ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Rafioo
Kandydat

Witajcie możecie mi powiedzieć coś więcej na temat tej agencji czy opłaca się z nią współpracować czy też nie ???

Kandydat

Witam planuję wyjazd do Niemiec z Impactjob w drugiej połowie lutego na operatora wózka widłowego ktoś może też się wybiera? Pozdrawiam

Mati
@Fabian

Cześć a dokładnie gdzie jedziesz bo ja też mam jechać w okolice Augsburga

@Mati

Cześć jadę do Freiberg am Neckar okolice Stuttgartu 23-24 luty prawdopodobnie.

@vitek
@Fabian

Napisz jakiś kontakt do ciebie, tez dostałem propozycje, pogadamy może pojedziemy razem

@@vitek

Odezwij się na fabians1991@gmail.com jutro lub w czwartek mam ustalać szczegóły a wyjazd prawdopodobnie 23.02

Kandydat

Czy ktoś pracuje przy produkcji pizzy za pośrednictwem tej agencji? Polecacie?

Graga

witam pracował ktoś przy pakowaniu przypraw w a Hamburgu?

Opel
@Graga

Nie opłaca się!

Yvet
@Graga

Ja z kolezanka i od 10 stycznia wracamy. Praca bezposrednio a nie przez niemiecka agencje. Super mieszkanie i bardzo fajna praca bez poganiania i (usunięte przez administratora)

Yvet
@Opel

Bylam i wiem ze to nieprawda. Oplaca sie

@Yvet

Hej Dziewczyny !Czy mogłybyście podać maile lub telefon do Was bo ja też się tam wybieram i jest to mój pierwszy raz chciałbym byc z kimś w kontakcie kto tam jedzie.Pozdrawiam serdecznie

@Katarzyna

Witam, 3 stycznia wyjeżdżam z siostrą też pierwszy raz. Mogę podać maile jeśli byłaby Pani zainteresowana. Pozdrawiam.

@Dorota

Hej Dziewczyny! Jakbyście mogły to podajcie kontakt do siebie. Pozdrawiam serdecznie

Skąd jesteście dziewczyny? Bo ja z Lubuskiego

@Katarzyna

Witam, kujawsko - pomorskie.

mój email juliaaa96.96@o2.pl

Xxx
@Dorota

Witam. Do jakies pracy Panie wyjechaly?

Tulipan 67
@Yvet

Bya by mozliwosc pracy? Jak najszybciej? Co to za specyfika?, moj nr. tel. 518495996.

Andziaks. Pl
Kandydat

Hej czy ktos jedzie do erfurtu do pracy 31 na bulki ? Jade sama I pierwszy raz i troche sie cykam .

Aoza
@Andziaks. Pl

Hej napisz jak praca wyglada w Erfurt,przy bulkach ,jak placa i zakwaterowanie bo tez mysle o wyjeździe. Pozdrawiam

Xxx
@Andziaks. Pl

Hey. I co wyjechalas? Jak zakwaterowanie i praca? Bo planuje wyjazd na 14.02 do Erfurtu

Karo

Czy wybiera się jakaś dziewczyna do pracy w Niemczech? Napisz możemy wybrać się razem

Andziaks. Pl
@Karo

Gdzie dokladnie jedziesz ?

Karo
@Andziaks. Pl

Mogę jakiś kontakt do.ciebie?

Monaa

Wybiera się ktoś na komisjonowanie części samochodowych.? Dziwnie się spytam ale szczepicie się czy test wystarczy?

Weissen
@Monaa

Niemcy maja ograniczenia najlepiej zadzwon do firmy oni ci wszystko powiedza bo na forum to wiadomo jak jest

K
@Monaa

Wyjechałaś już? Jakie wrażenia? Czy praca ciężka dla kobiet?

Mati

Witam pracuje ktoś lub pracował w Augsburg jako operator wózków widłowych potrzebuje informacji na temat klimatu na magazynie

Koala
Klient

Czy ktoś jedzie lub planuje wyjazd do Holzheimin jako stolarz

Macko
Kandydat

Witam czy ktoś pracował może w Hunfeld przy pakowaniu kawy? Bardzo bym prosił o opinię na temat zakwaterowania jak i samej pracy. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź :)

Jey
@Macko

Ja, 2 razy. Banalnie prosta robota takze spoko mozna jechac:)

Lukas
@Macko

witam dowiedziałeś się coś na temat tej pracy i zakwaterowania, jeśli tak mógłbym prosić o informacje ? z góry dziękuje

Michal

Korzystalem z ich uslug, wszystko ok

Kandydat

Witam mam pytanie jakie macie zdanie o tej firmie chciał bym się trochę dowiedzieć bo planuje wyjechać ????

Waldek

Ja mam bardzo dobre i dlatego z nimi wyjezdzam na 17.01

@Waldek

Czyli jakie są zakwaterowania jaka płacą jaka atmosfera i czy firma zapewnia trasport do i jak z pracy ?

Sezonowy
@Kacper

No ja nie wiem jakie maja inne tam gdzie ja pracuje jest ok. Transport sam sobie zalatwiasz

@Sezonowy

Chodzi jakie agencja organizuje zakwaterowania czy można w nich mieszkać czy lepiej nie

Weissen
@Kacper

Mieszkania organizuja niemcy ale my np dostalismy wczesniej zdjecia bo Impactjob nam zalatwil wiec wiedzielismy gdzie jedziemy i na co sie nastawic

Para
Kandydat

Witam jaki projekt polecacie?

Human
@Para

Zalezy co potrafisz ale impact wszystkie oferty ma ok.

Natka

Stawki niezle ale najlepsza jest ich obsluga dlatego jak do niemiec to tylko z nimi

Wiki

Polecam :)

Ignacy

Polecam fajna agencja! Oferty mają przyzwoite, mieszkania dobry standard, a kasa się zgadza i na czas. ????????

Jacek

Podoba mi sie, ze u nich zawsze wszystko czarno na bialym. Wyjezdzalem jak w Niemczech obowiazywala kwarantannta dla polakow. Wszystko wyjasnione przed wyjazdem, na miejscu zapewniony hotel na kwarantanne, bezplatny test. Pozniej praca. Naprawde bardzo dobrze zorganizowany wyjazd.

Kate
@Jacek

a jakie zarobki tak realnie i kto płaci za zakwaterowanie? czy to jest potrącane z wypłaty? rozumiem, że koszty dojazdu opłaca się samemu?

Mateo
@Jacek

Mozna jakis namiar? Zastanawiam sie nad ta firma i chcialbym zasiegnac informacji

W moim przypadku polecam tę agencję, jak nie chlasz, nie ćpasz i pracujesz normalnie to agencja ok. Polecam.

Nick
@pracownik

Bo to sama prawda

Rolf
@pracownik

A na jakiej robocie jestes? Bo ja szukam informaci o magazynie budowlanym w hanover

Rolf
Klient

Podoba mi sie oferta na budowlany magazyn w hannover bo nie ma zeitkonta i kwatera free i nocki. Tak mowia ale moze ktos tam byl i powie jak to wyglada na prawde?

Zawiedziony

Katastrofa, zero komunikacji pomiedzy agencja w Polsce a agencją w Niemczech. Wyjeżdżając razem z dziewczyną bez szczepienia rekruterka powiedziała nam, że testy bedziemy mieć robione na miejscu w pracy codzień, dlatego też zdecydowaliśmy sie wyjechac do tej pracy. Po przyjeździe okazało sie, że nic takiego nie ma miejsca, agencja w Niemczech też powiedziała że testów w firmie nie robią i trzeba samemu robić na własną rękę(codzień jeździc do punktów oddalonych o x km od miejsca zamieszkania)a to co powiedziała rekruterka to zwyczajna nieprawda, prawdopodobnie tylko po to wymyślona żeby za wszelką cene ściągnąć kolejnych ludzi do pracy. Pani z agencji w Niemczech powiedziała, że pierwszego dnia możemy pójść bez testu i ten jeden raz nam zrobią w firmie ale później juz będziemy musieli robić to na własną rękę i dostaliśmy kartke z lokalizacjami w których robią te testy za darmo. Byliśmy we wszystkich punktach i nigdzie nie moglismy zrobić testu bo albo juz tam w ogole nie robią albo robią np w godzinach 9-12 a przeciez wtedy mielibyśmy być w pracy. Oczywiscie również jak poszliśmy 1 dnia do pracy bez testu z nadzieją, że nam tam zrobią tak jak mówiła Pani z agencji to odrazu nas odesłali spowrotem. Jak powiedziałem, że w agencji nam powiedzieli że bedziemy mogli sie 1 dnia w firmie przetestować to przełożony spojrzał na mnie jak na wariata a jak pokazałem snel test który zrobiliśmy sobie dzien wcześniej to poprostu mnie wysmial. Skonczyło sie tak że wrocilismy od razu do PL i tylko wydalismy pieniadze na paliwo za ktore agencja jakby sie szanowała chociaż by pieniadze oddała ponieważ wprowadzają ludzi w błąd. Nie polecam!

Monika Kowacz ImpactJob
@Zawiedziony

Dzień dobry, jako agencja pośrednictwa kierujemy się informacjami uzyskanymi od niemieckich firm. W Państwa przypadku nie było inaczej. Bardzo mi przykro, że czujecie się Państwo pokrzywdzeni, ale zgodnie z umową kierowania do pracy ( w języku polskim) byliście Państwo zobowiązani do wykonywania codziennych testów. Pozdrawiam Monika Kowacz

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 74 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob