Opinie o Jas-Pol Sp. z o.o. w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jas-Pol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jas-Pol Sp. z o.o. w Ząbki

Witam i o zdrowie pytam ;-) Szukam nowej pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Ząbków. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Jas-Pol Sp. z o.o.? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Pozdrawiam Tomek

Pamela Nowy wpis
@Tomek

Witaj Tomku. Generalnie jest spoko ale punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. W temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Wienerberger z Oleśnica. Pracownicy (wiem to od narzeczonego bo tam pracuje) mają tam system, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To dofinansowanie do obiadów to super benefit. Na pewno lepszy niż opieka zdrowotna (szczególnie jak się nie ma dzieci). Życzę powodzenia! Pamela.

Spoko Nowy wpis
@Pamela

Osobiście Pamelo sponsoruje zapewne hahaha cza to ukręcić :)

Robert Nowy wpis
@Pamela

Dzień dobry Pani Pamelo. Przyglądam się dyskusji i postanowiłem się dołączyć. Firma Wienerberger, o której Pani napisała w poście współpracuje w obszarze organizacji posiłków z firmą SmartLunch. Wiem o tym bo sam odpowiadałem za wdrożenie. Dodam, że firma ta nie jest wyjątkiem. Pracownicy z reguły wolą pracować w firmach, w których otrzymują posiłki jako benefit pracowniczy. Pozdrawiam Robert

Pixi Nowy wpis
@Tomek

Jeśli tą firmą nadal „kieruje” ( w cudzysłowie, bo kieruje to za duże słowo) sp. W. to nawet tam nie idź. Chyba ze chcesz prosić się o własne pieniądze, a ta cała pamela to chyba rodzina. Benefity? Poważnie ? Była to jedna z najgorszych firm w której było mi pracować.

nik

siedziba firmy jas-pol rawa maz ul. krakowska22

Cukiernik
@nik

Można jakieś namiary na tą firmę? Szukam pracy w cukierni w Rawie

Ola

@nik orientuje się jakie są stawki na okresie próbnym?

Jak jest z pakietem medycznym w Jas-Pol Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Oczywiście że jest, (usunięte przez administratora). gwarantuje ustnie, że jest.

Bodzio.Były.

Mongoły tam pracujące rodziny nie mają.Ale jesli ktoś chce uszczęsliwić swoją rodzinę droga wolna!!

Cukiernik

rozmowa przeprowadzona bardzo dziwnie,nigdy się z czyms takim nie spotkałem,pytania glownie dotyczyly mojego zycia prywatnego to co robilem zawodowo jakby nie miało znaczenia.wlascicielka jakby zyla na jakims innym swiecie jej zachowanie również wyjęte z norm

jaki jest twój znak zodiaku,ile zarabia pana zona,czy wynajmuje pan mieszkanie,ile placi pan za szkole,czy ma pan dzieci ile lat kto z nimi zostaje

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
On

Jak teraz radzicie sobie z dostawą, nie ma żadnych problemów? A może potrzebujecie dodatkowych rąk do pracy? Bardzo chętnie pomogę

B.pracownik

Pracowałem w Jas-Polu miesiąc. Przez ten okres zarobiłem (a raczej wyrwałem 400 zł) Znudziło mi się do p. Wandy po resztę zarobionych pieniędzy w tej firmie. Napisałem do p.Prezes SMS-a z prośbą o wpłatę reszty wynagrodzenia na konto ( i tak sobie czekam na przelew????) Pracownicy są oszukiwani na każdym kroku, wynagrodzenia nie są wypłacane ( widziałem jak dziewczyny tam pracujące normalnie z tego powodu płakały) Nie ma zachowanych żadnych warunków sanitarnych przy produkcji, już nie wspomnę co się dzieje w chłodni gdzie są przechowywane wyroby gotowe. Ta instytucja powinna być zamknięta natomiast, nie tylko przez Stację Sanitarno-epidemiologiczną, Państwową Inspekcję Pracy ale także przez Urząd Skarbowy. Wyroby cukiernicze produkowane przez Jas-Pol są dostarczane do dużej sieci handlowej i kilkunastu sklepów na terenie Warszawy. Widząc w jakich warunkach odbywa się produkcja, zastanawiam się czy konsumenci którzy nabywają wyroby z tej niby cukierni kiedyś w najlepszym przypadku nie zatrują sarmonellą lub inną chorobą zakaźną. Dbając o zdrowie, a nawet życie klientów podjąłem już odpowiednie działania w tej kwestii.

Henry

W listopadzie 2019 roku Sąd postanowił otworzyć postępowanie sanacyjne firmy JAS-POL.

ps
@Henry

To kto tam teraz zarządza ? Bo chyba nie WS

Jaki jest wkład kierownictwa Jas-Pol Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Soplica Jacek

Witam.Ano wkład jest taki:Soplica,Husaria,Johnny Walker,ale to inna kultura.

Stefan

Niepokojące są te informacje. Myślałem o pracy w firmie ale teraz ?

stef

widze ze komornik wystawił na licytacje kilkanascie samochodów.

Nie jestem robotem
@stef

Gdzie można to zobaczyć na własne oczy?

SprawiedliwyNadSprawiedliwymi
@Nie jestem robotem

Wystarczy sprawdzić oficjalne obwieszczenia: Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołominie podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 14-11-2019 w lokalu dłużnika odbędzie się w trybie ustalonym w art. 867 kpc pierwsza licytacja ruchomości składających się z 27 aut.

okradany
@stef

UDAŁO SIĘ KOMORNIKOWI COŚ SPRZEDAĆ ?

Hanna

Czy ktoś z was ma informacje na temat obecnej sytuacji firmy?

Nie każdy zasługuje żeby mieć wyższą stawkę bo niestety z wydajnością w pracy są ogromne problemy

Jurek
@Paweł

Paweł to ty

Maja

@Filip z konopi Zarabianie pieniędzy jest główną funkcją pracy i nie jest to dla nikogo nowością. Do pracy się idzie przecież właśnie w tym celu. Problem pojawia się w sytuacji, gdy zastanawia się nad tym w której firmie się tej pracy podjąć. Stąd właśnie wynikają moje pytania dotyczące sytuacji i warunków pracy w firmie Jas-Pol.

Gucio & Filip&Panna Motylkówna
@Maja

Maju,podrap Gucia po jaj...u,albo lepiej się zastanów co wypisujesz o 23,19.Wszystkie pszczółki już spią o tej porze a Maja spać nie może.

Z gruby
@Maja

Maja ty pracując na tym portalu pytasz się jak daltonista intelektualny, pasujesz do firmy jas-pol, idz i pracoj za 8zł/h

Naiwny

Niestety byłem i ja tak naiwny żeby podjąć prace w tej firmie... od 3 miesięcy nie mam wypłaty ...do wszystkich pracowników firmy ,,,, pamiętajcie sprawdźcie PIT który otrzymacie !! Nie rozliczcie czegoś czego nie dostaliście !!! Do zeznania wpisujecie faktycznie otrzymane pieniądze i dołączacie oświadczenie o zle wypisanym PIT przez pracodawcę !!! Pare kontroli w tej pseudo firmie i pani Wanda poczuje jak to jest nie mieć z czego żyć

Wandziatopotwór

Zdecydowanie odradzam. Święta tuż tuż a wandzia jak zwykle obiecuje pieniądze "jutro" i "jutro". W nosie ma ludzi. Da z wielką łaską 200 zł i zadowolona.

Magda

Pani Wanda to człowiek bez sumienia. Ja na jej miejscu nie mogłabym patrzeć na własną twarz w lustrze . Tylko kłamstwa popędzają kłamstwa i tak w kółko. Codziennie jest jutro . Mamy listopad a pensja za kwiecień zalega i jeszcze pretensje ma ,że ktoś dzwoni i upomina się o własne ciężko zarobione pieniądze. Czuje się jak żebrak ale nie zamierzam odpuścić. Nie dam jej tej satysfakcji. ŻENADA !!!! A jak już płaci to 200zł w porywach 500zł średnio raz miesiącu. Nikomu nie polecę pracy w tej firmie bo byłoby to poprostu nieludzkie by wsadzać kogoś na taką mine.

@Magda

Rozumiem Twoje oburzenie z powodu braku terminowości w wypłacie wynagrodzenia, jednak wspominasz, że otrzymujesz wypłatę w ratach. Wydaje się, że pracodawca stara się rozwiązać tę sytuację. Czy wciąż pracujesz w tym miejscu, firma funkcjonuje?

Magda
@Maja

A czy uważasz ,że odbieranie pensji kwietniowej w listopadzie jest normalne? Chciałabyś Maju tak pracować? Pracodawca stara się aby nowe kłamstwa wymyślać i liczy na to,że ktoś w końcu odpuści. Bo pracodawca płaci z 6miesiecznym opóźnieniem, a rachunki ,raty kredytowe to same się opłacą ?? W banku nie przejdzie tekst,że się nie ma . Oczywiście,że tam nie pracuję. Musiałabym na głowę upaść. Żałuję tylko ,że pracowałam tam na tyle długo,że teraz tylko mam nerwy zszarpane i codziennie się denerwuje kiedy po 70 próbach połączeń do Pani Wandy usłyszę,że ona nie ma. A fakt,że ja nie mam jej nie interesuje. Ta kobieta nie szanuje ludzi i ich czasu. Nie szanuje niczego i nikogo. Ja lepiej zwierzęta traktuje niż ona ludzi. Firma funkcjonuje ale ludzkim kosztem.

Xmen
@Magda

Dokładnie tak jest ! Powinni zamknąć tą pseudo firmę i nie męczyć ludzi.

kolega
@Xmen

Jak ja pracowalem było tak samo, więc widzę że przez tyle lat nic się nie zmieniło. Ta kobieta traktuje ludzi jak niewolników, jak to ona ładnie mówiła "pracują u mnie mongoły".

Bartek

Witam. Czy wie ktoś czy pani ,,prezes,, już siedzi? Jak miło było spojrzeć na te wystawione auta na licytację. Następny będzie Bizon.pozdrawiam

Maja

@anonymous, nie wolno w taki sposób wypowiadać się w miejscu publicznym, jakim jest forum. Tego typu wpisy mogą mieć konsekwencje prawne. Czy próbowałeś w jakiś sposób rozwiązać kwestię wypłaty?

Nie ma co wypisywać głupot. Właścicielka firmy Jas-Pol to zwykły (usunięte przez administratora) Człowiek, który żeruje na innych,a to robi, zatrudnia ludzi i miesiącami nie wypłaca wynagrodzeń to zwykły dziad i nic więcej. Mam nadzieję, że trafi do pierdla. A może to byłby dla niej prezent.....

Maja

@Bylypracownik, uważam, że konieczne jest wypłacanie należnego wynagrodzenia, jednak staram się dowiedzieć, co miał na myśli użytkownik @xyz. Czy Ty także już dłuższy czas czekasz na wypłatę? Próbowałeś w jakiś sposób wpłynąć na pracodawcę, porozmawiać z nim?

Zostaw merytoryczną opinię o Jas-Pol Sp. z o.o. - Ząbki

• Jak się pracuje w Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jas-Pol Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 73 ocen.

Jas-Pol Sp. z o.o.