Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Egger

Co to za wypadek dzisiaj?

Qwe

Czy będzie premia za luty

Bil

Podobno na magazynie zapierają kible czy to prawda ?. Ale można się wykasztanić przy ostrzalni na GB, albo pod krzak . Może nie długo magazyn zamkną skoro magazynier ma mniej niż wózkowi na fabryce. Cz warto starać się o pracę na magazynie jak tam takie (usunięte przez administratora) !!

UV5
@Bil

Jak Ci na magazynie nie pasuje siedzieć na wózku i jeść słonecznik, to już lepiej nie będzie.

Buaeee
@UV5

Idz i Ty siedź na tym wózku jak taki mądry jesteś.Oni dużą większą odpowiedzialność mają jak inni wózkowi na fabryce.Ale zawsze lepiej tam gdzie nas nie ma. Sam mam uprawnienia na wózek ale z tego co widzę ile roboty na wózku jest to nawet nie myślę się pchać.Wolę w miejscu stać i te 8 h jakoś odbębnić.

Bil
@UV5

Wymyśl coś mądrzejszego. bo słonecznik już dawno wyszedł z mody

Egon
@Bil

Kiedy są u Was drzwi otwarte, można wejść i pozwiedzać ?

Endriu

Czy zatrudniaja do pracy? ja juz od 2 miesiecy składam do skrzynki co tydzień i na mail.

lokoko
@Endriu

Dołączam się do pytania :)

Leszno
Toby

Będą teraz przyjecia w marcu?

Wladymir Wladymirowycz Putin
@Toby

Jeśli zarząd zrobi jakieś przyjęcie to zaproszą tylko ludzi z administracji. Popytaj w kuluarach, np. w Sejmie czy nie jakiś poseł nie zrobi przyjęcia. Zresztą, sam zrób przyjęcie i zaproś, nie na krzywy ryj.

On tak na serio?
@Wladymir Wladymirowycz Putin

Ty tak na serio czy masz problemy?

@Toby

Chyba były w czwartek

Qwe

Czy będzie premia za styczen bo jakoś cienko ostatnio z tymi premiami

@Qwe

premia będzie jak będziecie do paczek wkładać właściwe boki!!!!!!

Blabla
@Qwe

Bedzie 1zl premi .

@zxc z

Wszędzie są i będą pomyłki ciekawe czy na twoim dziale ich nie ma ależ skąd skoro tak ty piszesz to równie na twoim dziale geniusze pracują

zxc z

(usunięte przez administratora), TU pracują bo chcą, normalni bo sytuacja ich zmusza.

Oper

Jeśli by było1,50 premi co miesiąc to było super wypłata niezła i chce się pracować

Nica

Poczekajcie... Rusza w Biskupcu- zaczną się zwalniać i iść tam, rusza w chorzelach i wtedy nikt nie zostanie a szanowny zarząd będzie miał cienko koło d***py bo nie będzie chętnych do roboty. Wtedy się zacznie.

Junker
@Nica

No to już się zwalniaj. Myślisz że tam nazarabiasz. Biskupiec ruszy pod koniec roku. W chorzelach nawet budowa nie ruszyła

Naspokojnie
@Nica

Jakoś dużo ludzi nie poszło, a zarząd dużo zrobił w tym roku dla pracowników więc myślę że ludzie zanim pomyślą o zmianie pracy będą długo myśleć, napewno nikt dla 1 zł więcej nie zwolni się i nie pójdzie w nieznane jak już w ikei pracuje kilka lat i ma wszystko obcykane co i jak

@Nica

I wtedysie zaczną... zaczną sie kolejne podwyżki???? i ci co pójdą z ikei znów bedą robic za niższe stawki w niepewne;-) ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Nikomu zle nie zycze wręcz przeciwnie????

@Junker

Czytaj ze zrozumieniem. Jest napisane że jak RUSZĄ. Na pewno i zarobią tam ludzie (skoro stawka startowa dla operatora to 17zl) i lepsza atmosfera będzie tam.

Buuuu
@Naspokojnie

Dla wielu ludzi to będzie dobra zmiana. Ci z Chorzele bądź okolicznych wiosek i ci z okolic Biskupca będą mieli lepiej z dojazdami to już dużo daje im taka zmiana bo będą mieć bliżej i więcej kasy w portfelu za paliwo. Będą bliżej domów i bliżej rodzin. W takiej sytuacji kto by się nie zgodził na zmianę pracy? A jeszcze jak nowo powstała fabryka to większą szansa na lepsze stanowisko...

CoZaBeznadzieja
@Junker

Ha! Myślisz że dla wszystkich tak jak dla ciebie to kasa jest najważniejsza w takiej sytuacji? Ludzie zaczną odchodzić z różnych powodów. Nie tylko z powodu kasy

zxc z

wiosna nastanie to liczba fachowców stopnieje, pójdą gdziekolwiek, byle dalej od tego zakażenia.

Olo

prawda ze pracowników do swedwood dowożą do pracy autokarami może bym się zatrudnił ale mam daleko dojeżdżać

Gość s

Gdzie te wasze podwyżki po nowym roku? Myślicie że 1 brutto załatwi sprawę ,głupich możecie robić z siebie nie z pracowników !! Zmieńcie kryteria przy dawaniu podwyżek bo osoba która ma odpowiedzialności i umiejętności ma tyle samo co inny który ma wszystko w (usunięte przez administratora) i zero pojęcia. Główne kryterium to kto ile chorował , a choroby się nie wybiera!

Niech dyrektorka to przeczyta.
@Gość s

Ja pracuje juz pare lat a mam niższą stawke niz glaby które siedzą na #upie i czekaja az sie za nich wszystko zrobi bo oni sa starsi stażem to im wolno, a ty mlodszy stażem zostaw zdrowie w pracy a w domu regeneruj sie i smaruj maściami bo jutro znow idziesz sie mordowac

pelleciarz
@Niech dyrektorka to przeczyta.

a kto Ci każe pracować ?

Pine
@Niech dyrektorka to przeczyta.

Trzeba było sie uczyć. ,(usunięte przez administratora) :-D

andrzej

czy zatrudniają do pracy? kiedy sa jakies zatrudnienia?

Mali

Podobno nie ma i prędko nie będzie. Rekrutacja jest podobno wstrzymana

Mali

Podobno nie ma i prędko nie będzie. Rekrutacja jest podobno wstrzymana

Henio
@andrzej

wczoraj na magazynie ze 30 osób ubierano to znaczy że przyjeli nowych i to samych mężczyzn .

anonymaus
@andrzej

nie ma co się pchać tam do pracy za 2300 za żadne pieniądze atmofera fatalna k(usunięte przez administratora) aby tylko dostać awans lub premię faceci nie lepsi podpuszczają plotkują i dopuszczają się do zdrad kasa kasa tylko sie liczy. Brak godności i zero szacunku dla obu płci . Dajesz dostajesz nic za darmo . Polecam pracę w innym miejscu za miejsze pieniądze ale z szacunkiem i godnością .

kobie
@anonymaus

Przynajmniej ktos pisze konkretnie jak tu jest i pisze prawde .

Jakasa
@anonymaus

Czy podwyżka będzie z wypłata za styczeń???

Jan
@anonymaus

(usunięte przez administratora)to muszę mieć dwie soboty i dobry miesiąc

Rr
@Jakasa

Jaka podwyżka??? Chyba jałmużna

@Rr

Myślicie ze gdzieś wiecej dostaniecie. 40 gr za h to jest 3.2 dziennie, 20 dni to 60 z,ł z 2sobotami wyjdzie ponad 70 zl

Lakiernik 2
@Lakiernik

W Biskupcu

@Lakiernik 2

Dopiero pod koniec roku jeśli bedzie wiecej

SzaryCzłowiek

lakiernikq
@SzaryCzłowiek

To się zwolnij

endriu

Powie mi ktoś jak się tam dostać . Gdzie cv złożyć .???

@endriu

Przed zakładem jest skrzynka gdzie można wrzucać SV wrzucaj do bólu na pewno jak będą przyjęcia to się zalapiesz

Dfg

Czy wypłata za styczeń zawierała ten 5 procentowy dodatek do stawki godzinowej dla lakiernii?

@Dfg

Są juz odcinki można sprawdzić :)

Dff
@Yyy

Tylko że na odcinku nie jest to wyszczególnione, a raczej do stawki go nie dali, ponieważ z wyliczeń się nie zgadza.

@Dff

Czyli podwyżki nie ma

@Yyy

Tzn ty nie dostales

endriu

a jak sie tam dostac, gdzie cv zlozyc? czy 50+ przyjmują czy nie ma szans??

lakiernik 3
@endriu

Jak po podstawówce można być u nas kierownikiem, to i Ty dasz radę...

@lakiernik 3

Posłuchaj a co masz do ludzi po podstawówce może sam jesteś po takiej żal ci (usunięte przez administratora) ściska większość ludzi tu pracuje po takiej szkole liczy się doświadczenie(usunięte przez administratora)

@lakiernik 3

Ten kierownik po tej podstawówce jest inteligentniejszy i bardziej doświadczony niż może ci po szkołach

aadyggj
@Rte

Dokładnie..... taki wyszczekany a tylko tu pisze.Uważasz że ludzie po podstawówce to nikt ?I tu się grubo mylisz , bo kierownik po podstawówce powie dzień dobry i rękę poda na produkcji a byle chłota po studiach np operator ,to nawet cześć nie poda bo on po po studiach wielki operator. Oby więcej takich ludzi z doświadczeniem i mądrą głową,(usunięte przez administratora)

Olo

Pik
@Olo

Bo nie zasłużyłeś xD

Qwe

Czy ta wypłata będzie z podwyżka

Dajcie ludziom zarobić ! Wstydzę się powiedzieć jak w domu pytają ile podwyżki dostanę no może 40gr netto wyjdźie.zl....dzieje jesteście!

Miszcz
@Nowy

Idz na policję jeśli zostałeś okradziony a jak nie to nie oczerniaj. Na twoje miejsce juz jest endriu

Egger

Nie żyje ojciec założyciel Ingvar, przykro strasznie. Teraz sie zacznie

anonymaus

we wtorek rano się będzie działo zapraszamy na sort. zm A oj oj oj aż się boje

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.