Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

zxc z

pani dyr. zrobiła jak zawsze obiecała dużo dała tyle co zwykle, (usunięte przez administratora) a mówiła z entuzjazmem że havsta zchodzi na pniu.

Zadowolony

Może poprostu dziewczynom zabrakło,tak też może się zdarzyć.A wy odrazu że do kitu Ale Jak dziewczyny dadzą więcej to nawet dziękuję nie powiecie Może trochę więcej wyrozumiałości,ja nie słyszałem żadnej negatywnej opini na temat zmiany dziewczyn Pozdrawiam Zadowolony

gruby

no bedzie jak sobie zrobisz

Tfr

Czy będzie premia za październik?

ZiGi

Dlaczego nie było spotkania z dyrekcją podsumowującego rok finansowy 2017/2018!? Dlaczego informacja o bonusie za poprzedni rok jest przekazana za pomocą jakiejś kartki, którą każdy może wydrukować a nie osobiście na spotkaniu z dyrekcją!? Dyrekcja boi się pracowników!? Coraz gorzej w IKEA Wielbark z relacjami dyrekcja-produkcja. Nie dziwię się że polscy pracownicy szukają lepszego miejsca poza Ikea Wielbark.

@ZiGi

Bo im wstyd? Bawili się na zakończenie roku produkcyjnego i już nie starczyło dla nas. Oczywiście dyrekcja dostała na bank wysoką premię. (usunięte przez administratora) w twarz i mówią że deszcz pada.

Trg

Bonus za 2017 powinien być czy ktoś coś wie nie było nic nawet premii rocznej

@Trg

Jest 9% i to niestety nie żart

Aaa

Ile na czysto zarabia się na początku?

Ile?

1700 max ;)

@Aaa

na czysto????? na początek to trzeba cały miesiąc się nie żle napocić

Carlos

Bedzie podobno bonus 27 % czy cos takiego

Cry

Czy będzie bonus za rok 2017

Por

Czy bonus za rok 2017 będzie wypłacony

@Por

Podobno jest 20% więc nie ma co liczyć na te pieniądze ogólnie to co raz gorzej w każdym aspekcie

Praca jak praca źle nie jest pracować wszędzie trzeba. Tylko wiecej szacunku powinni nam okazywać. Myśleli że jak Ukraina przyjdzie to Nas zwolnią? A Ukraina się wykrusza powoli. I w dodatku mistrzowie oraz liderzy przede wszystkim powinni szanować swoich pracowników.

Kolega Czachy
@Kasia

No niestety szacunek jest tylko pomiedzy osobami na takim samym stanowisku. Lider-lider lub mistrz -mistrz. Zdarza sie ze lider nie szanuje podwładnych a mistrz jest tylko na gorze i tyle go widac.

we sołyromek
@Kasia

Nigdy nie widziałem żeby kogoś nie szanowano, jeśli się jest fair play to ludzie też cie tak traktują, atmosfera jak najbardziej pozytywna, ja polecam

@we sołyromek

jeśli się jest taki wporzo to dołożą ci więcej roboty i stoją przy biurku z założonymi rekami i przyglądają się czy dajesz radę. nie pozdrawiam sortowi zmB

Zxxz
@zxc z

Skoro jesteś tak w porzo to dlaczego tu piszesz? Może podejdź do tych z założonymi rękami i powiedz im to w twarz , pozdrawiam zxc z ????

tictac
@zxc z

Każdy ma swoje odczucia i doświadczenia, ja wychodzę z założenia, że skoro ja szanuję ludzi to oni mnie też i to się sprawdza. Nikt mnie nie wykorzystuje, mimo, że do swojej pracy się przykładam i staram jak najlepiej, wręcz przeciwnie, myślę, że jest to zauważane i doceniane.

pracowity

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, ja właśnie uważam, że praca nie jest tak zła jak ją niektórzy opisują, mam wrażenie, że nie chce się tym osobom zbytnio pracować, a niestety trzeba bo tak wygląda praca. Ja doceniam to co mam, warunki i to, że nie mam chociażby śmieciowej umowy tylko normalną o pracę

Metr
@we sołyromek

Kolega chyba w biurze pracuje Pozdroo

@Zxxz

dając taką radę mniemam żeś jest odważniejszy niż ja. chciała bym usłyszeć co odpowiedzą na twoją uwagę. pewnie będziesz jeb....ła wieńce do końca kariery na sortowni.

Jak nie u nas? Moim zdaniem wszyscy narzekają, ale jest bardzo dużo pozytywów tej pracy :)

s

pewnie tak będzie

Waldek

Najlepszy zakład w tej okolicy praca na produkcji fajna polecam! Stop trollom

john lak

A co to za wieczne kaizeny na lakierni?

jojo
@john lak

lakiernia niedługo zmieni nazwę na KAIZEN MF

Wari

Fajne, klarowne zasady. Masz plan i musisz go wyrobić. Potem każdy kolejny "procent" to duży zastrzyk gotówki dla Ciebie. Jak wyrobisz mniej niż 70% planu to nie myśl że będzie łatwo, bo tutaj chodzi o produkcję i sprzedaż.

papadens
@Wari

A powiedz kolego skąd mamy wiedzieć jakie jest wyrobienie planu ? Ty masz taką wiedzę ..... super. To podawaj ją gdzieś na tablicy ogłoszeń. Aby każdy wiedział i miał motywację do dalszej pracy ! A może to jakieś tabu ? co ? .... dezinformacja jest w cenie ... fajni jesteście tam w biurze.

wifon

Praca ok, czasem czas się trochę dłuży, ale atmosfera jest w porządku

gogin

Widzę, że opinie są różne i zadowolenie zależy też od stanowiska. Ja jako zwykły robol wiem, że bywa ciężko, ale mając kredyt i rodzinę na utrzymaniu cenię sobie stabilne warunki, które mamy w ikei.

buk
@gogin

Wreszcie ktoś napisać coś z sensem. Ralia są takie, że stabilna praca to podstawa i to się ceni, widać nie tylko dla mnie ma to znaczenie.

Gb
@buk

Żebyś się nie zdziwił jak cie zastąpią ukraincami. Już teraz ludzi wysyłają na urlopy bo roboty nie ma. Premi nie ma setek nie ma niby podwyżki ale przy wypłacie pieniędzy mniej. Zarabiałem więcej jak się przyjęłem 6 lat temu z czego tu się cieszyć? Prawda jest taka że długo ten zakład nie pojedzie.

Rafał
@Gb

To chwilowe problemy. Nie ma czym się martwić. Sytuacje się poprawi jeszcze w tym miesiącu. Setki znów będą ale z premią to już oczywiste nie jest

@Rafał

Ja rezygnuje z tego zakladu , tu nie ma zadnej stabilizacji . (usunięte przez administratora)!!

Rafał

Skoro Ci nie pasuje ta praca to złóż wypowiedzenie. Dziesiątki osób będą szczęśliwe jesli takie marudy odejda i oni sie zatrudnią

@anonymous

Śmiało. Powodzenia! Już zrezygnowałes? Czy nadal odwaga żeby (usunięte przez administratora) na forum jest, ale zeby zaniesc papiery juz nie?

anonimek
@gogin

gogin dobrze mówi, firma może w tym momencie nie jest w swojej szczytowej formie, ale bez obaw, sama praca jest ok

zgadzam się
@gogin

dokładnie.. czasami nie jest to takie łatwe jak to się wszystkim wydaje.. ja pracuje i nie narzekam, bo wiem, że mogłoby być gorzej w naszej okolicy.. to nie jakieś wielkie miasto i nie ma czego wymagać

NOSTRADAMUS
@buk

Realia są takie że IKEA w Wielbarku to kolos na nogach.Szwedzi już szukają nowego miejsca na nowy zakład na Ukrainie,albo na Białorusi.

Ogarnij się
@NOSTRADAMUS

Albo albo

persching
@anonimek

I nigdy być nie zamierza.przynajmniej dla pospòlstwa.Dla korporacji wart jesteś tyle,ile dasz radę wykonać metròw w określonym czasie,naiwny czopku.Więc tyraj pòki możesz...

Hdjdj

Będzie w tym roku ONE IKEA BONUS?

pomocny

Pracuję, staram się nie narzekać, bo w sumie warunki nie są najgorsza, zawsze trawa u sąsiada wydaje się bardziej zielona

Stawka nie powala, ale z czasem idzie się dorobić, gadałem z kilkoma osobami i mają podobne zdanie, więc nie jest to tylko moja opinia

To i owo
@pracownik

Trolling biurowy!!!!!!!! Nie bierzcie tej wypowiedzi za poważną.

dobry
@pracownik

jaki trolling, ja uważam tak jak @pracownik, a w bierze nie pracuję

Operator 1×2×3

GB niech więcej metrów w tygodniu robi a o setkach mogą zapomnieć, a góra się śmieje,że setkę to wyrabiają w tygodniu.

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.