Logowanie dla kandydatów/kursantów

Logowanie dla Pracodawców

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Szkoły policealne - zdobądź nowy zawód!
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Metaal Flex Nederland B.V.

Pracowałeś w firmie Metaal Flex Nederland B.V. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
diabeł - 2010-04-28 00:38:09 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam.ludzi tutaj traktuja jak bydłoo [usunięte przez administratora] , kary finansowe itp.
zdjecie uzytkownika
opa - 2010-06-20 02:06:13 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
kolego który napisał powyrzsza wiadomość czy masz na imie Marcin Diobolek i mieszkasz na hotelu w Meijel ponad to pracujesz w Metaal Flex i masz czelność pisac takie rzeczy ?
zdjecie uzytkownika
anonim - 2013-05-31 15:50:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Hej, szukam pracy za granicą i myślałam o Metaal Flex Nederland. Poradziłabym sobie bez języka (nie znam holenderskiego/nederlandzkiego, mówię trochę po angielsku)? Czy firma organizuje jakieś szkolenia językowe? Jak dokładnie wygląda zakwaterowanie?
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metaal Flex Nederland B.V.

Twoj email:
Wiadomość: