Opinie o Plan & Bud s.Z.o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Plan & Bud s.Z.o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Plan & Bud s.Z.o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plan & Bud s.Z.o.o. w Łódź

Puchalski Nowy wpis

Pani wielka szefowa justyna nie chce mi zapłacić 4000 za wystawioną fakturę firma jest podana do windykacji dzwonie o pieniadze i oddania pani ma (usunięte przez administratora) zeby oddać pieniądze wiec spotkamy się w sądzie.

Jan600341@gmail.com Nowy wpis
@Puchalski

Ma może ktoś z państwa aktualny adres firmy gdzie znajdę właściciela lub aktualny nr. Telefonu pozdrawiam

Czy w Plan & Bud s.Z.o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Nieuregulowane faktury Nowy wpis

W sprawie nieuregulowanych faktur lub bezskutecznych egzekucji komorniczych tel: 532 III 7I2

htr

Czy ktoś próbował zgłosić działania firmy wobec pracowników do Państwowej Inspekcji Pracy? Jeżeli auta są niesprawne i są wypuszczane na ulice za pełną świadomością zarządu to zalecam zgłosić sprawę do Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego ewentualnie na Policję.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Mark

Odzyskamy należności z faktur od firmy TOM-TRANS Tomasz Błaszczyk, PLAN & BUD sp. z o. o. oraz ELIMINATOR sp. z o. o. Kontakt do mnie: depo220@wp.pl

mad

Ma ktoś aktualny nr do Błaszczyka?

Hh
@mad

+48530989475

ajo

plan bud urzeduje w łodzi na jędrzejowskiej obok pannatoni xD jak ktos chce odzyskac kase to zapraszam ;)

Konkurs

Widzę że plan bud jak zawsze jest silną jedynka w regionie :)

SirCrazy

Jedna wielka kpina... jakieś śmieszne delegacje, warunki zamieszkania mierne, oczekiwanie na hajs i PROSZENIE się o swoje pieniądze, nie sprawne maszyny i samochody. Generalnie (usunięte przez administratora) jak ich mało a sam szef to dusigrosz co więcej na kredytach jedzie niż na kapitale, który na KRS oszacowany jest na... 5 tyś zł. Pani z biurze przy podpisaniu umowy wydaje się spoko, ale jak przychodzi do "elektrycznej" sytuacji, gdy pracownik chce swoje pieniądze to zbywa tylko. NIKOMU NIE POLECAM tej firmy bo to tylko strata czasu i nerwów.

Helena
@SirCrazy

Dziękuję za wyczerpującą opinię o firmie Plan & Bud. Podkreślasz, że warunki zakwaterowania oferowane przez pracodawcę nie są najlepsze, a możesz trochę rozwinąć swoją wypowiedź? Co jest nie w porządku?

szwejser

Po przepracowaniu w tej firmie około dwu lat i przeczytaniu wszystkich komentarzy , mogę potwierdzić sama prawda ,problem z pieniędzmi duża rotacja pracowników i wiele innych złych rzeczy . Pozdrawiam przyszłych pracowników,

BYŁY PRACOWNIK

Witam wszystkich jako były pracownik tej firmy. Czytam wasze wszystkie wpisy i niestety ale muszę się zgodzić z większością waszych wpisów ale ja nie będę oczerniał firmy ani właściciela tak jak większość was ponieważ jak napisał jeden z pracowników wypłaty morze i były z poślizgiem ale zawsze mi się zgadzały.Jak odchodziłem to poinformowałem o tym odpowiednio wcześniej i z ostatnią wypłatą nie było problemu. Problemy z rozliczeniem pojawiały się tylko jak szefowa wypłacała ale wystarczyło iść do szefa i wszystko było rozliczane ok.Co do dziewczyn z biura to brak słów tańczą jak im zagrają ( kłamią jak z nut ) Powiem tak jak jest się w porządku do szefa to nie ma najmniejszego powodu do obaw o wypłatę i pracę.A auta rzeczywiście mogły by być lepiej utrzymane.

Tel. 573-969-102

Pomogę osobom poszkodowanym odzyskać wierzytelność. Sprawy zakończone sukcesem, zapraszam!

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Plan & Bud s.Z.o.o.?

prac

Poczytaj co ludzie piszą albo udaj się do specjalisty.

koniec anonimowości

Drodzy "Koledzy" I "Koleżanki", skończył się czas bezkarnego obrażania zarówno firmy, jak i osób rzetelnie pracujących w niej., oraz osób zarządzających.Od tej pory oficjalnie informuję że każdy który rzuci kamieniem będzie z tego rozliczony. Pozdrawiam serdecznie. Pozdrawiam również dział zarządzający grupa GO WORK, "dziękuję" za nakręcanie biznesu!

Morty
@koniec anonimowości

No i cale szczescie mam wszystkie papiery jak chcecie sie rozliczac to oddajcie pieniadze na ktore (usunięte przez administratora) tylu pracownikow

@koniec anonimowości

A kto tu obraża tą pseudo firmę jesteś Pan oszust , cham , cierpiący na manię wielkości .

@Paweł

Tej firmy nie da się obrazić to co ludzie opisują to sama prawda. Właściciele i ci którymi się tak otoczyli sami swoją postawą doprowadzają do takiego zdania o tej firmie.Doradcy w tej firmie to przytakują właścicielom doją ich aż syczy.Naiwność właścicieli jest bez graniczna .

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Plan & Bud s.Z.o.o.?

na siebie

Edek

Witam serdecznie. Chciałbym ostrzec WSZYSTKICH kierowców przed tą firmą "PLAN BUD". Na rozmowie pani "J." mówi co innego a potem jak od pani prezes dowiadujesz się że masz w ogóle inną stawkę jeśli nie masz doświadczenia na wywrotkach. Pan "K" i (usunięte przez administratora) z warsztatu to są kable i wszystko donoszą do szefostwa i każą Ci robić na warsztacie przy samochodzie jeśli masz coś do zrobienia a nie ważne że nie masz ciuchów roboczych i rękawiczek. Samochody to jedna wielka masakra, kiepski stan techniczny pojazdów, jazda prawie bez hamulców, przy nie których naczepach wyrwane łapy także jak odpinasz naczepę to trzeba podstawiać jakieś beczki i klocki. A co do wpłaty to (usunięte przez administratora) i jeszcze zabierają kasę na którą trzeba czekać. Ci którzy tam pracują to sobie dorabiają na sprzedaży piachu lub ziemi za dobrą kasę a szefostwo nic nie wie na ten temat. Nie polecam tej firmy dla nikogo. (usunięte przez administratora)

Edek

Proszę o usunięcie mojego imienia i nazwiska bo jest RODO i nie wyrażam zgody na publikowanie !!! A nad tym już pracuje właśnie i nie długo będzie ładny uśmiech ‼️‼️

@Edek

Rodo obowiązuje również firmę i pracowników w niej zatrudnionych!! Skończyła się era bezkarnego obrażania Pracowników oraz Firmy!!!!!

Oraz Szefostwa!!!!

@p.p.

Tylko ze z mojej strony nie padło żadne imię i nazwisko tylko nazwa firmy i to wszystko. A tu pani prezes źle się zachowała i proszę o usunięcie mojego imienia i nazwiska i na tym zakończmy temat. Mam dużo lepszą teraz pracę i nie narzekam. Pozdrawiam i czekam na usunięcie mojego imienia i nazwiska

Morty
@p.p.

Szef to masz na jajach ... To niech to wielkie szefostwo ludzia pieniadze poodaje

@Morty

Zapraszam do siedziby firmy firmy!

Martablaszczyk
@Edek

Panie Michale Slusarki trzeba mieć odwagę podpisywać się pod swoimi postami.MartaBlaszczyk

@Martablaszczyk

Proszę o usunięcie mojego imienia i nazwiska!!!!

@Martablaszczyk

Proszę o usunięcie mojego imienia i nazwiska!!!! Ile razy trzeba to powtarzać? Czy czegoś Pani nie rozumie?

Zdzichu

Witam serdecznie wszystkich obecnych i nie obecnych . Chciałbym napisać coś innego niż wszyscy tu . Może zacznę od tego proszę znaleźć jedną pozytywną opinie o tej Firmie . Nie płaci na czas na szczecie uciekłem dosyć szybko , bylem świadkiem jak koledzy dostali za cały miesiąc polowe wypłaty 2 polowa gdzieś się zatraciła ,omija podatki , SZEF miesza Cie z błotem wyzywa od najgorszych po godzinie dzwoni i udaje ze wszystko jest w porządku ,na budowie gdzie pracują 4 firmy wszystkie nienawidzą PLAN BUD ze względu na osobiste zatargi z szefem panem b. TA LIPIARSKA FIRMA ma zatargi praktycznie z każdym i wszędzie . Zgłoszona została przykre patrzeć ile ludzi tu trafiło w te (usunięte przez administratora) . POWODZENIA WAM !

Zdzichu
@Zdzichu

jak można cenzurować słowo (usunięte przez administratora) ?

Driver
@Zdzichu

Czyli od lat nic się w tej firmie nie zmieniło. Nadal okradają pracowników z ich uczciwie zarobionych pieniędzy. Ostrzegam przed tą firmą.

Kierowca

Wszystko napisane w komentarzach to sama prawda. Nie polecam.

Minion

Co do ostatnich rozliczeń z pracownikami nieliczcie na całość z tego co zrobiliście.

Edek

I zapomniałem jeszcze dodać że o umowie o pracę możecie zapomnieć... Na początku pracujecie(usunięte przez administratora) bez ubezpieczenia, umowy itd. A co do umowy to obiecują że jutro jutro będzie ale zawsze mają jakąś wymówkę na ten temat...

Zostaw merytoryczną opinię o Plan & Bud s.Z.o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Plan & Bud s.Z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Plan & Bud s.Z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plan & Bud s.Z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Plan & Bud s.Z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Plan & Bud s.Z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Plan & Bud s.Z.o.o.
1.4/5 Na podstawie 118 ocen.
  • Sprawiedliwa 8/10 lok. 106
    91-039 Łódź