Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Bolek

Wiadomo kiedy wolne na święta?

@Bolek

Jak się zapełnią magazyny ????

Znajoma

Nikt nie docenia tego , że panie które sprzątają ten brud , który sami robimy sobie

Kiedy w końcu sprzątaczki wezmą się do pracy. Ciągle przesiadują w szatni, albo na stołówce. W łazienkach brudno, brakuje mydła i papieru ale panie przecież mają czas na pogaduszki i przeglądanie Internetu w szatniach, dezynfekcja łazienek to śmiech na sali. i dlaczego nie obejmuje ich nakaz zakładania maseczek!

Dobrze napisane. Wystarczy przejść się do szatni, bądź na stołówkę tam można je znaleźć....tyyyle pracy mają przecież...a maseczki tak jak i my muszą zakładać.

Taki sobie Andrzej

Tak wygląda praca w większości przypadków w Polsce,nie wszędzie musisz być przy maszynie przez 7,5h na zmianę. Świat nie kończy się na Ikea.

Ktoś

Właśnie jak mają czas. Tylko, żeby sobie posiedzieć to najpierw trzeba trochę popracować zaznaczam popracować A nie sprzątnac byle jak aby było.

Znajoma

Nikt nie docenia pracy pan sprzątających,jak sprzątają to ludzie po plecach im chodzą , tak jakby były nie widzialne ,sami sobie robimy ten brud ,wielki szacun za taką pracę syzyfowa

Pedro

Takie ciche podwyżki powinny zadziałać na ludzi demotywująco , jednak niektórzy w tej firmie za tę robotę dali by się upokorzyć seksualnie , i to przez tych ludzi wszyscy nie dostali tylko wybrani ,i brednie o tym że tylko ci najbiedniejsi dostali to dzieciom na dobranoc proszę opowiadać .....

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Ktoś wie kiedy wypłata?

Fajna

W grudniu po południu,kużwa co m- c to samo wez sie lepiej za robote

Paleciak

Szkoda gadać... Zawsze w 3 dzień roboczy nowego miesiąca... Ciężko sobie do łba wbić...

Fan

Wszyscy ludzie czekają kiedy tak zacny zakład przestój zrobi.Oczywiscie każdy się martwi jak zapłacą czy urlop zabiorą czy 40 procent pensji zapłacą prosta sprawa a tyle pytań bez odpowiedzi.Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć na pytania.Czy może związki coś z tym robią wątpię po reakcji nic po prostu się nie dzieje.Dużo pytań mało konkretnych odpowiedzi i po co to wszystko.

kwarantanna

kwarantanna tylko dla osód wybranych w ikea są ludzie lepsi i gorsi razem na tym dziale się pracuje jeden ma drugi nie ma kto ma znajomości to kwarantanna ma lub samemu lekarz pozostaje i jego błaganie o własnie życie

Pedro
@Fan

Jakie wszyscy tylko ty to piszesz więc jeśli ci się chce odpocząć idź na L4 a nie domagają się tu przestojów, co ci da to leżenie w domu jeszcze teraz ....

Fan
@Pedro

L 4 to nie rozwiązanie a jeżeli już to na krótką metę.Pedro trzeba zrobić tak żeby wszyscy byli zadowoleni.Ty myślisz o leżeniu w domu racja ale nie każdy leży i czeka na cuda.Więc myślę że jeżeli trochę osób by ciągle zadawalo proste pytanie to by takiego chaosu nie było.

Jasio
@Fan

Coraz więcej osób choruje w zakładzie na covid. Facet z lamel ma potwierdzony wynik teraz dwie osoby z sortowni z gorączką, a zakład z tym nic nie robi dają tylko maseczki które powinno się zmieniać co pół godziny o płynach do dezynfekcji juz nie mówiąc. Mamy je tylko na papierze który dali podpisać żeby mieć podkładkę że dbają o pracowników

Dr
@Jasio

Wynik pozytywny nieoznacza ,że osoba jest chora Poza tym testy dają wyniki fałszywie pozytywne w 90% ! Jest to potwierdzone przez sądy. Więc nie ma co panikować a spod kosy i tak nie uciekniesz

Aaaa
@Dr

Ty chyba nie wiesz co piszesz i nie zdajesz sobie sprawy z choroby

zmc
@Dr

TY NAPRAWDĘ NIE MAŻ ZIELONEGO POJĘCIA JAK ON NISZCZY ORGANIZM NIE ŻYCZĘ CI TEGO TYLKO ZDROWIA

Bhp

Wydychane powietrze zawiera wilgoć która osiada na masce o wdychamy spowrotem powietrze z pyłem , maski się zapychają , niech że BHP coś z tym zrobić zanim ludzie mdleć zaczną , czy te przyłbice to taki wydatek ?

Maska

Do zarządu jeżeli tak bardzo wam przeszkadza to że pracownicy z własnej kieszeni pokupowali sobie przyłbice to zapraszam tu na dół po oddychać i popracować sobie 8 godzin w tej maseczce która w tak zapylonym miejscu staje się jakby zapchana ....

Były
@Maska

Zwłaszcza ci którzy noszą okulary. Jest ciężko nosić okulary i maseczkę ponieważ okulary parują. Ale w tym zakładzie nigdy się nie liczyło dobro pracownika . Tu się zawsze liczyły metry i ci którzy są pupilami . liderów , mistrzów / yni. Ten zakład to wykańczalnia ludzi . Dobrze że już tu mnie nie ma . Nikt się nie liczył z niczyim zdaniem. Pozdrawiam Lidera - Szczęść Boże.....

Ktos
@Były

Jaka logika w tej firmie tyle ludzi zarażonych z pozytywnym wynikiem a oni nic nie myślą żeby zakład wysłać na kwarantanne

@Ktos

Trzeba poczekać aż zostanie na cały zakład 20 osób nie będzie komu pracować to wtedy zaczną myśleć. Póki co udają że nic nie wiedzą że ludzie mają covid-19. Na każdej zmianie jest po paręnaście osób z covid-19. Te osoby które są chore też nosiły maseczki które miały chronić przed zarażeniem. !!!!! Szanowny panie Dyrektorze jak do tego doszło ? ???? Że mamy osoby z covid-19 .. na zakładzie ...Mamy nosić masaczki bo to polecenie służbowe inaczej zostaniemy ukaranii i jak one nas chronią ????? Mamy dzieci do tego małe . Ale najwyraźniej pan nie ma dzieci ani rodziny więc się nie martwi .Dla pana liczą się metry , cyferki i a by ludziom dokładać obowiązków. W tym zakładzie nie liczy się dobro pracownika.

Aaaa
@Ktoś

Szanowna Dyrekcjo przy tak dużym zarażeniu w filmie należy się pracownikom kwarantanna

@Aaaa

Kwarantalna to będzie może między świętami a nowym rokiem . Albo i jeszcze w wigilię bendziecie metry robić. Szanowna Dyrekcja odpowiada;;; kochani macie maseczki , płyny do dezynfekcji to róbcie metry bo my tam na górze musimy liczyć pieniążki .A o dużym zarażeniu nie ma wogóle mowy , wszyscy zdrowi więc kwarantalna nie potrzeba. Firma nie może sobie na takie straty pozwolić.

Ktos
@Gość

Maseczki dostalim ok ale płynu do dezynfekcji na halach ani w toaletach to nie widziałam

@Ktos

Płyn do dezynfekcji jest tylko na papierku który dali do podpisania.

Covid 19

Dajcie już spokój z tym covidem, widocznie nie jest taki poważny jak trabili w telewizji .

Chory
@Covid 19

Jest czy nie jest ale to my na dole dusimy się w tych maskach ..

Parking

Apeluje o możność parkowania na parkingu przy torach oraz wchodzenie tamtejszą bramką .....

Poz
@Parking

Niech dyrektorka da pozwolenie na piśmie i jeszcze niech wyznaczy kto ma tam parkować

....
@Parking

Apeluje o nieapelowanie takich apeli. Jaszcze jakiś przypadkowy czytelnik forum, wyciągnie błędne wnioski jakoby coś nie działało prawidłowo w firmie.

Buła
@....

Bynajmniej parking nie działa prawidłowo , a od 1szego to dopiero się zacznie....

@Buła

Kto bierze odpowiedzialność za uszkodzone auta na na parkingu !!

Nie jeżdżę

Myślę że ubezpieczyciel :)

O

A jak zostawiasz samochód pod sklepem to sklep bierze odpowiedzialność? Dziwna logika....

Łun

Tam jest kamera pozatym i na tym parkingu pod nosem cieciów siekiery były wbijane w auto , także ten jak nie masz nic na sumieniu to się nie martw na zapas...

Gardło

Lepiej wąskie jak głębokie

Znowu to samo

Na palarni miejsca nie ma znowu sortownia króluje

By

Ten zakład niedługo się pewnie rozpadnie albo będzie tylko Ukraina robić bo tam jest coraz gorzej. Robiłem tu kilka lat i powiem że zero jakiego kolwiek rozwoju ani podwyżki byłem tu tylko do przerzucania dech bo metry się liczą i nic więcej a pracownika mają głęboko w du... W końcu się zwolniłem i nie żałuje. Nie pozdrawiam zarządu IKEA.

lalamido

W Twoim przypadku jesteś 20 km czyli w Chorzelach. Z tamtego miejsca wszyscy narzekają.

Chorzelak
@lalamido

Metry metrami swoję trzeba zrobić,ale jak dają podwyżki po 30gr brutto to niema co się dziwić że ludzie narzekają i chodzą na L4

@Chorzelak

Dają bo muszą jak rząd podniósł stawki minimalna stawka godzinowa wynosi 17 a od nowego roku 18.30 zł. Jak robisz na umowę o pracę to wszędzie muszą ci tyle dać łaski nie robią. Ciekawe czy sami od siebie by podnieśli.

Osoba

Smutne jest to, że to co tu się napisze, czyli prawdę, to oni po prostu to usuwają. Chyba się boją, że te osoby które chcą się zatrudnić zbrzydzą się do tego zakładu... Hahahaha :-D No trzeba mieć tu zaje#&$tą psyche na te cyrki. XD

@Osoba

Nawet jak i usuną to wystarczy że nowy przyjdzie i zobaczy jak jest albo posłucha opinii jakie krążą ponieważ większość ludzi z okolic pracuje tu lub pracowała.

Fajna

Ja mam pytanie bo uwazam ze niektore matki mające małe dzieci wykorzystują ta sytuacja.Rozumiem ze w tygodniu wychodzą godz wczesniej ale do (usunięte przez administratora) pana przeciez setki są nie przymusowe nie muszą na nie chodzic ,a nie przychdza sobie na 7 godz a mistrz nawet im tego nie powie ze na setkach pracują 8 godz,to jest oszukiwanie zakładu i jaja sobie z nas robia

@Fajna

Czy ludzie z biur tego nie widzą licząc tym matkom wypłate

@Fajna

Zrób sobie dziecko I wtedy zacznij wypisywać takie rzeczy. Ludzka zgryzota w tym zakładzie jest wszędzie. Przez takich ludzi twojego pokroju odczuwa się ferment na każdym kroku. Zazdrość przez ciebie przemawia. Patrząc na twoją zawiść obstawiam że jesteś kurpsiem z Chorzele...

Jajaja
@Fajna

Miła Pani, matki pracujace w tyg w systemie 7 godz, maja czas pracy podciagniety do 8 godz co wynika z kodeksu pracy. Jezeli mama, ktira pracuje w godz nadliczbowych, zadeklarowała sie oświadczeniem, ma zapłacone, za tyle gidz w sobote, ile faktycznie przepracuje

....
@Jajaja

Kodeks pracy mówi, że matka karmiąca ma prawo do dwóch przerw półgodzinnych na karmienie, a nie, że pracuje 7 godzin i idzie do domu.

Jakie są progi świąteczne?

ZiGi

Premia świąteczna: 1 próg - 870; 2 próg – 780; 3 próg -700. Dla zatrudnionych przed 1 września 2020. Zamiast paczek dla dzieci, pieniądze na konto: 1 próg – 110; 2 próg – 105; 3 próg – 100. W emailu brak informacji czy netto czy brutto

@ZiGi

W sms o związków pisze ze netto

18.30 zł netto
@Bobi

No takie podwyżki to ja rozumiem 18.30 netto

Robol
@18.30 zł netto

18.30 zł netto ale tylko dla Ukraińców wy polaczki macie pracować na akord i zero podwyżki dostaniecie

...

METRY METRY to są progi świąteczne tej firmy.

Bobi

Świąteczne mają być netto tak mam w sms a 18:30 brutto to najniższa krajowa od przyszłego roku więc tym co mają mniej niż te 18:30 maja im wyrównać a reszta (usunięte przez administratora) dostanie

Ząbek

Premia świąteczna: 1 próg - 870; 2 próg – 780; 3 próg -700. Dla zatrudnionych przed 1 września 2020 Zamiast paczek dla dzieci, pieniądze na konto: 1 próg – 110; 2 próg – 105; 3 próg – 100. W emailu brak informacji czy netto czy brutto

Sven Hannavald
@Ząbek

Netto. W tym i następnym roku limit bez podatku to 2000 zł z Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Buła

Teraz kiedy morawiecki planuje odmrażać gospodarkę bo jest spadek zakażeń , to zarząd wycofuje autobusy...gdzie tu sens i logika ? Gdzie będziemy parkować ? Niech że jaki przyd....pas z związków zada to pytanie naczelnej ......

Kiedy podwyżki

@Bolek

Mają aby wyrównać do 18:30 która będzie w przyszłym roku reszta nic nie dostanie

Hahahahah
@Bobi

Ale jaja se z nas robią strajk

Kiedy strajk panowie związkowcy

@Bolek

Czas najwyzszy cos z tym zrobic!!! ja jestem za i to jak najszybciej. Ukraincow sprowadzaja a autobusy zabieraja bo COVID.

Jakie są progi świąteczne?

Nowa

Jak pracuje się w Ikei? I czy w najbliższym czasie planowane są jakieś przyjęcia pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 452.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.