Opinie o Jas-Pol Sp. z o.o. w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jas-Pol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Jas-Pol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jas-Pol Sp. z o.o. w Ząbki

top2014

Pracuje w tej firmie ponad 2 lata i moge mówić , że nikt nikogo do pracy nie zmusza. Jesli ktoś zna swoją role i jest nauczony pracy to będzie robił swoje. Ogólnie to sie Kobiecie nie dziwie ze tak podchodzi do sprawy , sami wiecie jacy są ludzie , a w stadzie wystarczy jeden rozrabiaka i cos zaczyna sie partolić. Ogólnie jak szukacie firmy w której bedą pracowali za was to już chyba nie ma bo czasy komunizmu sie już skończyły o czym warto pamiętać. Jeszcze trzeba uwzględnić że w tej firmie nie pracuje 10 osób bo tylu jest albo więcej kierowców do tego trzeba doliczyć kadry , chandlowców , cukierników , pomocników , sprzataczki i to chyba na tyle. A na to wszystko trzeba zarobić żeby to wszystko utrzymać wiec nie ma co pisać , że o pare dni sie wypłata spóżnia można to tolerować wystarczy tylko zrozymieć u mnie z tym nie ma problemu . Ogromnie ciekawy jestem w jakich firmach wcześniej pracowaliście że po 8 godzinach do domu szliście no i pensja była satysfakcjonujaca , skoro tak to po co odchodziliście z takiej pracy . Wiem z Autopsi że żeby zarobić w miare rozsądne pieniądze to trzeba sie troche poświęcić albo dobrze uczyć i znaleść dobrą prace , więc jeśli edukacje macie za sobą to warto zastanowić sie czy czegoś w życiu nie przeoczyliście. A teraz tak zwiężle wszystko jest tu omawiane z pracownikiem nawet tak jak u mnie to nieraz dostaje wolna reke do załatwiania pracy i nikt sie niczego nie czepia godziny adekwatne do wynagrodzenia (zawsze można sie dogadać) pracujac w danym okresie czasu dostalem kilka podwyżek ale także dodatkowe obowiązki (nie ma nic za darmo a jak jest to pokażcie gdzie a ustawie sie w kolejce). Ogolnie wszędzie trzeba pracować i się dogadywać, co do swiątecznych premii to fakt każdy dostaje premie szkoda tylko że swiąt nie ma co mieśiąc :) no i oczywiście ciasteczka też można spróbować a te są smaczne wszystko zależy jaki kto ma smak bo nie każdemu musi każde ciasto smakować , ale asortyment jest naprawde ogromny więc jest w czym wybrać. PS " Niema co narzekać"

byly mongol

Gościu, fajnych czy głupich? Bo ludzie tam którzy pracują - nikomu nie ujmując, są jednak bardzo głupi i naiwni, bo kto mądry daję się tak oszukiwać i tak traktować jak w tej mongolskiej firmie,np.kierowca pracuje od 3 w nocy do 16.00 a ma płacone NIE ZA GODZINE a stałą pensje jak za 8 h.i co lepsze połowe casu spedza nie za kierownica a skladajac kartoniki na pakowaniu,lub jezdzac do bankomatu po kase na zalegle wyplaty dla Mongolii.pozd.

PIZDABLADA

ZGADZAM SIĘ Z ,,GOŚĆ,,.CHWAŁA MONGOLSKIM WOJOWNIKOM!!!.

gość

A dlaczego koleżanka twierdzi, że zostali zwolnienie...? Przez 4 lata jakie tam pracowałem, przewinęła się masa ludzi...i szczerze to kojarzę ze szefowa zwolniła jedego za kradzież i jedną za nieprzyjscie do firmy ze dwa dni chyba... A tak to wszyscy sami odchodzą jak mają gdzie...ale faktem jest ze kobieta ma farta, że fajnych ludzi zatrudnia, bo rzeczywiście jak jej nie ma w pobliżu to atmosfera naprawdę mila:) ale to tylko zasługa ekipy, napewno nie mongloskiej królowej ;)

Cukiernik

rozmowa przeprowadzona bardzo dziwnie,nigdy się z czyms takim nie spotkałem,pytania glownie dotyczyly mojego zycia prywatnego to co robilem zawodowo jakby nie miało znaczenia.wlascicielka jakby zyla na jakims innym swiecie jej zachowanie również wyjęte z norm

jaki jest twój znak zodiaku,ile zarabia pana zona,czy wynajmuje pan mieszkanie,ile placi pan za szkole,czy ma pan dzieci ile lat kto z nimi zostaje

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
zakręcona

Hmm... Czemu oczerniają firmę i pracodawców osoby, które już nie pracują? By podnieść swoją wartość, samoocenę i to jakimi byli wspaniałymi pracownikami? Ale ot tak nie zostali zwolnieni...? Prawda? Zapewne był jakiś powód. Może pracuję zbyt krótko, ale co do atmosfery bym polemizowala, bo jest naprawdę miła. Wiadomo jak w każdej pracy są wzloty i upadki, ale i w życiu tak jest. A skoro niektórym się nudzi i mają taki straszny żal to niech książkę o tym napiszą a nie oczerniają anonimowo.

EL

A ja tam nie narzekam. Na produkcji jak i pakowaniu, fajna atmosfera, zgrany zespół ludzi :). Ogólnie praca spoko, czas szybciej leci w dobrym towarzystwie . Nie zgadzam się z negatywami, nie jest tak tragicznie. Tak jak wspomniałem atmosfera git, nadgodzinki są, ale w jakiej firmie ich nie ma.

aaaa
@EL

tak atmosfera super wszyscy sie interesuja nie tym co trzeba polowa to (usunięte przez administratora)lizusy (usunięte przez administratora)dotego kable sama praca to pikus ale ludzie ktorzy tam pracuja pozostawiaja wiele do zyczenia :/

aaaa
@aaaa

ale tak na dobra sprawe pracowalem w gorszych firmach ja osobiscie uwazam ze pracuje tam za duzo ludzi ktorzy sa niepotrzebni badz jest za duzo kierownikow. sa od wszystkiego... tak pozatym pensje dalej nie sa na czas ale jednak sa. premie daja. zeby tylko jeden drugiego non stop nie (usunięte przez administratora)moze by bylo przyjemniej

DROBNICA

Nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Praca po 10-14 godzin, zero czasu na życie prywatne. Kwestia wypłaty wynagrodzenia masakra, (usunięte przez administratora)

romi

Pracuje tam 2 miesiąc i wcale nie jest tak źle, praca ciężka, wynagrodzenie dobre, wystarczy dobrze wziąć się do roboty i będzie dobrze. Ci co piszą że jest tak beznadziejnie, pewnie wylecieli bo nic nie robili i udawali kierowników.

jspl
@romi

Bzdura!

Objektywny

Gościu, podwyżka się piszę przez "Ż"..., oj nie świadczy to dobrze o Twojej inteligencji...może dlatego nie zasłużyłeś na podwyŻkę. Poza tym nikt Ci nie każe tak tyrać w firmie (czy "na firmę" jak to ująłeś), w której się tak męczysz - wolna droga, ktoś Cię tam trzyma na siłę ??? Pokaż mi firmę, która jest idealna. Oczerniać i oceniać innych jest łatwo, ważne że na Ciebie nie piszą, nie ? Taka Polaków domena, najlepiej tam gdzie nas nie ma !

gosc
@Objektywny

Objektywny i ty uczysz polskiego po zawodówce? Zajrzyj do słownika i zobacz jak się pisze obiektywny.i lepiej idz pojezdzij "swoim" peugeotem bo jutro poniedziałek i pracy co nie miara,wyjdziesz z domu przed wschodem słonca,a wrócisz po zachodzie.

zolw ninja

panek chyba pracujemy w zupełnie innych firmach :) albo po prostu ty jesteś zapewne brygadzista lub panem kierownikiem skoro piszesz ze to co napisane wyżej to gruba przesada,tylko wy latacie i donosicie za pare zlotych do wyplaty,i tylko wy ochoczo zgadzacie sie pracować po 20 godzin bo szefowa kaze,a wy później kazecie nam bo jak nie to jutro nie przychodz.praca stresujaca bo dzwonią do ciebie na telefon prywatny nawet wtedy gdy masz wolne i nakazują przyjść do pracy bo promocja jest,obowiazki nie adekwatne do stanowiska,np.magazynier skalda kartoniki,robi ciasta,sekretarka również np.wykraja faworki,robie wzorki na ciastach itp.atmosfera o której wspomniales napewnie nie jest ok,95% osob które tam pracują chętnie by odeszly tylko nie maja gdzie bo albo bez wyksztalcenie albo sytuacja ich zmusza do tego żeby pracować na jaspol.zreszta wszyscy pracujący na w jaspolu to mongoły-słowa bardzo miłej szefowej firmy! jutro 1 kwiecień może dostaniemy druga czesc wypalty za luty,albo będzie prima aprilis i dostaniemy ja jednak 1 maja,bo wtedy oczywiście tez ochoczo do pracy idziemy,kaze swieto bez wyjątku i nie po 8 czy 10 godzin ,nie nie w jaspolu pracuje się w takie dni od 6 do 18 minimum

panek

firma w porządku, to o czym się pisze to gruba przesada. faktycznie, praca stresująca, ale nie bardziej niż w innych firmach na podobnych stanowiskach. duża presja czasu, dużo obowiązków. Widać, że ludzie nie przychodzą tam na kawę, tylko do pracy, mimo to - atmosfera jest ok.

toooooooooooooo

Ja uważam , że to juz kpiną, zeby ludzie pracowali za 8 zł na godz.Żeby zarobić najnizszą pensje krajowa, trzeba pracować ponad 200 h.To są żarty. Ludzie zastanówcie się nad tym, czy warto za tak śmieszne pieniądze dorabiać Panią (usunięte przez administratora)i całą ich rodzinę. (usunięte przez administratora)

jas

nadgodzinki? 6,7 dni w tygodniu po 10-14 godzin

zainteresowany

Napiszcie prosze cos jak jest aktualnie z platnosciami czy na czas itp. Dostalem propozycje pracy w tej firmie dlatego sie tym interesuje

Gal Anonimka:)

No wiec tak premie sa przyznawane co roku na swieta. kazdy pracownik dostaje bez wyjatkow. wczasy pod grusza? No nie wymagajmy zbyt wiele, gdzie teraz tak daja? Chyba w panstwowych firmach.. a jak juz wspominalam nie pracuje juz tam wiec nie wiem.jak jest z pieniedzmi. a jezeli chcecie wiedziec ile sie zarabia to najlepiej isc na rozmowe kwalifikacyjna dowiecie sie wszystkiego na bierzaco, bo nie ma tam stalej stawki. kazdy zarabia wedlug umiejetnosci, doswiadczenia, papierow jakie posiada, wiec tutaj stawki sa rozne. a jezeli chodzi o godziny przeoracowane w miesiacu to wachaja sie od 250 wzwyz.. ale tu tez jest kwestia dogadania.. A ubezpieczenie jest z tym problemu nie ma. Nie chce tez tu koloryzowac co do warunkow pracy, bo tez jest roznie, chociaz z tego co slyszalam od znajomych to poprawily sie bardzo. Mam nadzieje ze cokolwiek pomoglam:) decyzja juz nalezy od Was. nie namawiam ale tez nie odradzam tej firmy.

?

Z chęcią odpowiem na to pytanie, gdyż kiedyś zbłądzilem w progi tej "cukierni", ale na szczęście nie na długo... Co do wypłaty, to duzo po czasie i najczęściej na raty..., po 200-300 zł i tak cały miesiąc dostajesz kasę...niezła jazda :p szefowa jak już ktoś napisał - kłamie i kręci, każdemu...nie zależnie czy pracownik, wierzyciel, kontrahent, czy urzędnik na kontrolę, każdy się zastanawia komu i ile daje, że jeszcze istnieje ta firma...

KOAONK

SZKODA GADAC ZAKŁAD JAK I SZEFOWA DO (usunięte przez administratora)

nic się nie zmieniło

o.mam ta

Mam tam jutro rozmowe. (usunięte przez administratora)- nie ide! Szkoda fatygi i benzyny.dzieki bogu ze są takie fora!

bezrobotna

anonim - 2013-06-09 14:13:17 W takim razie ktoś przeszedł ten wywiad środowiskowy na rozmowie, dostał robotę w Jas-pol i napisze na forum jak wygląda praca? Jakie warunki zaproponowali na start?Hej.Firma JAS-POL to jakas farsa byłam tam na rozmowie w styczniu rzeczywiście rozmowa była o życiu prywatnym i co zrobię jak dziecko zachoruje:) i co najważniejsze czy jestem dyspozycyjna cytuje (bo szefowej na pewno będzie odpowiadać to że bardzo blisko Pani mieszka) zrozumiałam że mam być na każde zawołanie.Nadal jestem osoba bezrobotna ale jak widze regularnie te same ogłoszenia z tej firmy to jestem wdzięczna że mnie nie zatrudnili, ogłoszenia dają wiele do myślenia.Pani Prezes na dzień dobry nawet nie podniosła głowy z nad biurka no i oczywiście nie odpowiedziała:( a biuro to jedna wielka nora w blaszaku na giełdzie spożywczej brak okien i normalnego wejścia do tego biura tylko rampa i wąskie przejście między regałami z ciastem, jestem ciekawa jakie są tam spełnione warunki BHP.W oczekiwaniu na rozmowę byłam przerażona a po wyjściu szczęśliwa.

garanek

Niestety to prawda co piszą moi poprzednicy o firmie JAS-POL a przede wszystkim o Pani Wandzie. Pani Wanda bardzo dziwnie przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko Specjalisty ds Haccp/ds jakości. Żadnych pytań merytorycznych, tylko pytania o życie prywatne m.in. czy mam mieszkanie własnościowe, czy na kredyt, czy kredyt we frankach, co robi mąż, co robi teściowa, czy do pracy będę dojeżdżać własnym samochodem czy komunikacją miejską, czy jestem w pełni dyspozycyjna - czy mogę generować nadgodziny i wiele innych pytań tego typu. O samej pracy nie było w ogóle mowy, na czym będzie polegała itp. Sama firma wygląda jak OBORA. Jak przyjechałam pod wskazany adres to się zastanawiałam czy tam wejść... Strata czasu, pieniędzy i uwagi poświęconej tej firmie. Nawet nie czekam na kontakt zwrotny od Pani Wandy, bo już jej powiedziałam, że to nie ma najmniejszego sensu...

Zostaw merytoryczną opinię o Jas-Pol Sp. z o.o. - Ząbki

• Jak się pracuje w Jas-Pol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jas-Pol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jas-Pol Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jas-Pol Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jas-Pol Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 73 ocen.

Jas-Pol Sp. z o.o.