logo POK Sp. z o. o.

POK Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o POK Sp. z o. o.

Aga 2015-11-03 15:57
Witam. Dostałam dzisiaj taki telefo od pani z programu ochrony konsumenta. Nie wiem co mam robić. Prowadzę własną działalność od niedawna mam telefony od firm mówiących o tym ze jest do mnie wysłana faktura za wizytówkę na ich stronie. W pon. Dostałam fakturę na 370 zł do zapłaty. Niestety zapłaciłam w obawy ze straszą odsetkami. Dzisiaj dzwoniła pani z Pok i ze za 419 zł zajmie się tym prawnik. Co mam robić?
Tadeusz 2015-11-04 09:43
Najlepiej Oddać Sprawę do POK i nie wierzyć głupim komentarzom ;-) ja tez wykupiłem usługę i mam z nimi kontakt prawie codziennie.A Dzięki POK mam juz pierwsze zwroty za faktury i mniej telefonów.
irena 2015-12-11 19:43
jeżeli jesteś jak mowisz zadowolony to proszę o namiary telefoniczne, ja też dostaję telefony ządaniem zapłaty za wizytówki których nie zamawiałam może na maila irenaiwanowska@wp.pl
aplikantka 2016-06-15 11:48
że też ktoś naiwny w to wierzy.... zwłaszcza PRZEDSIĘBIORCY którzy myślą, że sa konsumentami :)
Hvv 2016-07-28 12:33
juz nie szukaja z tego co wiem to te oferty sa juz od jakiegos czasu nieaktualne no ale szkoda bo z tego co pamietam to tam mozna bylo ok 2 tysiecy zarobic
grzegorz 2017-02-25 12:52
Nie ma wcale ich nowych ofert pracy, może ktoś wie o pracy dla przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki są na starcie?
Iza 2017-03-23 13:21
POK w dalszym ciągu nie zatrudnia nowych osób. Szkoda bo słyszałam o nich dobrze i chciałabym tu pracować.
Koper Nik 2017-03-27 16:58
Pic jakich mało. To to samo co Tm, has Group, online cards, tencon, Best agency. Najpierw sprzedają wizytówkę na windykację po kilka razy a później dzwonią jako POK lub program preferencji marketingowych oferując pomoc.
Firmy te mają tą samą właścicielkę wiec bądźcie ostrożni i nie dajcie się nabrać.
Natalia 2017-03-28 10:41
@Oszukana przez POK Myślę, że niesłusznie tak oceniasz firmę????
Feliks 2017-04-22 16:45
@Były klient Myślę, że na siłę nikt nie podpisuje żadnych umów a jeśli ktoś decyduje się na taką usługę to powinien być świadom, iż nie ma nic za darmo. Ludzie trzeba trochę myśleć a nie byłoby kłopotu.
Zostaw swoją opinię o POK Sp. z o. o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POK Sp. z o. o.