracowników, a także że zostałem przez nią (usunięte przez administratora) i nie wyplacono mi całości pieniędzy. Wszystkie podane powyżej przez mnie informacje są nieprawdziwe i nie mają odniesienia w rzeczywistości. Przepraszam Monikę Kowacz za wszelkie niedogodności winikłe z powodu zamieszczenia przez mnie tych nieprawdziwych informacji na jej temat i na temat prowadzonej przez nią działalności gospodarczej ImpactJob. Bartłomiej Rostalski

aksda
@Były pracownik

Hahahaha... typie dojechali cię co, no i było tak kozaczyć? :D

Asia

A jednak :D

Muzg
@Były pracownik

I super, w koncu ktos sie zajal fejk opiniami pisanymi przez hejterow

Majk

W koncu

listopad
@Były pracownik

Ja tam swoje wiem i to firma dobra jest a jak ktos jest zachlanny i jedzie z jakims krzakiem to sie potem szybko zreflektuje. Polecam impacy

Dżamal

3 miesiace pracy na magazynier z alkoholami przebiegły spokojnie. Praca normalna, warunki ok. Dla mnie ok i polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 75 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob