Opinie o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZF Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZF Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Lucek

Po pierwsze tym że dają ten bonus przyznają się że nie mogą dać weekendów pracujących a cisną ich terminy. Po drugie jak to możliwe że pracownicy firmy podwykonawczej Ceva czy jak się tam nazywa cały czas robią weekendy w nadgodzinach a pracownicy spod firmy robią za freeko czyli pierwszy lepszy kto zatrudni się w piątek w Cevie to będzie mógł przyjść w sobotę w nadgodzinach a pracownik Zf z 5 letnim stażem przyjdzie za darmo lub za tą 100 śmieszna serio czyli jak wyjdzie pracownik Cevy po całym miesiącu względem pracownika Zf?? (hehłem w tej chwili) Właśnie haha dziwne że firma nie płaci swoim pracownikom tylko podwykonawcy te weekendy w nadgodzinach były jedyna motywacja żeby przyjść pozdrawiam

@Lucek

Widzę, że coraz więcej tu zagląda super menagerow... Jak nie płacili @Real Bob kazał czekać, jak płacą @RealBob każe czekać na więcej. To może do cevy się przeniesiecie, będziecie oglądać hale zamiast na niej pracować. Zastanówcie się bo piszecie takie pierdoly....

@Obiektywna

Nikt się nie bawi w bycie Managerem tak jak nikt nie powinien się bawić w pracownika biurowego który nie ma pojęcia jak wygląda praca na linii albo związkowca z wysoką pensją który zamiast wspierać innych pracowników murem stoi za zakładem który daje mu porządny zarobek.Ja wiem jak Ci ludzie zasuwają 5 dni w tygodniu a potem ze względu na marny zarobek w te dni są zmuszeni do przyjścia w weekend do pracy za tzw bonus który nawet nie powinien zaistnieć bo Ci ludzie powinni godnie zarobić w tygodniu i ewentualnie w weekend na nadgodzinach.Co będzie w styczniu jak Dyrekcja powie że nie może dać podwyżki ze względu na trudną sytuację ale proponuje kolejny bonus np w marcu co wtedy???I ten tekst o zaangażowaniu w tak trudnej sytuacji kryzysowej gdzie zakład jest w czołówce ŚWIATOWEJ producentów części samochodowych a mniejsze zakłady płacą nadgodziny to jest przykre\po prostu.Dywidendy takie wypłacamy a dla swoich 50 zł brutto mamy podwyżki.Po tym spotkaniu przedstawicieli 28 października okazał się że nasi koledzy z Niemiec Włoch czy innych zachodnich krajów mają zapewnioną pracę na 2 lata i konkretne świadczenia może pora żeby zadbać o ich kolegów z POLSKI!!!

@Real Bob

@Real Bob pewnie masz sporo racji ale poruszanie tego tylko na forum niczego nie zmieni. Skoro dobrze znasz realia i różnice między nami a Niemcami czy Włochami w obrębie tej samej korporacji to dlaczego nie poruszysz tego w rozmowie z dyrektorem M. Sz. Przecież pojawia się na hali dosyć często. Za przeproszeniem klapanie jęzorem tutaj ukryci pod nickami niczego nie zdziałacie. Według mnie przede wszystkim związki zawodowe powinny być rozgonione na cztery wiatry. Siedzą tam tylko po to bo którykolwiek z nich jeśli pełni jakąkolwiek funkcje to ma ochronę przez 4 lata. Potem są wybory i zamieniają się miejscami i znowu 4 lata spokoju... I tak w kółko. I bujają się ze składek naiwnych członków którym rzucaja ochłapy na święta w postaci stówki. Tylko ten interes jest dla nich wazny a nie dobro pracowników.

@Obiektywna

związek zawodowy siedzi w kieszeni prezesa, bo jak podpadnie to kasy nie dostanie na nic, a poza tym prezes zawsze moze powiedzieć że związki zawodowe się nie starają i to nie jest jego wina że kasiorka cieńka ale moment... jaka cieńka kasiorka jak większość z was bierze 500 zł na dziecko z pieniędzy innych ludzi, a poten mówicie że dzieci wasze komputerów do nauki zdalej nie mają

Kostek

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników i na jaką umowę można liczyć?

@Kostek

nie, firma nie jest zainteresowana pracownikami tylko jest zainteresowana biorobotami workservice co będą produkować części dużo a narzekać mało

Real Bob

Człowiek tak beznamiętnie podpisuje te aneksy a potem się nie wiadomo jak spuszcza dla tych 50 zł żenujące a dla korporacji to są marne grosze premia świąteczna też będzie obcięta czy w całości?Podwyżki konkretne w styczniu - pytanie do zarządu związku zawodowego by wy na pewno sowicie będziecie wynagrodzeni nieprawdaż?

Ola
@Real Bob

Mi to wystarczy a co byś chciał w w życiu robić e

@Real Bob

trzeba było się uczyć są takie miejsca w firmie gdzie są wyższe podwyżki, ale to jedynie dla tych którzy się nadają dla firmy

qq

przynajmniej poleruje swoje berło za godne pieniądze a nie tak jak niektórzy berło brygadzisty za 2500 netto

Iwo
@Ola

Nie ma to jak patrzyć z perspektywy czubka własnego nosa. Są tacy,którym wystarcza na rachunki. I tyle! Więc ciesz się że ci wystarczą ale nie wrzucaj wszystkich do jednego worka mądralo!

łysy

i jeszcze chcą żeby im palarnie na zewnątrz ocieplać żeby mogli palić papieroska bardziej komfortowo

A ja się pytam gdzie jest moja wypłata za październik?????

@pracownik

pani w dziale finansów co nie ma nic innego do roboty po prostu sobie zapomniała wyslać wasze 500 euro każdemu może się zdarzyć

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
aaa

a gdzie się podział komentarz z pytaniem o wypłatę za październik?

Trybson

Po pierwsze tym że dają ten bonus przyznają się że nie mogą dać weekendów pracujących a cisną ich terminy. Po drugie jak to możliwe że pracownicy firmy podwykonawczej Ceva czy jak się tam nazywa cały czas robią weekendy w nadgodzinach a pracownicy spod firmy robią za freeko czyli pierwszy lepszy kto zatrudni się w piątek w Cevie to będzie mógł przyjść w sobotę w nadgodzinach a pracownik Zf z 5 letnim stażem przyjdzie za darmo lub za tą 100 śmieszna serio czyli jak wyjdzie pracownik Cevy po całym miesiącu względem pracownika Zf?? (hehłem w tej chwili) Właśnie haha dziwne że firma nie płaci swoim pracownikom tylko podwykonawcy te weekendy w nadgodzinach były jedyna motywacja żeby przyjść zrozumcie pozdrawiam

Historyk

Co powiecie na temat "bonus weekend"

@Historyk

Nie mieli wyjścia więc dali szkoda że ludzie są łasi na kasę bo gdyby poczekali to było by więcej bo pali się im pod nogami ogólnie ten bonus jest niebezpieczny bo po 1 może zastąpić na stałe nadgodziny a po drugie być argumentem za brakiem bądź minimalnymi przyszłorocznymi podwyżkami no a podstawą naszej pracy jest stawka podstawowa a nie żadne bonusy.No i jajkiem w całym tym majonezie jest pytanie o tą niedzielę zwykła wiocha po prostu.Pozdrowionka jak zawsze.

@Historyk

Po pierwsze tym że dają ten bonus przyznają się że nie mogą dać weekendów pracujących a cisną ich terminy. Po drugie jak to możliwe że pracownicy firmy podwykonawczej Ceva czy jak się tam nazywa cały czas robią weekendy w nadgodzinach a pracownicy spod firmy robią za freeko czyli pierwszy lepszy kto zatrudni się w piątek w Cevie to będzie mógł przyjść w sobotę w nadgodzinach a pracownik Zf z 5 letnim stażem przyjdzie za darmo lub za tą 100 śmieszna serio czyli jak wyjdzie pracownik Cevy po całym miesiącu względem pracownika Zf?? (hehłem w tej chwili) Właśnie haha dziwne że firma nie płaci swoim pracownikom tylko podwykonawca te weekendy w nadgodzinach były jedyna motywacja żeby przyjść zrozumcie to tęgie głowy w biurach pozdrawiam

headshot
@Historyk

Po pierwsze tym że dają ten bonus przyznają się że nie mogą dać weekendów pracujących a cisną ich terminy. Po drugie jak to możliwe że pracownicy firmy podwykonawczej Ceva czy jak się tam nazywa cały czas robią weekendy w nadgodzinach a pracownicy spod firmy robią za freeko czyli pierwszy lepszy kto zatrudni się w piątek w Cevie to będzie mógł przyjść w sobotę w nadgodzinach a pracownik Zf z 5 letnim stażem przyjdzie za darmo lub za tą 100 śmieszna serio czyli jak wyjdzie pracownik Cevy po całym miesiącu względem pracownika Zf?? (hehłem w tej chwili) Właśnie haha dziwne że firma nie płaci swoim pracownikom tylko podwykonawcy, te weekendy w nadgodzinach były jedyna motywacja żeby przyjść zrozumcie pozdrawiam

MarcinZpiekla

Po pierwsze tym że dają ten bonus przyznają się że nie mogą dać weekendów pracujących a cisną ich terminy. Po drugie jak to możliwe że pracownicy firmy podwykonawczej Ceva czy jak się teraz nazywa cały czas robią weekendy w nadgodzinach a pracownicy spod firmy robią ZF za freeko czyli pierwszy lepszy kto zatrudni się w piątek w Cevie to będzie mógł przyjść w sobotę w nadgodzinach a pracownik Zf z 5 letnim stażem przyjdzie za darmo lub za tą 100 śmieszna serio czyli jak wyjdzie pracownik Cevy po całym miesiącu względem pracownika Zf?? (hehłem w tej chwili) Właśnie haha dziwne że firma nie płaci swoim pracownikom tylko podwykonawca te weekendy w nadgodzinach były jedyna motywacja żeby przyjść zrozumcie to pozdrawiam

LucekzPiekla

Po pierwsze tym że dają ten bonus przyznają się że nie mogą dać weekendów pracujących a cisną ich terminy. Po drugie jak to możliwe że pracownicy firmy podwykonawczej Ceva czy jak się tam nazywa cały czas robią weekendy w nadgodzinach a pracownicy spod firmy robią za freeko czyli pierwszy lepszy kto zatrudni się w piątek w Cevie to będzie mógł przyjść w sobotę w nadgodzinach a pracownik Zf z 5 letnim stażem przyjdzie za darmo lub za tą 100 śmieszna serio czyli jak wyjdzie pracownik Cevy po całym miesiącu względem pracownika Zf?? (hehłem w tej chwili) Właśnie haha dziwne że firma nie płaci swoim pracownikom tylko podwykonawcy, te weekendy w nadgodzinach były jedyna motywacja żeby przyjść pozdrawiam.

ŁysyZbrazzers

Lucyfer

Lucek

Po pierwsze tym że dają ten bonus przyznają się że nie mogą dać weekendów pracujących i ciśnie ich bo tęgie głowy zaś nie przewidziały że może być tyle pracy. Po drugie te premie są śmieszne ciekawi że pracownicy firmy podwykonawczej Ceva czy jak się teraz nazywa cały czas weekendy robią w nadgodzinach a pracownik firmy Zf za freeko czyli ktoś kto zatrudni się w piątek na wózek i w sobotę odrazu przyjdzie w nadgodzinach a pracownik Zf który yebie 10 lat przyjdzie w sobotę za 100 hahaha serio ktoś to rozumie więc jak wyjdzie pracownik zf po całym miesiącu w porównaniu do pracownika Cevy? ???? W tym zakładzie jedynie te nadgodziny kusiły do przychodzenia w weekendy nic więcej zrozumcie to trepy z biura pozdrawiam dla dających się (usunięte przez administratora)

Real Bob

Tak sobie pomyślałem że mogli tą sobotę zrobić wolną ludzie maja sporo spraw związanych ze Świętem Wszystkich Świętych a tu taka niespodzianka i próba odpalenia jak największej ilości linii bez sensu i bez głowy której najbardziej brakuje naszemu działowi LOGISTYKI która łyka wszystkie zamówienia jak wściekła nie patrząc na to że na produkcji zaczyna brakować rąk do pracy.Pytanie do Dyrekcji gdzie jest schemat komunikacyjny pomiędzy tymi działami - chyba działa na zasadzie ZROBICIE - ZROBIMY:):):)Żenujące do kwadratu.

@Real Bob

to że nie pojedziecie na cmentarze się pozarażać to wam wszystkim ostatecznie na dobre wyjdzie poza tym cieszcie się że w ogóle są zamówienie i jest robota

@Real Bob

Tyle tu mądrości wypisujesz.... Może prościej będzie jak złożysz cv na jakiegoś menagera,może się dostaniesz i pokażesz wszystkim jak się zarządza. A może poprostu poszukaj sobie innej pracy skoro w tej tyle rzeczy Ci się nie podoba .

Lucek

Powiem tak tym że dali bonusy przyznali się że nie mogą dać weekendów pracujących już a ta premia śmieszna jest biorąc pod uwagę że pieniądze będą fajne po przepracowaniu wszystkich weekendów a wiemy że tak nie będzie a druga sprawa jak to możliwe że pracownicy Cevy czy jak się teraz nazywa firma podwykonawcza na magazynie ma płacone weekendy w nadgodzinach a pracownicy spod firmy musieli pracować za freeko czysty przykład pracownika Cevy który przerobi cały miesiąc w nadgodzinach a pracownika Zf uciemiemiezonego zapier.alacza wykorzystywanego przez firmę ????✌️

Anonimowa

Jak to jest z urlopami i nadgodzinami. W sensie jak np. skończy mi się umowa i mi jej nie przedłużą to czy urlopy i rotacje/nadgodziny są wypłacane?

również można dopatrywać się kolejnego punktu czyli w każdym tygodniu obowiązuje co najmniej 35 godzin odpoczynku w ciągu więc jeśli macie rotacje na nocce to zapewne w poniedziałek druga zmiana czyli przerwa wynosi 32 godziny co również jest łamaniem przepisów.

łysy

polecam zgłosić sprawę do inspekcji pracy i nie iść do pracy bardzo proste rozwiązanie

Lucek

Jeszcze sami wprowadzili rozliczenie do końca roku przez co sami strzelili sobie w kolano dali grafiki do podpisania z pustym listopadem i nagle dają weekendy przez co łamią wszystko ciekawe co myślą plują ludzia w twarz

Bob2
@Lucek

Żadnych sobót grafiki byly rozdane już się zaczyna trzeba skończyć z tym

@Bob2

niektórzy są tacy co wszystko w ciemno podpiszą a potem w sprawie dla reportera siedzą i "yyyy pani redaktur bo uni kazały podpisać to my podpisali a tyroz wszystkie soboty muszymy robić"

Lucek

(usunięte przez administratora) Artykuł że WHO przyznaje ze odradza noszenie masek osoba zdrowym a u nas w zakładzie powiedzą ze mamy nosić ???????? kiedy te patusy z biorą zabiorą się za coś poważnego niż znaczenie ludzi jak bydło ale niemecka firma no cóż

@Lucek

na dodatek nosicie opaski jak w takich różnych dawnych niemieckich (nazistowskich) instytucjach nie daje to wam do myślenia?

Bob 2

bezczelne podejście do ludzi na każdym kroku, następnie liderzy którzy w wyniku niskiej samooceny i braku pojęcia o świecie zaprzedali duszę korpo a w wyniku ciągłego ich szczucia, poniżania, ponaglania sami zaczęli się zachowywać jak milicja obywatelska. Czasy cyklu stoper za plecami to norma i zastraszanie pracowników poniżanie o pracy w sobotę za dzień wolny już nie wspomnę

@Bob 2

trzeba było się uczyć zastanów się kto pracuje na linii i jakie argumenta do niego przemawiają

Na liniach
@qq

Na lini pracują też ludzie jak wy! To są ludzie czy kto dla was?

@Na liniach

A co chcesz w życiu innego robić?

Być
@qq

Na pewno nie korporacyjnym szczurem

@Być

to będziesz biorobotem i będą jeździć na twoim garbie jakie to uczucie dostawać mniej pieniedzy od ukraińców albo skakać jak pies przez obręcze za mniej niż 3000 netto?

Być

Tak ok to dawaj

Nikc

Dla myślących indywidualne to fikcyjny manipulator tak naprawdę stażowe i tak wszystko sumuje w pewnym momencie wszystkich wytrwałych silnych psychicznie i fizycznie dosięgnie i to wychodzi wlał wylał na to samo wcześniej czy później wychodzi na to samo każdego z osobna więc sprzedawczyki karjerowicz czki dopadnie was stażowe czy chce ktoś czy nie równanie jest jedno

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 16 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group