Opinie o Prestige Drivers w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prestige Drivers. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prestige Drivers o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prestige Drivers w Katowice

tomson12

Ukazało się takie ogłoszenie: Szukamy prywatnych szoferów. Praca dodatkowa na zlecenia. Rejon współpracy jak i syspozycyjność kierowca określa sam (wyjazdy sa z terenu całej Polski) Zapewniamy wysokie wynagrodzenie, umowa o dzieło tel: 533 546 023 (od Pn do Pt 9:00-16:00) Czy to ta sama firma , o której piszecie. Dziękuję

Ormowsky

Cztery numery telefonów mam do tej firmy i wszystkie cztery nie aktywne. ... przypadek?

zdziwiony

Bardzo dziwne na na jeden komentarz negatywny jest odpowiedź 3 pozytywnych. Pozdrawiam Panie z biura prestiż drajwers, niech wiedzą ilu osoba przez ich oszustwo brakuje tych 150 zł do swiat. Ile osób z nadzieją dają ostatnie zł. Żeby zarobić, ile osób zapozyczylo się bo niby skąd bezrobotny ma mieć pieniądze. Wesołych świąt

Kryspin

Objechalem we wrześniu dwa panieńskie i jedno kawalerskie. Kasa była zaraz po zakończeniu imprezy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Prestige Drivers? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Brygadzista - prac żelbetowych oraz murowych wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
maciol

Witam Panów. W bazie prestige jestem już jakiś czas. Są różne okresy, ale nie ma co panikować. Firma jest w porządku, ale na długie częste kursy to nie licz, bo to chyba jest jedyny pośrednik, gdzie ich nie ma. Do tej pory tylko czytałem forum i głosu nie zabierałem. Długo się wahałem czy napisać. Ale napiszę co mnie się przytrafia. Nie jestem człowiekiem konfliktowym. I moim zamiarem nie jest ubliżanie czy oczernianie kogokolwiek. Powiem jak to wygląda z mojej perspektywy. Sam dość długo czekałem na kontakt jak reszta poirytowanych tu kolegów. Po długim okresie; już zapomnieniu tak stwierdzę [inaczej nazwać się nie da..] odebrałem zadziwiający telefon.Pierwsza myśl - żart. Cieszy mnie niezmiernie fakt że łaskawie mnie wybrano. I te 150zł które śmiało mógłbym wykorzystać w inny sposób, nie poszło na marne. Zastanawia mnie na jakiej podstawie wybierano tych kierowców czy szoferów. Jestem ciekaw też jak długo utrzymają się na rynku z takim podejściem jak do tej pory.Nie ukrywam moje zdanie jest neutralne. Jedno zlecenie na miesiąc to za mało dla kogoś, komu obiecano znacznie więcej. Życzę zdrowia.

belweder

Też myślałem , że oszustwo etc ale na całe szczęście dostałem zlecenie po 2 miesiącach. Babeczka w biurze coś mówiła że to nie oni wybierają tylko klient . Zobaczymy , wyjeżdża w trasę za 2dni.

Krystian

Z mojego doświadczenia wiem że w.w firma nie podaje na portalach ani nr ani nazwy firmy , ogłoszenia piszą ze szukają kogoś do rozwozenia dokumenow czy jazdy na imprezy okolicznościowe ja akurat dałem się nabrać na ten wałek i również jestem w bazie , zleceń brak , u kolegi tak samo , zawsze po wysłaniu aplikacji obserwuję daną ofertę pracy i wielokrotnie dzwonili do mnie ze skladalem aplikacje do ich firmy , robiąc ze mnie glupka bo dobrze wiem że skladalem. A nie chce wydawać kolejnych 150zl , swoją drogą mają tam niezły bałagan skoro wydzwaniaja do osób zapisanych do bazy , w biurze też brud, brudne wykladziny , zero szyldow, przyszedłem do nich otwarla mi pani , pyta mnie o godność szuka w notesie nie może mnie znaleść przychodzi następna pyta o to samo każe się przesiadac do biurka obok. Szok

@Krystian

imprezy okolicznościowe? Moze od niedawna swiadcza takie uslugi jedyne kursy jakie mialem to z Paniami

On

Panowie- kolejne ogłoszenie się pojawiło na OLX wczoraj wieczorem, z tym że już bardziej dyskretniej, nie podają jaka firma i brak też tel. kontaktowego. chcą aby cv im wysyłać, i pewnie każdy się na rozmowę załapie, która będzie Was kosztować 150 zł.. Pomyślcie sami .... Ja oczywiście nadal czekam :) .......... na zlecenia ..... Pozdrawiam zainteresowanych i osoby z firmy prestiż driver piszące komentarze....

Trener

Jak poszukajcie dobrze to zobaczycie że nie ma zleceń a kierowców ciągle szukają żeby tylko wyłudzić opłatę wpisowa. Diwi mnie to ze wszystkie komentarze są pisane w tym samym stylu z pretensjami na innych kierowców, z wyjaśnieniami. Ewidentnie widać że to ktoś z biura "widocznie nie macie wygladu itd. Innych argumentów brak " prawda taka ze jak znajoma zadzwoniła zapytać o wynajem szofera to zaśpiewali kosmiczna sumę, nie licząc wynajmu samochodu ;o. Ręce opadają, nie ma się co dziwi ze zleceń nie ma skoro za szofera się strasznie dużo płaci, za samochód jeszcze więcej no i paliwo . Unilajcie firmy a pieniądze lepiej zainwestujcie w co innego, jak kolega niżej pisał lepiej wydać kasę na garniak albo samochód i samemu się oglaszc jako szofer. Poza tym niezły burdel tam mają, w ciągu miesiąca mam po 3 tel. Od nich i za każdym razem słyszę co innego , jedyne co się nie zmienia to opłata wpisowego

@Trener

a ile rzekomo chcieli?

eka

jak to czytam zastanawiam się , czy mowa o tej firmie .. dostałem kurs juz 2 w tym miesiacu a szykuje sie nastepny na swieta. moze macie nieodpowiedni region dla klienta?dla mnie firma ok

śliwa89

Ciezko powiedziec czy polecic czy nie jak wszedzie sa plusy i minusy zalezy czego oczekujesz pieniadze sa do zarobienia fajne choc zlecen nie maduzo, ale jak nie masz innego zajecia tylko czekasz na (usunięte przez administratora) w domu to cie zacznie szlag trafiac,jak kto inny zabierze ci kurs ktory byl z twojego rejonu a da ci panna jakos lipe z dlugim dojazdem po czym dowiesz sie ze tamten byl dobry a ty dostalas lipe to tez ci sie cisnienie podniesie,z drugiej strony majac swoich stalych klientow idzie zarobic bo ci z bazy sa sredni

duda

ja na ilość ani na płatności nie narzekam, ale może to kwestia charakteru i podejścia do ludzi, zarobiłem w zeszła sobotę więc to nie prawda ,że nie ma zleceń pozdrawiam

lelek

Może Pan jest jakiś nie wyjściowy ? Bo wiadomo klient tam wybiera jaki szofer go interesuje . Ja dostałem zlecenie po 3tygodniach od zarejestrowania . Myślę , że trzeba być cierpliwym .

Jacek

Robiłem dla nich kilka kursów krajowych i miedzynarodowych, pieniądze zawsze były na czas i mogłem liczyć na dobre frachty

Zxc

Z tego co mi babeczka z firmy mówiła to firma wcześniej istniała pod inną nazwą coś na H ja od razu skojarzylem to z zakładem pogrzebowym, widocznie mają coś na sumieniu ze nazwą była zmieniona. Biuro w Poznaniu zamknęli. To150 zł lepiej zainwestować w garnitur i samemu się ogłaszać na olx że jest się osobistym szoferem . Pozdro

Siwy

Jest.... po miesiącu dostałem kurs z Katowic do Wawy... wpisowe się zwróciło, na szczęście

Starosta

Ja jestem w bazie od kwietnia 2014, w tedy firma działała inaczej, baby z biura dzwonily do mnie z 6 razy twierdząc że wysłałem cv a prawda taką ze w ogłoszeniu celowo nie było ze to oni, z zaciekawieniem słuchałem co mają mi do powiedzenia za każdym razem słyszałem co innego. Jako 1 z pierwszych kierowców powinienem mieć zlecenia a tu cisza. Wygląd mam, stary też nie jestem więc to na pewno nie jest przyczyną braku zlecen jestem pewien że przyczyną jest to ze tych zleceń nie ma!, wielu moich znajomych jest w bazie i też cisza. Ich zadaniem jest zebranie pieniędzy od kazdego. Oszuści i tyle ! Kto jeszcze zapisał się do bazy w tamtym roku i też nie ma zleceń ???

On

Witam Ponownie. Widzę, że tak jak ja dużo, przepraszam, bardzo dużo osób czeka na zlecenia.. Domyślam się że każdy z Was wpłacił po 150 zł i zapewniono każdego z Was, że będą zlecania. Każdy może pomyśleć ile dziennie osób było na spotkaniu i wpłaciło te 150zł, łudząc się i mając nadzieję, że jest to wiarygodna firma. Natomiast zastanawiające jest ilu tak de facto firma prestiż driver szuka "pracowników", "współpracowników" "zleceniobiorców" "kierowców" czy "szoferów" ? zwał jak zwał. Myśląc już naprawdę "skrajnie logicznie" :) można by się zastanowić.. 20?, 50? a może te liczby są zdecydowanie większe i odważył bym się powiedzieć że może i w tysiącach... ??!!! przeliczniki jest prosty !!. Z uwagą śledzę poczynania tej firmy i z uwagą czytam każdą wypowiedź, nie bez powodu, bo tak jak już wspomniałem na samym początku mam w tym cel !!! ( no chyba że otrzymam zlecenie i zwróci mi się koszt 150zł) choć to i tak nie zmienia faktu że jest to na prawdę grubymi nićmi szyte. Pomyślcie.. pojawia się od niedawna firma ( wpis dostępny na stronie CEIDG) która rzekomo dysponuje samochodami takimi jak (Audi A8, BMW F10, Jaguar XJR 8 itp) - dane z ich strony. hmm. powierzyli byście taki auto nie znanej wam bliżej osobie.. bo jak was poznali ?? i jak prowadzili z Wami rozmowę ? przede wszystkim kto ją prowadził i na jakim poziomie ona była? No i najważniejsza myśl-- ilu można mieć szoferów ??, kierowców?? ,, wypowiadacie się że czekacie miesiącami na zlecenia... a firma sukcesywnie poszukuje wciąż nowych szoferów- dzisiaj kolejny raz pojawiło się na olx to samo ogłoszeni lecz za każdym razem jest ono przez kogoś innego dodawane.. Pomyślcie więc logicznie zanim się skusicie wydać 150zł, które jak zaznaczyli na pokwitowaniu że jest bezzwrotne !!! Pozdrawiam zainteresowanych i osoby piszące zachęcające komentarze. Wkrótce kolejne odsłony -- czekam tylko na potwierdzenie pewnych faktów.. czekam do końca lutego- a z zainteresowanymi będę w kontakcie - zresztą z firmą też :)

robi

ja jestem zadowolony ze stawki i kursu gdyby zlecenia tylko wychodziły o czasie to b.dobrze by było ale i tak nieźle się trzymają

OSZUSCI

Oszuści ponad miesiąc minął od wpłaty 150 zl do mnie i moich znajomych nikt nie dzwonił !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Prestige Drivers - Katowice

Prestige Drivers
2.2/5 Na podstawie 93 ocen.
  • ul. Jana Kochanowskiego 16 lok. 8
    40-035 Katowice