FLiD Drumet

Opinie o FLiD Drumet

Były Pracownik

Mówiąc w skrócie o firmie praca dla silnych i głupich .Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie niech omija Drumet szerokim łukiem .Większość kadry kierowniczej to kretyni po jakiejś pseudo szkole typu WSHE ( bankowość itp.)a niższy szczebel to zaoczne średnie bez matury po OHP kończąc -totalne dno .Dział kadr chyba nie wie co to jest Politechnika .

Znanonim
@Były Pracownik 25.07.2018 11:57

Kiedy dzieciaki zrozumiecie że szkoła w tyg czasach to pic na wodę? Jestem inżynierem po Włocławskiej pwsz i owszem w WWK tyralem za 1600 netto , ale dziś w stolicy jednego z województw mam 4000 netto w trybie 1-zmianowym pon-pt . Jeżeli masz doświadczenie i olej w głowie to dla pracodawcy nie ma znaczenia jaka buda. Normalnie, że spoko wygląda to w papierach , ale tylko jak na rekrutację przychodzą studenciaki bo gdy wjeżdża gosciu z 5 lat doświadczenia na danym stanowisku to nawet oxford nie pomoże jak nie znasz nic praktycznego. Pozdrawia dzieciak

Dorota
@Znanonim 26.10.2018 09:33

Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoim życiorysem zawodowym. W tym wątku wypowiadamy się na temat FLiD Drumet. Czy Twoja wypowiedź jest skierowana do pracowników FLiD Drumet? Czy jest ona w jakikolwiek sposób związany z firmą?

;c

Pracowałem 2 tygodnie i odszedłem bo nie jestem typem po którym można jechać. W ostatnim dniu mojej pracy padło słowo za dużo i jak stałem tak wyrzuciłem wszystko co miałem w rękach i tyle mnie widzieli. 3 zmiany za marne 200-250zł ponad minimalną. Wszędzie te głupie plakaty o tym jakie ten Drumet daje możliwości. Poznałem tam prace,ludzi i zasady i mogę jedynie powiedzieć że jedyne co daje ta firma to depresje i nieprzespane noce przez bolące plecy i nogi. Aktualnie mam prace 1 zmianową za 1530 i jestem z niej o wiele zadowolony. Przemyślcie czy dla paru złotych więcej naprawdę dacie jechać po sobie jak po szm*cie. Większość osób które poznałem to wsioki i sprane łby. Pozdrawiam 3 kolegów z pracy którzy jak słuchałem też odeszli zaraz po mnie :) #NIEDLAOBOZÓW

Gość
@;c 26.06.2018 19:38

W dwa tygodnie to Ty gościu poznałem w Drumecie szczote kibel i stołówkę :) :) :)

Wehikuł

Ciekawe czy jeszcze pracuje w drumecie Ola z kadr co bzyka sie ze zwykłym robolem z producji ???????????? Haha

LBJ
@Wehikuł 06.09.2018 20:32

Internet to (usunięte przez administratora) a Ty okazujesz się jednym z tych Troli bagiennych. Wiesz, widziałeś że rzucasz tu takie ciekawostki??? Lepiej czasem przemyśleć to co chce się napisać

Zorro

Praca w tym zakładzie tylko dla desperatów co nie potrafią znalezdz sobie pracy, system 4 brygadowy na starych maszynach z lat 70 Haha weekendy w pracy za psie pieniądze dobrych pracowników nie potrafili uszanować to się zwolnili i nadal ludzie się zwalniają już nie maja ludzi skąd wziac przyjmują jak idzie byle sztuka była bo już nie maja w czym przebierać a tak nie dawno przełożony mówił to się zwolnij za brama 10 czeka na twoje miejsce Haha ,czasy świetności sie skończyły dlatego zakładu ze trzeba było mieć znajomosci żeby sie zatrudnić w tym zakładzie. Porobili zmianowych kierowniczkow Co sami nie wiedza czy są od malowania pasów czy od pilnowania i podglądania czy pracownik nie wyłączył maszyny przed końcem zmiany bo przecież maszyna musi chodzic Pelne 8 h to cała ich praca za nic nie robienie już nie wspomnę gdzie jest inspekcja pracy bo hałas między maszynami przewyższa wszystkie normy ???????? naprawdę omijajcie szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora) szacunku

Roman

@Były Pracownik piszesz o kadrze kierowniczej, a może mógłbyś powiedzieć coś o formie i jakości zatrudnienia? Jak oceniasz swój proces rekrutacyjny oraz podejście pracodawcy do Twojej rezygnacji z pracy? Możesz też opisać jak wygląda atmosfera w zespole FLiD Drumet. Każda taka informacja, to pomoc dla innych kandydatów.

Roman

@Wiktor pracujesz dla FLiD Drumet? Może mógłbyś napisać jak kształtują się warunki pracy i płacy w tej firmie? Wiesz jak wyglądają przyjęcia do FLiD Drumet? W sieci nie znalazłam informacji o obecnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Wiktor

Jak ktoś lekko traktuje obowiązki w pracy to efekt jest jeden!!!

Pracownik 1

Omijac ten zakład z daleka psychicznie tam wykańczaja liderzy nie roby co za darmo pieniądze biorą za lazenie jak nie ma ludzi to na maszyny niech idą i pracują to są zbędne ludzie ile Drumet pieniędzy traci na nich wystarczy zwykły majster na zmianę anie jeszcze liderzy na to to Drumet ma pieniądze na utrzymywanie darmozjadow ale na narzędzia nie ma pieniędzy nie ma czym robić i na nic nie ma ale na liderów którzy psychicznie ludzi wykańczaja i gnebia a potem się dziwią że ludzie nie chcą pracować i się zwalniają przez nich i nikt tego nie widzi na co oni są potrzebni????

Roman

@Jerzy jesteś lub byłeś pracownikiem FLiD Drumet i możesz rozwinąć swoją opinię o informacje na temat warunków pracy i płacy w tym przedsiębiorstwie? @;c jest jeszcze, coś co zauważyłeś pracując dla FLiD Drumet? Możesz określić czy miałeś dodatek za zmianowość i umowę o pracę? Widzę, że nie rozstałeś się z pracodawcą w spokojniej atmosferze, ale może emocje już opadły i będziesz mógł w swojej opinii zawrzeć merytoryczne fakty o tej firmie?

Jerzy

Myślę, że tak źle to by nie było!!

Radek

Jeśli komuś tak bardzo nie odpowiada praca zawsze może zmienić. Czy uda się na lepszą??

@Radek 24.05.2018 17:20

jezeli by wszyscy zmienili prace to gdzie by pan wyladowal na kapitulej w posredniaku

Anonim

Drumet -odpowiednie epitety opisujące ta firmę to brudna robota, upośledzona. kadra kierownicza włączając kierowników na liderach i mistrzach kończąc,jako młody pracownik przez pierwsze 5 lat będziesz tam nikim.Jeśli chodzi o pieniądze ,za takie warunki to się nie opłaca,więcej w biedronce zarobisz .Powinni dorzucić obowiązkowo szkodliwe za pracę z takimi ludźmi poniżej oczekiwanego minimalnego poziomu intelektualnego."Nad tobą" znajdą się ludzie co byli zbyt prymitywni a matka natura nie wytworzyła u nich dostatecznie sprawnego mózgu aby opanowali obsługę maszyny ,więc dali ich na kierowników.Jeśli chodzi o twoich kolegów z którymi przyjdzie Ci robić ,to każdego możesz traktować jak kabel a mistrza jak gniazdko.Analogicznie jeśli chodzi o relację majster-kierownik.Takie cwaniactwo to może na pchlim targu zdoła się obejrzeć, solidarności i zgrania załogi brak. PS jeśli chodzi o premię kwartalna to zapomnij,niby parę stówek zna pracownika a dostaniesz 50 ,pamiętaj będą ważniejsi od Ciebie( zapewne chodzi tu o darmowe swiadczenia sexualne :)) Pozdrawiam

Bartek

Tak dobrze pracuje się , że nie ma nikogo kto mógłby wrzucić kilka informacji?

Czy jesteście zadowoleni ze współpracy z firmą FLiD Drumet? Co wpływa na Twoje postrzeganie tego przedsiębiorstwa?

Dysponujecie jakimiś nowymi informacjami dotyczącymi tego, jak wygląda praca w FLiD Drumet?

Fizol
@Administrator 24.02.2018 18:32

Oczywiście! (usunięte przez administratora) poczynając od liderów co boją się własnego cienia kończąc na kierownikach co mają co dzień prane mózgi. 7dni z rzędu wolne tylko po nocach... Za śmieszne pieniądze. Rocznie zwykły fizol po paru latach zarabia 40.000-45.000zł brutto. Premie i podwyżki zależne od nazwiska i wysokości ubrudzonej ręki. Znajomości znajomości i jeszcze raz znajomości. Szkoda czasu na ten zakład dla nowych pracowników. Pracownik chodzi po wydziałach jak (usunięte przez administratora) do zatykania dziur. A nygusy ze znajomościami siedzą w telefonach.

Ciekawy
@Fizol 05.03.2018 11:47

40 Tyś rocznie brutto od poniedziałku do piątku czy z sobotami ?

aborygen0

jak na takie zadupie jak wloclawek zarobki nie sa tragiczne trzeba tylko uwazac na to z kim o czym rozmawiac bo mistrzem moze byc tesc twojego niby kolegi ze zmiany

Morsa
@aborygen0 02.01.2014 15:29

Jeżeli dla ciebie zarobki są ok to gratuluję. Pewnie jesteś jakimś kierowniczkiem albo mistrzem. I za biurkiem siedzisz a nie pracujesz w tym (usunięte przez administratora) przez siedem dni z rzędu na 3 zmiany

zorro

jesze jedno jak zmienie prace i jak tam bedzie i jak mi sie po wiedzie napisze moja ksywa zorro dam znac

zorro

pracuje 17lat i teraz dostalem podziekowania za prace i obiad w bursztynowym pałacu (usunięte przez administratora) i co dali mi smieszny prezen za 17 lat .i smieszna mam wyplate za 17lat charowki ja (usunięte przez administratora) poraszka brak szacunku dla pracownikow nadal na wydziałach itd... w tym zakladzie nadal (usunięte przez administratora) maja nadal na pracownika i jeszcze nie wiedza co siedzieje w drumecie kadra ze tyle ludzi choruje ci ludzie nie maja pojecja o zadzeniu ludzmi zenada i nikt nie porozmawia ze zwykłym pracownikiem co jest grane powiem tylko tyle omijacie ten zaklad zdaleka ieden chcial podwyzki 1 zł na h zeby mu dali bo sie zwalnia ma inna robate to (usunięte przez administratora) mu dali i sie zwolnił do innej roboty ludzie sie zwalniaja co pracowali po 10 15 lat co naprawde miel pojecie o pracy a oni (usunięte przez administratora) wykładaja kadry i gora ... ja czekam do wiosny i podziekuje za prace załuje ze siedziałem 17lat . ale udziłem sie ze sie zmieni (usunięte przez administratora) sie zmieniło na leprze sorry za słownictwo ale ale mnie ruszyło na swieta daja jakies ochłapy dla swin mysla ze ludzie to barany za grosze beda pracowac a prezes tez ma (usunięte przez administratora) tylko zeby co miesiac pesie zgarnac i słubki zeby sie zgadzały :) razem z dyrektorem ktory ma ksywke fotograf bo stale zdjecja napierdala jak (usunięte przez administratora) i wysyła meille do wszystki ze jest brudno dosłownie dno niech załozy zaklad fotograficzny na 3 maja wolne miejsca sa drumet to (usunięte przez administratora) jak kiedys ktos napisał to prawda ale czasy sie zmieniły głaby z kierownictwa powiem jedno zwalniam sie dosyc dosyc ludzie z drumetu szukajcie sobie innej roboty tam nie ma przyszłosci ja jestem do wiosny i sie zwalniam pozdrawiam wszystkich

Tomek

Tak masz racje... Zmieniło sie na gorsze... Dołożyli obowiązków i pracy za te same marne pieniądze...Brak urlopów... Praca po 12 h... Więcej umysłowych niż fizycznych pracowników... Na chwile obecną zwolniło się kilku pracowników, ale to jeszcze nie koniec... Niedługo wiosna tak więc z tego co słychać to będą rotacje i to duże zostaną same niedobitki i osoby którym brakuje trochę do emerytury... Dla młodych i nowych pracowników firma bez perspektyw! Szczerze przez 3 lata dorobiłem się problemów z kręgosłupem i już psychicznie by mnie wykończyli... CIESZE SIĘ ŻE JUŻ TAM NIE PRACUJE! Z pozdrowieniami! Były pracownik!

on
@Tomek 14.01.2016 16:43

i praca w święta Wielkiej Nocy za nędzne pieniądze.....powodzenia

Robert
@Tomek 14.01.2016 16:43

Pracowałem tam w 2004 roku do 2007 zero szacunku dla pracowników problem żeby dostać dzień wolnego

artek

cóż, taka jest też trochę specyfika tej branży, że czy świątek czy niedziela czasem do pracy ktoś musi przyjść, to tak jak w branży medycznej, nie ma, że jest święto ale pacjentami trzeba się zająć, czy w energetyce, jest podobnie po prostu, pozdrawiam

anonymous
@artek 24.04.2016 18:26

Bzdury branżę medyczną porównujesz do drumetu

Olo

Przyjmują teraz niedorozwojow bo nie ma kto robić, pseudo kierownik liniarni wojcik na robocie się nie zna a wirtuoza udaje przyjeżdżając ludzi przed 22 lub w niedzielę sprawdzać.. Czyli mistrzom nie ufa.. Pajac... Tragedia się robi.. Jak się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzyma palec to jest ok

Drumet

Witam wszystkich , pare slów na temat pracy w drumecie chcialbym napisac do tych co planują podjac prace w tej fabryce dajcie sobie spokój traktuja ludzi jak smieci , a do kadry kierowniczej ogarnijcie sie ludzie bo za pare miesiecy zasilicie szeregi pracownikow produkcyjnych

lipoliwert

heeee kazdy kto przychodzi po miesiącu ma dosyc pracy w drumecie 1 miesiąc pracujesz i wypowiedzenia dają tak szanują ludzi a poitem sie dziwiom ze nie ma komu robic heeeeeee

kamil

Praca dla desperatów.W moim przypadku praca na 4 zmiany za najnizszą krajową przez pierwsze 3 miesiące po zakończeniu umowy próbnej podziekowali,mimo ze byłem dobrym pracownikiem(bez znajomości).Na bramie minołem sie z dwójką mężczyzn którzy szli na rozmowe kwalifikacyjną...

Zostaw opinię o FLiD Drumet - Włocławek

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FLiD Drumet