ImpactJob

4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ImpactJob

Fidżi123

Bardzo dobra firma, dbająca o sprawy osób wyjeżdżających. Osobiście nie miałam jakiś kwasów na miejscu z pracodawcą, ale widziałam, że jak ktoś sobie nie dawał rady na jakimś dziale to wstawiali się u pracodawcy aby zmienić ten dział lub ogólnie magazyn. I to działało. W przyszłym roku znów raczej wyjadę i jedynie tutaj przez nich bo nie chce mi się eksperymentować jak mam już sprawdzonych ich.

@Fidżi123

A mozna jakis kontakt priv?

Lolek
@Fidżi123

Wyjezdzalem z nimi do hpd. Tam pod opieke wziela mnie pani Sylwia. Impact wszystko przekazal wiec na miejscu nie bylo zaskoczen a w razie problemow moglem liczyc na nich lub wlasnie na pania Sylwie z hpd. Polecam

kalkomania

dla mnie istotna jest nie szybkość działania, a RZETELNOŚĆ firmy czyli dotrzymywanie warunków umów. Czy ktoś z już pracujących może się wypowiedzieć na ten temat? Chcę być bezpieczny jadąc z nimi

Lik
@kalkomania

Ja moge i potwierdzam ze to rzetelna firma

Yvet
@kalkomania

Sprawdzilam i moge tylko potwierdzic

Yvona

Jak do pracy to tylko z nimi!

Katja

Polecam firme

Bardzo dokladny i szczegolowy opis pracy oraz wymaganych dokumentow. Bardzo profesjonalny kontakt

Doświadczenie zawodowe Dyspozycyjnosc Wymagane dokumenty

On

Witam :) Wybiera się ktoś do pracy w listopadzie ?? Nie mam auta ale szukam jakiś fajnych i pozytywnych ludzi :) Chyba jak każdemu zależy mi na spokojnych wspolokatorach .Projekt jest mi obojętny i miejsce .Jak coś to piszcie , zawsze można się dogadać . wroclaaw35@wp.pl Pozdrawiam Przemek :)

Kiki
@On

Przemku wyjechałeś już gdzieś?

Czy ktos wie czy maja jeszcze inwentaryzacje? To fajna robota była

koken

Naprawde dobra obsluga wyjazdowa

@koken

Czy mozesz podac jakis namiar na priv? Chcialem dopytac o kilka spraw

Czy ta agencja jest naprawde tak rzetelna jak sie wydaje? Wszedzie pozytywne opinie az ciezko uwierzyc ze moga byc takie firmy. Interesuje mnie konkretnie praca w edeka. Ktos cos podpowie?

xdfbgngfds

ok

Rosq12

Polecam !

aksda

Hahahaha... typie dojechali cię co, no i było tak kozaczyć? :D

Asia

A jednak :D

Muzg

I super, w koncu ktos sie zajal fejk opiniami pisanymi przez hejterow

Majk

W koncu

listopad

Ja tam swoje wiem i to firma dobra jest a jak ktos jest zachlanny i jedzie z jakims krzakiem to sie potem szybko zreflektuje. Polecam impacy

Dżamal

3 miesiace pracy na magazynier z alkoholami przebiegły spokojnie. Praca normalna, warunki ok. Dla mnie ok i polecam

Monika Kowacz ImpactJob

Dzień dobry, firma ImpactJob jest pośrednikiem, więc nie zapewnia mieszkań ani nie wypłaca wynagrodzeń. My kierujemy do pracy u pracodawców zagranicznych, jednak w razie zgłaszanych problemów staramy się zawsze zareagować. Pozdrawiam Monika Kowacz

Abdul

Klasę podatkowa może zmienić tylko urząd skarbowy (finanzamt) do 3 miesięcy od przyjazdu musisz się zameldować pod niemieckim adresem jeśli tego nie dopilnujesz idziesz na 6 i płacisz 50%podatku jadąc do Niemiec wypada się zapoznać z niemieckim systemem podatkowym

Nikle

Wszystko dopiete na ostatni guzik. Serdecznie polecam

Olik
@Nikle

Zgadza sie jest jak ustalone

Mommy

Jak do niemiec to tylko z nimi

Nix

No tego ze ktos odbierze telefon w nocy to sie nie spodziewalem w zadnej agencji. Szacun

Jacek
@Nix

Ooo, to dobry znak, bo nieraz agencje mocno olewają pracownika jak już zostanie zatrudniony. A gdzie w ogóle pojechałeś? Co tam robisz konkretnie?

Paxi
@Jacek

ja bym nawet powiedzial ze wiekszość olewa , przynajmniej z tych co ja jezdzilem

Młody
@Paxi

Za dużo bierzesz na siebie ;) aby tak prosto iść hahahahha

Magazyn książek czasopism

Witam czy ktoś pracuje przez impactjob przy magazynie z psia karma bądź przy książkach/czasopisma/kalendarze ? Chciałabym zapytać o to jak tam jest i czy idzie dogadać się z koordynatorem ? I czy mówi ktoś tam po polsku ?

Vrona
@Magazyn książek czasopism

Czy wiesz już coś? Chciałabym wyjechać do tej oferty, ale nie moge znaleźć żadnych opinii

King

Mimo ze sa „tylko”posrednikiem robia wiecej niz niejedna niemiecka firma ktora zatrudnia. Kontakt caly czas, wszystko czarno na bialym. Zadnego sciemniania w kasie itd. Bardzo polecam

@King

Potwierdzam w 2000 %

Franz

Napiszę krótko Stawki to żenada firma za godzinę najemnika dostaje w granicach 46 eu. za godzinę

@Franz

Wez sie czlowieku nie wypowiadaj bo farmazony opowiadasz. Nie impact stawki ustala a niemieckie firmy. Impact jest posrednikiem a nie pracodawca. Wiec sie doucz a potem pisz. A jak taki cwany jestes to se sam ogarnij robote za to 46 euro. Ale ty pewnie z tych co hejtuja dla fanu

Ewelajna

Polecam robote z ta firma

Zostaw merytoryczną opinię o ImpactJob - Skawina

• Jak się pracuje w ImpactJob?

Zobacz opinie na temat firmy ImpactJob tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ImpactJob?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 112 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ImpactJob?

Kandydaci do pracy w ImpactJob napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ImpactJob