Opinie o Argus Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Argus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Argus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argus Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Jwa

(usunięte przez administratora) nie wypłacają należytego zwrotu za paliwo po odejściu z pracy.

Mam pytanie o tę pracę w sobote raz w miesiącu. Czy jak właśnie pracuje się tego dnia, to potem w kolejnym tygodniu ma się dodatkowy dzień wolny w tygodniu do odebrania? Czy po prostu pracuje się 6 dni w tygodniu? Pisze konkretnie o stanowisku asystentka - higienistka stomatologiczna. I Czy stawka za prace w sobotę, jest taka sama, jak za każdy inny dzień?

Maestro Kielce

Nie polecam nikomu w firmie argus Kielce. Młoda pani koordynator zachowuje się jakby zjadła wszystkie rozumy. Do tego pracownikom wysyła SMS z groźbami co podlega KK.

Danuta
@Maestro Kielce

Napiszesz jakieś szczegóły odnośnie tej sytuacji z SMS? Rozumiem, że już tu nie pracujesz i czy powodem była ta Pani koordynator, że odszedłeś? Powiedz, jeszcze ile tu zarabiałeś i na jakim etacie żeby mieć pogląd jak to wygląda na rynku pracy.

Kristof
@Maestro Kielce

Ja pracuje tyle lat i dostawy nocne robię a ty się nie nadawałeś to nie gadaj teraz głupot ja dobrze zarabiam i nie narzekam

Sebastian
@Maestro Kielce

Czemu się nie ujawnisz tylko obrażasz Panie Tomku paragrafy też są na takich jak ty jak się nie nadajesz do ochrony to za sprzątanie się weż

Wanda
@Kristof

A przez te lata, o których mówisz to jaką umowę masz? Bo czytałam tutaj w opiniach, że dają umowy zlecenie. To umowa na start tylko i później można liczyć na umowę o pracę? Czy cały czas na zleceniu się pracuje?

Kristof
@Wanda

Umowe mam i pełen pakiet socjalny

????
@Kristof

Co wchodzi w skład pakietu socjalnego; ubezpieczenie, siłownia, jest coś jeszcze? Umowę masz już na stałe podpisaną? Wcześniej pisałeś, że dobrze zarabiasz, a zdradzisz kwotę, czy nie możecie mówić jawnie o zarobkach?

Dobre
@Kristof

Pakiet socjalny?? No chyba ze woda,kawa i mleko od biedronki

@Kristof

Za 300 h to i zarobisz ze stawką w okolicach najniższej krajowej. Hehe.

@????

Jaki pakiet socjalny ? Tu nie ma socjala. Nawet jest cisza o funduszu socjalnym,który zapewne istnieje z racji ilości pracowników zatrudnionych na umowę o pracę. Ale nie dla pracowników istnieje. Siłownia ? Bonusy ? Tu mając umowę o pracę jesteś traktowany jak na umowie zlecenie. Poza urlopem,który też Ci mogą próbować zabrać. Przykład ? Wyrobiłeś np. 120h i zachorowałeś. L4. na resztę etatu. I tzw. kierownik dzwoni i mówi,że musi Ci dopisać urlop,bo masz niedogodziny. Nie wyrobiłeś etatu. Jeżeli się zgodzisz, poleci Ci część urlopu.Inna sprawa dni wolne za święta wypadające w soboty. Nikt Ci tych dni płatnych nie odda.

@Kristof

A jakiż to masz "pełen pakiet socjalny" ? Korzystasz z funduszu socjalnego ? Kto tam jest kierownikiem ?

@Maestro Kielce

Pani koordynator już nie ma. Jest nowy,taki sam specjalista.

Wacik
@POF

Dokładnie tak jest. Ciekawe co zrobili z Voucherami które dostali od Jeronimo? Rzekomo w tym roku nie dostaniemy

@Kristof

Jaki pełny pakiet socjalny ?

Czy rotacja pracowników w Argus Sp. z o.o. na Pracownik Ochrony jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 10 września na Praca.gov.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Askiw678

Ludzie odchodzą bo są źle traktowani! (usunięte przez administratora). Firma ich okłamuje. Pisze jako były pracownik bo właśnie z tego powodu się zwolniłam. Jeśli kogoś potrzebują to wiedzą gdzie dzwonić ale żeby za to zapłacić to już milczą. Nie oddają za mundur! Z góry zakładają że go nie oddasz, pobierają za niego pieniądze, a jeśli go oddasz to nie odzyskasz pieniędzy czyli 500zl. Firma bardzo źle traktuje pracowników już po miesiącu pracy. Wszystkich których poznałam zwolnili się w krótkim ciągu. Beznadziejna

Tomas Katowice
@Askiw678

No właśnie, mi obiecano że wypłaty będą do 10 w grudniu było 11 a w styczniu ponoć dopiero za 3 dni czyli 12 piątek? Zlecenie bo umowę o pracę nikt prawie nie ma..!!! Chyba że ktoś inny dostanie wcześniej, prosze się wypowiedzieć pod komentarzem. Czas szukać czegoś innego

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Xd

Najważniejsze co pensja beznadziejna , zero dodatków za pracę w weekendy , za pracę powyżej nominalnych , mnóstwo godzin bo aż 200 do wyrobienia . Powinni płacić za soboty przynajmniej 50% i za dodatkowe godziny również . Na święta zero bonów , premii , paczek nic nie dają tak jak inne firmy tylko zabierają dla siebie. Wymagania , wymagania i jeszcze raz wymagania a ty siedź cicho i pracuj , parcie na ujęcia jest ogromne jak nie masz to już nie jesteś dobrym pracownikiem. Jak nie podniosą pensji to nikt nie będzie pracował. Właściciele przemyślcie to , to nie (usunięte przez administratora) ani praca charytatywna człowiek chce godnie żyć !

@Xd

Czy można wiedzieć, czy praca w weekendy jest obowiązkowa, czy forma nadgodzin? Jak pracownik podpisuje umowę z firmą, to wie, że praca jest też w te dni, czy to potem dopiero się okazuje po podpisaniu? I trzeba w każdy weekend pracować? Może co drugi, albo jedne weekend na miesiąc?

BYŁY PRACOWNIK

Każdy sklep ma daną liczbę godzin do wyrobianie jak masz 240h lub 280h do wyrobienia a jesteś sam to (usunięte przez administratora)w soboty nie ma czegoś takiego jak wolne w tej firmie

Ciekawostka

Praca w soboty jest obowiązkowa najlepiej jakbyś wszystkie był to byłoby świetnie i nie jest traktowane jak nadgodziny masz taką samą stawkę. Chora firma

Ciekawostka

Plusy : - Można swobodnie wypić kawę czy zjeść przy monitoringu - W miarę blisko miejsca zamieszkania - Można porozmawiać z klientami / pracownikami Minusy : - Bardzo niska stawka godzinowa , brak dodatków za nadgodziny i soboty , brak premii, - Dużo godzin na miesiąc - Za duze oczekiwania i parcie na ujęcia - Jeżeli się potrzebuje dzień wolny trzeba zamienić na inny dzień ale godziny muszą być wyrobione - Brak biurka , własnego stanowiska pracy - Wymagają cudów z kamer średniowiecznych co na nich nie widać zupełnie nic - Jeżeli (usunięte przez administratora) uszkodzi twoja własność , samochód ,telefon nie ma żadnego ubezpieczenia i jeżeli uszkodzi ciebie a nie będzie to refundowane również nie ponosi za to kosztów Firma co pierwsze to powinna zmienić stawki przynajmniej kilka złotych wzwyż oraz nastawienie do pracowników , powinna zacząć ich szanować i dbać o każdego pracownika

Ppppp

Nie polecam tej firmy zwłaszcza w Woj. podkarpackim , ponieważ o swoje wynagrodzenie trzeba się upominać Kierownik regionu Pan Marcin nie ma dobrej opinii , Obiecuję umowy o pracę od roku po czym stwierdza że nie da . Tak samo jest z pieniędzmi zaległymi za wykonana pracę od trzech miesięcy mówi że zwróci w przyszlym miesiącu później stwierdza że jak ci się nie podoba to nie pracuj 0 szacunku do pracownika . Nie polecam

Kryśka
@Ppppp

Ale jakaś inna umowa jest podpisana skoro o umowę o pracę tak ciężko? Jakieś zlecenie czy coś jest wtedy? I z czego wynikają te opóźnienia w wypłatach, tłumaczą to jakoś chociaż?

Kasandra
@Ppppp

Wiesz może czy w innych lokalizacjach jest inna sytuacja? Jak długo czeka się za swoimi pieniędzmi? Wszyscy traktowani są przez wspomnianego Pana tak samo?

kpof
@Ppppp

Kolego jeżeli chodzi o kasę to nie kierownik Ci płaci a firma argus w Dąbrowie Górnicze natomiast kierownik przekazuje godzinki które wypracowałeś. Kierownik nie jest firmą jeżeli jest coś nie tak jest jeszcze dyrektor i prezes

@kpof

Kierownik przekazuje godzinki. Zgadza się. W godzinkach jest lewy dzień wolny płatny za 11 listopada w sobotę. Oczywiście dnia wolnego nie było . Zapłaty też raczej nie będzie. Lista płac jest lewa. Harówka po 12-16h dziennie,a na godzinkach praca od 7-15. Od pon. do pt. W niedziele handlowe i soboty oficjalnie nie pracujemy.

Dzisiejszego dnia 30.10.2023. Byłem oskarżony o kradziesz bombonierki merssi gdzie normalnie z rodziną poszliśmy na zakupy kupiliśmy zakupy ale szef ochrony argus zaczął mnie obwiniać ze ukradłem mu bombonierkę gdzie ja pokazałem to żonie i odłożyłem na miejsce. Miejscowość to bielsko biała ulica krakowska biedronka Dos że szef ochrony nie powinien się tak zachowywać to jeszcze bezczelnie obczelniał mnie ze mu wziołem. Lecz to pracownik który jest zatrudniony w firmie argus jest zobowiązany do tego żeby sprawdzać podejrzane osoby lecz pracownik firmy ochroniarskiej argus stał w miejscu i gadał z przechadzacymi. Szef ochrony który ma teren bielsko biała powinien przejrzeć sobie nagrania z kamery i dopiero wtedy udowodnić czy ktoś ukradł czy nie od tego też jest pracownik który stoi w 1 miejscu i nic nie robi żadnych obchodów po sklepie ani sprawdzania monitoringu akurat się składa że znam też tego pracownika i z tego co pamiętam to bardzo narzekał na firmę argus bi słabe mają zarobki więc jak szef ochrony chce kogoś oskarżać to niech Pan to robi komuś innemu a nie komuś co nic nie ukradł i radzę przeprosił mnie bo nie życzę sobie żeby Pan mnie oskarżał o coś czego nie zrobiłem bo nawet Pan nie potrafi przejrzeć kamery jak to wyglądało tylko osadza Pan kogoś potem robi zdjęcia z kamer i wysyła na inne biedronki to z mojej strony tyle więc radzę się spotkać Panu że mną i mnie przeprosić

@Ercia

Witam, Jaka atmosfera jest w biurze w Dąbrowie Górniczej? Wypłaty są na czas ?

Ruda

Czy pracując tu jako Instalator systemów zabezpieczenia technicznego faktycznie miesięcznie można zarobić 6850 - 7580 zł skoro napisali, że to może być praca dodatkowa, tymczasowa? Widziałam ogłoszenie, gdzie tak napisali, czyli pracując np. na pół etatu można dostać nawet tę górną kwotę z widełek?

Edyta

Bzdura w sensie wynagrodzenie nie jest takie? Możesz rozwinąć swoją odpowiedź? Może wiesz jaka jest faktyczna stawka godzinowa na tym stanowisku?

Becia

Znaleźliśmy z mężem ofertę pracy jako ochroniarz z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Zastanawiamy się, czy dla takiej osoby godziny pracy są stałe po 8 godzin dziennie, czy zdarza się dłużej?

Biedronka
@Becia

Chyba minęłaś się z powołaniem,w ogłoszeniach piszą takie bajki że nawet dziecko by w to nie uwierzyło,arbajt po 12 godzin,w miesiącu licząc to wychodzi koło 300 godzin,najniższa krajowa na umowie,reszta na drugiej za nadgodziny bez niczego.Poczytaj dokładnie ogłoszenia tej firmy i weż kalkulator do ręki jak nie umiesz liczyć,to płacą poniżej krajowej co wychodzi przy wypłacie.Pokazuje i objaśniam,najniższa stawka godzinowa w 2023 r to 23,50 brutto a miesieczna to 3.600 brutto,kalkulacja jest prosta.

Kinia

Jest oferta pracy jako fakturzystka. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie? Czy na danym stanowisku można liczyć na premię? I o co chodzi z elastycznymi godzinami, to nie ma stałych "od do"? Bo można to dwuznacznie zrozumieć.

Uprzejmie proszę o opinię na temat pracy jako asysta dostaw towarów do sklepów Biedronka. Pracował ktoś z Państwa ? Jakie godziny pracy, ile tych asyst ? Ile można zarobić miesięcznie ? Oferta jest na 30zł netto. Pozdrawiam.

Sandokan
@Marek

Praca w 95% w nocy. Dostajesz telefon od kierowcy i musisz jechać na dany sklep. Dostawy są o różnych porach między 24 a 5 rano. Moim zdaniem gra nie warta świeczki ponieważ oblecisz max 4 dostawy.

Becia
@Sandokan

Wiecie na jakiej umowie taki asystent pracuje? Czy jest umowa o prace czy umowa zlecenie, a może b2b? I na jaki czas/okres są te umowy?

Sandokan
@Becia

99% umowa zlecenie. Umowę o pracę dostaniesz tylko na sklepie.

Sgt. Mayers

Moim zdaniem, praca w firmie Argus sp. z o. o. Odznacza się znamomitym podejściem do pracownika. Rzetelni przełożeni, dbałość o pracownika totylko wierzchołek góry lodowej korzyści, jakie oferuje ta firma. W okresie zimowym każdego dnia zaczynam pracę dziękczynną formą nad szczęściem jakie na mnie spływa obficie, że mogę pracować w klimatyzowanym pomieszczeniu. Mój kierownik jest osobą, za którą jestem w stanie bez mrugnięcia okiem wykonać każde polecenie, ponieważ wiem iż zostanę uczciwie wynagrodzony. Wypłaty w firmie nie są aktem łaski, a konkretną płacą za wykonane zobowiązanie. Serdecznie pozdrawiam i polecam.

@Sgt. Mayers

Bardzo śmieszne, jesteś kierownikiem, więc pewnie jesteś zadowolony. Jeśli byłbyś zwykłym robolem w ochronie tak jak ja, który musi się prosić o swoją wypłatę nie byłbyś zadowolony.

@Sgt. Mayers

Nie wiem czy dostałeś w głowę podczas ujęcia, czy coś spadło ci na twarz. Jednakże faktem jest, że coś z tobą jest nie tak.

@Sgt. Mayers

Ktoś kto to pisze myślę że najadł się szaleju i nie wie co to normalna praca w normalnej firmie . Jak bardzo musisz być zdesperowany że takie brednie piszesz . A jeśli już decydujesz się na ochronę to wszędzie tylko nie biedronka

J Kowal
@Sgt. Mayers

Kierowniczka nie wygłupiaj się. Przecież wiecie jakimi złodziejami jesteście. Mam nadzieję że w przyszłym roku inspekcjapracy was dojedzie.

Bela
@Sgt. Mayers

Coś wciągnełeś że piszesz takie brednie ,prawie majaczysz.no chyba że do tej pory żyłeś na działce czy innym slamsie to w tej sytuacji rozumie pozytyw wypowiedzi

bububu
@Sgt. Mayers

ej a pracowales tam wogole?wynagrodzenie?NAJNIZSZA KRAJOWA I TO TAKA LASKA? Jezeli lubisz byc (usunięte przez administratora) za grosze to badz to twoja wylacznie sprawa a wyplate tez placa na raty i w dodatku trzeba pilnowac godzin bo sa z nimi problemy takze tak to wyglada

@Sgt. Mayers

Jeżeli będziesz pracował minimum 210 godz/mies, nie upominał się o swoje prawa (morda w kudeł), bez ubezpieczenia, bez ekwiwalentu za pranie i prasowanie umundurowania służbowego, kupisz firmie Argus buty do pracy, które będziesz używał 21 dni w miesiącu po 10 godzin dzienne, dołożysz do tego wlasną komórkę, a nawet długopis to POLECAM firmę Argus wykorzystają Cię do maximum i później na wszelki wypadek zwolnią, a jeżeli zwolnią Cię przed upływem dwóch miesięcy pracy, to zapłacisz im za używanie umundurowania służbowego. Nawet w tych czasach omijajcie tych krwiopijców.

Ten wpis był chyba dosyć ironiczny, no ale pomijając, myślisz że nie ma stanowisk, gdzie jest lepiej i vice versa? Chciałbym wiedzieć, do której grupy należy praca asystenta stomatologicznego. Zwracają w ofercie uwagę, że życzliwy zespół i tak dalej, a jak traktują nowych?

nick

Moim zdaniem jak chcesz pracować to będziesz a wiele jest takich osób co im nic nie pasuje i wymyslają W Kielcach nie jest żle Kierownik i Kordynator na poziomie

Lukasz

A moja opinia jest pozytywna, koledzy w Gliwicach chwalą, staż długi maja, wypłaty na czas, kierownictwo wporzo, ja uwag nie mam. Potrzebowałem wolne to je dostałem. W każdej pracy są jakies minusy, jak komuś się nie podoba to polecam zmienić i po problemie :)

asdf
@Lukasz

Dużo osób w firmie korzysta z Twojej porady, zamieszczonej na końcu wpisu? Jaką macie rotację i atmosferę, i czy jedynym lekiem na niezadowolenie z warunków zatrudnienia jest tu wskazanie drzwi? Czy może znają tu i inne rozwiązania, jak choćby dyskusję, wsłuchiwanie się w potrzeby zatrudnionych, negocjacje na temat wynagrodzeń?

Czy pracodawca Argus Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Luma

Jeżeli będziesz pracował minimum 210 godz/mies, nie upominał się o swoje prawa (usunięte przez administratora), bez ubezpieczenia, bez ekwiwalentu za pranie i prasowanie umundurowania służbowego, kupisz firmie Argus buty do pracy, które będziesz używał 21 dni w miesiącu po 10 godzin dzienne, dołożysz do tego wlasną komórkę, a nawet długopis to POLECAM firmę Argus wykorzystają Cię do maximum i później na wszelki wypadek zwolnią, a jeżeli zwolnią Cię przed upływem dwóch miesięcy pracy, to zapłacisz im za używanie umundurowania służbowego. Nawet w tych czasach omijajcie tych krwiopijców.

@Luma

Co to znaczy, że bez ubezpieczenia, chodzi o opłacanie przez pracodawcę składek zdrowotnych do ZUS-u? I na jakich umowach oraz stawkach zatrudniają?

@Michał

Coś się stanie podczas służby, a jest różnie, dostaniesz z główki, rozwalisz komórkę, porysują ci samochód, nie masz na to żadnego ubezpieczenia. ARGUS -czytaj umowa zlecenie, bez okresu wypowiedzenia, a stawka oczywiście minimum

Pytam
@Luma

A jak jest z wypłatami? Są terminowe? Trzeba się upominać? Którego dnia miesiąca są wypłacane? Ile miałeś ujęć w miesiącu?

Doświadczony

Cześć, jestem pracownikiem firmy Argus od 3lat, nie jestem wstanie sobie wyobrazić innej pracy niż ta. Moi przełożeni są ludźmi których nawet nie myślałem że mogę taki poznać... Ci ludzie są wyjątkowi, zdyscyplinowani podchodzący do pracownika z największym zaangażowaniem UWIELBIAM TĄ PRACĘ. POPROSZĘ O PODWYŻKĘ JEŚLI MOŻNA, dziękuję pozdrawiam P.O.F.

@Doświadczony

Jak bym nie wiedział że jesteś kierownikiem rejonu podszywającym się pod zwykłego pracownika to nawet by mnie to bawiło. Wystarczy chwilę w argusie popracować żeby ręce opadły.

Mikry
@Doświadczony

Ty gdzie tak jest? Wszędzie w ARGUS umowa zlecenie, minimalna pensja, 210 godz/mies. morda w kubeł i bez butów, w smrodzie bo nie wypłacają ekwiwalentu za pranie. Weź dzień wolnego i wyjdź do ludzi, uwierz że to Polska nie Indie. A klakierstwo jest karane!

Wojtek

Nie polecam firma tragedia obiecują tylko czymajcie się z dala niekompetentni kierownicy.

Olga
@Wojtek

Piszesz ten komentarz jako pracownik czy jako klient? Ciężko się zorientować. Jeśli jesteś pracownikiem to daj znać jak warunki pracy, jaka jest armosfera? Czemu uważasz że kierowcy są niekompetentni?

Artur

Odradzam prace w zespole grup mobilnych na KRK, na pofie cos może jeszcze da się ugrać w koordynatorzy w porządku wiadomo koloryzują ale ok na mobilnej grupie 20 zł tyle co za pofa, aleeee z nową panią kierownik ech porażka trasy organizacja hheee baa, zabiera premie ponoć zwalnia za zmyślone zdążenia zęby się wykazać.

Zostaw merytoryczną opinię o Argus Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Argus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Argus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Argus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Argus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Argus Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Argus Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Piłsudskiego 2A
    41-300 Dąbrowa Górnicza