rma

Tuchom

Opinie o rma

Ślązak x2

pozdro ty też :) z powrotem na śląsku

Znowu macie błąd w ogłoszeniu!

Nie wiem jaki niekompetentny kretyn zamieszcza te ogłoszenia na trojmiasto.pl, ale polecam naukę czytania ze zrozumieniem. Dla zainteresowanych polecam zobaczyć link: https://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/konstruktor-maszyn-ogl60851347.html Nie polecam tej firmy. Tak jak z ogłoszeniem, cała firma działa na pół gwizdka. Olewactwo i spychologia. Polecam dla masochistów i osób o niskiej samoocenie.

anna
@Znowu macie błąd w ogłoszeniu! 31.01.2018 10:48

Widocznie nie mają nic do zaoferowania i stąd to powtórzenie w ogłoszeniu:)

K.J.

Widzę, że opinie idą po staremu. Nic się w firmie nie zmieniło od lat poza powieszeniem baneru na ścianie siedziby. Dobrze by im zrobiło jak by nazwę firmy zmienili i zaczęli od początku wszystko pod nowym szyldem. Może byto coś dało, ale przy takim kierownictwie to nie na długo. Jak najbardziej nie polecam, szczególnie młodym i niedoświadczonym ludziom, bo ich główną strategią jest poniżenie i Cię i zniszczenie Twojego poczucia własnej wartości (szczególnie dobry jest w tym lider projektu J*anus) do takiego stopnia, że będziesz się bał opuścić firmę, bo "nigdzie indziej sobie nie poradę". I tak będziesz siedział za słabą pensje, jako "młodszy" i odwalał robotę jaką w normalnej firmie robiłyby trzy osoby (dla przykładu kolega W.Ch., Ci co czytają z byłych i obecnych mróweczek wiedzą o kogo chodzi). Jeszcze raz, jeśli chociaż przez chwilę zastanawiałeś się czy podjąć pracę w tym przybytku smutku i rozpaczy, to idź stań twarzą do kąta, może walnij głową w ścianę ze trzy razy, aż odechcę Ci się niszczyć sobie życia. Pozdro dla kumatych ludzi. K.J.

Pracownik RMA

Witam Z tego co widzę RMA ponownie szuka konstruktora, robotyka i automatyka (ogłoszenie wstawione ponownie 10.01.2018), co oznacza, że pewnie znowu się ktoś zwolnił. Dla osób, które szukają opinii o tej firmie (w celach zawodowych lub w sprawie zleceń), to szczerze nie polecam. Najbardziej podoba mi się w ogłoszeniu, cytuję: "„Creative engineering” to motto, które przyświeca RMA Sp. z o.o. od samego początku. Przez prawie 10 lat, wykorzystując najnowocześniejsze technologie umożliwiamy swoim klientom zwiększenie efektywności procesów technologicznych w ich firmach." Najnowsze co możesz dostać jako narzędzie robocze, to stary komputer po koledze, który uciekł z tej firmy tak szybko, że nawet historii przeglądarki nie zdążył wyczyścić, nie mówią o prywatnych plikach lub komputer który na hali w drugiej siedzibie firmy zalało. Osoby na warsztacie muszą prywatne narzędzia przynosić, bo jak poprosili o nową wkrętarkę to dostali taką za 50 zł, która wytrzymała 2 dni. Najlepszy, w którym nawet śruby nie są posegregowane, a śmieci z poprzednich projektów to chyba za około 50tys., leży bo: "mogą się jeszcze przydać". Takich historii można by tu wypisać mnóstwo. Jak może być poważnie brana pod uwagę firma, która nie miała nawet jednego projektu od ostatnich 3 lat na plus. Wielki sukces jak wyjdą na zero, a trzyma się na rynku tylko dlatego, że to firma córka AIC (ten sam właściciel), który jak coś pomoże i utrzyma. Morał jest taki, lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem, czy to jako klient czy pracownik.

Magnus

Idealnej firmy nie znam, wszędzie można znaleźć jakieś bendy. Dla chcących pracować wszystko można poprawić

Śmieszne

Witam Jeżeli chodzi o RMA to dalej po staremu. Cały czas szukają pracowników, m.in. konstuktorów mechaników. Przemiał ludzi i spychologia. Do roboty by się wzięli liderzy projektu, a nie tylko stołki wygrzewać.

Lena

@Xul Uważam, że to jest bardzo ważny element w firmie. Zastanawiam się jednak dlaczego jest sporo negatywnych opinii?

Xul
@Lena 14.10.2017 18:26

Może dlatego, że są prawdziwe? Idź na rozmowę. Jak się dostaniesz, to zweryfikujesz to, co tu napisano. Cóż więcej można powiedzieć?

Xul

@Maja, znam jedną mocną stronę tego pracodawcy - fajne projekty. Poza tym nie znam.

Maja

@A. Co byś zmieniła w firmie? Jeśli chodzi o zarobki to czy nie próbowałaś rozmawiać o tym z pracodawcą? Nie ma jakiejś szansy na podwyżkę? @Lunetka czy mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy? Jakie są mocne strony pracodawcy?

Olga

Słyszałem, że w firmie są całkiem godziwe zarobki?

A.

Niestety, mogę potwierdzic z wlasnego doswiadczenia. Firma dramat, wyzysk, bardzo przecietne zarobki, przede wszystkim nieosiagalne terminy, w zwiazku z czym nigdy nie uswiadczysz premii. Lancuch dowodzenia - jezeli o ordery chodzi - dlugi, ale jezeli o trudne decyzje - spychologia, na sam dol. I tylko ci ludzie na samym dole sa ok, ale zwykle sa stlamszeni, nie maja nic do powiedzenia. Rotacje az czasem bawia, wracasz po kilku dniach nieobecnosci, a to 3 osob juz nie ma, za to sa dwie nowe :D Rekordzistow kilku bylo. Liderow, kierownikow, managerow namnozonych milion, cale szczescie, ze ten etap zycia juz jest za mna. Nie polecam.

Lunetka

RMA jest firmą godna polecenie mimo, że maja jakieś drobne problemy. To firma dla ambitnych i pracowitych ludzi. Niestety jak widać nawet na przykładzie firmy ludzie obiecują wszystko a w efekcie nic nie potrafią.

kolejny były pracownik

Słyszałem, że w zeszłym roku kierownik został zdjęty ze swej posady i przyszedł na jego miejsce koleś, który naobiecywał złote góry. Podobno zarzekał się, że jak nie da się czegoś załatwić to on z własnej kieszeni pokryje wszystko. Skoro obiecał, to będzie. Przez trochę ponad pół roku tak gadał i skończyło się na tym, że nie jest już kierownikiem całego biura, tylko magazynu. Nic się nie zmieniło i chyba nie zmieni. Pozdrawiam zniewolonych ;)

ślazak

pozdrowienia :D dla firmy która się nie zmienia :D

niedoceniana

Nikt z zarządzających nie ma jakiegokolwiek doświadczenia w zarządzaniu. Jeden jest w trakcie podyplomówki. Reszta ma iść na jakiś kurs. W chili obecnej nie wiem za co biorą pieniądze skoro zazwyczaj czekają aż problem sam się rozwiąże (czytaj - ktoś z niższego szczebla zrobi za nich robotę). Prezes z powodzeniem mógłby zaoszczędzić sporo pieniędzy likwidując stanowiska liderów projektów. Firma to sami młodzi ludzie, często padają szczeniackie odzywki... Duża rotacja, wysokie ciśnienie, niskie zarobki. Szkolenia? To się powoli zmienia, ale nie wiem na jak długo. Niedawno podpisaliśmy umowy na pilotażowy pakiet medyczny. Także chyba ktoś czyta opinie (albo wyszło tak przypadkiem). Nie oszukujmy się, każdy przychodzi do pracy po pieniądze. Niestety, jak już kilka osób wspomniało, z premiami jest jak z Yeti. Może celowo są ustalane takie terminy by nie dawać premii? Prawdę mówiąc nawet najmocniejsza w gębie osoba (KSO) nie dała by rady dotrzymać terminu, chyba, że za darmo by siedział po nocach tylko by udowodnić, że się da. Powiem wprost, KSO, nie jesteś taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak Ci się wydaje! Wystarczy spojrzeć na Twoje wyceny. Czy polecam pracę w RMA? Mam mieszane uczucia. Z pewnością można znaleźć lepszą firmę w której docenia się specjalistów i nie traktuje się ich jak pracowników bez jakiegokolwiek doświadczenia. Liczę, że w końcu zarząd przejrzy na oczy i wymieni niektórych z zasiedziałego towarzystwa. Do tego czasu będę szukała innej pracy.

KSO :)

Lena/Natalia, pracujesz w firmie matce. Raz w tygodniu masz być u nas. Skoro nawet tego nie ogarniasz, to po co takie pierdoły wypisujesz. Nie wiesz jaka jest atmosfera, nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz. Nikt się ani do Ciebie, ani do Twojej koleżanki nie zgłosi z problemami. Nikt Wam nie ufa i po Waszym zachowaniu można łatwo wywnioskować po której stronie jesteście. Każdy wie jak u Was zwalniani są ludzie i tego samego obawiają się u nas.

Lena

Czy ktoś mówił, że praca w firmie będzie łatwa, lekka i przyjemna? Praca w takiej firmie jak RMA z reguły jest narażona na duże dawki stresu i niektórzy poprostu tego nie wytrzymują. Jest coś za coś.!

pracownik RMA biurowy

Jak piszą osoby powyżej, ogromnymi (moim zdaniem) problemami są: 1. Atmosfera pracy - bardzo napięta, aż strach przyjść do pracy, morale są zawsze bardzo niskie. 2. Brak decyzyjności - kadra kierownicza (liderzy i kierownicy) w trudnych momentach odcinają się od odpowiedzialności i zrzucają ją na pracowników niżej, ze słowami w stylu: "teraz zespół musi podjąć decyzję" lub "jesteście specjalistami w tej dziedzinie, ja się na tym nie znam", mimo że wcześniej, przed awansem pracowali na tym stanowisku (osoby z firmy wiedzą o kogo głównie chodzi). 3. Zmiana koncepcji na poziomie zaawansowania projektu w 80% - nie z winy pracownika, tylko np. lider lub kierownik zapomniał zanotować czegoś na spotkaniu z klientem (czegoś bardzo istotnego) i kiedy już można by przejść do fazy realizacji, nagle wyciągają "królika z kapelusza" i trzeba na szybko kleić prowizorkę, bo termin się zbliża i klient transzy nie wypłaci. I jak to mówią trzy miesiące pracy w kibel. 4. Brak dobrej komunikacji między projektantami (robotycy, elektronicy, konstruktorzy), a działem handlu - o tym to by można książkę grubości "Iliady"Homera napisać. W wielkim skrócie: fochy, sarkazm i ogólny "tu mi wisizm", ze strony cudownych "Dam" z działu handlu. Problem z zamówieniem najprostszych komponentów, bo im się "czcionka w exelu nie podoba i one tak pracować nie mogą". 5. Brak premii - mimo wielkich obietnic, nie ma w tej firmie czegoś takiego, chyba że dla liderów projektu, chociaż nie wiem za co. 6. Brak szkoleń branżowych - w firmie są ludzie, którzy od 4 lat nie byli na żadnym szkoleniu, bo kierownictwo wychodzi z założenia, że skoro tyle lat już pracownicy siedzą to jest im to nie potrzebne. 7. Rotacja pracowników - ludzie zwalniają się tak szybko, że nawet nie zdążysz ich poznać, a czasem dobrze zapamiętać, bo cytuję "w takim bajzlu nie da się normalnie pracować". Zamiast awansować pracowników ze stanowiska "młodszy" (np. młodszy robotyk, który pracuje już 2-3 lata), na normalny (czyli robotyk), lepiej zatrudnić kolejną osobę jako robotyka, bo młodszy i tak już pracuje za swoje minimum, to pewnie mu tam na dole dobrze i więcej mu nie trzeba. 8. Hasło przewodnie firmy: "Zarób się po łokcie w imię idei"- czyli, najlepiej wal nadgodziny za darmo, bo jak napiszesz, że potrzebujesz coś dokończyć to uwalnia się armagedon pytań i od razu tekst, że na pewno się nie wyrabiasz. Informacja dla światłych liderów: przy waszym braku umiejętności kierowniczych i super planowaniu, nie wyrobiłby się nawet Japończyć pracujący po 20 godzin na dobę. Dlatego są ludzi, którzy dla świętego spokoju wolą po prostu pracować w darmowych nadgodzinach niż je zgłosić. Można by o negatywach pisać jeszcze długo, a teraz kilka pozytywów: 1. Ciekawe projekty - każdy projekt jest inny, jeśli akurat masz szczęście trafić do nowego projektu, a nie odgrzewanego kotleta w stylu "Mulk", pracownicy wiedzą o co chodzi. 2. Ludzie z doświadczeniem - oczywiście Ci na najniższych, szeregowych stanowiskach. Mimo wszechogarniającego "Doła" w pracy, nadal potrafią wykrzesać z siebie entuzjazm do realizacji zadań. Zawsze można z nimi pogadać, szczególnie z ludźmi na hali montażowej. 3. Ciężko mi wykrzesać coś więcej, uprzejmie przepraszam. Na koniec zgodnie z pytaniem pani moderator nick "Maja" co warto byłoby zmienić w firmie: 1. Zmienić kadrę kierowniczą - zwolnić zasiedziałych na grzędach liderów, kierowników i działy handlu: J.G, R.P, P.P, M.J. i K.S. Wprowadzić ludzi z pomysłami na zmiany w tej firmie i posiadający odwagę podejmować decyzję. 2. Nagradzać pracowników -awans, premie, szkolenia, karta multisport, opieka medyczna lub dodatkowe ubezpieczenie, po prostu w tej firmie nie istnieją, słyszy się tylko że mają zamiar wprowadzić (od kilku lat). To naprawdę podnosi morale zniszczonych psychicznie pracowników kiedy mają świadomość, że pracodawca dba o nich w jakikolwiek sposób poza płacą. Podsumowując, nie polecam pracy w RMA, chyba że ktoś nie szanuje siebie i swojego zdrowia psychicznego. Kiedy myślę o tej firmie nasuwają się słowa takie jak: wyzysk, stres i brak decyzyjności. Mam nadzieję, że temat wyczerpałem. Na pytanie czy obecnie pracuję w RMA odpowiedź brzmi: Niestety TAK. Nie podam kim jestem, bo muszę jeszcze popracować, ale aktywnie szukam innej pracy, aby się wyrwać z tego "padołu nieszczęścia". Chcę tylko przestrzec kolejne osoby przed utknięciem w tym bagnie. A teraz czekam na następne posty w stylu: "wszystko nie prawda", "firma jest super", "jak tak w ogóle możesz pisać", itd. itp. Pozdrowienia dla wszystkich kumatych, domyślcie się kto to napisał. Może to osoba, która siedzi tuż obok was w firmie.

Maja

@Lena rozumiem, że jesteś pracownikiem rma? Mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat pracy w Twoim dziale? Jak wygląda Twoja codzienna praca? Wspominasz o tym, że w firmie warto byłoby zmienić atmosferę. Co jeszcze według Ciebie warto zmienić w firmie? A co uważasz, za plus pracy w niej? Dodatkowe informacje mogą być cenne dla osób, które myślą nad podjęciem pracy w rma.

Lena

Może warto zastanowić się nade poprawą atmosfery w firmie dla wspólnego dobra.? Nie wyobrażam sobie zmiany pracy, ale niestety często przychodzą do firmy osoby bardzo roszczeniowe i trudno o dobry nastrój do pracy.

Maja

@W.Z.chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Długo tam pracowałeś? Na jakim stanowisku? @Nataliapiszesz, że RMA jest normalną, dobrą firmą. Co masz na myśli? Co podoba Ci się w Twojej pracy? Warunki pracy mogą się w ramach jednej firmy znaczenie różnić w zależności od zakresu obowiązków, czy też działu w jakim się pracuje. Dlatego też warto, by komentarze zawierały również takie informacje.

Feliks

Czy jest tak źle w firmie czy jest tak źle z niektórymi pracownikami? Mam nadzieję, że nowi chętni do pracy nie zrażą się tymi bredniami wypisywanymi na forum.

Natalia

RMA jest normalną, dobrą firmą ale kilku osobom nie podoba się i tak wypisują te banialuki!. Niech każdy zajmie się swoją pracą a będzie znacznie lepiej i sympatyczniej!

Anonim
@Natalia 25.04.2017 13:07

Czyżby RMA zatrudniło kogoś od PR, jako że już nikt nie chce tam pracować? Na to wygląda. No cóż, powodzenia nie życzę, jako że potencjalnym pracownikom, czyli ludziom (tak zarządzie, pracownik to człowiek) źle nie życzę.

W.Z.

O RMA można też poczytać w drugiej lokalizacji, ponieważ firma ma teraz siedzibę w Gdyni: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,985724 Nie idźcie do tej firmy. Poszukajcie opinii u ludzi co tam pracowali lub na swoje nieszczęście dalej pracują. Nie ma co się rozpisywać. To nie jest po prostu dobra firma.

Maja

Jeszcze przez ponad 3 tygodnie można aplikować na stanowisko Projektant Automatyk (praca w Gdynii). Zamierzacie przesłać swoje CV? Dajcie znać jak wygląda proces rekrutacyjny w firmie!

Lena

Mam zgłosi się na rozmowę w sprawie pracy jako specjalista ds administracyjnych. Może ktoś mógłby podpowiedzieć jak przebiega, o co pytają, czy to jest jeden etap czy więcej? Miałam przerwę w pracy i dlatego tak przeżywam. Jeśli chodzi o zarobki na jakim są poziomie?

Pan Katarek

Witam, Może ktoś podrzucić jak wygląda obecna atmosfera w firmie. Słyszałem na mieście, że coś się zmienia po zmianie prezesa. Może się ktoś wypowie czy to tylko plotki...

polj

@ Bartek no właśnie i w tym jest problem, że jak robotaw nawet jest i fajna, ale atmosfera zła, to wszystko się wali tak naprawde, choćby robota była cudowna

Pan x

Drogi bartku. Twoi koledzy chyba nie są twoimi kolegami skoro tak ci powiedzieli albo nieźli z nich kawalarze. Ktoś kiedyś na goldenline napisał że RMA to firma typu " przystosuj sie lub zgiń" moim zdaniem to raczej firma typu " to ludzie ludziom zgotowali ten los". Byłem tam pracowałem i zdecydowanie nie polecam. Nie ma co tam szukać miejsca.

Bartek

Witajcie. Miałem ta nieprzyjemność pracować w RMA. Robota nawet ciekawa ale atmosfera i ciągła CIĘŻKA presja czasu daje popalić. Można wierzyć lubi nie w takie internetowe wypociny bo w sumie nie ma pewności kto to pisze. Dla wszystkich technicznych pracowników jest dużo prostszy sposób sprawdzenia opinii o firmie. Popytajcie kolegów !!! Z miejsca znajdziecie kogoś , jak nie kilka osób które wam powiedzą w RMA się pracy nie podejmuje !!!! W trójmieście to raczej oczywista opinia. Zanim zepsujecie sobie kawałek życia , sprawdźcie co mówią znajomi!!! Ta firma tyle osób przeżuła że be problemu kogoś traficie.

Były z RMA

Witajcie. Kiedyś tam robiłem . Lata poza firmą ale znajomych tam sporo siedzi i z tego co wiem jest tak jak było. Tak wiec co do magicznych skrótów: motywujący system wynagrodzeń... czyli czasem sie jakaś premia trafi ( ale to raczej jak Yeti - każdy słyszał nikt nie widział) ale częściej to w ramach tej motywacji będziesz biegać do kierownika działu albo prezesa. możliwość awansu... i faktycznie to prawda nie mniej im wyżej tym masz mniejszą ochotę na ten awans. Z początku zaczynasz jako np młodszy konstruktor , przechodzisz na konstruktora potem w jest możliwość awansu na szefa projektu a dalej to już tylko szef działu i w zasadzie potem już tylko fotel prezesa zostaje. Tak więc drabina za długa nie jest i te górne szczeble dobrze obstawione ;). Co więcej jak ja tam procowałem to mało było chętnych żeby wziąć ludzi pod sobą. Czemu ? O tym w następnym pkt. Wzajemne motywowanie członków załogi... Czyli łazisz za kumplami żeby ci coś pomogli bo każdy zawalony jest robotą i na nic czasu nie ma ( żeby nie było za tobą też łażą :)). Jak dostaniesz ludzi pod siebie to okazuje się że musisz im wytłumaczyć że w połowie czasu muszą zrobić 2x wiecej niż zwykle i to tak szybko żeby im jeszcze coś wolnego zostało bo jest kilka rzeczy do ogarnięcia. Sporo tam pomysłów typu masz tu na to miesiąc i ma działać a jak to zrobisz to twój problem. Wiec poświęcasz soboty, niedziele, siedzenie po godzinach ( a to wszystko niepłatne ) . Sporo by o tym gadać. Radził bym wszystkim zastanowić się jak to jest że firma która zatrudnia ciągle jakieś 10-20 osób non stop wystawia ogłoszenia? Liczba osób w miarę stała a ciągle kogoś poszukują.... hmmm

kaska

czy mozna liczyc na wiecej niz 3000 netto?czy ktos wie jak wyglada tam praca w biurze...

Anna

Jak atmosfera? Czy płaca przyzwoicie?

szukający

Witam. Trochę mnie przycisnęło i szukam roboty i tak się zastanawiam nad wysłaniem CV. Mógłby mi ktoś napisać jak wygląda obecnie sytuacja w firmie. Jest sens tam się pchać coś się zmieniło ?

Głębokie gardło

Witam. Swoja wiedzę co do pensji posiadam sprzed kilku lat wiec może być dalece nieaktualna no i poza tym pochodzi od wróżki wiec wierzcie lub nie. Ogólnie polecam stanowiska kierownicze. Dla przykładu prezes łykał jakieś 10tyś ( tylko nie pamiętam czy na ręke czy to było z podatkiem. Dobra fucha to kierownik działu czy jak to nazwać koło 6tyś. Starsi konstruktorzy brali 3-4 tyś zaś młodsi 1500-2500. Montażyści 1300- 1800. Pensje można było co jakiś czas negocjować np jak się kończyła umowa i nową się podpisywało ale jakimś dziwnym trafem mało kto dawał rade wytrzymać tak długo heheh.

misiek

Już mówię. Detale wykonywane były i chyba są w kooperacji. Jak najtaniej. To wyglądało w ten sposób, że przyjeżdżały detale, wychodziły braki i błędy w konstrukcji, wracały z powrotem do poprawki, to trwało kilka dni, a ten (usunięte przez moderatora)prezes (he,he) widział, że nic się nie dzieje, bo całymi dniami siedział w monitorze. Na miejscu nie można było dokonać poprawek, bo jedyną maszyną, jaka tam była i chyba jest to wiertarka stołowa. Jak ma się taką firmę, to maszyny są potrzebne. Niestety, prezesi doskonale by się sprawdzili kierując firmą sprzątającą, gdzie trzeba zapewnić pracownikowi jako narzędzia, szczotę, szmatę .....a szorki bo odkurzacz też, a na to było by szkoda pieniędzy

Stary Wyga

Witam. Lata świetlne temu pracowałem w tej "fantastycznej firmie" Było swego czasu sporo wpisów od "wdzięcznych pracowników" ale je ktoś nadgorliwy usunął. Po lekturze kilku poprzednich wpisów widzę że się raczej nic nie zmieniło jako że kierownictwo to samo. Wszystko było robione w ekspresowym tempie bo tak trzeba i musiało kosztować 1zł i nigdy się nie psuć. Oczywiście nie muszę tłumaczyć że cieeeeeeżko było tak pracować to też atmosfera była napięta i konfliktowa. Najlepszym miernikiem była rotacja kadry. Konstruktorzy, montażyści czy automatycy wytrzymywali po kilka miesięcy jak ktoś był naprawdę zawzięty czy raczej twardy czy też może głupi to wytrzymywał kilkanaście miesiecy. Ba trafiali się szaleni co kilka latek pracowali ale to inna bajka. Generalnie nie polecam. Firma i może ciekawa bo można się trochę nauczyć ale przy okazji podłapie się kilka paskudnych nawyków i poszarpie sobie człowiek tylko nerwy. Generalnie radze omijać szerokim łukiem. Pozdrowienia dla zniewolonych w RMA

eM

witam, czy moze ktos opisac jak wyglada praca w rma lub przytoczyc poprzednie komentarze? beze wdzieczny za pomoc. pozdrawiam

misiek

(usunięte przez moderatora) Generalnie rzadko można spotkać firmę, gdzie zarząd i kierownictwo wykazuje taką ignorancję techniczną. Ci ludzie naprawdę wyznaczają nowe, do tej pory nie znane kierunki w dziedzinie mechaniki, zawsze sprzeczne z doczychczasową wiedzą i praktyką, przy okazji nie zapewniając podstawowych narzędzi do ich wykonania. Jeżeli chcesz drogi czytalniku pracować na czas wykonania jednego projektu, za grosze polecam. Firma nie zapewnia narzędzi, ubrań roboczych, stoły monterskie to płyty paździeżowe na koziołkach, nie ma żadnych maszyn. Ta fifma to porażka

Zostaw opinię o rma - Tuchom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie rma