ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

kleksa

hej Czy możesz podać więcej info na temat pracy którą wykonywałaś i warunków mieszkaniowych? będę wdzięczna

Paula

Hej. Dostałam propozycje pracy w Worms na elektronarzędziach Bosch. Możecie coś powiedzieć jak wygląda praca i jak z zarobkami? Warto przyjechać?

Lilek

Polecam firme, jeszcze sie nie zawiedlismy, a jezdzimy z nimi z chlopakiem regularnie

Jerr

Bardzo dobra firma

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

Koko

Dobra i w końcu jakaś normalna agencja. Kilka w swoim życiu już zaliczyłem i do żadnej nie chciałem wracać w podskokach. Od nich 2x byłem w Augsburgu i było dobrze. Zarobiłem co miałem i tyle ile było szacowane.

@Koko

Na czym byłeś? W sensie przy czym pracowales ? Jak warunki mieszkalne ?

luker

Czy ktoś wybiera sie na początku czerwca do pracy do Niemiec i jedzie sam ? szukam jakiegoś kompana na wspólny wyjazd widomo razem zawsze raźnie.

pete

Katowice

Jolik

Bardzo dobra agencja

@Jolik

A gdzie wyjezdzalas z nimi?

Daria Ki

Zdecydowanie lepsze warunki niż miałam przez inną agencję w Holandii. Praca ok, kontakt także ok, warunki mieszkaniowe także są dobre. Polecam

alex

robota na kawce spoko, jeśli spoko ludzie bedą na sezonie to idzie sie ogarnąć, ale trzeba sie trzymać razem w grupie siła, najlepsze tam małżeństwo co miesza i za wszelka cenę chce skłocić wszystkich, i te ich historie ze wszyscy w robocie sie uwzieli na nich, weźcie sie w końcu puknijcie w głowie i ogarnijcie

Czy może pracował ktoś na magazynie z elektronarzedzia we Frankfurcie przez ta firmę ? Może ktoś co powiedzieć na ten temat ?

Daria i Piotrek
@Monika

ja z chlopakiem. Praca lekka, mieszkanie ok i najwazniejsze polskie koordynatorki na miejscu. Impact wszystko zalatwil jak trzeba. Polecamy

@Daria i Piotrek

Witam. To są elektronarzędzia Bosch ?

Lolki
@Ola

My na vieleda akurat

@Lolki

Moglibyśmy się zbadać gdzieś na priv? Mam kilka pytań. Z gory dziękuje ????

Lolki
@Ola

Podaj maila

@Lolki

otroc@wp.pl

Adrian57577544

Powiem , ta agencja ma za dużo wymagań językowych, jak na takie śmieszne pobudzające stawki które oferują 10,15 To trochę przegięcie, piszą mocne podstawy A pytają jakbym co najmniej za 13 euro miał robić, plus 150 euro za mieszkanie. Szczerze są agencje gdzie są stawki 10,15 Nie ma języka wymaganego, i nie płaci się za mieszkanie, a tutaj wymogi jakby nie wiem co. Szczerze chcecie żeby ludzie do was przyszli? Bierzecie za mieszkanie to zwiekszcie stawki

@Adrian57577544

Witam, proszę nie wprowadzać użytkowników w błąd. Nie pobieramy opłat za zakwaterowanie, bo jesteśmy pośrednikiem, a nie pracodawcą. Kierujemy się wymaganiami strony niemieckiej, nie wymyślamy ich sami. Posiadamy różne oferty, również bez wymaganej znajomości języka, także serdecznie zachęcam do uważnego zapoznania się ;) Pozdrawiam

haha
@Adrian57577544

pobudzające?:))))) Domyślam się, że nawet liczyć nie potrafisz po niemiecku:))))

Koleżanka
@Monika Kowacz ImpactJob

Wybaczy Pani, ale obecnie to wszędzie jest język wymagany, bo bez tego to jak bez ręki. Takie super agencje są za granicą, że nawet podstawowych dokumentów nie chcą wydać po zakończonej współpracy typu Abrechnung albo rozliczenie roczne dochodów. Może Pani mi odpowie na pytanie jak zmusić byłego pracodawcę do wydania takiego dokumentu, ponieważ należy podać dochód jaki uzyskało się za ostatni rok pracując za granicą w polskim Urzędzie Skarbowym. Mowa jest o firmie Aktiv Personal z Freidbergu. E- maila zablokowali, telefonu nie odbierają bo i po co? Pieniądze za Zeitkonato uzyskałam po tym jak wysłałam odpowiednie pismo do niemieckiego Urzędu Skarbowego, więc niech Pani nie wprowadza ludzi w błąd, że język nie jest w pracy wymagany, bo człowiek musi tam radzić sobie sam.

Mariusz
@Koleżanka

dokładnie! W październiku skończyłem pracę na soczewkach, do dziś nie mam świadectwa pracy. Pisałem, dzwoniłem - nic. Prosiłem również impact o interwencję. Nawet nie dostałem info zwrotnego, że ich to nie interesuje; "wsparcie na każdym etapie". Sądu pracy we Friedbergu nie ma a Arbeitsamt poradził mi poszukać prawnika.

@Koleżanka

Dzień dobry, tak jak pisałam wcześniej, nie we wszystkich naszych ofertach wymagana jest znajomość języka niemieckiego. Pisze Pani o problemach z dokumentami i nie bardzo rozumiem, jaki związek ma to ze znajomością niemieckiego. W razie problemów zawsze służymy pomocą. Pozdrawiam Monika Kowacz

Koleżanka
@Monika Kowacz ImpactJob

Ma bardzo duży związek, bo należy po zakończonej współpracy poradzić sobie samemu ze wszystkich po tym, jak Państwa firma przestaje pobierać prowizję po dwóch miesiącach naszej pracy. Niech Pani odpowie na pytanie, jak wyegzekwować dokumenty od niepoważnych firm niemieckich? Mam płacić za prawnika i pisma wzywające do zapłaty, bo Państwa firma kieruje do oszustów ludzi- takie są fakty. Nie tylko ja mam problem z dokumentami, podobne problemy mają też moje koleżanki. Ja już raz byłam w niemieckim sądzie pracy, za kolejny nie zamierzam płacić, bo polski pośrednik pracy świadomie i celowo wysyła do takich kanciarzy ludzi z Polski. Język trzeba znać choćby po to, aby z tymi całymi pośrednikami niemiecki móc rozmawiać o tak istotnych sprawach jak meldunek, wypowiedzenie itp. sprawy. Państwa agencja wysyła ludzi byle gdzie i do byle jakich pośredników aby tylko pobrać swoją prowizje.

@Koleżanka

Witam, jeżeli chce się Pani wypowiadać w temacie prowizji to najpierw proszę się dokładnie dowiedzieć, jak to wygląda, bo informacje, które Pani podaje są nieprawdziwe. Jeżeli chodzi o dokumenty to wystarczy zadzwonić lub napisać maila bezpośrednio do mnie. Moje dane kontaktowe są ogólnodostępne. Niestety, jak widzę woli Pani „rozwiązywać sprawy” na goworku, proszę wybaczyć, że nie jestem jasnowidzem i nie potrafię powiedzieć, z kim obecnie „rozmawiam”. Jeżeli potrzebuje Pani pomocy w załatwieniu dokumentów zapraszam do kontaktu : + 48 696 957 726, m.kowacz@impactjob.eu.

dawid
@Mariusz

dlaczego skonczyles prace na soczewkach?

Kkkk
@Monika Kowacz ImpactJob

Dziękuję, że wypowiedziała się Pani na forum. obsługa klienta polega na tym, że nie mówi się tego co się myśli tylko to co się powinno odpowiedzieć tzn gdybym się nie wyjaśniła jasno- jak ktoś jest niegrzeczny to my nadal odpowiadamy grzecznie, teksty typu że nie jest Pani jasnowidzem świadczą o braku profesjonalizmu i to jest m.in.ta cześć Pani wypowiedzi,która należało zachować dla siebie i podać jedynie kontakt w razie gdy klientka ( za którą przypominam dostajecie kasę) miała jakieś problemy. Jednocześnie serdecznie Pani dziękuję gdyż Pani wypowiedź na tym forum uchroniła mnie przed aplikowaniem do Waszej agencji i najprawdopodobniej zaoszedzenia sobie wątpliwych " przyjemności" kontaktu z osobami Pani pokroju. Podsumowując dziękuję ale nie pozdrawiam , gdyż ja właśnie szukam agencji z jasnowidzami, którzy mogą przewidzieć jakiego typu ludzie mogą mieć pytania, którzy Pani przypominam - zarabiają na siebie i na Panią również. Tego typu wpisami - bardzo aroganckimi kompromituje Pani siebie jak również działa Pani na szkodę własnej firmy.

Katia
@Kkkk

Lepiej dla nich ze nie aplikowalas bo jak widac tylko roszczenia :) ja polecam

Andi
@Katia

Hej pracujesz przez tą agencje? Jakie masz zdanie na temat pracy przez ta agencje?

Katia
@Andi

Tak, wyjezdzalam juz kilka razy z nimi i nigdy sie nie zawiodlam. Jak chcesz wiecej informacji to podam maila

Andi
@Katia

Super możesz podać bo jestem zainteresowana praca przez tą agencje ☺

Rafał
@Katia

Hej, a mogłabyś podzielić się swoją opinią tutaj, na forum? Byłoby to przydatne również dla innych. Na jakim stanowisku pracowałaś w ImpactJOB-ie? Dasz też znać czy nie było żadnych problemów z zakwaterowaniem? Dzięki.

Jezonko
@Andi

Można ufać tej firmie i dobre warunki mieszkaniowe bo mam zamiar wyjechać.

Ekipa z hamm
@Jezonko

Sa naprawde ok!

Motylek

Witam pracuje ktoś na magazynie budowlanym w Hamm??

@Motylek

Też dostałam te ofertę o mam obawy. Niby cięższe rzeczy dla facetów, ale w Holandii też tak mówili, a na miejscu wielkie wiadra z farbami, płynami są kąpieli, choinkami, donicami, itd. zbierali wszyscy. Po pierwszym dniu wiedziałam, że stamtąd ucieknę. Poczekałam tylko do końca pierwszego próbnego miesiąca i bez żadnych konsekwencji podziękowałam za współpracę. Do dnia dzisiejszego mam rozwalony kręgosłup,a nie jestem królewną, która nie ma pojęcia o pracy i czeka tylko na łatwe rzeczy. Po prostu życie mnie nauczyło, że nie ma żadnego dźwigania ciężarów. Zdrowie, a zwłaszcza kręgosłup to podstawa. Nie chcę być za 10 lat kaleką. Za granicą nikt nie będzie przejmował się zdrowiem obcokrajowca. Fajnie by było, żeby ludzie podzielili się wrażeniami. Jaka ta praca jest, jacy ludzie, godziny, wyplaty, lokacje, bo też się słyszy, że nie ma pralki.

Ekipa z hamm
@Lea

Ta robota jest spoko. Nas tu kilka osob jest i panie maja duzo lzej. Ogolnie naprawdr dobrze, sa godziny, mieszkanie spoko. Polecamy i impact i sama prace

Karolina Siar

Bardzo dziekuje za pomoc w znalezieniu pracy i swietna organizacje wyjazdu. Polecam firme! Karolina

Ana

Czy ktoś ma w planach wyjazd na przełomie maja/czerwca i planuje jechać sam? Czy są osoby, które wyjeżdżały same? Jak wyglądają warunki?

@Ana

Planuje wyjechać w tym tygodniu. Raczej oferta na soczewki, którą mi wstępnie zaproponowano nie wypali, więc wezmę inną. Zaproponowali mi artykuły budowlane i trochę się obawiam, czego mogę się spodziewać. Poza tym, to jest mój pierwszy wyjazd do pracy w De. Wcześniej pracowałam w NL. Znam angielski dobrze/bardzo dobrze, a niemiecki na razie skromnie. Jeśli spodoba mi się w Niemczech to oczywiście obowiązkowo zaczynam się uczyć języka i z czasem prywatnego lokum. Też się boję, jacy będą ludzie w pracy, także na lokacjach, bo to ważne z kim się mieszka i jak dba się o porządek. Nie szukam wrażeń. Szukam normalnej pracy, możliwie życzliwych ludzi, odpoczynku po pracy. Jadę sama. Też się boję, bo jechałam własnym autem i to tylko raz odcinek 1000 km z NL do PL. Boję się, żeby mi nic nie zepsuło się w drodze, bo sama mało mogę. Lepiej jest jechać z kimś, jest zdecydowanie raźniej, każdy się wspiera, nie trzeba liczyć tylko na siebie. No ale przełom maja/czerwca to już dla mnie późno. Jestem w PL kilka miesięcy i przez Covid jestem uziemiona. Wystarczająco już wypoczęłam.

Ana
@Lea

@Lea Dziękuję za odpowiedź, właśnie liczyłam na wyjazd z kimś, zawsze to raźniej ???? widziałam ofertę soczewek i też jestem zainteresowana nią, dlaczego miałaby Ci nie wypalić? Daj znać jaka praca i jak Ci się podoba, trzymam kciuki za Ciebie ☺️

@Ana

Ta praca nie wypaliła, ponieważ nie dostali potwierdzenia ze strony niemieckiej. Ja już byłam prawie spakowana, a tu 0 telefonów z Niemiec, a później info z agencji, że wciąż czekają na potwierdzenie. Miała być też inna oferta, ale też jej nie potwierdziła niemiecka agencja. Z tego powodu wyjechałam z inną agencją. Jeszcze nie zaczęłam pracy, bo jest kwarantanna, ale mają mnóstwo dobrych opinii. Ktoś polecał ich na FB, więc mam nadzieję, że nie będzie tragedii. To moja pierwsza praca w Niemczech, więc nie wiem, czego mogę spodziewać się. Co do impact to w sumie nie wiem, dlaczego oferty niby są, ale tak naprawdę wychodzi na to, że nie potrzebują ludzi. Nie wiem, czy przez to, że jest taki okres, czy jest inny powód. No cóż, może innym razem.

Witam. Czy ktoś pracuje w Bosch ?. Jakie są warunki pracy? Jak z mieszkaniem?jak zarobki i ludzie? Z góry dziękuję????

nieznana osoba

Napiszę o warunkach zatrudnienie w miejscowości Gertshofen dla szwaczek szycie pokrowców na siedzenia do aut,pierwszy dzien pracy jest spotkanie w pracay tak sie to nazywa i za ten dzień pracodawca nie płaci pracownikowi i w ten dzień Szef tej firmy podejmuje decyzję czy dany pracownik bedzie przyjęty do pracy czy na następny dzień wraca do Polski,niestety ale piszę prawdę.

@nieznana osoba

Dzień dobry, nie wysłaliśmy nikogo na stanowisko szwaczki, więc chyba pomylił/a Pan/Pani wątki. Pozdrawiam Monika Kowacz

produkcyjny

potrzebuje opinii o tej firmie, bo mam oferte i niewiem czy mozna im zaufac?

@produkcyjny

Mozna a nawet trzeba. Podium posrednicze. Polecam

Thorsten
@produkcyjny

Moim zdaniem mozna ale pamietaj oni nie maja szklanej kuli wiec na miejscu moze cos wyjsc ale na pewno nie zostawia cie z ewentualnym problemem

Chrzanu

Dla mnie okej, byłem na przełomie 2019/2020 a potem w lipcu 2020 , praca ok, warunki na mieszkaniu dobre, w maju wybieram się znowu do Niemiec, na pewno bede szukał przez Impact tez czegoś ciekawego

Thorsten
@Chrzanu

No to jest posrednik wiec cudow nie zdziala ale moim zdaniem maja rzetelne podejscie a to ze na miejscu czasem wychodza niespodzianki to juz co innego, ale jal zglosisz problem to zawsze pomoga.

Nie polecam! W pierwsza noc spaliśmy w aucie, bo pan od hotelu miał czekać przyjechaliśmy o 17 i go nie było miał przyjechać No ale po co. Na następny dzień przyjechał o 12 i z sarkazmem powiedział I CO SPALIŚCIE W AUCIE HEHE?

Nela prosto z wesela

Dobra i trzymająca klasę agencja!

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob