Opinie o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. w Wielbark W. Witosa 31

Branże: Meble - pozostała działalność

Ręce opadają transporty

Wchodzę dzis po kwity żeby wrócić szybciej do domu a te dziewczyny od dokumentów fakturowych siedzą muzyczka gra śmiechy hihy i nic... czy ktoś ma nad tym kontrole bo rozumiem ze biedny kierowca ma czekać ale chyba widać ze coś tu nie gra bo ja się denerwuje a tu imprezka w najlepsze..jeszcze raz a zwrócę im uwagę albo pójdę wyżej! Taka duża firma a brak zarządzania i kontroli sprzedażą

Obserwatorka

(usunięte przez administratora) często i długo. Uważam ze można to załatwić w swoim obszarze i w mniejszym gronie. Widocznie jest nas za duzo i za mało jest pracy skoro możemy na coś takiego sobie pozwolić.(usunięte przez administratora)to co drugie słowo kiedy trzeba coś poprawić Lub usprawnić. Druga rzecz ze dział ips jest mało pomocny....

Pedro

Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat obiadów , pieczarkowa z makaronem, barszcz ukraiński, krupnik , czy kuchnia nie może zrobić zamiast tych okropieństw zwykłego rosołu czy tu chodzi o zwiększenie sprzedaży hamburgerów zapiekanek itd?

Pedro

Zupki Przecież napisałem że choćby rosołem się zadowolę , tu też i buraczkowa czy ogórkowa by się sprawdziła a nie tam jakieś wymysły jak barszcz ukraiński czy pieczarkowa z makaronem , kto daje makaron do zupy ?

Kuchnia

Bo makaron jest tańszy

Obserwator 30
@Pedro

Witam. Temat kuchni jest bardzo skomplikowany od zaplecza gdyż organizacja pracy dziewczyn wygląda w ten sposób ,że dziewczyny mają różne pensje a niektóre osoby są tak faworyzowane ,że mają mniej obowiązków oraz większe pensje na tych samych stanowiskach co reszta załogi a to z kolei bardzo źle wpływa na jakoś pracy ,atmosferę na poszczególnych zmianach i obsługę pracowników Ikea ! Dziewczyny obecnie dostają umowy na niepełne wymiary po 7/8etatu za śmieszne najmniejsze w ikea pieniądze a szantaż psychologiczny,że mogą zapomnieć o normalnych warunkach i umowach jednocześnie z dokladaniem obowiązków i pracy doprowadzi do zwolnień oraz długiego oczekiwania na stołówce co już widzimy a oczekiwanie na rewelacyjne dania to fantazję ponieważ przepracowane dziewczyny gdzie ich przerwa to szybka kanapka w trakcie pracy bardzo źle wpływa na jakoś i czas funkcjonowania tej całej gastronomii w zakładzie bo ewidentnie widać brak kompetencji oraz organizacji pracy na kuchni przez osobę odpowiedzialną za to. Pozdrawiam i życzę wytrwania oraz dużo dużo cierpliwości w tych trudnych dla nas wszystkich czasach;)

Leń
@Pedro

Wszystko ble wszystko fuj a jak przerwy czas przychodzi to każdy za......la na stołówkę żeby (usunięte przez administratora)to okropno zupę i jakoś nikt nie narzeka tylko wcinają aż im się uszy trzesą. To samo i z roboto każdy niedobry każdy zły robota jaka ciężka i najgorsza! Ciesz się jeden z drugim że masz to robotę wypłatę zawsze na koncie i posiłek bo nie musisz żarcia do roboty targać. Normalni ludzie którzy chcą pracować nie pie......dolo głupot tylko pracują. Pozdrawiam wszystkich leni nierobów i ludzi o delikatnych podniebieniach!!!! P.S. do kucharek! Nie przejmujcie się tymi wpisami jak by im nie smakowało to na przerwach pusta stołówka by była a z tego co widać to roboty macie pełne ręce także

Hela
@Obserwator 30

Tak racja że ona niby robi więcej i dłużej premie dostawały tylko nie liczne a wszystkie robiły tak samo

Zupa

Do dziewczyn z kuchni , gotujta mnie grochówkę i ogórkową na zmianę są super ,nie pseudo pomidorówka , pieczarkowa czy inne barszcze.....pozdrawiam.

Leszno
Bolek

Gdzie byśmy błądzili gdyby nie IPS++++

Plusy

Jedyne dobre co ktoś wymyślił to obiady i śniadania plus dojazdy. Reszta do zmiany niestety

Zgadzam sie
@Plusy

Popieram! Więcej takich dobrych pomysłów! Dobre słowo powinno w końcu być a nie tylko narzekania!!!

Leon

Ja mam tylko małe zapytano dlaczego przełożeni podczas takiej trudnej sytuacji dla pracowników tłumacza się tym ze to dyrekcja zadecyduje o zwolnieniu danego pracownika

Aniaania
@Leon

A gdzie są związki zawodowe ?

Bolek
@Aniaania

Związkowcy teraz załatwiają żeby ich rodzinki i znajomi nie zostali zwolnieni kosztem innych pracowników haha takie mamy związki w tym zakladzie

Aniaania
@Bolek

Czyli przynależność do związku to ściema mająca na celu utrzymanie etatu (stołka) dla związkowca? Po co ludzie te składki płacą?

Anonimowaaa
@Bolek

i co żal ci d*pe ściska bo Ty nie masz w znajomych żadnego związkowca co by Ci tyłek obronił ?

Gość 89

Narzekacie na obiady, a co mają powiedzieć kucharki które pracują na 7/8 etatu po 7 godzin w zmniejszonym skladzie za pensje mniejsza niz najniższa krajowa. Biegaja żeby się wyrobić i was nakarmić.. do tego mają bufet który też trzeba napełnić i obsługiwać. Ciekawe czy ktoś z was pracowały za takie pieniądze i gotował cuda wianki żeby ludzie byli zadowoleni.. nie narzekamy inni mają gorzej.

Fajna

Kużwa co za polityka w tej Ikei,nie to ze zabrali premie od dyrektora,to mają co niektorzy autobusy,co z tymi co swoimi samochodami muszą jeżdzić,to im powinien zakład dokładac do paliwa

Lukasz
@Fajna

Już uważaj zaraz się nadokładają wiencej pracy chyba

S
@Fajna

Dokładnie...co to ma być?jedni dostają A drudzy nie..! Niech puszcza autobusy wszędzie albo wcale...jaka tu sprawiedliwość.. ja nie wiem są tacy głupi czy co ...że wymyślają takie udogodnienia ....jak tak mają robić to niech robią dla wszystkich (usunięte przez administratora)

Zgred
@S

To się przeprowadzać z tych wiosek,a nie stękać.

Durna
@Fajna

A co z tymi co przez 10 lat że Szczytna dojeżdżali i de facto byli biedniejsi o 150 zł od tych co we Wielbarku mieszkali, durna ty....

Pedro

Wiki tak samos ty mogłaś zostać we wsi i dalej zajmować się zbieractwem runa leśnego a nie teraz masz ból D .... Bo akurat autobus nie jedzie z twojej wiochy ...i tak można w kółko.....

Zzz
@Fajna

A ja myślę, że powinna być premia dyrektora dla tych co nie dojeżdżają. Zakład przecież ma oszczędności na tych osobach, albo powinny być pieniądze na zakup rowerka. Można by to nazwać np. dodatek pedałowy.

@Fajna

Premii nie ma ale za to dostaliście ochłap w postaci setki. Ciekawe ile osób skorzysta?

B.C.
@On

Ale kiedy ten ochłap w święto nisko upadliście

Gorszy sort

Co do ch..... Z tymi truskawkami wielkie (usunięte przez administratora) z kontroli jakości po kilka ubijanek noszą a na produkcję to co?

Miki
@Gorszy sort

A co to ubijanka?

Teletombola

Może to część waszej pracy se ogarnąć i jeszcze potem mieć czas żeby tyle truskawek (usunięte przez administratora)

Kaizen

Wnioskuje i proszę o poparcie aby zmniejszyć ilość tych kaizenow i co za tym idzie skupić się na jakości a nie na ilości!!! Siedzenie i debatowanie naprawdę nic nie daje aaa przepraszam chyba ze chce ktoś sztucznie napędzać robotę tego działu od niby usprawnień !!! I tak jest ich za duzo wiec tu trzeba się przyjrzeć..

Śniadania

Duży plus za wprowadzenia do oferty śniadań. Smacznie,szybko i tanio Jeszcze dodatkowo przekąski w postaći słonecznika,chipsów w sprzedaży i będzie 10/10

ff

Z ostrzalni mamy rapera, który odpowie na challenge. Pozdrawiam.

Abc

Czy będą zatrudniać w najbliższym czasie ? Wiadomo coś?

Łukasz
@Abc

Człowieku tu nie wiadomo czy w Wrześniu nie będą zwalniać. A Ty pytasz czy będą przyjmować . Napewno do końca roku nikogo nie przyjmą

Ff

Od dnia 28 czerwca na 3 zmianę wracają autobusy..

XXD

Czy coś wiadomo więcej na temat sprzedaży fabryki?

ff

(usunięte przez administratora) Powieś to na tablicy ogłoszeń na stołówce.

Lider

Moja opinia jest taka że całe te forum powinno być usunięte z internetu a jeśli ktoś ma do kogoś żal to powinien mu to powiedzieć prosto w oczy a nie ukrywa się pod aninimowym wpisem.

@Lider

Forum jest po to żeby ludzie mogli się wypowiedzieć jak się w tym zakładzie pracuje. Prawda boli. Jak ci się nie podoba to nie wchodź tu.

Gosc
@Lider

Lider nie pasuje Ci odrobinę prawdy to wyjazd z forum

B
@Lider

Forum nie usuna Dzięki temu góra wie co ludzie mysla.

Nie nie będzie

Bedzie.

Onnna

Fajne te śniadania rano na stołówce brawo dla kierownictwa za dobra zmiane... jeszcze popracujcie nad obiadami i przywrócicie autobusy to medal temu kto to wprowadził i zorganizował! Pozdrawiam normalnych !

Mannam
@Onnna

Jakie śniadania ???

@Mannam

O co chodzi z tymi śniadaniami ? Może dla wybrańców jakieś zmiany ?

Serio
@On

Śniadanie dla tych wybrańców co czytać potrafią jest meni śniadaniowe np jajecznica za 5 zł lub kiełbasa z cebulka albo jajka sadzone. Ja jadłem i faktycznie aż dziwne bo smaczne i cena przyzwoita!!

Mamamm
@Serio

To chyba dla , pracowników z Administracji , te śniadania. Bo nikt normalny o 6:00 nie , , zejdzie z produkcji żeby zjeść jak człowiek śniadanie.

Maros
@Mamamm

Hmmm proponuje papierosów mniej w przerwie a wtedy czas się znajdzie można zamówić na wybrana godzinę o zjeść w przerwie. Oby stołówka była tak oblegana jak palarnia albo wc

Ciekawe

Żeby w tej firmie utrzymać się więcej niż 10 lat to musisz być naprawdę dobry i nie zastąpiony reszta jest do wymiany. Zastanówcie się ilu jest pracowników z takim stażem??? Uważam ze to im powinny należeć się dodatki przeżyli wszystkie rewolucje, zmiany i nadal tu są ich powinno doceniać a nie nowych i świeżych! Czy pracuje tu ktoś kto jest dluzje niż 10-11lat???

Ff
@Ciekawe

12 rok zaczynam w tym zakładzie.

@Ff

Tak jak ja ponad 11 lat .Czego oczekujesz przecież płacą Ci za prace .Ikea jest spoko tylko zmiany jakie wprowadzaja do (usunięte przez administratora) .Czy ktoś z Was lubi zmiany , każdy z nas lubi stabilną pracę . Szefostwo bładzi jak dzieci we mgle. Nie wiem czy to komuś przyniesie pozytywne rezultaty

Zostaw merytoryczną opinię o IKEA Industry Poland Sp. z o.o. - Wielbark

• Jak się pracuje w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IKEA Industry Poland Sp. z o.o.?

IKEA Industry Poland Sp. z o.o.