Opinie o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZF Group. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ZF Group o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZF Group w Bielsko-Biała ul. Konwojowa 94

bob

Podobno od poniedziałku zostają oddelegowani pracownicy biurowi do pracy na liniach produkcyjnych w charakterze operatorów ciekawe ilu się stawi w pracy a ilu wyląduje na L Quatro:) Czy nie jest to odpowiedz zarządzających na brak chętnych na pracę na miesięcznych umowach za najniższą krajową?No i skoro pracownicy biurowi maja do końca roku pracować na liniach to czy zwykli pracownicy nie powinni mieć zrównanych stawek płacowych do tych biurowych skoro będą wykonywać tą samą pracę...A Liderów proszę o nie zapomnienie stoperów na poniedziałek trzeba zmierzyć czasy pracownikom biurowym i podziękować za pracę tym którzy się nie będą wyrabiać w czasie cyklu tak jak to było z pracownikami fizycznymi.

@bob

Zapomniałeś dodać że stworzono nowy "okres rozliczeniowy" od września do grudnia. I jak podano do informacji w tym okresie nie będą wypłacane nadgodziny. Cytując dokument Wrzesień - Grudzień - robocze soboty oraz być może niedziele w okresach zwiększonych zamówień do wybrania do końca okresu rozliczeniowegp Przykładowo: W miesiącu masz do przeprowadzenia 168 godzin, ale nie została ta norma godzin wyrobiona,nie zostanie to potrącone,ale godziny muszą zostać odpracowane do końca okresu rozliczeniowego. W drugą stronę, jeśli przepracujesz 190 godzin, nie dostaniesz nadgodzin,ale musisz wygrać je do końca okresu rozliczeniowego. NIE ZOBACZYCIE ANI ZŁOTÓWKI więcej niż to minimum a do tego jak pewnie uda się nam nazbierać parę sobót (za dzień wolny) to w grudniu kierownicy będą robić problemy aby to wybrać bo "nie ma ludzi do roboty"

@Adam

Zgadzam się w pełni z opinią.Nie rozumiem tylko jak związki zawodowe mogą to ot tak akceptować.Ta podwyżka nie rekompensuje braku nadgodzin bo przy takich stawkach za chwilę dogoni nas najniższa krajowa i nie będziemy mieli za co żyć i utrzymać rodzin.

@bob

O jakiej podwyżce mówisz bo nic nam nie wiadomo?

AdekMQBzmB
@bob

Związki są sprzedane i robią pod dyktando zakladu, ja uslyszlem dzis ze panie ze związków stwierdziły ze jak zaklad nam płacił 90% postojowego za to ze nic nie robimy i siedzimy w domu to było fajnie ale teraz jak zaklad cos chce od nas to juz wielkie problemy wszyscy robią. Związki zawodowe są za zakładem i a nie za ludźmi którzy w nim pracują, pierd...... takie zwiazki

Mlody

Jaka podwyżka ? Ile niby tego jest

@Adam

100 zł podwyżki plus kilka osób dostanie indywidualnie po 50 zł oczywiście są to śmieszne pieniądze bo stawki powinny być dużo wyższe żeby rekompensować podwyżki cen produktów i usług bo inflacja pędzi jak szalona.A jeśli stawki mają być tak nsikie to powinny być nadgodziny które to by rekompensowały.No ale faktycznie po co nadgodziny jak wystarczy że związki podpiszą bądz (usunięte przez administratora)

Yoolo
@bob

Hmm 100 zł ciekawe bo w Czechowicach tylko 50 zeta.

Skąd masz takie info miało być 59 zł

audis4

popieram

gg
@bob

Większość z was bierze 500+ i pasozytuje na ludziach Moze teraz sobie uświadomicie skąd się bierze kasa na raty za telewizor i wyjazdy na wakacje z benkartami

Nikita

Ja z zapytaniem do dyrekcji. W sumie to, nowego dyrektora produkcji... Mamy wiele pytań i zastrzeżeń. Chcielibyśmy aby Pan z nami się spotkał na zebraniu Wiemy, że jest covit - 19. Ale proszę pomyśleć, nad naszą propozycją. Nie chcemy zebrania, z nagrania.

Gruby
@Nikita

Kto jest nowym dyrektorem produkcji?

Były dyrektor
@Gruby

No właśnie, kto? A stary co - nie ogarnął ? Bidok od początku był jakiś taki nie wyraźny, jakiś taki nie na miejscu...

Panie N Raf to dla Pana my będziemy za darmo chodzić nie mamy co w domu robić w niedzielę też za darmo przydziemy albo wogóle nic nam nie płać my nie potrzebujemy poco przyjdę za darmo

Lili

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Bielsko-Biała
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Lili

Kolejna SOBOTA za RS w piękny dzień pracować za darmo coś pięknego

a SOBOTA

wake up

Witam, dla wszystkich łudzących się, że będzie lepiej, na ostatnim.. heh... "spotkaniu komunikacyjnym" traktującym nt ..heh... "naszego bezpieczeństwa" które wszyscy oglądaliśmy z wypiekami na twarzach tłocząc się jak sardynki w puszce żeby słyszeć co też Jego Świetlistość ma do powiedzenia, dyrektor otwarcie do Was wszystkich powiedział, że negocjował ze związkami zawodowymi, powtórzę... NEGOCJOWAŁ ze związkami zawodowymi, chodzi o to, że związki w założeniu stoją za pracownikiem a dyrektor jest po przeciwnej stronie barykady. Dyrektor w czasie tych fenomenalnych piętnastu minut otwarcie powiedział, że chce Was jak najbardziej heh, wyeksploatować jak najmniejszym kosztem co jest oczywiście zrozumiałe z uwagi na fakt, że tego typu korporacje traktują Was tylko i wyłącznie jako zasób. Jeżeli chcecie coś dla siebie musicie to zrobić sami, nie liczcie na dyrektorów czy inny zarząd, nie liczcie na obecne związki bo te grają pod firmę a nie pod Was. Reasumując, na im więcej się zgodzicie tym bardziej będą Was wykorzystywać. I nie jadę tutaj tylko po dyrektorze bo prawda jest taka, że on nawet połowy nie wie z tego jaką komedię robią osoby niższego szczebla, ile chorych akcji zamiatają pod dywan przed nim chociażby kierownicy bo w nich jest największy problem, notoryczne (usunięte przez administratora) bezczelne podejście do ludzi na każdym kroku, następnie liderzy którzy w wyniku niskiej samooceny i braku pojęcia o świecie zaprzedali duszę korpo a w wyniku ciągłego ich szczucia, poniżania, ponaglania sami zaczęli się zachowywać jak milicja obywatelska. Aha a co do tych jeszcze śmiechu wartych sobót, czy Wy jesteście ludzie normalni, że w nie chodzicie? Serio pracujecie nie wiedząc za co? Czy za dzień wolny nie wiadomo kiedy, czy okaże się, że ...heh... nie będzie ludzi i Wam to wypłacą w grudniu każąc przyjść do pracy, czy każą Wam to wybrać np po dwa dni w każdym miesiącu kiedy czegoś np braknie i nie będzie pracy w ten dzień? Jak możecie pracować w ciemno, robiąc to na nieokreślonych warunkach nie wiedząc czy Wam to wypłacą czy każą iść na wolne nie wiadomo kiedy? Jeszcze w miejscu gdzie najwięcej szacunku ma do Was automat do kawy bo chociaż on dziękuje. Ogarnijcie się bo niedługo każą Wam cały miesiąc 12 robić do wybrania cholera wie kiedy.

Kolejna SOBOTA
@wake up

Kolejna SOBOTA za darmo w piękny dzień

Nikita

Co do wypłat, to są czyste kpiny z pracowników. Jeszcze trzeba być operatywnym, żeby pracować na wszystkich liniach. Pracowników traktuje się w tej firmie jak...... . Biuro przyszło na wsparcie liń. Ale nie widać między nimi kierowników.Przyglądając się panią liderką z vw blądynką , to wydaje mi się, że panie by sobie paznokcie polamaly jakby pracowały 8 godzin na maszynie.Nie wspomnę już o fiacie, bo liderzy po tam już kompletnie nic nie robią. Nie wspominając już o ich braku wiedzy.Podkreśle również to że są liderki i liderzy, którym nie ma się nic do zarzucenia.

Gruby

Liderki EPS czy kolumn?

Epees
@Nikita

Takie biuro przyszło że was proszę... Sciagneli ludzi którzy już wcześniej pracowali na maszynach ale dostali się do biura... Nie ma takich biurowych liczyliśmy gdzie są te wszystkie paniusie i lalusie które tylko w stołek pierdza? Niby kryzys z zamowieniami A dyrektor urządza sobie żenujące komunikacyjne puszczane z tv. Propaganda godna tvp!

bob

Dzisiejsze wypłaty po 2400 zł to jest skandal.

gg
@bob

A co umiesz robić ze chcesz zarobić więcej?

bobo

Nasze 3 ulubione piosenki : 01.Wszyscy razem w jednym tempie rusz się zamiast śmiać się ze mnie ( linia ) 02.Prawy do lewego ( przezbrojenie ) 03Pokaż na co Cię stać (kilka maszyn )

bob

W Życiu bym nie pomyślał że u nas w zakładzie taka absencja jest soboty za RS i niedziele za RN zapytał się chociaż ktoś czy te 150 procent do niedzieli będzie wypłacone z następną wypłatą czy dopiero w grudniu bo na zakładzie nikt nic nie wie.Jak tak dalej będzie to większość ludzi wyląduje na L4.Masakra.

Ccmm
@bob

Z tego newslettera wynika, że w grudniu, ale lepiej się dopytać.

bob

Nie wystarczyło zamiast tych kolorowych szmat które nie wiadomo gdzie założyć czy na nogę czy rękę kupić zwykłe frotki na ręce?Co za parówa to wymyślił tak jak t rotacje stref i 12ki... acha parówa:):):)No to teraz będzie Prezes VS Parówa...Cyrk na kółkach Niemcy Bosa klepią a tu mu takie numery wycinają...CYRK MADE IN POLAND...

B

Kto to parowa? :)

B

tak wlasnie myslalem, dzięki za potwierdzenie.

Że fra

Nie będę robił za darmo chyba się wam słabo zrobiło że. Przyjdę za rotację w imię zf będę w Niedzielę też za RN no wystarczy że wy macie wypchane kieszenie a ludzie niech robią za darmo (usunięte przez administratora) ?

Bob

Mam nadzieję że związek zawodowy nie da się (usunięte przez administratora) tym razem na kryzys i będą konkretne podwyżki bo inaczej ludzie się po prostu wypiszą z tego związku.Pora się postawić a nie tylko trzepać kapuchę co 7go bo stawki macie konkretne więc pora zadbać o pracowników.

Lolek

Tak dalej za RS RN nic nie zarabiamy goła wyplata w grudniu do wybrania śmieszni są

ABC

Mamy nadzieję, że ktoś poniesie konsekwencje za mieszanie stref!!!. Czy nasze zdrowie się nie liczy..... PROSZĘ POMYŚLEĆ, na drugi raz. To operatorzy są fundamentem zakładu. Niech zarażonych będzie na każdej lini i zmianie - zakład stoi. Przekłada to się na produkcję, ogromne straty....

@ABC

Masz rację tylko kogo interesuje zdrowie ludzkie jak jak najważniejsza jest ilość wyprodukowanych sztuk.Tyłem się obracają zarówno BHP jak i Związki zawodowe zamiast bić do działu zamówień i rozmawiać żeby dostosować je do sytuacji a nie brać jak wściekli wszystkiego jak nie ma możliwości tego wyprodukować.No ale nasza narodowa mentalność jasno odpowiada na wieczne zapytanie góry : Dacie radę - DAMY:):):)

Papiesz

Hehe K. W jest udana :-) nic nie umie a tylko wymaga.

p smieci

Pani z BHP biega po zakładzie i grzebię w koszu czy papier nie mieszają z plastikiem a jak mieszali strefy to wszyscy udawali że nic się nie dzieje (usunięte przez administratora)

bob

I co na to wszystko co się dzieje na zakładzie nasze zakładowe BHP ja się pytam?Z tego co kojarzę to....ONLINE:)Kolejne jaja:)

Lili

Zapomni że przyjdę za darmo w sobotę tym bardziej w niedzielę dramat wszystko do wybrania za RS RN uciekać jak najszybciej

Zostaw merytoryczną opinię o ZF Group - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w ZF Group?

Zobacz opinie na temat firmy ZF Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZF Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 210, z czego 16 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 114 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZF Group?

Kandydaci do pracy w ZF Group napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZF Group