GD Profesja SC

Kraków

Opinie o GD Profesja SC

Marek

Uwaga na ofertę pracy Elektromechanik okolice Berlina bez języka niemieckiego, wykorzystują nie płacąc za pracę. Nie dajcie się nabrać na "rzekome sprawdzenie umiejętności"

wedm

Od kilku miesięcy puszczają ogłoszenie "Frezer CNC, Operator Elektrodrążarki Drutowej". Ze świecą szukać operatora ze znajomością mazatrola plus obsługa drutówki (jakiej? sterowanie?) z komunikatywnym niemieckim. Takich omnibusów po prostu nie ma, a jak są to w Polsce dobrze zarabiają i nie pojadą do Niemiec za 1500€. Normalna firma zatrudniła by dwie osoby na dwie, skrajnie różne maszyny. Ale niemiec myśli że znajdzie się polski frajer.

swój

Uważaj na nich, wyślą za granicę , z początku cacy a póżniej...

mejb

@werty w takim razie nie jest ono wymagane, to każdy ma szansę, o ile tylko posiada dobrą znajomość języka angielskiego i bardzo dobrą znajomość obsługi komputera, MS Office.

Janusz

Firma rzetelna,pracownicy kompetentni pracownicy,wszytkie sprawy związane z wyjazdem dopięte na ostatni guzik...pracowałem za pośrednictwem GD Profesja w Pforzheim i wszystko było jak potrzeba,mam na myśli płace,zakwaterowanie i miejsce pracy...serdecznie wszystkim polecam współpracę

mlody21

Firma w porządku, pracuje dzięki nim jako elektryk w Niemczech. Oferta była zgodna z tym co mam na miejscu. Pomagali z organizacja wyjazdu i tłumaczeniem jak były problemy. Resztę sam ogarnąłem. Polecam.

xxxx

Nierzetelna firma. Wysylaja na rozmowy za granice, a pozniej sie okazuje, ze poszukuja do pracy ale w innym charakterze. Nie polecam. Malo zorientowani na temat ofert, ktore zamieszczaja.

Zostaw opinię o GD Profesja SC - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GD Profesja SC