ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

rodhan

ofert maja od z...... myslicie ze sa ok czy jakas kolejna sciema? ktos cos wie?

@rodhan

Sa bardzo ok, poczytaj opinie.

Katarzyna

Firma godna polecenia, wszystko na miejscu zgodnie z opisem. Umowa przedwstępna jasna i czytelna. Koordynatorka z firmy dostępna telefonicznie. Polecam i zachęcam do wyjazdu z tą firmą

SZAKAL

dzięki hatak za opinie....widze ze nie jestem sam!to jest kpina co oni oferują,dają kilka godzin na podpisanie formalności....czytajcie ludzie umowe na spokojnie! (usunięte przez administratora) zgłaszam ich do PIP

Damian

Chyba dlatego wydzwaniają do ludzi którzy nie aplikowali na daną ofertę 48 godzin przed planowanym rozpoczęciem pracy.

@SZAKAL

Witam, nie mamy nic do ukrycia. A Pana/ Pani opinie, w których nas Pan/Pani pomawia na szczęście nie zginą. Pozdrawiam :)(usunięte przez administratora)

Julian Kosmider

Nie rozumiem tych dziwnych komentarzy...... wraz z malzonka wyjechalem do pracy w lipsku i jestesmy bardzo mile zaskoczeni. Nieraz mielismy doczynienia z agencjami z pl i tutaj na prawde jest w porzaku. Kontakt z rekruterka praktycznie caly czas nawet w weekeend z koordynatorem niemieckim. Mieszkanie umeblowane podstawy rzeczy sa wiec jest ok. Zobaczymy jak to bedzie ale poki co jest na prawde przyzwoicie!!! Brawo!!!!!

@Julian Kosmider

Mam wrażenie, że raz na jakiś czas ktoś ma po prostu ochotę, żeby nam trochę namieszać;) A mówiąc poważnie, krytyka jest w porządku, pod warunkiem, że jest konstruktywna. We wspomnianych wyżej opiniach konstruktywnych argumentów po prostu brak, dlatego nie mam zamiaru wchodzić w bezsensowną dyskusję z ich autorem/autorami. Pozdrawiam Monika Kowacz ImpactJob

Gienek
@Julian Kosmider

Do jakiej firmy/pracy?

Obserwator

Będąc w Niemczech każdy pewnie słyszał od Niemca że poniżej 2000 euro to większości nie opłaca się nawet myśleć o pracy ,dopóki Polacy nie zaczną się szanować w sensie zarobkowym czyli by zarabiać godnie a nie ochłapy które proponują różne agencje to chyba nic się w tej kwestii nie zmieni. Jechać do obcego kraju by zarobić 500 euro po odliczeniu kosztów za skromne zakwaterowanie z obcymi ludżmi o różnych osobowościach i kosztach wyżywienia bez jakiś szaleństw to raczej kiepski interes. Jest nadal dużo więcej chętnych do podjęcia pracy za granicą i dlatego agencje nie muszą nic zmieniać i starać się by poprawić komfort i bezpieczeństwo potencjalnym pracownikom. Są ogłoszenia w których jest sporo wymagań względem pracownika a stawka to tylko 10 euro!!!! A i tak znajdują się chętni. Agencje zarabiają co najmniej 20 procent waszego wynagrodzenia więc przed przyjęciem nędznej oferty zastanówcie się dwa razy

Nic tego stanu nie zmieni po stronie jego beneficjenta, bo jak sam piszesz - agencja nie ponosi żadnej odpowiedzialności formalnoprawnej. Nie wchodzi tu w grę żaden kodeks pracy, bo podpisuje się umowę cywilnoprawną. (usunięte przez administratora) (dosłownie - zadzwońcie i zapytajcie ile macie czasu na decyzję o wyjeździe i odesłanie podpisanej umowy-zawsze dowiecie się, że to ostatnie miejsce i szybko, szybko chociaż ogłoszenie będzie jeszcze wisiało przez pół roku a po was będzie przyjeżdżało i odjeżdżało kilkadziesiąt osób) i wystawianiu faktur niemieckim agencjom za kolejnych Polaków "kierowanych" do tak rozumianej pracy. Jedyną szansą na korektę tego krzywdzącego dla pracownika układu jest samorefleksja po stronie osób szukających pracy w Niemczech. Jeśli chcecie ominąć ten mechanizm, uczcie się języka, nie bójcie się aplikować bezpośrednio do pracodawców. A jeśli z jakichś względów chcecie jechać przez agencję, to uważajcie na opisany przez kolegę wyżej mechanizm kierowania albo chociaż zdajcie sobie sprawę z jego wad. Pozdrawiam.

Gienek

najsensowniejszy wpis na tym forum

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Witam. Chciałabym Was zapytać, jak wygląda praca przez tę agencję. Do tej pory pracowałam w Niderlandach/Holandii, ale przez zmiany podatkowe od 2021, które będą fundowane osobom zamieszkałym w Polsce (niestety pojęcie miejsca zamieszkania jest bardzo pojemnym i czesto podlega indywidualnej interpretacji urzędnika, a niestety nawet wymeldowując się z Polski, będę dla polskiego US polskim rezydentem. Jestem księgową i niestety znam swoją sytuację) zdecydowałam się zmienić kraj na Niemcy. Niestety język niemiecki u mnie to bardzo podstawowe zwroty(dla mnie to nie jest nawet A1) , ale będę się uczyć języka, bo wiem, że gdybym chciała dostać w przyszłości coś lepszego, język danego kraju do podstawa. Język angielski znam na poziomie dobrym/bardzo dobrym (tak wiem, że Niemcy niechętnie posługują się tym językiem). Widziałam parę ofert niby bez języka niemieckiego, ale nie wiem, czy na pewno tak jest. Kolejne pytanie jest takie, czy agencja wymaga ubezpieczenia z Polski (wiele agencji rekrutujących do Niemiec niestety wymaga tego), czy umowy są polskie/niemieckie? Czy agencja melduje ludzi w Niemczech, ponieważ weszłabym w I klasę podatkową? Mam auto, ale nie wiem, jak rozwiązać tę kwestię, ponieważ powinnam płacić podatek drogowy i przerejestrować auto, tylko że to auto chcę wkrótce sprzedać w Polsce i nie chce mi się znowu bawić w przerejestrowywanie auta(tłumaczenie, kolejny przegląd techniczny, kolejne koszty, itd.) . Rok temu rejestrowałam już w Polsce auto z Holandii i nie chce mi się znowu w to bawić. Jeśli spodoba mi się w Niemczech to i tak za jakiś czas będę chciała wynająć pokoj/kawalerkę i kupić auto bezpośrednio w Niemczech. Wiem, że większość ofert w Niemczech jest dla osób z autami. No chyba, że agencja ma coś bez auta to problem rozwiązałby się sam. Jak wygląda kwestia kwarantanny, testów? Często agencje w Holandii żądają znalezienia we własnym zakresie miejsca do spędzania kwarantanny. Jestem bardziej za wyjazdem do Niemiec, choć trochę się boję (język, nowe nieznane miejsce, zwyczaje ludzi), ale waham się, czy jednak nie wrócić do Niderlandów, które dobrze znam i mam nadal otwarte drzwi w mojej poprzedniej firmie (tylko, że niestety będę musiała dopłacić różnicę podatku i to mnie ostro wstrzymuje przed powrotem). Jak wygląda kwestia tzw. rezerw- czy w Niemczech są też dni, kiedy nie jest się planowanym i czeka się na ww. telefon. Niestety nie znam nikogo, kto mógłby mi udzielić takich informacji, a od czegoś trzeba zacząć. Będę wdzięczna za pomoc, wszelkie wskazówki.

ZzG
@Monika

Witam Niby agencja nie jest zła ale zawsze się znajdzie coś nie tak (usunięte przez administratora)

Jak już wspomniałam w poście, wiem doskonale, że Niemcy nie lubią mówić po angielsku. Mieszkałam blisko Niemiec, mam sporo znajomych, którzy już mi o tym wspominali. Poza tym, zmiana kraju jest podyktowana wyłącznie zmianami podatkowymi w Polsce, a niestety nie mogę sobie od tak zmienić rezydencji podatkowej. Dla Niemiec jest metoda wyłączenia z progresją i brak konieczności dopłaty podatku w Polsce, a w Niderlandach będę musiała dopłacić sporo kasy, bo ulga abolicyjna od 2021 jest po prostu śmieszna. Niestety nie jestem wolnym ptakiem, który może sobie rzucić wszystko w Polsce i zmienić kraj zamieszkania (chodzi o polską interpretacje miejsca zamieszkania) i to jest problem. Poza tym, Holendrzy także nienawidza innych, tylko udają, że są mili, otwarci. Mieszkałam wśród nich i wiem, co naprawdę myślą o innych i to nie tylko o Polakach. Z resztą myślę, że tak jest w większości krajów. Moi znajomi podkreślają, że wolą tysiąc razy bardziej Niemców, bo wiedzą od razu, czy ich ktoś lubi, czy nie. Z Holendrem nie wiadomo, co ukrywa pod szerokim uśmiechem. Po przeczytaniu postów utwierdzam się w przekonaniu, że chyba jednak lepiej wyjechać do Holandii i zacząć zamykać za sobą wszystkie sprawy w Polsce.

grt
@Monika

Jeśli się wymeldujesz z Polski (można dodać powód - wyjazd za granice na zawsze) dlaczego US miałby cię ścigać? Też zamierzam tak zrobić:)

jacabu71
@Monika

Tak jak inni potwierdzam, że będzie lepiej jak pojedziesz z powrotem do Holandii. W Niemczech nie ma raju, i na pewno się wkurzysz jak zobaczysz niemca pracującego " z rękami w kieszeniach " a Tobie każą zasuwać po godzinach i w sobotę ! Później okaże się, że tenże niemiec pracuje krócej od Ciebie i oczywiście ma większą stawkę od Ciebie. Mieszkam tu kilka lat i to jest tutaj normalne !!!!!! A teraz najważniejsze : nigdy nie próbuj powiedzieć niemcowi, że coś robi źle i tą rzecz można zrobić szybciej, lepiej i wydajniej bo popatrzy na Ciebie jak na .........debila ! ( przepraszam ! ) Raz to zrobiłem i zastępca brygadzisty wziął mnie pod rękę i powiedział ....patrz, tam stoi brygadzista, on ma 15 Euro na godzinę, ty masz 8 Euro na godzinę - on jest od myślenia, ty od pracy rozumiesz ? O tej pory się nie odzywam nawet jak widzę totalny brak organizacji pracy i ludzie przerzucają paletę z towarem 5 razy w tygoniu aż trafia ona w poniedziałek w punkt początkowy !! To też jest tutaj normalne ! Z drugiej strony - każdy ma pracę nawet jak " goni własny ogon", jak to powiedział kolega, który tu mieszka 30 lat. Reasumując - totalny bajzel, zero organizacji pracy, zero profesjonalizmu ale moja pensja wystarcza mi na normalne życie i podróże po świecie - moja żona pielęgniarka wyjeżdżała na wczasy 2 razy w roku ( pandemia) i żyliśmy normalnie ! Pozdrawiam i spokojnie na tym pomyśl.

@grt

O miejscu zamieszkania w Polsce NIE DECYDUJE meldunek! Są ludzie, którzy pomimo meldunku mają w Polsce mnóstwo rzeczy, które wg US będą uznane za przesłankę do stwierdzenia, że ośrodek interesów życiowych znajduje się w Polsce. Prostą sprawę mają tylko ci, którzy nie mają rodzin, domów, aut i od tak się wyprowadzają. Niestety, ale przepisy podatkowe w Polsce znam bardzo dobrze, tak jak moi znajomi pracujący w biurach rachunkowych. Ja rozliczam się wg tego, co mówią przepisy, a reszta niech ryzykuje.

Kkk
@jacabu71

Myslisz ze w Holandii to sa cuda wianki? Pracowalam w nl 3 lata. Tam ludzie nie sa lepiej traktowani, holender tez ma lepiej i zarabia wielsze pieniadze przy czym wcale nie wykazuje sie przy pracy i staz w zakladzie ma krotszy. Holandia to nie raj, pracuje sie tam ciezko. I tak jak kolezanka pisala, weszly sprawy podatkowe w Pl, jesli chce sie jechac w celach zarobkowych, Hol juz nie jest dibra opcja.

M
@Kkk

Dokładnie. A jeszcze niech ktoś pokaże Holendrowi, że jest od niego lepiej wykształcony, robił coś fajnego w Polsce to zobaczy co to znaczy otwartość i brak dyskryminacji. Normy, które oficjalnie są (usunięte przez administratora), dziwnym trafem prawie wszędzie są stosowane i są bardzo często inne dla Holendrów, inne dla obcokrajowców. Spróbuj powiedzieć Holendrowi, że się z czymś nie zgadzasz albo zwrócisz mu uwagę, że zachowuje się niegrzecznie to zobaczysz jacy Holendrzy są fajni, życzliwi. I będą to robić z wiecznie doklejonym sztucznym uśmiechem. Myślę, że podobnie jest w większości krajów. Kiedyś myślałam, że to przez to, że Polacy zachowują się czesto strasznie. Okazało się, że niekoniecznie. Mam wielu znajomych z różnych krajów i prawie wszyscy wspominali o dyskryminacji w NL. Wszędzie super, gdzie nas nie ma. Mam dużo do powiedzenia w tej kwestii, ponieważ mieszkałam dość długo w NL, żyłam wśród Holendrów, poznałam ich zwyczaje, a nie jak wielu, którzy spotykali Holendrów tylko w pracy i przy płaceniu kasjerce w sklepie. Wydaje mi się, że Niemcy, choć nie pozbawione wielu wad, mają pozytywne aspekty. Ceny mieszkan/pokoi są znacznie niższe niż w NL, a warunki są dobre/bardzo dobre (w porównaniu z warunkami w NL, które potrafią być tragiczne, urągające godności człowieka), ceny w sklepach są często niższe niż nawet w Polsce, a jakość super.

MarekJarek

Był ktoś w warzburg firma agrippa jako pomocnik przy laminiowaniu lub laminiarz???? Szukam opini na temat firmy i pracy.

Andi

Witam czy ktoś pracuje w Niemczech przez tą agencje? Jak tak to jaki projekt polecacie?

nowa

Hej, czy mogłby ktoś wypowiedzieć się na temat pracy przy komisjonowaniu kwiatów lub narzędzi? Będe wdzięczna za każdą odpowiedz

Czy ktoś wyjeżdża 22.03.2021 do pracy do Bad Hersfeld na magazyn z ksiązkami?

Suzzzz
@Kasia

Witam ponawiam pytanie A moze Pani juz tam wyjechala ?

@Suzzzz

Dopiero jutro wyjeżdżam

@Kasia

Czy jest ktoś jeszcze kto wyjeżdża do Hersfeld na magazyn z książkami ?

Mandy

Proponuje dokladnie przejzec to forum. 70 % to ewidentny hejt bez powodu. Szkoda ze nikt nie widzi ze firma nie usuwa opinii jak 90 % innych firm. Odpowiadaja tez imiennie na opinie wiec jak dla mnie to wystarczajacy argument zeby stwierdzic ze sa uczciwi. Poczytajcie opinie o nich na innych portalach, wszedzie dobre. Ja z firma wyjedzalem 2 razy i nie powiem zlego slowa. Polecam i zachecam

Wioletta53

Super polecam p Niby zwykła Agencja ale jak trzeba to zawsze pomogą nieważne czy świątek piątek czy niedziela.

Kate
@Wioletta53

Potwierdzam

Lampionsky

Polecam wyjazd z ta agencja

@Lampionsky

Zdecydowanie polecam!!

Pablo18

Bylem z nimi. Pelna profeska. Wszystko załatwione od A do Z. Osoby do kontaktu bardzo miłe. Na pewno wrócę i pojadę z nimi jeszcze nie raz za granicę.

@Pablo18

Zdecydowanie polecam!!

Daniel

Najlepsza firma posrednictwa! Polecam

Witam, był ktoś może na ofercie pracy w Speyer na magazynie Mercedesa pakowanie akcoserii samochodowych typu nawigację i lusterka i może się coś wypowiedzieć na temat tej pracy? Wybieram się w parze i nie chce znowu zrobić wtopy. Proszę o pomoc.

Miki

DHL Florstadt Niemc...i Aktiv z me Heckiem na czele..(usunięte przez administratora).kpiny , pracowniczki Impaktu nie pomagaja. Nie mozliwe żeby było tyle do rych opini ,jest wiele poszkodowanych osob.

@Miki

Witam, że wszystkim, co zostało nam zgłoszone, pomogliśmy. Proszę przedstawić konkrety i mieć odwagę się podpisać. Jeżeli opisana sytuacja jest prawdziwa, to nie powinno być z tym problemu.

Koala
@Miki

Ja opieke pań z Impactjob bardzo sobie cenie w każdej sytuacji starają sie pomóc nie ma sie do czego przyczepić natomiast niemiecka firma Aktiv do ktorej impact kieruje to juz inna sprawa co miesiac ten sam problem z odcinkami wyplat o wszystko trzeba sie prosić, pani koordynator nie raczy odpisac za zadna wiadomosc ani poinformowac o czymkolwiek , wyplaty nie idzie sie doliczyc niby mieli placic za 35h tygodniowo a itak wszystko pomieszane gdyby praca w której pracuje nie podobałaby mi sie juz dawno zrezygnowałabym ze wspolpracy z aktiv ponieważ czuje sie przez tą agencje (activ) ponizana jako osoba z innego kraju ktora łatwo mozna (usunięte przez administratora)

zzzetka

PAKOWACZ / KOMISJONER ROŚLIN I KWIATÓW w Benscheim ktoś z Was tam pracował ? proszę o opinię miejsca, warunków pracy i zakwaterowania

Weronika
@zzzetka

Również dostałam tą propozycję i ciekawią mnie opinie

Cheryl
@zzzetka

No wlasnie o ta oferte mi chodzi. Ktos wie cos wiecej?

ciekawa
@zzzetka

Przyjął ktoś z Was ofertę? Może udało Wam się znaleźć jeszcze jakieś informacje?

Justyna

Jade na niedziele na te soczewki. Co trzeba zabrac na kwatere? Ktos podpowie? Impact pytal o rozmiar butow i mowili ze niemiecka firma zapewnia. To prawda? Rozne mam doswiadczenia z agencjami a z ta jeszcze nie jechalam. Ogolnie do osob ktore tam sa to polecacie? Ja rozmawialam z jedna z pan ktora tam pracuje bo impact mi to zalatwil ale wole sie jeszcze upewnic zeby sie nie rozczarowac na miejscu jak z ostatnia agncja

@Justyna

Tu nie masz sie czego obawiac. Mieszkania bardzo fajne a praca naprawde lekka. Pani z polskiej agencji pomaga w razie czego w tlumaczeniu, koordynatora niemiecki bardzo ok. Generalnie jedno z lepszych miejsc, w ktorych bylam. Nawet auta sluzbowe mamy

Lusia
@Romcia

Wszystko jak byc powinno

Ola
@Lusia

Do pracy daleko? Pytam, bo nie mam auta.

Dudek
@Justyna

No a ile kasy?

noico
@Romcia

Cześć pracowałaś na tych soczewkach? Jak praca, jak warunki mieszkaniowe, jak z dojazdem?

zainteresowana

czy aplikując obecnie do pracy w niemczech trzeba miec prawo jazdy i własne auto? czy aktualnie sa prowadzone rekrutacje i czy przyjmujecie kobiety?

@zainteresowana

Dzień dobry, prawo jazdy i własny samochód są mile widziane, ale nie zawsze wymagane. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu :) Pozdrawiam Monika Kowacz

Kacha

Super agencja, dziękuję za pomoc. Od kilku tygodni tułaliśmy się po niemcach po tym jak trafilismy z innej agencji do jakiś slamsów. Paniom w Impact udało się nam znaleźć pracę niemal z dnia na dzień. Niemcy dla pewności zrobili nam jeszcze test, nie musieliśmy za niego nic płacić i od kilku dni pracujemy. Pokój suchy i ciepły jest dla nas jak raj. 5 z plusem

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob