Opinie o Argus Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Argus Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Argus Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argus Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Artur

Odradzam prace w zespole grup mobilnych na KRK, na pofie cos może jeszcze da się ugrać w koordynatorzy w porządku wiadomo koloryzują ale ok na mobilnej grupie 20 zł tyle co za pofa, aleeee z nową panią kierownik ech porażka trasy organizacja hheee baa, zabiera premie ponoć zwalnia za zmyślone zdążenia zęby się wykazać.

piotrek

Praca coraz gorsza nie przyjemna nowa pani koordynator mogła by być moją córką nie ma zielonego pojęcia, co widać było po pierwszych dniach. Wszystko wyolbrzymia wymyśla żeby się wykazać ... a tak naprawdę jej decyzje to jedna wielka porażka same kłamstwa no ale może to rodzina lub kochanka kogoś wyżej postawionego taka opinia chodzi po pracownikach na krk. Pyzatym firma niestety upadła co widać po opiniach i decyzjach. Niestety PIP też nie ma dobrej opinii kolejne zgłoszenia kilku pracowników w 2023 roku przeważyły na losie firmy.

Krystian

Pracuje w firmie argus od 28 sierpnia Dobrze mi się pracuje, kontakt z kordunatorem mam dobry wypłata od 3000 do 4200 jest mi raczej dobrze, jest ciśnienie na ujęcia ale to normalne, trzeba umieć patrzeć w kamerki w Małopolsce polecam każdemu gdyż koordynator Piotr jest ogarnięty i jak mu powiedziałem że się źle czuje ale nie chcę iść na l4 na 1 dzień załatwił mi wolne i wgl jest fajnie tylko trzeba pamiętać o ujęciach, mundur jest ok, jak jest się ok wobec pracodawcy to pracodawca też jest ok, polecam.

@Krystian

mogłabym się upewnić odnośnie tej wypłaty? piszesz 4200 a na ile to godzin?

Noe
@Barbara

Podziel sobie przez najniższą krajową i masz odpiwiedź ta firmą nic więcej nie daje nawet na świeta nie dostaniesz żadnego bonu czy innej formy prezenty co w ostatnich dekadach jest nie do pomyślenia

@Noe

no i w tym momencie wyprzedziłeś moje pytanie... no i teraz nie sposób spytać, ile wynosi tu średni staż pracy wobec tego co piszecie? po miesiącu odchodzą?

kazek

Na 250 godz. W miesiacu

Łukasz
@Barbara

Parobek co robi 250 godzin i się cieszy że ma 1 dzień wolne w miesiącu no prócz niedziel niehandlowych

GW

Umowa zlecenie i kruczki prawne w niej zawarte zwalające wszystko na pracownika i migające się od odpowiedzialności jeśli pracownikowi stanie się krzywda wyrządzona przez agresywnego klienta podczas służby to żart. Do tego nie zapewniają telefonu służbowego, a za uszkodzenia Twojego sprzętu podczas interwencji również nie chcą ponosić odpowiedzialności. Jako "pracownik" zleceniowy jesteś pozostawiony sam sobie, a jeśli coś Ci się stanie no to trudno. Każdy po przeczytaniu tej umowy powinien uciekać.

Kaja
@GW

Wszystko prawda tylko trzeba dodać jeszcze parę spraw szkolenie 8 godz na wskazanym sklepie za darmoche,badania lekarskie i sanepid też nie zwracają to już na wstępie masz 3 stówki w tyle.+ Koszt zaświadczenie o nie karalności a w nagrodę śmieciówka z minimalną stawką zero urlopu problemy z zastępstwem bo nikt tam nie chce pracować no i te ich ogłoszenia 17-18 zł netto tylko po to aby przykuć uwagę do ogłoszenia nie dostaniesz nic ani grosza więcej jak najniższa . Czysty wyzysk

logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Klient

Dzien dobry wczorajsza sytuacja pracownika ochrony mi sie nie podobala dlatego ze wchodze do sklepu po glupi jeden soczek o godzinie 14:43 a pracownik ochrony chodzi mi za (usunięte przez administratora) miejsce mialo na szarleju na ulicy Bytomskiej zeby poszlam sprawdzic rownoez sobie na dzial chemiczny a on chwila nawet nie jest na tym dzoale no ludzie albo wyszkolcie tych pracownikow albo niech siedza na monitoringu

kazek
@Klient

Poto jest pracownik ochrony by chodził po hali sprzedaży to jedno a podrugie przy wejściu do sklepu na drzwiach jest informacja o całodobowym monitoringu i jeżeli komuś to nie pasuje to poprostu nie wchodzę. Przejście drzwi wejściowych jest jednoznacznie traktowane z akceptacją regulaminu danego sklepu.

NIck

Odradzam

@NIck

Ta firma to dno okradającą swoich pracowników i łamiącą prawa pracownika.

Od czego uzależniona jest premia w firmie Argus Sp. z o.o.? Jakie są progi premiowe? Dodali 17 października na Praca.gov.pl ogłoszenie na stanowisko Pracownik Ochrony.

RM.

Od bycia najlepszym (usunięte przez administratora)firmy łamaniem prawa wbrew licencji MSWiA po przez bezprawne robienie zdjęć klijentom Jeronimo min

Paulina
@RM.

Czy ta opinia nie jest przesadzona czy to tylko moje wrażenie? Jakie prawa pracownicy niby łamią? Moze jednak jakoś uczciwie też można premie uzyskać?

Ognista
@RM.

Nie polecam pracy w firmie Argus. Ponieważ się trzeba upominać o swoją wypłatę.

Ziutek

Nędza najniższa krajowa umowa zlecenie brak dodatku do stawki godzinowej z tytułu braki urlopu ,zero dodatku za pranie umundurowania. Co praktycznie otrzymujesz wszędzie u konkurencji. Zero dodatków z tytułu świąt to czyni że wypadają blado w porównaniu do konkurencji .Nie ma drugiej tak zachłannej firmy. W końcu chodzi o 2 zł na godzinę ale wolą ciągle wisieć na ogłoszeniach i żebrać o pracownika . Ciągły brak kadr,no i sieć biedronka tragedia zbiorowisko złodzieji

Wiesiek
@Ziutek

Trafna opinia robiłem kiedyś w tej firmie.Ochrona sieci Biedronka to walka z wiatrakami (usunięte przez administratora) na złodzieju powód prosty źle zaprogramowane kasy samoobsługowe co ściąga jak lep na muchy złodzieji a dla ochrony stwarza problem.No i stawka ,katastrofa brak słów zero rozsądku czysty wyzysk.Dodatek świąteczny marzenie .Zmieniłem firmę to mam tysiaka.Chłopaki zwijajcie się z tej firmy szkoda zdrowia i czasu

Odradzam pracę w tej firmie. Po pierwsze płacą grosze 19.7. Wypłaty nie dostaje się na czas, trzeba się o nią upominać i błagać, straszyć sądem i PIP (Państwowa Inspekcja Pracy). Umowa zlecenie, co prawda przyjmują każdego, najlepiej jakbyś robił 300h. Omijajcie szerokim łukiem.

Łucja

Przykro mi... Ale jak piszesz o tych 300 godzinach, to się zastanawiam czy można nadgodzinami dorobić sobie w firmie? Tak żeby nie było 3010 brutto w miesiąc, tylko jednak więcej w inflację...

@Łucja

Jeśli 19.7zł brutto za h to jest dorabianie sobie to tak.

Zbulwersowany Pracownik

Nie polecam to (usunięte przez administratora) traktują ciebie jak robola, musisz pracować ponad etat za najniższą krajową na śmieciówce. Brak żadnych premii, opóźnienia w wypłatach, jak się nie upomnisz to nie dostaniesz. Omijać szerokim łukiem.

ROBIN

PRACUJESZ JAK BYŚ BYŁ NIEWOLNIKIEM .NIE PŁACĄ ZA NADGODZINY TYLKO ROBIĄ ZLECENIE NA INNĄ FIRMĘ. NAJLEPIEJ JAKBYŚ PRACOWAŁ 240 GODZ . CAŁY CZAS NA NOGACH I ZASUWASZ . NO I TE WAŁKI Z WYPŁATAMI . WIECZNIE COŚ SIĘ NIE ZGADZA. NO I NAJLEPSZA PRZYJEMNOŚĆ W SOBOTĘ I NIEDZIELĘ DO ROBOTY PO 12 GODZIN BEZ ŻADNEGO DODATKU - CHYBA ŻE MISKA ROSOŁU TO RARYTAS . BIORĄ KAŻDEGO BYLE BY TYLKO CHCIAŁ ROBIĆ

Wojtas
@ROBIN

Jak Ci tak źle to czemu tam pracujesz ?

@Wojtas

A on przypadkiem się nie zadeklarował jako były pracownik już?

nikto

Prawda

Zgadzam się całym sercem

Gama

Proszę o informację na temat stanowiska Fakturzystka,pojawia się po raz kolejny.Warto aplikować?

19.7 zł/h umowa zlecenie. Robota przed monitorem, trzeba użerać się z menelami. Nie polecam

Kandydat 04.10

Jestem emerytem. Zdecydowanie nie polecam pracy u nich. Wzywają po ogłoszeniu na rozmowę. Wyznaczają terminy kiedy i gdzie przyjść i nie dotrzymują terminów. Tak było 3 razy. Trzy razy bo po każdym terminie dzwoniłem pytając się dlaczego nikogo nie ma, czy dlaczego nikt nie dzwoni ma umówioną godzinę. Po tych moich telefonach zorganizowali mi szkolenie w trzech sklepach (bez umowy) biedronka. Po szkoleniach poinformowali mnie że szkolenia są nie płatne. A spędziłem 3 dni od 5 do 9 godz. Po tym powiedzieli że wtedy i wtedy będę przyjęty żeby przygotować to i to i oni zadzwonią między godz ta a tą. Powiedzieli że na razie nie trzeba zaświadczenia o niekaralności i książeczki sanepidowskiej. Czekam więc minęły godziny kiedy mieli dzwonić i cisza temacie. Zadzwoniłem, koordynator poinformował mnie, że go nie było - kierownika rejonu i on do niego nie dzwonił i nic nie wie czy będzie. Dla mnie szok. Nie minęło 15 min dzwoni koordynator mówi że był kierownik bardzo się spieszył zapomniał zabrać papierów na moje przyjęcie. Przyjedzie za trzy dni i będzie dzwonił do mnie między godz. tą a tą i mnie przyjemnie. Zapytałem się czy może przyjść i tym dniu i czekać na niego. Powiedział że nie on będzie dzwonił. Szok kolejny. Nie daje wiary w to, że nagle przyjechał w ciągu 15 min odjechał. Po tym wszedłem w ten portal z opiniami o nich, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to niska ocena zaledwie 2,3 na 5 możliwych. Poczytałem i zdecydowałem, że rezygnuje z pracy u nich. Dziękuję wam że piszecie to o nich. Byłem pewny, że pewnie w wyznaczony dzień znów nie zadzwonią. Przesłało mi już zależeć na pracy u nich. Zdecydowałem, że nie będę już do nich dzwonić. Koniec. W wyznaczonym dniu o godz były telefony od nich nie odebrałem. STARY EMERYT MA EMERYTURĘ I SWÒJ HONOR. Rozumie, że może dużo pracy itd., ale jeśli z kim się umawiasz i wiesz, że nie otrzymasz terminu to chociaż SMS wyślij, że nie możesz. Tyle w te

MaXx
@Kandydat 04.10

To że nie dotrzymują słowa, to nic. Trzeba jeszcze pilnować swojej wypłaty bo często się mylą i odzyskać niedopłatę jest potem bardzo trudno. 200 zł mniej -słowa kierownika- nie narzekaj, przecież masz emeryturę.

@MaXx

A kto tu odpowiedzialny jest za to, że do takich pomyłek może potencjalnie dochodzić? Kierownik we wszystkim pozytyw znajdzie? i w jaki sposób można to odzyskać skoro piszesz, że trudno?

grn

Nie robie żadnych ujęć, co najwyżej odbieram towar i puszczam, bo nie wiem czy mogę uszkodzić ujmowanego, a jeśli tak, to w jakim stopniu. Nie jestem wyszkolony w obezwładnianiu, ale brutalną siłą wiele mógłbym zrobić, lecz nie robię, bo nie wiem na ile mogę potrzaskać gościa, czy gości.

nikto
@grn

Nic nie możesz. Bo jak trafisz na "cwaniaka" to ci zrobi taką jazdę że w sądzie wylądujesz. A firma się Ciebie wyprze

MaXx
@nikto

Tak

EX.MACHINA

Pracuje już ponad 4 lata i nie polecam nikomu zatrudnienia się w tej Śmieciowej firmie ! Zacznę od Negatywów po 1 Brak Możliwości o Normalną umowę o Pracę po 4 Latach powinienem mieć już Stałą Ofertę o Prace lub większą stawkę co miałem ,mój szef Nigdy nie dawał mi wolnych dni jakie miałem w planie na następny miesiąc , bo bywało tak że jeździłem za innych ochroniarzy którzy bywali na urlopach ja głównie w sklepach spędzałem całe dnie z Nadgodzinami 240 plus dojazdy po 100 km do pracy i nie zgodności w rozliczaniu się za PALIWO [ Nawet podejrzewam że nic nie dostawałem ] A o premii już nie wspomnę Zmarnowałem 4 lata siedzą i czekają że będzie lepiej nie polecam nikomu żeby ktoś u nich pracował CHYBA ŻE STARY EMERYT > .

@EX.MACHINA

No cóż, jeśli z paliwem tak miałeś to nawet dla starego emeryta nie byłoby to zbyt przyjemne. Ten dojazd po 100 km to w jedną stronę? Pewnie fakt, że poświęcony został na to czas również nie byl uwzględniony?

Kandydat 04.10
@EX.MACHINA

Jestem emerytem. Zdecydowanie nie polecam pracy u nich. Wzywają po ogłoszeniu na rozmowę. Wyznaczają terminy kiedy i gdzie przyjść i nie dotrzymują terminów. Tak było 3 razy. Trzy razy bo po każdym terminie dzwoniłem pytając się dlaczego nikogo nie ma, czy dlaczego nikt nie dzwoni ma umówioną godzinę. Po tych moich telefonach zorganizowali mi szkolenie w trzech sklepach (bez umowy) biedronka. Po szkoleniach poinformowali mnie że szkolenia są nie płatne. A spędziłem 3 dni od 5 do 9 godz. Po tym powiedzieli że wtedy i wtedy będę przyjęty żeby przygotować to i to i oni zadzwonią między godz ta a tą. Powiedzieli że na razie nie trzeba zaświadczenia o niekaralności i książeczki sanepidowskiej. Czekam więc minęły godziny kiedy mieli dzwonić i cisza temacie. Zadzwoniłem, koordynator poinformował mnie, że go nie było - kierownika rejonu i on do niego nie dzwonił i nic nie wie czy będzie. Dla mnie szok. Nie minęło 15 min dzwoni koordynator mówi że był kierownik bardzo się spieszył zapomniał wziość papierów na moje przyjęcie. Przyjedzie za trzy dni i będzie dzwonił do mnie między godz. tą a tą i mnie przyjemnie. Zapytałem się czy może przyjść i tym dniu i czekać na niego. Powiedział że nie on będzie dzwonił. Szok kolejny. Nie daje wiary w to, że nagle przyjechał w ciągu 15 min odjechał. Po tym weszłem w ten portal z opiniami o nich, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to niska ocena zaledwie 2,3 na 5 możliwych. Poczytałem i zdecydowałem, że rezygnuje z pracy u nich. Dziękuję wam że piszecie to o nich. Byłem pewny, że pewnie w wyznaczony dzień znów nie zadzwonią. Przesłało mi już zależeć na pracy u nich. Zdecydował, że nie będę już do nich dzwonić jak nie odwoną -Koniec. W wyznaczonym dniu o godz były telefony od nich nie odebrałem. STARY EMERYT MA EMERYTURĘ I SWÒJ HONOR. Rozumie, że może dużo pracy itd ale jeśli z kim się umawiasz i wiesz że nie dotrzymam terminu to chociaż SMS wyślij, że nie możesz. Tyle w temacie.

FICEK

Dostałem umowę --po przeczytaniu nie zgłosiłem się do pracy ---podziwiam wszystkich którzy tam pracują

Paulina
@FICEK

To co tam takiego było w tej umowie?

Aneta
@FICEK

Wiem o czym piszesz, ja stwierdziłam że tak ładnie na rozmowie było mówione to teraz poproszę to na papierku umowy, no i kierowniczek się obraził (śmiech)

Bardzo dobrze !!!

EX.MACHINA

KR ARGUS

Witam, czy szuka ktoś pracy? Nie radzę sobie i brakuje mi ludzi! Pomóżcie!!! Może być nawet o kulach czy na wózku, bo prezes mi da klapsa :(

@KR ARGUS

Praca szuka człowieka? ;p Żarty żartami ale serio takie deficyty tu są? Ciekawe czemu

Kowal

Praca jest spoko, ale dla kogoś kto chce sobie najwyżej dorobić w wolnym czasie. Szef nie miał problemu, gdy potrzebowałem jakiegoś dnia wolnego, godziny pracy też mogłem lekko przestawić, żeby pasowały do mojego rozkładu jazdy autobusa. Praca cóż... za najniższą krajową, bez jakichkolwiek premii, a o umowie o pracę (mimo zapewnień) można jedynie pomarzyć. Firma nawet po kilku miesiącach pracy nie zapewniła mi munduru.

@Kowal

Po kilku miesiącach nie, ale już później normalnie go miałeś czy jak ubrany chodziłeś? Po innych opiniach to widzę, że wszystko zależy o tego jak się trafi, bo z tego co rozumiem jedyne co firma daje to najniższa i elastyczny grafik?

jobo

ja pracuje 2 lata jestem bardzo zadowolony wypłata na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Argus Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Argus Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Argus Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Argus Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 4 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Argus Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Argus Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Argus Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Piłsudskiego 2A
    41-300 Dąbrowa Górnicza