Opinie o WIRECO Poland sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WIRECO Poland sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WIRECO Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja drutów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIRECO Poland sp. z o.o. w Włocławek

Pablo

Mam pytanie, ile zarabia elektryk w drumecie?

@lol

najniższa jest w formie podstawy wynagrodzenia a cała reszta zależy już od wykonywanej pracy? zastanawiam się nad premią, chociażby uznaniową, na temat kwartalnej już jakiś wpis widziałam. jakie prace są zazwyczaj wykonywane?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jaki jest styl zarządzania w WIRECO Poland sp. z o.o.?

Tez się kiedyś interesowałem jak poprzednik czy biorą na te produkcje czy nie ale coś pustawo tu od komentarzy było. :D powiecie mi tak w ogóle kiedy ostatnio kogoś szukali i skąd można brać oferty? mam jedna z takiej strony ale ma w zasadzie już 4 lata. Jakie inne stronki mam odwiedzić? Oni swojej www nie maja?

Xyz Nowy wpis

Czy ktoś z osób , które były na rozmowach o pracę 2 tygodnie temu został przyjęty do pracy?

Agnieszka

Wspominacie o pracy automatyka niżej a ktoś wie czy automatyk to może liczyć na podwyżkę wraz z rozwojem stażu pracy?

Ja Nowy wpis
@Agnieszka

Czy przyjmują obecnie do pracy w drumecie na produkcję?

Larysa

Ogólnie to jaka była reakcja na te wspomniane podwyżki z lutego? I skąd informacja, że 600 zł, czy to na 100% potwierdzone? Do teraz nikt do tej kwestii się nie odnosił a jakby nie patrzeć kolejny rok za pasem. Od stycznia będzie coś więcej?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLiD Drumet się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Ochotnik

Siema. Może ktoś powiedzieć jak z grubsza wygląda praca na produkcji, system pracy i jakie wynagrodzenie na start?

Pablo

Mam pytanie, ile zarabia elektryk w drumecie?

lol
@Pablo

najniższą

@lol

Inna firma

A ja słyszałem że podwyżki były i to niemałe 600pln dla każdego - to nie powód chyba żeby narzekać ??

Urban Jan

Kto teraz zarządza pionem jakości? bo chodza plotki że niezłe akcje niemieckie tam odchodzą a ten dzial byl jeszcze kilka lat temu tak niezkazitelny jak dziewczynka ktora szła do pierwszej komunii świętej

@Urban Jan

plotki mówisz? a do dziś udało się zweryfikować ich wiarygodność skoro interesowałeś się tematem? Jeśli tak to opiszesz o co chodziło i jaki to może mieć konkretnie wpływ na bieżące warunki pracy?

zorro

pracuje 17lat i teraz dostalem podziekowania za prace i obiad w bursztynowym pałacu (usunięte przez administratora) i co dali mi smieszny prezen za 17 lat .i smieszna mam wyplate za 17lat charowki ja (usunięte przez administratora) poraszka brak szacunku dla pracownikow nadal na wydziałach itd... w tym zakladzie nadal (usunięte przez administratora) maja nadal na pracownika i jeszcze nie wiedza co siedzieje w drumecie kadra ze tyle ludzi choruje ci ludzie nie maja pojecja o zadzeniu ludzmi zenada i nikt nie porozmawia ze zwykłym pracownikiem co jest grane powiem tylko tyle omijacie ten zaklad zdaleka ieden chcial podwyzki 1 zł na h zeby mu dali bo sie zwalnia ma inna robate to (usunięte przez administratora) mu dali i sie zwolnił do innej roboty ludzie sie zwalniaja co pracowali po 10 15 lat co naprawde miel pojecie o pracy a oni (usunięte przez administratora) wykładaja kadry i gora ... ja czekam do wiosny i podziekuje za prace załuje ze siedziałem 17lat . ale udziłem sie ze sie zmieni (usunięte przez administratora) sie zmieniło na leprze sorry za słownictwo ale ale mnie ruszyło na swieta daja jakies ochłapy dla swin mysla ze ludzie to barany za grosze beda pracowac a prezes tez ma (usunięte przez administratora) tylko zeby co miesiac pesie zgarnac i słubki zeby sie zgadzały :) razem z dyrektorem ktory ma ksywke fotograf bo stale zdjecja napierdala jak (usunięte przez administratora) i wysyła meille do wszystki ze jest brudno dosłownie dno niech załozy zaklad fotograficzny na 3 maja wolne miejsca sa drumet to (usunięte przez administratora) jak kiedys ktos napisał to prawda ale czasy sie zmieniły głaby z kierownictwa powiem jedno zwalniam sie dosyc dosyc ludzie z drumetu szukajcie sobie innej roboty tam nie ma przyszłosci ja jestem do wiosny i sie zwalniam pozdrawiam wszystkich

Ten obcy
@zorro

Ale jesteś człowieku żałosny. Przedstawiasz obraz typowiego leniwego robola z Drumetu. Jak taka świnia przy korycie, ile jej nie wlejesz do pyska to ciągle za mało. Na święta dostajecie po kilkaset złotych zarowno na Boże Narodzenie jak i Wielkanoc , macie 50%, 100% płatne nadgodziny i dodatek do godzin nocnych. Dostajecie kilkaset zlotych na tzw. "wczasy pod gruszą". Dostajecie lubileuszówki po kilkaset złotych; okresowo cały dział dostaje nagrody; paczki na dzien dziecka, imprezy firmowe, duże dopłaty do kolonii dla dzieci i różnych wycieczek. A to nie wszystkie profity. I ty człowieku i tobie podobni ciągle jesteś niezadowolony? Przeproacowałeś 17 lat i w nagrode chcesz pewnie aby Drumet kupił ci nowy samochód, bo taki niezastąpiony jesteś... Ludzie ogarnijcie się. Wielu było takich co tak narzekali na drumet, że co to za (usunięte przez administratora) nie jest. Zwalniali się trzaskając za sobą drzwi. A niedługo później po cichu z podkulonym ogonkiem wracali spowrotem. Ale oczywiście o tym nie napiszą.

Ty baranie
@Ten obcy

Czytać się tego nie da co napisałeś ,pewnie to któryś z tych śmiesznych mistrzów bądź kierowników premia kwartalna 204 zł wczasy raz na rok 480zl nadgodziny takiego systemu płac za nad godziny to ja nigdy nie widziałem do początku roku 2018 godziny100% były płacone od najniższej krajowej A nie od stawki godzinowej pracownika ! Ile to lat ludzi okradali ,ja uważam że ten zakład padnie i to tak w ciągu 3max5lat to jacy ludzie żądzą to jest coś niesamowitego dla bym wam 5 minut na opuszczenie terenu zakładu!

Damian
@Ty baranie

Dobrze, że prowadzicie dyskusję o warunkach pracy w firmie FLiD Drumet, jednak proszę, abyście pamiętali o tym, żeby nie obrażać się wzajemnie. Określenia obraźliwe nie są tu potrzebne. Zastanawia mnie, czy często zdarza się tak, że trzeba zostać dłużej w pracy? Jestem ciekaw, czy często zdarzają się nadgodziny.

Joh
@Ten obcy

Pier, dolisz na Wielkanoc 100 zeta a na Boże Narodzenie 200 bo za dużo rzekomo zarabiamy ???????????????? pewnie siedzisz na stoliku i bierzesz za nic pieniądze jak większość darmozjadow... Którzy na niczym się nie znają tylko poczytali trochę elementarza i du. Pe slazakowi Liza i siedzą cicho.. Typowe dwulicowe smrody - kadra kierownicza... Aha i panie i panowie z produkcji to same plltuchy.. Jeden jedna (usunięte przez administratora) se obrabiaja a razem kawę piją i smieszki... Zygac się chce

Były pracownik2
@zorro

Pracowałem też 17 lat izaluje ze dopiero teraz się zwolniłem. Brak poszanowania dla pracownika . Najlepiej żeby jeb.ł w smarach i nie pytał o podwyżkę. Kasa to śmieszna za taką pracę a nawet dl osoco się wykazują to tyło myślą jak mu dołożyć obowiązków i roboty .

@Były pracownik2

Aż 17? To ja chyba nie rozumiem czemu tak długo dochodzenie stąd Ci zajęło skoro wdziałeś warunki, które teraz opisujesz?

Były Pracownik

Firma po prostu (usunięte przez administratora) Zero dbania o pracownika. Umysłowi porobili sobie sztucznych stanowisk i tylko dbają o swoje stołki żeby ich nie stracić , oczywiście większość po znajomości. Można by było powieść napisać o tym co tam się dzieje i nic pozytywnego by się nie znalazło.

Były pracownik2
@Były Pracownik

Zgadzam się z odpowiedzią kolegi . Kolesie ijeszcze raz kolesie palce sobie trzymają w (usunięte przez administratora) . Narobiło się sztucznych stanowisk żeby glaby na stanowiskach kierowników mogli sobie rządzić, a żebyście znali na robocie to tylko ich marzenie . Żeby być na ich stanowisku powinien nygus jeden z drugim pracować ciężko na na maszynie a wskoczyć po znajomości na kierowników.

Na ile zmian pracuje się w Drumecie? Jaka placa na start?

Ewelina

A o jakie stanowisko pytasz?

nowy

interesowała by mnie praca jako automatyk lub elektryk ile można liczyć na start i czy to praca na zmiany

Krzysztof
@nowy

Jakieś doświadczenie już masz czy do przyuczenia jesteś?

WIRECO / DRUMET
@nowy

Proszę o kontakt z działem kadr 54 412-83-60 m.pawlak@drumet.pl Poszukujemy automatyka i elektryka

Zorro

3zmiany ale nie długo bo nie mają pracy na niektórych działach. Osoby przychodzące do pracy poznają zaklad i uciekają z tego (usunięte przez administratora)

Czy jest możliwość pracy w FLiD Drumet na część etatu?

Zorro

Nie!

Hanior

Michu jedź krótko z tymi kvrewkama tym Bladym bez wiedzy od kierowania i Rogaczem od planowania. od poniedziałku chodza zesrani - płaczą i lamentują

@Hanior

A czemu tak kiedyś tu płakali i lamentowali?

Czy FLiD Drumet zapewnia kartę multisportu?

Krzys

Tak, w czesci oplacana przez pracownika

Krzysztof
@Krzys

No to w takim razie nie zapewnia skoro pracownik musi płacić :( Jakieś dodatki jeszcze są tutaj? Tylko takie prawdziwe, a nie tylko z nazwy :D

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie FLiD Drumet?

Człowiek

Najważniejsze żebyś samodzielnie nie potrafił myśleć był silny i posłuszny......to wystarczy- zanim zreflektujesz że jest tam gorąco , duszno, zapylenie i opary chemiczne niszczące twoje zdrowie , hałas i niekompetentni przełożeni.....(usunięte przez administratora)

Coraz mniej ludzi tam pracuje na liniarnii większość już się zwolniła kiedyś mówili na twoje miejsce za brama jest 30 i kto się teraz śmieje jeszcze ganianie z porządkami to sobie zatrudnijcie firmę sprzątająca bo w takim (usunięte przez administratora) i brudzie nie da się pracowac ,hałas przewyższa wszystkie normy trzeba to zgłosić to do inspekcji. Czasy drumetu już się skończyły a tak kierownictwo czepialo się ludzi na liniarnii premie zabierali za byle co szukali ujaaa do du..p y a teraz maja smród przy du..pi e żeby tylko się nie zwalniali Hahha niech Lis jedzie autobusem na Ukrainę ludzi szukać dobrze ze już tam nie pracuje za te grosze w brudzie i (usunięte przez administratora) najgorsze warunki pracy jakie kiedykolwiek widziałem trzeba być starym komuchem żeby tam chcieć pracowac

Kolo
@Tomek

Teraz jest lepszy fachowiec jeśli chodzi o dział liniarski. Mowa tutaj o panie W. Czyli nowy kierownik. Wiedzę ma ogromną ;) Prawdziwy kierownik z krwi i kośći. Gość bez celu chodzi przez kilka godzin a potem bunkier u siebie w pokoju. Pracownicy po kilku miesiącach stażu przewyższają go wiedzą.

@Kolo

Nie zgadzam sie z opinia kolegi kierownik chodzac po wydziale liniarni wydaje pracownika polecenia dotyczące sprzatania wiec wiedze ma przeogromna zajmuje sie tym tematem na ktorym najlepiej sie zna :)

Zbigniew

Jest dobrze i dlatego przestaliście być aktywni na forum? Liczyłem, że dowiem się coś aktualnego i może warto byłoby aplikować?

scyzoryk
@Zbigniew

Nie warto. Chyba że chcesz orać. Za 3 tysie to znajdziesz lepszą pracę. Tam bez nadgodzin po 20 latach mają w granicach 3,5 tysiąca. Nieliczni mają wiecej. Atmosfera jest beznadziejna , na produkcji "zwykle chłopki" mający o sobie mniemanie przynajmniej fachowca i wieczny stres ... Jak nie masz wyjścia to idź.

Martyna

@Myślący pośród głupców. a to firma ma zostać przejęta przez jakąś inną?

Myślący pośród głupców.

Anwil pochłonie najlepszych pracowników a wy "inteligenci" biurowi zostaniecie z ręką w nocniku. Życzę miłego dnia .

Panie "Ryszardzie" Sławku proszę mi wytłumaczyć jak to jest w fabryce lin i drutu drumet , pracownicy wydziału liniarni, ciagarni pracują na kilku stanowiskach pracy czyli nie mają po jednej maszynie tylko po dwie, trzy nawet cztery a w kodeksie pracy jest jasno i wyraźnie napisane cytuje pracownik musi wyrazić zgodę na dodatkowe stanowisko pracy a pracodawca jest zobowiązany do zapłaty za wykonanie dodatkowej pracy. Pozdrawiam tych leni czyli związkowców

Zostaw merytoryczną opinię o WIRECO Poland sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w WIRECO Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WIRECO Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIRECO Poland sp. z o.o.?

WIRECO Poland sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Polna 26/74
    87-800 Włocławek