POK Sp. z o. o.

Poznań

Opinie o POK Sp. z o. o.

Aga 2015-11-03 15:57:01
Witam. Dostałam dzisiaj taki telefo od pani z programu ochrony konsumenta. Nie wiem co mam robić. Prowadzę własną działalność od niedawna mam telefony od firm mówiących o tym ze jest do mnie wysłana faktura za wizytówkę na ich stronie. W pon. Dostałam fakturę na 370 zł do zapłaty. Niestety zapłaciłam w obawy ze straszą odsetkami. Dzisiaj dzwoniła pani z Pok i ze za 419 zł zajmie się tym prawnik. Co mam robić?
Tadeusz 2015-11-04 09:43:21
Najlepiej Oddać Sprawę do POK i nie wierzyć głupim komentarzom ;-) ja tez wykupiłem usługę i mam z nimi kontakt prawie codziennie.A Dzięki POK mam juz pierwsze zwroty za faktury i mniej telefonów.
irena 2015-12-11 19:43:32
jeżeli jesteś jak mowisz zadowolony to proszę o namiary telefoniczne, ja też dostaję telefony ządaniem zapłaty za wizytówki których nie zamawiałam może na maila irenaiwanowska@wp.pl
aplikantka 2016-06-15 11:48:15
że też ktoś naiwny w to wierzy.... zwłaszcza PRZEDSIĘBIORCY którzy myślą, że sa konsumentami :)
Hvv 2016-07-28 12:33:14
juz nie szukaja z tego co wiem to te oferty sa juz od jakiegos czasu nieaktualne no ale szkoda bo z tego co pamietam to tam mozna bylo ok 2 tysiecy zarobic
Klient jeden z wielu oszukanych 2016-11-30 12:28:54
POK się tym nie zajmie!!! Wezmą tak jak ode mnie 419 zł 1.5 roku temu i teraz kontakt się urwał! A firmy reklamowe dalej dzwonią! Teraz POK chce znowu 400 zł bo niby teraz to zalatwia.
Nie wierzcie w te bzdury! Zgloscie sprawę do Rzecznika Praw i najlepiej do swojego prawnika i to jak najszybciej!
Klient jeden z wielu oszukanych 2016-11-30 12:34:13
Zostaw swoją opinię o POK Sp. z o. o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POK Sp. z o. o.