Opinie o Rma Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rma Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rma Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rma Polska Sp. z o.o. w Gdynia

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaki jest wkład kierownictwa Rma Polska Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Pracować w RMA Sp. z o. o. ? Nowy wpis

Czy warto aplikować na stanowisko Programista Automatyka w Dziale Automatyki i Robotyki? Jaka jest tam pensja ?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z RMA sp. z.o o? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownik Nowy wpis

Firma RMA Sp z o.o. została wchłonięta przez firmę AIC S.A. (na tym portalu także można znaleźć o niej opinie). Nie wszystkim to odpowiadało.

Kinga

a to czemu firma zmieniła adres ?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Rma Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. jakości.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Zła atmosfera pracy, spowodowania głównie przez dział zakupów, który poprzez manipulacje, lizusostwo, a niekiedy poprzez krzyk i wulgarność próbuje zarządzać firmą, szczegolnie pani K. Sz. brakuje kultury. Powinno się tą panią zwolnić i zastąpić w końcu kimś kompetentym. Poza tym działem reszta ludzi jest OK.

Łukasz

Witam jestem zainteresowany praca Inżyniera sprzedaży czy ktoś mógłby coś na ten temat napisać, bo z tego co widzę to bardzo dużo pisze sie o pracy w biurze i atmosferze tam panującej a na temat sprzedaży nic nie ma... Insertuje mnie czy plany są realne i jakiej wielkości podstawa- dla doświadczonego handlowca (orientacyjnie - 3000- 4000 netto, czy bardziej 4000- 5000 netto )

Jeżeli szukasz opinii o RMA sp. z. o o to proszę zajrzyj na ich drugi profil: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,845522 Ten został założony tylko dlatego, że już jakiś czas temu zmienili siedzibę i myśleli, że złe opinie wtedy znikną. Nie polecam tej firmy, zresztą opinie z wielu lat potwierdzają to wszystko.

QWERTY

Nie pracuję tam już od przeszło roku, ale oto co wiem - nie ma tam już prezesa, który był ... nieodpowiedni na to stanowisko - na jego miejsce wszedł ktoś po kierunku robotyka i automatyka. Felerny kierownik biura został zdegradowany - teraz na jego miejscu jest ktoś kogo co prawda nie lubię, ale nie mogę mu nie przyznać, że zna się na projektowaniu maszyn i dokształca się w kierunku zarządzania. Lider automatyków też został zmieniony na doświadczonego i zdecydowanie bardziej charyzmatycznego. Dziwię się co prawda na opinie, że liderzy projektów są niewykwalifikowani, ale nie rozszyfrowałem wszystkich 3 z poprzedniego wpisu. Mogę tylko powiedzieć, że ja miałem w RMA do czynienia z dużo lepszym zarządzaniem (a już na pewno w pierwszych etapach projektu) niż obecnie - a moja obecna firma radzi sobie całkiem nieźle... Nadgodziny płatne były od kiedy tylko pamiętam, teraz ponoć na lepszych zasadach niż poprzednio, ale tego nie mogę potwierdzić. Projekty ciekawe, zarobki raczej mniejsze niż na podobnych stanowiskach w innych firmach. Myślę, że wiąże się to z tym, czym po prostu się ta firma zajmuje. Zarząd i kierownictwo są nowe (jeszcze chyba się "kształtujące") - nie wiem czy dobre. Wiem też, że niejedna osoba próbowała ponownie nawiązać z nimi współpracę... Życzę im jeszcze tylko pozbycia się KSO ;)

W.W.

Zgadzając się z wypowiedzą powyżej we wszystkim. Chciałbym dodać od siebie: Nowe "kierownictwo" to tylko z nazwy. Ambicje jak w wielkiej korporacji, wprowadzanie wielkich ilości niepotrzebnych procedur, a w ostatecznym rozrachunku jak trzeba podjąć ważną decyzje to spychologia. Ani jeden projekt w 2016 roku nie wyszedł na plus. Dostają kontrakty tylko z powodu chorych terminów i źle wykonanych (zaniżonych) założeń kosztów projektu. Teraz już jest trzech kierowników d`pków (K.S., P.P. i M.J.), trzech marnej jakości liderów projektu (R, J, Ł), że o wcinającym się we wszystko dziale handlu nie wspomnę nic dobrego (K, J). Już tydzień po rozpoczęciu pracy zorientujecie się co i jak. Tylko ludzie na najniższych szczeblach: monterzy, konstruktorzy, automatycy i elektronicy, to naprawdę spoko ludzie. Niestety są niedoceniani i traktowani jak bydło, dlatego jest bardzo duża rotacja personelu na tych stanowiskach. Jeśli zastanawiasz się nad podjęciem pracy (pojawiły się już kolejne oferty), to masz pewność że obiecają Ci złote góry i wodotryski, niesamowite projekty i możliwości rozwoju. SAME BUJDY, nie daj się nabrać. Porozmawiaj z ludźmi w pokoju za ladą lub na magazynie, jeśli nie wierzysz. Zatrudniając się w tej firmie ryzykujesz utratę: czasu, pieniędzy, zdrowia psychicznego i szacunku do samego siebie. Tym co jednak podejmą pracę radzę, aby: Nie wierzyli liderom projektu i kierownictwu, uodpornić się na chamstwo działu handlu (w szczególności pani K) i zbudować cierpliwość podczas licznych kaprysów "kasty wyższej". Serdecznie pozdrawiam szeregowych pracowników, bo to jedyni ludzie coś warci w tym przybytku smutku i rozpaczy. W szczególności monterów i pana M z magazynu. Walczcie dalej.

K.S.

Wielu ludzi szukających opinii o tej firmie może sobie nie zdawać sprawy, że poprzednia siedziba tej firmy znajdowała się w miejscowości Tuchom. Opinie o tej wspaniałej firmie możecie znaleźć pod tym oto linkiem: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,845522 A teraz i ja dodam coś od siebie - zdecydowanie jest to najgorsza firma i najgorsze kierownictwo z jakim miałem wątpliwą okazję współpracować. Człowiek w RMA jest niczym, kompletnie nie szanuję się tam pracowników, a liczy się tylko wyzysk i końcowy bilans pieniężny. Jeden z prezesów już ostatnio zleciał ze stołka i jak najbardziej bardzo słusznie - była to osoba która podczas imprezy przed świętami Bożego Narodzenia, składając publicznie życzenia zaczęła od wypominania pracownikom niedopełniania terminów. Następny powinien polecieć kierownik - z człowiekiem nie da się współpracować. On jest Alfą i Omegą i nie waż się absolutnie dyskutować z jego racją. Wszyscy w firmie gościa nienawidzą. Ogólnie projekty z jakimi trzeba się zmierzać są naprawdę bardzo fajne, ale co z tego skoro wszystko inne psuje życie? Podsumowując można tylko powiedzieć, że szkoda życia i nerwów na tą organizację. Takie firmy niszczą nasze społeczeństwo i zatracają wiarę w Polskich pracodawców. A na dodatek wynagrodzenie wcale nie zachęca. Mam nadzieje że tą opinią uratuję kogoś przed zmarnowaniem kilku miesięcy swojego życia.

Zostaw merytoryczną opinię o Rma Polska Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Rma Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rma Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rma Polska Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Chwaszczyńska 170
    81-571 Gdynia