Opinie o Centrum Holding 1 S.A. sp.k. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Centrum Holding 1 S.A. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Centrum Holding 1 S.A. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Holding 1 S.A. sp.k. w Kraków

Pani M

Rozmowę z jakąś dziewczyną od HR. Ciężko nazwać jakąkolwiek rozmową stricte zadawania pytań przez tę osobę. Kto przyjmuje takich „specjalistów”?. O większość informacji musiałam z góry się dopytywać, bo pani od HR najwidoczniej nie chciała ich zadać, bądź poinformować o danych kwestiach.

@Pani M

Dziękujemy Pani za subiektywną opinię. Nie mamy możliwości odnieść się do zarzutów: „rozmowa na bardzo niskim poziomie merytorycznym” lub „ważne kwestie do poruszenia, które powinny paść ze strony HR”, bo nie znamy przedmiotu rozmowy ani stanowiska pracy, na które Pani aplikowała. Nasi pracownicy są kompetentni i wykwalifikowani w tym co robią. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy kandydat podczas rozmowy czuł się komfortowo, do każdej osoby podchodzimy indywidualnie. Informacji zwrotnej po procesie rekrutacji udzielamy każdej osobie, zgodnie z ustaleniami – mailowo lub telefonicznie. Uprzejmie prosimy o sprawdzenie poczty mailowej, być może nasza wiadomość znalazła się u Pani w spamie. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego lub mailowego z rekruterem prowadzącym rozmowę, jest dostępny dla kandydata i udzieli stosownej informacji, jeśli formy komunikacji online zawiodły. Pani doświadczenie, o którym Pani wspomina istotnie spowodowało, że w drodze selekcji CV została Pani wytypowana do dalszych etapów rekrutacji i zaproszona na rozmowę. Cały proces rekrutacji opiera się nie tylko na weryfikacji doświadczeń, ale także umiejętności kandydata, dopasowania do kultury organizacyjnej, motywacji, oczekiwań kandydata względem pracodawcy, itp. Wszystkie te czynniki również bierzemy pod uwagę wybierając finalnie osobę do zatrudnienia. Jest nam bardzo przykro, że nie spełniliśmy Pani oczekiwań w kontekście zatrudnienia u nas. Wszystkiego dobrego. Dział Rekrutacji

Maja

Ja pracuje w tej firmie, w dziale księgowym i nie narzekam. Pracy jest sporo ale w dziale OTC jest najlepiej. Fajny Lider a nad nim bardzo dobry dyrektor finansowy. Zależy, kto pracuje w jakim dziale w kogo ma nad sobą. Praca hybrydowa, ruchome godziny, nie ma problemów. Co do studentów - takie jest założenie firmy, że studenci muszą mieć status i są zatrudniani na zlecenie. Każdy lider chciałby mieć pracowników na umowę ale nie wszystko da się przeskoczyć i nie w każdym dziale student to tania siła robocza. Opinie piszą z reguły osoby niezadowolone - nic nie stoi na przeszkodzie aby odejść i zmienić pracę na inną. Każdy ma wybór i możliwości.

@Mery

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. W odniesieniu do pytania, wymagania względem kandydata różnią się w zależności od działu rachunkowości, do którego poszukujemy pracowników. Pierwsze doświadczenia kandydatów w zakresie księgowości niewątpliwie są dla nas dużym atutem. Na obecną chwilę nie prowadzimy procesów rekrutacji do działu księgowości/rachunkowości. Polecamy obserwować naszą stronę kariera, na której znajdują się aktualne oferty pracy.

Maja

Czy zatrudniając się w Centrum Holdingu 1 można liczyć na jakieś benefity? :) Czy jest oferowana np. prywatna opieka medyczna lub ubezpieczenie? A może karta multisport albo jakieś dodatki w postaci bonów? :D

Martysia
@1234

Hej, a wiesz może coś na temat finansowania szkoleń lub studiów? Dużo pracowników korzysta z tej opcji? Firma nie robi żadnych problemów, czy trzeba dobrze uargumentować wybór szkolenia? :P No i jak oceniasz zarobki, od kiedy pracujesz w firmie były jakieś podwyżki?

Ada Nowy wpis

Witam, natknęłam się na ofertę dla specjalisty ds. obsługi klienta, wiem ze jest już wygasła od kilku miesięcy ale chce się zorientować czy będą tu może jeszcze kogoś szukać do takiej funkcji? spalanym wymagania, chce się więc rozeznać w tym co Pracodawca ma do zaoferowania

@Kandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Dzień dobry, Czy jest możliwy kontakt do działu HR telefoniczny bądź e-mail?

Cześć, jednoznacznej opinii w tym zakresie raczej tu nie widzę a interesuje mnie praktyka. Na stronie są wskazane miejscowości i działy, na które można potencjalnie się udać. Mnie konkretnej chodzi o IT. czy jest tu może ktoś kto był i mógłby opowiedzieć jak to wygląda? Ile trwa, czego można się nauczyć i co z dalsza współpracą?

@Pani M

A cała rozmowa ile czasu mogła zająć i co dalej? czy część omawianych warunków była też ogólna i byłaby szansa na podzielenie się informacjami? Dobrze już wcześniej mieć wstępny obraz, z mojej strony CV jeszcze nie zostało wysłane, ale myślę nad tym

Pani M

Zależy na jakie stanowisko, na rozmowie w biurze w Bonarce, już dawno nie miałem aż tak słabej rozmowy - na bardzo niskim poziomie merytorycznym, z osobą która nazywa siebie specjalistą. Mało konkretów, przypominanie o ważnych kwestiach do poruszenia które powinny paść ze strony Pani od HR. Atmosfera na rozmowie też taka "dobra aby jak najszybciej skończyć", mimo że miałam doświadczenie na podobnym stanowisku i pasowałam wymaganiami. Ale chociaż wiedziałam i wiem nadal (bo odp nie dostałam) że na pewno nie przyjęłabym tam pracy, w kontekście współpracy z tymi ludźmi z jakimi miałam do czynienia.

Pracodawca Nowy wpis
@Pani M

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Centrum Holding 1 S.A. sp.k.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Dostawca zakupów - Kierowca kat. B?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

A już pomijając tam fakt tego feedbacku po rozmowie, o którym w kilku wątkach pojawiała się wzmianka to widziałem właśnie dostępna ofertę do działu prawnego na stanowisko koordynatora. Ciekaw jestem przebiegu całego procesu, z ilu etapów obecnie się składa? I czy jest tu ktoś kto był na rozmowie i mógłby o niej opowiedzieć?

Czy w firmie Centrum Holding 1 S.A. sp.k. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Kierowca b?

Szanowni Państwo, Trudno polemizować z zarzutem o braku informacji zwrotnej na forum bez kluczowej wiedzy, z kim mamy przyjemność korespondować. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy kandydaci otrzymywali informację zwrotną niezależnie od wyniku rozmów. Feedbacku udzielamy w postaci rozmowy telefonicznej lub podziękowań mailowych za udział w procesie rekrutacji. Wiadomości mailowe mogą trafić do spamu, jeśli jednak tak się nie stało to prosimy o kontakt z osobą, która przeprowadzała rozmowę. Szanujemy czas i zaangażowanie naszych kandydatów i nie jest naszym celem pozostawianie kogokolwiek bez informacji o wyniku rozmów.

Mariusz

Niestety potwierdzam wcześniejsze opinie ,że po spotkaniu nie udzielają informacji zwrotnej o podjętej decyzji i zakończeniu procesu rekrutacyjnego. Nawet krotka negatywna informacja jest w moim odczuciu wyrazem profesjonalizmu i szacunku dla kandydata. Ogólnie sama rozmowa rekrutacyjna Ok, w dobrej atmosferze

@Mariusz

No słabo z tym brakiem feedbacku :( Zdeklarowali się, że się odezwą? Przedstawili ci jakieś warunki, co do zatrudnienia? Rozmowa była z kimś z hr-u, czy może z kierownikiem/managerem działu?

Mariusz

Rozmowa była z Panią z HR. Zasadniczo sami wyszli z informacją, że bez względu na decyzję będzie informacja zwrotna.

@Mariusz

Widzę ze z ponad dwa miesiące u Ciebie od tego czasu minęły… nie było info już? Zastanawiam się czy w ogóle ktoś z firmy tu zagląda? Mam na myśli aktualnie, bo jakieś inne posty to widzę akurat. Na stronie jest trochę ofert powystawianych, jest tu ktoś kto mimo wszystko otrzymał zwrotkę i się zatrudnił? ciekawi mnie jak się pracuje skoro nikt nawet nie pisze

@Maja

Dzień dobry, Pracownikom oferujemy przede wszystkim stabilne warunki zatrudnienia (pierwsza umowa o pracę zawierana na okres 1 roku), bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed, dofinansowane: karty Benefit MultiSport, studia, szkolenia językowe i inne szkolenia podnoszące ich kwalifikacje. W ramach oferty pracowniczej proponujemy również zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach. Żyjemy zdrowo! Cyklicznie organizujemy programy i konkursy pracownicze promujące zdrowy tryb życia. Regularnie dofinansowujemy pomysły naszych Pracowników na inicjatywy społeczne realizowane poza godzinami pracy. Wspólnie wyjeżdżamy na integracje, organizujemy spotkania końcoworoczne dla Pracowników i Mikołajki dla dzieci.

@Pracodawca

Czy w ramach benefitow można liczyć na dofinansowanie w ramach wakacji pod grusza ?

@123

Nie. UoP na rok. Benefity Multisport, Opieka Medyczna.

Martysia
@1234

@Maja

A jak atmosfera w innych zespołach z działu księgowości ? Z ogłoszenia wynika że poszukują młodszej księgowej z umową o pracę. Jak to wygląda Mazowszanie współpracy, pierwsza umowa na rok czy okres próbny? Kiedy można otrzymać UoP na czas nieokreślony ?

J
@123

Pierwsza umowa na rok, potem na czas nieokreślony

@J

Co wtedy się dzieje ze stawką? Czy po próbnym jest szansa na jej negocjowanie czy raczej jest ścisły standard odnośnie wynagradzania? I jeśli masz już przyklepaną kwotę na nieokreślonej to jest szansa na podwyżkę czy nie bardzo?

@Anna

Pierwszą umowę oferujemy na rok i nie przewiduje ona okresów próbnych. Szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia, w tym wynagrodzenia oraz możliwości rozwoju, są omawiane z kandydatami w trakcie procesu rekrutacyjnego. Serdecznie zachęcamy do aplikowania na aktualne oferty pracy, które można znaleźć na naszej stronie internetowej w sekcji "Kariera".

Mery
@Pracodawca

Dzień dobry, ja mam pytanie odnośnie studentów. Mam status studenta, jestem na trzecim roku rachunkowości, niby pierwsze doświadczenie w księgowości już za mną, ale nadal jestem świeżakiem na rynku pracy. Jakie mają państwo wymagania w firmie co do studentów?

@Mery

W Klaudyn Centrum Holding 1 S.A. sp.k. prowadzi rekrutację na stanowisko Kierowca b. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

hej, szukają asystenta handlowego do salonu w Krakowie, opowie ktoś o warunkach? Interesuje mnie głównie stawka i czy pracownicy otrzymują premie za wyniki sprzedażowe. W necie zaznaczają, że pierwsza umowa na rok, a dalej? Na czas nieokreślony już?

rekruter

Dzień dobry, byłem pod koniec lutego na rozmowie kwalifikacyjnej (IT) nie dostałem do tej pory żadnej informacji zwrotnej, choć zostałem zapewniony dwukrotnie, że taką dostanę. I pytanie jest takie czy to normalny czas trwania rekrutacji, czy o mnie zapomniano i raczej już na nic nie liczyć ?

@rekruter

Dzień dobry, Standardem w naszej firmie jest przekazywanie feedbacku kandydatom biorącym udział w prowadzonych przez nas rekrutacjach. Według zasad panujących w naszym dziale powinien Pan otrzymać informację zwrotną telefonicznie lub mailowo. Zdarza się jednak, że mail wpada do spamu. Jeśli nie otrzymał Pan feedbacku w umówionym terminie, prosimy o kontakt z osobą, która umawiała Pana na spotkanie lub przesłanie do nas maila (w odpowiedzi na zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne) ???? Prowadzimy różne procesy rekrutacji, do działu IT również, dlatego trudno nam teraz odpowiedzieć jednoznacznie na Pana pytanie. Zachęcamy do kontaktu. Pozdrawiamy Dział Rekrutacji

rekruter
@Pracodawca

Nie będę się odzywał. Jakby miała być pozytywna odpowiedź to raczej bym ją dostał juz dawno, chciałem tylko zaznaczyć, że bardzo nieprofesjonalne podejście. Ktoś poświęca czas, bierze wolne, a Państwu nie chce się nawet maila napisać z wynikiem.

koko

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku HRBP, czy praca jest tylko stacjonarna, jak wyglądają godziny oraz ogólnie atmosfera?

basia

Czy w dziale OTC można liczyć na przyjazna atmosferę w pracy i pomoc ze strony przełożonych ? - pytanie związku ogłoszeniem pracy dla studentów. Czy zarobki są atrakcyjne ? Czy jest możliwość uzyskania umowy zlecenie dla studenta ?

@basia

O, a jakie stanowisko oferują studentom? Jest coś o elastycznych godzinach pracy w tym ogłoszeniu?

@basia

Pomoc otrzymasz na pewno, w dziale OTC jest świetna atmosfera, pracujemy przyjaźnie i nikt nie zostaje bez pomocy :)

Danuta

Bez wynagrodzenia pewnie także? Zarobki są zróżnicowane czy każdy jest na tej samej stawce? W jaki sposób na tym dziale doceniają rzetelną pracę?

Maja

Czy jest możliwość pracy zdalnej w dziale księgowym?

@Maja

Od działu księgowego uciekaj lepiej gdzie (usunięte przez administratora) rośnie.

Ola

A czemu? Od kilku lat obserwuje, ze ciagle pojawiaja sie ogloszenia o prace do dzialu ksiegowego

O co chodzi? Mówisz o atmosferze, pieniądzach czy jeszcze czymś innym? Czemu odradzasz? Nawet jako pierwsza praca nie będzie ok?

@Marek

Jako pierwsza praca tym bardziej nie polecam. Chyba, że jesteś leniwy i nie zależy Ci na rozwoju. I lubisz siedzieć z bólem żołądka z nerwów w pracy. Pieniądze w innych firmach są dużo lepsze, są premie za dodatkowe zadania,a w Holdingu tego nie ma. Wszyscy w dziale księgowości chodzą pospinani i narzekają na firmę. (usunięte przez administratora) @Ola - tak, pojawiają się często nowe ogłoszenia, bo ludzie odchodzą bo nie wytrzymują.

Ola

Dziekuje za odpowiedz. Rozwazalam kandydowanie do tego dzialu,ale po tym co przeczytalam tutaj, to jednak zrezygnuje. Zastanawiam sie tez, czemu oferuja umowe na zlecenie, a nie na umowe o prace? szukaja taniej sily roboczej?

@Ola

Tak, zdecydowanie taniej siły roboczej ;) szukaj pracy w mniejszej firmie albo zagranicznej korporacji, na pewno więcej się nauczysz i zostaniesz doceniona.

@Maja

Jest praca częściowo zdalna.

Szanowni Państwo, nawiązując do pytań dotyczących pracy w naszym Dziale księgowości - wszystkich zainteresowanych zatrudnieniem zapraszamy do kontaktu z firmą oraz na spotkania rekrutacyjne, w trakcie których poznacie Państwo szczegóły zatrudnienia, zakres obowiązków czy oferowane benefity. Cały proces, związany z poszukiwaniem oraz zatrudnieniem pracowników, jest klarowny i transparentny. Większość osób w Dziale księgowości pracuje w nim od kilku-, kilkunastu aż po kilkadziesiąt lat. Obecnie, w związku z rozwojem firmy, w sposób naturalny rozbudowujemy dział o nowe stanowiska. Zapraszamy.

Joanna

Pracuje w tej firmie i dementuje plotki o masowych zwolnieniach. Nikogo nie zwalniają i pracuje się dobrze. Być może zależy to od stanowiska pracy ale pamiętajmy, że na rozmowie kwalifikacyjnej to my narzucamy kwotę zarobków i albo nam dadzą albo nie zostaniemy przyjęci. Jest możliwość realnej podwyżki i rozwoju w strukturach firmy. Holding cały czas usprawnia procesy i opinie i pomysły pracowników są bardzo ważne.

-?-

Ktoś coś wie o tej firmie ?

!
@-?-

Nie ma wpisów, bo są usuwane. Byłam na rozmowie w tej firmie i czytałam tu sporo wpisów o masowych zwolnieniach. Teraz nie ma tego wątku wcale.

Danuta
@!

A coś więcej jeszcze byś sobie przypomniała z tych wpisów właśnie? Co pisali o tych masowych zwolnieniach konkretnie, jakie powody były??

@!

Szanowni Państwo, Pozwolimy sobie na reakcję, ponieważ użytkownicy mogą zostać wprowadzeni w błąd Pani komentarzem. Przede wszystkim w Centrum Holding 1 nie miały miejsce żadne zwolnienia masowe, podobnie w innych spółkach Holdingu1. Wpis, do którego najprawdopodobniej się Pani odnosi pochodzi z przed kilku lat i cały czas jest dostępny na gowork, na innym profilu. Dodatkowo, dostępny tam komentarz firmy wyjaśnia krzywdzące treści i nieścisłości zawarte w tamtym wpisie. Bardzo prosimy o sprawdzanie informacji, zanim napisze Pani komentarz zawierający nieprawdę i wprowadzający w błąd innych użytkowników. Gdyby jakieś informacje dotyczące pracy były dla Pani ważne, a nie znajdzie ich Pani w sieci, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami: rekrutacja@holding1.pl

@Pracodawca

Szanowny Pracodawco, Zapewne komentarz Pani dotyczy informacji o tym, że pracownicy z działu finansów ( pracujący nie tylko kilka miesięcy, ale i 3 bardzo doświadczone pracownice ) odeszły z salonu ze względu na nieudolność kierownika, który zwyczajnie zamiast motywować to doprowadził do tego ze w ciągu pół roku odeszło od was dokładnie 6 osób z działu finansów. Każdy z pracowników, którzy odeszli pracują u konkurencji śmiejąc się z PGD i Holding1 i zarabiając wreszcie godziwe pieniądze. Wystarczy, że sobie sprawdzicie ile osób odeszło od was z Al. Powstańców Śląskich 22 w Krakowie. Na szybko Pan A. zrobił łapankę na call centre. Czyżbym pisał nieprawdę ?? Może warto poprosić o komentarze tych którzy dali wam wypowiedzenia umów ????

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Holding 1 S.A. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Holding 1 S.A. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Holding 1 S.A. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Holding 1 S.A. sp.k.?

Centrum Holding 1 S.A. sp.k.
  • Rzemieślnicza 26
    30-403 Kraków

Centrum Holding 1 S.A. sp.k.