Opinie o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Frega Frejowski Garbol sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frega Frejowski Garbol sp.j. w Kielce

RUDY 102

Witam chodzi mi o fregę Oddział Sandomierz teraz Stalowa Wola ,powiem tak tam jest jak w kinie światło gaśnie wszystko ginie .Pani (usunięte przez administratora)U nawet nie potrafi się wysłowić zero polszczyzny np a gdzie to jest odpowiedz tamok heee a nie wspomnie o jej zastępowym(usunięte przez administratora) niemylic z jakimś raperem (usunięte przez administratora)nawet nie porównam do 14 latka chwaqli się że on jest made in orginał nawet (usunięte przez administratora)to podkreśla ano był ale nie powiedział belmondo że pracował w ZOO i SPRZĄTAŁ WYBIEGI NIECH SIĘ CIESZY ŻE NIE LWÓW .gosc (usunięte przez administratora) przebiegły aby tylko wyciągnąć coś na temat inne a broń boże jak masz (usunięte przez administratora)na wypłatę

Przeżyj sam za 1559 zł albo smycz sobie kup.

PanTalon

szczerze mowiac ziomal taloniki sa ale dla kierownikow:) dla nas woreczki sniadaniowe z proszkiem do prania socjal całkiem jak papier toaletow czyt.(usunięte przez administratora).chłopaki wspominali o grubej kopercie zaklejonej ze dwa razy i podbitej 10 pieczatkami zeby przpadkiem nikt sie nie dowiedział jaka suma sie miesci w niej.....

ziomal

co tam we fredze? nadal (usunięte przez administratora) jakies taloniki przewidują władze tego (usunięte przez administratora) dla swoich mrówek? czy nadal kryzys

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Frega Frejowski Garbol sp.j.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy SAP ERP Consultant
Bonprix Sp. z o.o.
jozin z bazin

Gorszego wyzysku w życiu nie widziałem

PanTalon

Szanowni koledzy i kolezanki cz wiadomo coś o talonach na swieta??cz PH dostaja owe cz wszedzie kierownictwo zagarnia do własnej kieszeni??bo woreczek proszku w woreczq sniadaniowym na świeta to smieszne...Proszę o odpowiedź

ludzie!!!!! uważajcie na ta firmę a w szczególności na oddział Rzeszów nie dość że nie dbają o bezpieczeństw pracowników to liczą się tylko układy i przekręty!!!!! tylko żeby nie dać zarobić albo żeby dać komuś innemu komuś kto ma lepsze układy z dyrektorem oddziału [usunięte przez moderatora](usunięte przez administratora) jednym słowem (usunięte przez administratora)wiem że liczą się cyfry ale powinien pan bardziej przyglądnąć się temu oddziałowi co tam dzieje bo dzieje się wiele

anonim - 2011-09-02 20:59:27Jesli chodzi o zarobki, to sa porownywalne do kazdego miasta. Jaka praca taka placa. Lenie beda zawsze sie tu wypowiadac negatywnie. Uwiezcie, bo to zludne opinie. Szefowie ok. kierownicy wymagaja. ale gdzie nie. zarobki dla ph - (usunięte przez administratora)...i wyzej jest ok.Jesli ktos szacuje swoje umiejetnosci na (usunięte przez administratora)to proponuje zmiane branzy na ginekologa amatora. Ogarnijcie komentujacy. Co ty bredzisz w ogole? (usunięte przez administratora) tysiecy, dlaczego od razu taką kwotę podajesz? w tej firmie zarobki powinny sie zaczynac od (usunięte przez administratora)netto, za ten(usunięte przez administratora)ze strony kierownika!

Zastanawia mnie to,że firma która,zatrudnia ponad 500???... osób,nie ma socjalnego????I tu wchodzą paragrafy...

luk

praca kierowcy od 6 rano,a w umowie napisane: od 7, to też się nadaje pod inspektora brak wypłat za nadgodziny, poparte rzekomym zadaniowym czasem pracy - tak samo; (usunięte przez administratora)br />

Jesli chodzi o zarobki, to sa porownywalne do kazdego miasta. Jaka praca taka placa. Lenie beda zawsze sie tu wypowiadac negatywnie. Uwiezcie, bo to zludne opinie. Szefowie ok. kierownicy wymagaja. ale gdzie nie. zarobki dla ph - (usunięte przez administratora) wyzej jest ok.Jesli ktos szacuje swoje umiejetnosci na(usunięte przez administratora)proponuje zmiane branzy na ginekologa amatora. Ogarnijcie komentujacy.

nick

zal.nic nie robia a maja wiecej niz my dobre pozdro ,włascicieli tak fajnie wam m czestochowie nie pojdzie pozdrawiam(usunięte przez administratora)

wujek dobra rada

firma porazaka zadzi n(usunięte przez administratora)tymbardziej do Kierowcow lub przedstawicieli oczewiscie jak sie przyjmujesz to jeest bardzo mily dla Ciebie. w Tej firmie caly czas patrza co robisz jak sie opieprzasz to dokladaja ci roboty. Ilosc dzienna punktow to ponad(usunięte przez administratora)nie mozliwosc objechania w normalnych godzinach pracy jak bezpiecznie jezdzisz. brak przestrzegania przez (usunięte przez administratora)czasu pracy pracownikow przychodzisz na 6 a wychodzisz nieraz o 17 lub pozniej brak szacunku. Dopoki beda rzadzily w tej firmie (usunięte przez administratora) to bedzie sie [usunięte przez moderatora]dzialo. Panie(usunięte przez administratora)na oczy ze trzymacie osobe ktora psuje wizerunek waszej firmy w oczach LUDZI !! i Bedzie coraz mniej osob ktore bedzie chciala tam pracowac moze i pilnuje waszej kasy (kredyty) tylko tez nie ma podejscia do waszych pracownikow traktuje ich jak smieci mysli ze on sam sie nie myli to jest najwieksza zakala tej firmy tak pozatym wszystko ok atmosfera na magazynie bardzo dobra pozdr wam panowie

Tadeuszwajcheprzeloz

ludzie skoro pojawiaja sie ogloszenia o prace tzn chyba nikt madry nie opuszcza korytka ale tutaj predzej sie garba dorobisz i na PH i na Kierowcy...Marketing nie zna realia Rynq, kierowcy z firmy jezdza lepszymi autami my PH meczymy sie w Sejach, kasa zalezy jak sie sposcisz bo zrobisz ponad plan dzieki i dzieki i dzieki iwylacznie sobie bo firma nic CI w niczym nie pomoze a czasami bywa tak ze towar zalezy za dlugo na polce i rownaj:) swoja kasa:) Czaruj na ladne oczka:) FREGA!!!! Ludzie widza co sie dzieje wiec moze czas cos pomoc a nie wymieniac i wymagac bo kazdemu na pracy zalezy..Wy zyskacie a my zarobimy!!!!Dajcie nam podstawe wieksza mozliwosci, zrobcie lojalke zeby pozbyc sie konkurencji MYSLENIE nie boli!!!!! a rynek nasz!!! nie szukajcie durnych sposobow!!!!!!! jesli to sie nie zmieni sorrka nie wroze nic dobrego:;/

Kurka Rurka

Nikt nic nie napisze? Dajcie jakieś info bo nie wiem czy składać tam papiery.

Kurka Rurka

A można jakieś konkrety odnośnie pracy kierowcy? Czas pracy, jak z sobotami, ile srednio można zarobić?

Kurka Rurka

A jak jest kierowcami? Tez taka nedza? Ile godz. dzienni i za jaka pensyjke?

Własnie FREGA dała ogłoszenie za przyjmie kierowców na region Radom Mazowieckie mialem sie zgłosic ale co tu czytam to lepiej jednak chodowac te jedwabniki.Pozdrawiam

Tadeuszwajcheprzeloz

pociesze Cie kolego firma zakupiła nowe mega wypasione SeJE:D hahaha ja sie wogole zastanawiam dlaczego te auta sa dopuszczone do ruchu a co dopiero do pracy dla (usunięte przez administratora)u nas na wschodzie tez mamy takiego (usunięte przez administratora) nic niewie, zamiast szukac pkt sprzedaje:D a co do telefonow Oł MAJ got:D 5 minut na miesiac a pozniej blok:D hehehe ale niemartwcie sie bedzie lepiej:D! czekam az zaczniemy jezdzic rowerami:) co do zarobkow to lepiej niepodejmowac tematu dno dno dno i jeszcze raz dno-(usunięte przez administratora)ktory napedza sprzedaz zarabia tyle co mgr i kierowca:)...chociaz z tego co czytam i widze to kierowcy w innych rejonach zarabiaja lepiej niz ja hahahaa smiechu warte:) ale Mosci Panowie idzmy sladem rebeliantow w Libii:) tyle w tym temacie

anonim1

Wszyscy mają rację,oprócz kolegi (usunięte przez administratora)firma dzieli się na pracowników-dających z siebie wszystko i (usunięte przez administratora)więc jak nie przytakujesz kierownikowi mimo ,że nie ma racji-to zarabiasz mniej od innych (usunięte przez administratora),a co do kierowców no i przedstawicieli jeżdżą samochodami-które już dawno powinny wylądowac na złomie-oczywiście jest najlepsze zastępcze seicento wyrwane z krzaków z Sandomierza-nie ma miejsca na nim które nie było bite-wstawiany cały przód{cwiartka} aż starch nim jechac czy sie nie rozpadnie-jeżdżące akwarium bo wody pod nogami też w nim nie zabraknie:)sami więc widzicie co firma może zaoferowac i jak myśli o pracownikach(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Frega Frejowski Garbol sp.j. - Kielce

• Jak się pracuje w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Frega Frejowski Garbol sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frega Frejowski Garbol sp.j.?

Frega Frejowski Garbol sp.j.