PPHU STAL

Starowa Góra

Opinie o PPHU STAL

Góral 2016-07-20 22:19:35
Wiem od chłopaka z ich podwórka że w porównaniu z innymi firmami płacą porównywalnie ok. 12zł/h ale praca jest niewyobrażalnie ciężka przez wiele godzin. Na dostawy jeździ praktycznie jeden gość. Wielu przyjętych odchodziło po jednym dniu a nawet kilku godzinach bo szefostwo jest maksymalnie upierdliwe. Siedzą w firmie całą rodziną patrzą w monitory i jeszcze chodzą za pracownikami - niemal jak za niewolnikami i patrzą cały czas na ręce. Psychika siada na maxa. Wymyślają jakieś kary czy coś w tym stylu ale ponoć warto tam pójść by zobaczyć jak może być przerąbane w robocie by później docenić następną pracę.

Ja jednak nie o tym bo nie znalazłem miejsca by napisac o tej firmie bez moderacji właścicieli.

Brałem od tej firmy siatkę ponad 2 lata, podobnie jak znajomi, która szła dalej i musze przyznać że 2 lata temu była rewelacyjna. Wymiary, tworzywa, drut wszystko jak się należy. Niestety czar prysł więc nie będę wylewał żali tylko napiszę co powinniście zrobić by otrzymać zamówiony towar. Przede wszystkim warto pojechać po nią samemu bo wszystkie średnice drutu to ściema - wszystkie są poniżej wartości nominalnej a najgorzej jest z drutami FI 3.0 gdzie często ma 2.85 a druty 2,5 mają 2.35 ale najgorzej jest jeśli ten goły drut jeszcze jest powleczony to róznice są jeszcze większe. Teraz tworzywo, nie wiem jakie zamawiaja teraz bo myślę że to kwestia zamówienia a nie otrzymania bo wtedy sami mogliby reklamować po powleczeniu ? masakra, albo jakieś pomarszczone, chropowate, z przerwami w poleczeniu ( bardzo małymi) i co najgorsze każde ma rysę która jak już wiem po pierwszej zimie powoduje rozłażenie się siatki. Także jak jedziecie po siatkę to sprawdzajcie czy jest ona taka jaką zamówiliście bo po co przepłacać, zwłaszcza, że jak słyszałem przyklejaja do rolek teraz jakieś karteczki gdzie jest oznaczenie ale jest tam napisane jaki ten drut (siatka) powinien być a nie jaki jest. Dobrze ją obejrzyjcie.

To na koniec coś dobre
5
Góral 2016-07-20 22:24:36

To na koniec coś dobrego o tej firmie ( z jedną łyżką dziekciu) Siatka powlekana o srednicy drutu FI 2.8 JEST IDEALNA i dlaczego ? Nie mam pojecia, powleczenie jest po prostu piękne - chyba z jakiejś innej firmy bo tej siatki jak wiadomo kupuje sie najmniej. Teraz wymiar - BOSKI - siatka 10 mb ma 10 mb w stanie spoczynku więc po naciagnięciu na płocie ma nawet o pół metra wiecej i tu wchodzi dziekć bo w stanie spoczynku tzw. standart ma 150 cm wysokości więc po naciągnięciu centymetry uciekają. Reasumując - jesli chcesz TANIO ogrodzić kurnik czy coś w tym guście to jest miejsce dla Ciebie ale jeśli chcesz założyć sobie fajną siateczkę na płot wokół domu to tylko i wyłącznie FI 2.8 powlekany bo inne to chłam na maxa i na pewno na tym stracicie.
O gwarancje nawet nie pytajcie ;-)))))) bo to tylko słowa.
Zostaw swoją opinię o PPHU STAL - Starowa Góra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU STAL