Opinie o Jas-Pol Sp. z o.o. w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jas-Pol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jas-Pol Sp. z o.o. w Ząbki

Maja

@xyz, nie do końca jest dla mnie jasne, co chciałbyś przekazać w swoim komentarzu. Masz jakieś zastrzeżenia co do pracodawcy? Rozwiń proszę myśl, może się to okazać ważne dla innych forumowiczów. Zachęcam wszystkich do przedstawienia rzetelnych informacji.

Bylypracownik
@Maja

Prosze niech Pani idzie sama tam pracowac I upominac sie o swoje zarobione pieniadze miesiacami I uslyszec od pracodawcy, ze poprostu nie ma.

xyz

Jeśli to prawda, to jednak jest na tym świecie sprawiedliwość! Późno przyszła, ale przyszła. Należało się tej pani jak nikomu innemu.

Bylypracownik

Wandzia jest juz na dnie..biedna

Komornik

No i idzie do licytacji ta pseudo firma. http://licytacje.komornik.pl/Notice/Details/432483 Zapraszam 09 sierpnia 2018 o 10:30 zaśmiać się w twarz pani Wandzie.

Halohalo
@Komornik

I co z ta licytacja to pewne? Cala firma idzie do licytacji?

Cukiernik

rozmowa przeprowadzona bardzo dziwnie,nigdy się z czyms takim nie spotkałem,pytania glownie dotyczyly mojego zycia prywatnego to co robilem zawodowo jakby nie miało znaczenia.wlascicielka jakby zyla na jakims innym swiecie jej zachowanie również wyjęte z norm

jaki jest twój znak zodiaku,ile zarabia pana zona,czy wynajmuje pan mieszkanie,ile placi pan za szkole,czy ma pan dzieci ile lat kto z nimi zostaje

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Maja

@Komornik, tego typu licytacje czasami się zdarzają, nie świadczy to jednak o tym, że firma jest zła. Nie powinieneś wypowiadać się na forum w taki sposób i zachęcać innych do tego typu zachowań. Rozumiem, że pracujesz bądź pracowałeś w Jas-Pol, pewne rzeczy mogły Ci nie odpowiadać, lecz może dostrzegasz również pozytywne aspekty?

Maja

@Gucio & Filip&Panna Motylkówna, Twój komentarz nie wnosi niczego do dyskusji, a zależy nam na tym, by na forum pojawiały się rzetelne i potwierdzone informacje. Jeśli możesz napisać coś, co przyniesie korzyści innym użytkownikom, zachęcam do komentowania. Zapraszam pracowników firmy Jas-Pol do pozostawienia swojej opinii. Punkt widzenia różnych osób będzie bardzo pomocny.

Filip z konopi

Jak chcą żebrać o własne pieniądze to oczywiście zapraszam .Najważniejsze,że bedą mieć pracę bo pieniądze przecież szczęścia nie dają.

Dawid

Sami psujecie sobie atmosferę w firmie. Za jakiś czas będziecie narzekać na złą atmosferę?

Blackredwhite
@Dawid

tutaj każdy każdego by w łyżce wody utopił. W oczy przyjaciele za plecami skur....le. Mocno patologiczna firma. Wszystko za sprawą właścicielki,która bajki opowiada lepsze niż moje dzieci. Jednemu płaci 100zł drugiemu 1000zł i nigdy nie ma. Taka pokrzywdzona zawsze i właśnie ona doprowadza do tego,ze ludzie wrogo na siebie patrzą.

Maja

@pracownik Jak wygląda sytuacja w firmie? Czy rzeczywiście jest tak źle jak piszesz? @Dawid co masz na myśli pisząc o psuciu atmosfery w firmie? Czy jesteś pracownikiem Jas-Pol? Wszystkie podane przez Was informacje będą cenne dla innych użytkowników, rozważających podjęcie pracy.

gucio
@Maja

Rozważających podjęcie pracy?Maju chyba w tym Twoim ulu,albo miód się sfermentował,albo nie wietrzycie go.bo bredzisz pszczółko!!!

Panna Motylkówna
@gucio

Miód napewno sfermentował. Gucio masz rację, tylu chętnych tylko robić nie ma komu bo ludzi brak. Maju, zapraszamy do tej bajkowej doliny mlekiem i miodem płynącej . Tak się dopytujesz to przyjdź i spróbuj swoich sił bo pisaniem komentarzy za dużo nie zarobisz,chyba,że jesteś podpuchą od Pani W i właśnie na tym polega Twoja praca ?

Gutek

Dlaczego ma się tu nic nie produkować? Skąd takie pytanie?

@Gutek

bo nawet za prąd właścicielka nie płaci

marta

Główna księgowa taka sama jak właścicielka, fachowiec żaden ze złymi nawykami. Nieobliczalna dla pracowników, mobbingująca. Współczuję komuś kto ją zechce zatrudnić bo to dno i wiocha.

sąsiad
@marta

A tam się jeszcze coś produkuje? Chyba nie bo z tego co wiem to dostawcy wstrzymują dostawy towarów.

Filip

Czy coś zmieniło się w firmie? Tak niepokojąco piszecie.

Iwan.
@Filip

Tak.Królowa,z mongolskiej na ukrainską,he he he!!!

Czekam na pieniądze od ......

Czy oprócz restauracji San Marino, właścicielka posiada inny lokal ?

O.N.A
@Czekam na pieniądze od ......

San Marino już zamknięte.

Zniszczony

Wandzia szuka niewolników a nie pracowników.

Blok

Nie zbliżajcie się do tej firmy, nie zbliżajcie się do W.S. ona jest drapieżnikiem bez empatii i serca

Miron

Może firma ma trudniejszy okres w swojej karierze i stąd te opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń?

Gal
@Miron

Hahaha żart miesiaca. Lepiej byloby napisac ze pani W.S.ma problem od wielu lat z terminowym placeniem wynagrodzen bo ma takie widzi mi sie. Po prostu lubi jak jej pracownicy przychodza co kilka dni, juz po terminie wyplaty i prosza sie jak swinie o swoje slusznie zarobione pieniadze, ot taki charakter.

byly pracownik

4 lata temu tam pracowałam zawsze ta firma była nierzetelna

Muśim

Game Over p.Wanda?

Powiem tak, wszystko negatywne co piszą o tej firmie to fakt! Niestety brak terminowych wypłat, albo całkowity brak wypłat to norma w tej firmie. Brak szacunku do ludzi, arogancja, bezczelność, wyzysk to podstawowe określenia dla Pani Wandy Skorupy. Wiecznie czeka na przelew, oszukuje i kłamie pracowników. Większość pracuje na czarno. Jeżeli komuś odpowiada czekanie na wypłatę ok 6 miesięcy w ratach, to polecam! Plociuchy, pomówienia, oczernianie i zostawianie wszędzie smrodu, to firma Jas-Pol. Z tą firmą już nikt nie chce współpracować. Wszędzie długi i blokady. Dziwię się i współczuję ludziom, którzy tam jeszcze pracują. Pani Wanda na pewno pomodli się o Wasze pensje.

Gal Anonimka:)

Witam. Powiem tak, kazdy pracodawca chce sie dowiedziec cokolwiek o swoim pracowniku, mose Pami (usunięte przez administratora)przesadza troche pytajac o zarobki zony, tesciowej,czy ma dziecko, ale nie oszukujmy sie,.ktory pracodawca chcialby miec pracownika ktory co chwila chodzi na zwolnienia? Pani Wanda nie jest wcale tak zla jak tu co niektorzy opisuja.. Powiem tak pracowalam tam jakis czas wiem cos na temat tej firmy, ale nie jestem tu zeby ja oczerniac bo chwile byly dobre i zle, jak w kazdej pracy.. Szefowa jest wrazliwa na kszywde ludzka i potrafi pomoc czlowiekowi w potrzebie. i nikt mi nie powie z pracownikow ktorzy tam.pracuja ze tak.nie jest.. Gdy sie ja poprosi o pomoc zawsze pomoze! Przynajmniej za mojej kadencji tak bylo i napewno tak jest i teraz.. A jezeli chodzi o.godziny pracy to powiedzcie mi ludzie w ktorej cukierni jest mnie godzin? W kazdej cukierni- piekarni pracuje sie po 10-12 godz wiec nie wiem o co wam.chodzi z tymi godzinami.. Ludzie ktorzy stamtad odchodza zaraz wracaja bo widza jak trzeba praciwac w innych firmach i dopiero dostrzegaja ze tu wcale nie jest tak zle.. i czy Szefowa im odmowi przyjecia? pomimo tego ze odeszli do konkurencji? Nie.. przyjmie ich bo ludzi badz co badz pracowitych ceni! aaa i jeszcze jedno Pani (usunięte przez administratora)trzyma sie tradycji i uwzglednia premie swiateczne dla kazdego pracownika, a powiedzcie mi czy w kazdym zakladzie to jest? Swoje napisalam. i nie myslcie ze jestem jakims pionkiem tej firmy, nie! Poprostu chcialam sie z Wami podzielic moimi doswiadczeniami zwiazanymi z ta firma.. Wkurzaja mnie komentarze osob ktore po jednym dniu juz maja wiele do opisania, jak tak.naprawde nie poznali ludzi i firmy.. aa ludzie tam pracujacy sa fantastyczni! Naprawde! Pracowalam z nimi to wiem.. dlatego warto jest poznac ta firme i ludzi aa nie po jednym dniu pracy wyrobic sobie opinie.. pozdrawiam

betty
@Gal Anonimka:)

Ja chciałam zapytać sie ile na godzinę zarabia cukiernik w Jaspolu, czy pieniadze są płacone na czas i czy pracownicy są ubezpieczeni. Ile średnio pracuje sie godzin w miesiącu.

Mowie jak jest P.Wando i czekam nadal na kase
@betty

Na pieniądze czeka się miesiącami..

Maja

@MUŚIM można powiedzieć, że wypowiadam się również w imieniu licznych osób, które nie wypowiadają się na wątku, a jednak trafiają tu w poszukiwaniu opinii na temat Jas-Pol jako pracodawcy. Oczywiście wszystkie osoby z konkretnymi pytaniami odnośnie pracy w firmie zachęcam do rozpoczęcia dyskusji.

Maja

Czy jako pracownicy firmy macie informacje na temat tego, czy w najbliższym czasie firma planuje rekrutację do pracy? Chętnie też usłyszymy więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez Jas-Pol Sp. z o.o.

MUŚIM
@Maja

Usłyszymy.To was MAJU JEST CAŁY UL?

Zostaw merytoryczną opinię o Jas-Pol Sp. z o.o. - Ząbki

• Jak się pracuje w Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jas-Pol Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 73 ocen.

Jas-Pol Sp. z o.o.