ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Praca za granicą
Kandydat

Hej, mam 21 lat i planuje zacząć pracę za granicą, najchętniej w Niemczech, ale to do ustalenia. Szukam osoby, obojętnie czy dziewczyna czy chłopak, w podobnym wieku, żeby razem pojechać. Zawsze lepiej z kimś :). Mogę wyjechać od zaraz, ale też i w lipcu czy sierpniu, tu też można się wspólnie dogadać. Jeśli jest jakaś chętna osoba to proszę pisać na email praca.0987654321@gmail.com

czosnek Nowy wpis
@Praca za granicą

Co Ci to da, że pojedziesz z obcą osobą o której nic nie wiesz? Na miejscu na pewno spotkasz kogoś kogo polubisz, bo wiadomo, że wszystkich nie da się lubić i nie da się żeby wszyscy nas lubili.

Michał Nowy wpis
@czosnek

Masz trochę racji. Ja planuje jechać sam i przydałby mi się wskazówki co do pracy. Wiesz jakie dają zakwaterowanie? Byłeś już na takim wyjeździe i coś możesz pomóc?

Tadaaaa Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Czy pracuje ktos na magazynie z czesciami samochodowymi w Werl ? Jakies opinie ?

Jestemcudem Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 7 dni.
Kandydat

Same pytania i mało odpowiedzi, to polecacie tą firmę czy nie?

Użytkownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

A jak wygląda praca na magazynie w Furth dla kobiet?

Kandydat

Czy ktoś z was pracował na magazynie z ubraniami w Fürth i może podzielić się opinią?

Sznoorek
@Użytkownik

Tam nie polecam. Niby jedziesz do ubrań a wysylają cie na rozładunek tirów (facetów tam wysylaja) z elektrycznymi ciezkimi rowerami. Przyjezdza 7-9 tirów dziennie i we dwóch to robicie. Impact Job mówi czasami że jedziesz na magazyn do montowania częsci rowerowych.. co jest nie prawdą. Na miejscu dają ci umowe z niemiecką agencją, darmowy pokój z paroma osobami w pokoju. Pensja na POLSKIE konto (musisz przed wyjazdem założyć sobie konto walutowe i miec kartę Visa z Polski) - tam na miejscu nie zakladają konta bankowego. Nie masz meldunku, Jest zeitkonto. A jak ci sie nie podoba to mozesz wracac do polski (na tym obiekcie nie szanuja pracownikow z polski). Ja jakbym mial jechac to w inne miejsce.

@Sznoorek

A jak jest z pracą dla kobiet?

@Sznoorek

A jak wygląda tam praca dla kobiet? Mogę prosić o meila bo mam. Kilka pytań

M.11
Kandydat

Hej, mam pytanie czy ktoś juz wyjezdal do pracy w Niemczech i może odpowiedzieć na kilka pytań? Przede wszystkim czy poleca ową agencje? Jak wygląda sprawa z wypłatami i podatkiem po powrocie?

@M.11

Ja planuję jechać dopiero

Jacek
@Ja

Kiedy i gdzie chcesz jechać konkretnie?

Na magazyn a co ?

Jw
@Jacek

A ty kiedy chcesz jechać?

Jakooop
Kandydat

Jedzie ktoś w następnym tygodniu na projekt z soczewkami ?

@Jakooop

I jak wyjechałes ?

Wiktoria
Kandydat

Hej wybiera sie ktoś może z początkiem czerwca na produkcje do Niemiec z okolic Bydgoszczy i miałby dwa miejsca w aucie? Bo z tego co wyczytałam to trzeba mieć auto.

Dawid

Ja i kolega z Rudy Śl.

Jacek
@Dawid

Umowy już macie podpisane? I jak z zakwaterowaniem wygląda sprawa?

wtf
Klient
@Jacek

Po co ktoś cię zgłasza normalne pytanie

Sid

Ja w połowe czerwca

Sanna
@Wiktoria

Mi powiedziano, że nie trzeba mieć samochodu - ja nie mam, prawa jazdy też nie i nie ma problemu, dostałam właśnie dokumenty do podpisania. Dopytaj, być może to zależy od oferty.

Remi
@Sanna

A gdzie jedziesz do jakiej pracy

Sanna
@Remi

Do Bingen, do pracy w magazynie.

@Sanna

A już wyjechałaś czy planujesz dopiero je jechac ?

@Sanna

I co wyjechas już jak mg zapytać.

Kacper
Użytkownicy czekają na odpowiedź 24 dni.

Praca PRACOWNIK MAGAZYNU Z ALKOHOLAMI BEZ NIEMIECKIEGO był ktoś na tej ofercie mam kilka pytań

Remi
Kandydat

Witam ja też jadę do pracy początek czerwca agencja organizuje prawdo podobnie wyjazdy do pracy w niemczech

Sieam
@Remi

I jak wyjechałeś bo mam kilka pytań

Xxx
Kandydat

Cześć wszystkim mam pytanie czy firma jest w porządku i jak wyglądają zakwaterowania z góry dziękuję za pomoc ????

Kandydat

Witam czy firma jest godna polecenia mam kilka pytań z góry dziękuję

@Kacper

Podaj namiar wysle ci maila

kgizynski12@gmail.com

A kiedy wyślesz

Jolka
@Kacper

jak najbardziej polecam, byłam z nimi w ciągu 3 lat 2 razy. Raz na sezonówce, ostatnio na dłużej. Gdyby nie fakt że musiałam wracac do Polski z powodow rodzinnych, pewnie bym dalej pracowała w Niemczech. Agencja udziela szczegolowych informacji, była ze mną w stałym kontakcie. Koordynatorzy niemieckiej firmy też wypowiadali się o impact w samych dobrych slowach.

@Jolka

A mam pytanie jak z ubezpieczeniem firma oferuje jakieś ubezpieczenie czy na własną rękę trzeba ogarnąć chodzi mi np pójście do lekarza

@Jolka

A można jakiś namiar do cb np emial bo mam kilka pytań

@Kai

A kiedy wyślesz bo mam pytanie

@Jolka

A można prosić jakiś namiar do pani ?

Kiedy wyślesz ?

Ja

Cześć wszystkim wybiera się ktoś może w połowe czerwca do Niemiec z okolic pomorskiego

Anonim
@Ja

Ja się wybieram, na jaka ofertę jedziesz? Masz auto?

@Anonim

Nie mam auta

@Anonim

A ty jaka ofertę wybrałeś bo ja jeszcze szukam

Kandydat

Siema wszystkim wybiera się ktoś w połowe czerwca do Niemiec z pomorskiego życzę udanego dnia wszystkim

Kandydat

Siema wszystkim mam pytanie ile muszę zabrać kasy na wyjazd żeby mi starczyło na mięsac bo 300 euro za mało czy jak myślicie

Ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.
Kandydat

Cześć wszystkim mam pytanie jak wygląda przejazd do pracy z miejsca zakwaterowania z góry dziękuję za informację

Kacper
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.
Kandydat

PRACOWNIK MAGAZYNU Z ART. SPOŻYWCZYMI BEZ NIEMIECKIEGO Miejsce pracy: Bingen am Rhein. Witam pracowal ktoś na tej ofercie bo mam kilka pytań

Kandydat

Witam czy firma pomaga jakoś organizować transport z Polski do Niemiec czy na własne rękę i jak wygląda. I jak wygląda transport do pracy jak mg zapytac

@Kacper

Nam znalezli busa wiec pomagaja ale musisz ich poprosic

Kandydat

Witam czy ta firma jest w porządku bo mam kilka pytań do kogoś kto już długo pracuje z tą firmą

@Kacper

Jest bardzo w porządku. Nie zostawią cię jak sie cos wydarzy. Mozna zaufac

Kacper
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.
Kandydat

Siema wszystkim mam pytanie odnośnie firmy do osoby która dłużej już pracuje ta firmą

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 218.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 75 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie ImpactJob?

Liczba opinii klientów firmy ImpactJob, to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob