Opinie o WIRECO Poland sp. z o.o. w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WIRECO Poland sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WIRECO Poland sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Produkcja drutów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WIRECO Poland sp. z o.o. w Włocławek

Ryszard

Dobre miejsce do pracy, firma stabilna z ugruntowana pozycja w branży, polecam.

Człowiek
@Ryszard

Ryszard czyli Sławek Sławomir Sławcio...Tak ? Mówisz naturalnie o biurach i swoich podwładnych kolejach. Serdecznie pozdrawiam

xxx

Kumpel pracował i mówił ze 3,5k miesięcznie to tylko w snach widział takze dla mlodych odradzam. Dla starych dorobionych ok

Robin

Dziadostwo zwolniłem się i żałuje ze tego wcześniej nie zrobiłem na Liniarnii dziadostwo praca w 4 brygadowce za 2300zl na rękę porobili kierowniczkow którzy nie maja pojęcia o robocie tylko chodzą i patrzą czy się maszyna kręci do końca zamiany i pasy malują No ale 4 tys im potrafią dać ,praca na maszynach z lat 70 w (usunięte przez administratora) i w hałasie która przekracza dopuszczalne normy ogólnie wyzysk,chińczyków z ludzi zrobili za miskę ryżu bo dosłownie tak to wyglada a dyrektor to najgorszy rzadziciel historii drumetu wyprowadza pieniądze tylko swoje działalności otworzył i wpuścił na zakład cwaniaczek niech spada na Śląsk śmiech i kpina ten zakład ale prędzej czy później i tak ten zakład upadnie kwestia czasu

beata
@Robin

wie pan może czy przyjmują do drumetu bez grupy na sprzątaczke ?

Adrian
@Robin

Haha :) Właśnie wpadłem zobaczyć opinie bo wszędzie jest oferta pracy liniarza.

Ten obcy
@Adrian

Prawda jest taka, że opinie na go worku najczęściej wypisują sfrutrowani pracownicy danego zakładu. W przypadku drumetu jest tak samo. Ludzie psioczą bo to jest cecha grupy robotniczej. Prawda jest taka, że Drumet bardziej przypomina firmę państwowa niż spółkę cywilną. Wszyscy tam chodza jak święte krowy, i pracują w myśl prl'owskiej zasady "co by to zrobić by się nie narobić"... I to dotyczy wszystkich - od pracowników produkcyjnych do kierownictwa. Zarobki rzędu 2300zł/m-c aż takie tragiczne nie są, zważywszy że za wszsytko jest premia i płatne nadgodziny. Nie we wszystkich zakładach tak jest. (usunięte przez administratora) prezesa wprowadza jakieś Kaizeny, 5S. Ok, niby wszystko ok, ale to tylko na pokaz, że firma idzie w nowoczesność. Z minusów to większość ludzi bardzo fałszywych. Coś takiego jak przyjazn tam nie istnieją. Może ci sie wydawac ze przyjaznisz sie z kims kilka lat a jak nadarzy sie okazja to sprzeda cie za kilka zotych albo profityu kierownika. Ale poza tym zakład warty uwagi. Jeżeli nie boisz się pracy fizycznej (oczywiście nie ciężkiej, bo w tym zakładzie ciężkiej pracy nie doświadczysz) i nie zrzywasz się z miejscem pracy bardziej jak z rodziną to śmiało możesz aplikowac do Drumetu. Wiem co pisze - przepracowałem w nim ładnych kilka lat :)

aborygen0

jak na takie zadupie jak wloclawek zarobki nie sa tragiczne trzeba tylko uwazac na to z kim o czym rozmawiac bo mistrzem moze byc tesc twojego niby kolegi ze zmiany

Morsa
@aborygen0

Jeżeli dla ciebie zarobki są ok to gratuluję. Pewnie jesteś jakimś kierowniczkiem albo mistrzem. I za biurkiem siedzisz a nie pracujesz w tym (usunięte przez administratora) przez siedem dni z rzędu na 3 zmiany

aborygen0
@Morsa

(usunięte przez administratora) na produkcji

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w FLiD Drumet się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
artek

cóż, taka jest też trochę specyfika tej branży, że czy świątek czy niedziela czasem do pracy ktoś musi przyjść, to tak jak w branży medycznej, nie ma, że jest święto ale pacjentami trzeba się zająć, czy w energetyce, jest podobnie po prostu, pozdrawiam

@artek

Bzdury branżę medyczną porównujesz do drumetu

@artek

Porównujesz medycynę do drumetu Haha w drumecie robisz jak pies za psie pieniądze w światek piątek i niedziele za 2300 zł na rękę Hahha powodzenia życzę

Dorota
@Robin

Co chcesz przez to powiedzieć? Czy warunki finansowe są znane pracownikom przed rozpoczęciem współpracy? A może oferowana suma różni się od tej, jaką pracownicy otrzymują rzeczywiście? Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Radek

Jeśli komuś tak bardzo nie odpowiada praca zawsze może zmienić. Czy uda się na lepszą??

@Radek

jezeli by wszyscy zmienili prace to gdzie by pan wyladowal na kapitulej w posredniaku

@Radek

Nie masz wyjścia to musisz robić w (usunięte przez administratora) Haha

beata

witam czy przyjmuja w drumecie na sprzataczke bez grupy i jaka płaca

Robson

Niestety, to typowa korporacja nastawiona na wyzysk. Nie szanują pracownika, fachowcy odchodzą, firma jest źle zarządzana a przydupasów naokoło na pęczki. Pieniądze mniejsze jak w Biedronce a warunki pracy jak w górnictwie. Kadra mało związana z Włoclawkiem i mamy komplet. Nie polecam, omijać.

Były Pracownik

Mówiąc w skrócie o firmie praca dla silnych i głupich .Jeżeli ktoś ma trochę oleju w głowie niech omija Drumet szerokim łukiem .Większość kadry kierowniczej to kretyni po jakiejś pseudo szkole typu WSHE ( bankowość itp.)a niższy szczebel to zaoczne średnie bez matury po OHP kończąc -totalne dno .Dział kadr chyba nie wie co to jest Politechnika .

Znanonim
@Były Pracownik

Kiedy dzieciaki zrozumiecie że szkoła w tyg czasach to pic na wodę? Jestem inżynierem po Włocławskiej pwsz i owszem w WWK tyralem za 1600 netto , ale dziś w stolicy jednego z województw mam 4000 netto w trybie 1-zmianowym pon-pt . Jeżeli masz doświadczenie i olej w głowie to dla pracodawcy nie ma znaczenia jaka buda. Normalnie, że spoko wygląda to w papierach , ale tylko jak na rekrutację przychodzą studenciaki bo gdy wjeżdża gosciu z 5 lat doświadczenia na danym stanowisku to nawet oxford nie pomoże jak nie znasz nic praktycznego. Pozdrawia dzieciak

Dorota
@Znanonim

Dziękujemy, że podzieliłeś się z nami swoim życiorysem zawodowym. W tym wątku wypowiadamy się na temat FLiD Drumet. Czy Twoja wypowiedź jest skierowana do pracowników FLiD Drumet? Czy jest ona w jakikolwiek sposób związany z firmą?

;c

Pracowałem 2 tygodnie i odszedłem bo nie jestem typem po którym można jechać. W ostatnim dniu mojej pracy padło słowo za dużo i jak stałem tak wyrzuciłem wszystko co miałem w rękach i tyle mnie widzieli. 3 zmiany za marne 200-250zł ponad minimalną. Wszędzie te głupie plakaty o tym jakie ten Drumet daje możliwości. Poznałem tam prace,ludzi i zasady i mogę jedynie powiedzieć że jedyne co daje ta firma to depresje i nieprzespane noce przez bolące plecy i nogi. Aktualnie mam prace 1 zmianową za 1530 i jestem z niej o wiele zadowolony. Przemyślcie czy dla paru złotych więcej naprawdę dacie jechać po sobie jak po szm*cie. Większość osób które poznałem to wsioki i sprane łby. Pozdrawiam 3 kolegów z pracy którzy jak słuchałem też odeszli zaraz po mnie :) #NIEDLAOBOZÓW

@;c

W dwa tygodnie to Ty gościu poznałem w Drumecie szczote kibel i stołówkę :) :) :)

Wehikuł

Ciekawe czy jeszcze pracuje w drumecie Ola z kadr co bzyka sie ze zwykłym robolem z producji ???????????? Haha

LBJ
@Wehikuł

Internet to (usunięte przez administratora) a Ty okazujesz się jednym z tych Troli bagiennych. Wiesz, widziałeś że rzucasz tu takie ciekawostki??? Lepiej czasem przemyśleć to co chce się napisać

Zorro

Praca w tym zakładzie tylko dla desperatów co nie potrafią znalezdz sobie pracy, system 4 brygadowy na starych maszynach z lat 70 Haha weekendy w pracy za psie pieniądze dobrych pracowników nie potrafili uszanować to się zwolnili i nadal ludzie się zwalniają już nie maja ludzi skąd wziac przyjmują jak idzie byle sztuka była bo już nie maja w czym przebierać a tak nie dawno przełożony mówił to się zwolnij za brama 10 czeka na twoje miejsce Haha ,czasy świetności sie skończyły dlatego zakładu ze trzeba było mieć znajomosci żeby sie zatrudnić w tym zakładzie. Porobili zmianowych kierowniczkow Co sami nie wiedza czy są od malowania pasów czy od pilnowania i podglądania czy pracownik nie wyłączył maszyny przed końcem zmiany bo przecież maszyna musi chodzic Pelne 8 h to cała ich praca za nic nie robienie już nie wspomnę gdzie jest inspekcja pracy bo hałas między maszynami przewyższa wszystkie normy ???????? naprawdę omijajcie szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora) szacunku

Roman

@Były Pracownik piszesz o kadrze kierowniczej, a może mógłbyś powiedzieć coś o formie i jakości zatrudnienia? Jak oceniasz swój proces rekrutacyjny oraz podejście pracodawcy do Twojej rezygnacji z pracy? Możesz też opisać jak wygląda atmosfera w zespole FLiD Drumet. Każda taka informacja, to pomoc dla innych kandydatów.

Roman

@Wiktor pracujesz dla FLiD Drumet? Może mógłbyś napisać jak kształtują się warunki pracy i płacy w tej firmie? Wiesz jak wyglądają przyjęcia do FLiD Drumet? W sieci nie znalazłam informacji o obecnie prowadzonych procesach rekrutacyjnych.

Wiktor

Jak ktoś lekko traktuje obowiązki w pracy to efekt jest jeden!!!

Pracownik 1

Omijac ten zakład z daleka psychicznie tam wykańczaja liderzy nie roby co za darmo pieniądze biorą za lazenie jak nie ma ludzi to na maszyny niech idą i pracują to są zbędne ludzie ile Drumet pieniędzy traci na nich wystarczy zwykły majster na zmianę anie jeszcze liderzy na to to Drumet ma pieniądze na utrzymywanie darmozjadow ale na narzędzia nie ma pieniędzy nie ma czym robić i na nic nie ma ale na liderów którzy psychicznie ludzi wykańczaja i gnebia a potem się dziwią że ludzie nie chcą pracować i się zwalniają przez nich i nikt tego nie widzi na co oni są potrzebni????

Roman

@Jerzy jesteś lub byłeś pracownikiem FLiD Drumet i możesz rozwinąć swoją opinię o informacje na temat warunków pracy i płacy w tym przedsiębiorstwie? @;c jest jeszcze, coś co zauważyłeś pracując dla FLiD Drumet? Możesz określić czy miałeś dodatek za zmianowość i umowę o pracę? Widzę, że nie rozstałeś się z pracodawcą w spokojniej atmosferze, ale może emocje już opadły i będziesz mógł w swojej opinii zawrzeć merytoryczne fakty o tej firmie?

Jerzy

Myślę, że tak źle to by nie było!!

Drumet -odpowiednie epitety opisujące ta firmę to brudna robota, upośledzona. kadra kierownicza włączając kierowników na liderach i mistrzach kończąc,jako młody pracownik przez pierwsze 5 lat będziesz tam nikim.Jeśli chodzi o pieniądze ,za takie warunki to się nie opłaca,więcej w biedronce zarobisz .Powinni dorzucić obowiązkowo szkodliwe za pracę z takimi ludźmi poniżej oczekiwanego minimalnego poziomu intelektualnego."Nad tobą" znajdą się ludzie co byli zbyt prymitywni a matka natura nie wytworzyła u nich dostatecznie sprawnego mózgu aby opanowali obsługę maszyny ,więc dali ich na kierowników.Jeśli chodzi o twoich kolegów z którymi przyjdzie Ci robić ,to każdego możesz traktować jak kabel a mistrza jak gniazdko.Analogicznie jeśli chodzi o relację majster-kierownik.Takie cwaniactwo to może na pchlim targu zdoła się obejrzeć, solidarności i zgrania załogi brak. PS jeśli chodzi o premię kwartalna to zapomnij,niby parę stówek zna pracownika a dostaniesz 50 ,pamiętaj będą ważniejsi od Ciebie( zapewne chodzi tu o darmowe swiadczenia sexualne :)) Pozdrawiam

Bartek

Tak dobrze pracuje się , że nie ma nikogo kto mógłby wrzucić kilka informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o WIRECO Poland sp. z o.o. - Włocławek

• Jak się pracuje w WIRECO Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WIRECO Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WIRECO Poland sp. z o.o.?

WIRECO Poland sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Polna 26/74
    87-800 Włocławek