Opinie o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poli-Eco Tworzywa Sztuczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne w Żary

EDMUND

Nie polecam firmy Unitech z Żar. Moje zamówienie miało być realizowane zgodnie z projektem. Pracownik firmy po przyjeździe na budowę przejrzał projekt , następnie zmierzył otwory ( nie wiem po co ) i się zaczęło……..Po oczekiwaniu około 8 tygodni na wymarzone jedyne okna dostałem telefon , że będzie montaż. Podekscytowany już z rana pojechałem na budowę sprawdzić jak to przebiega. Po zamontowaniu pierwszego okna zobaczyłem że wisi ono w powietrzu ( około 12 cm. nad parapetem) . W efekcie końcowym okazało się że WSZYSTKIE 15 OKIEN WISI W POWIETRZU I JEST NIE ZGODNE Z MOIMI USTALENIAMI I MOIM PROJEKTEM. Po złożeniu z mojej strony reklamacji i opisu źle wykonanej stolarki otrzymałem odpowiedź że muszę uregulować płatność. NIKT Z FIRMY NIE FATYGOWAŁ SIĘ NAWET WYJAŚNIĆ ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ I ŻEBY TEGO BYŁO MAŁO TO ZAŁOŻYLI MI SPRAWĘ W SĄDZIE WYSYŁAJĄC SWOJEGO ADWOKATA. Oczywiście miałem z góry przegraną sytuację ponieważ nie sprawdziłem że BARAN – PRACOWNIK FIRMY DOKONUJACY POMIARU NIE ZROBIŁ OPISU WYMIARÓW ZGODNIE Z PROJEKTEM , TYLKO PO SWOJEMU . Firma natomiast ma gdzieś klienta i nawet nie dąży do tego aby rozwiązać problem. OKNA KTÓRE MI WSTAWILI , WYWALIŁEM ( może sobie wstawię do kurnika , będąc na dzień dobry w plecy ) I KUPIŁEM INNE U INNEGO PRODUCENTA ………..NIE POLECAM FIRMY UNITECH !!!!!!!!!!!!!! W Żarach są inne firmy godne polecenia !!!!!!!!!!

Szukający okien
@EDMUND

Czy ma ktoś jeszcze jakieś opinie na temat okien Unitech? Pytałem znajomych co mają zamontowane ich okna i twierdzą że jest ok. Wytłumaczyli mi również, że pomiar bierze się z gotowych, wymurowanych otworów, a nie z projektu, więc ten argument wydaje się być dla mnie mało wiarygodny. Odnośnie terminu realizacji nie mnie to oceniać, ale powodem takiego opóźnienia mogło być złożenie zamówienia bezpośrednio pod koniec roku - ponoć wszyscy producenci mają pod koniec roku jakieś inwentaryzacje i przestoje produkcyjne (bynajmniej tak mnie poinformowano w jednej z firm okiennych w Żaganiu). W Unitech poinformowano mnie, że jak złoże zamówienie do końca listopada, montaż będzie jeszcze w tym roku, a jeżeli w grudniu, to niestety montaż przesunie się na styczeń. Nie wiem co robić, ponieważ chciałbym zamawiać okna, a czas ucieka i nie chciałbym znaleźć się w takiej sytuacji jak EDMUND.

Aneta

@Zainteresowany oferta jak najbardziej nadal jest dostępna, więc myślę, że spokojnie możesz aplikować na to stanowisko w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne. Czy ktoś może powiedzieć temu użytkownikowi jak się pracuje w tej firmie i jak na tym stanowisku?

Aneta

@Zainteresowany mógłbyś powiedzieć pracą w jakim dziale jesteś zainteresowany? Może wtedy obecnym pracownikom firmy będzie łatwiej udzielić Ci odpowiedzi.

@Aneta

Interesuje mnie praca w dziale marketingu, na stanowisku specjalisty. Jednak dla mnie ważne jest to, czy sytuacja jest pewna, bo czyta się tu różne rzeczy, a żeby zmienić pracę, to trzeba mieć pewność.

Hej, chce złożyć CV. Może ktoś powiedzieć jak sytuacja firmy? Różne rzeczy się tu czyta, ale może wpowiedzial by się ktoś z firmy? To ważne czy firma jest stabilna jak się chce zmienić prace. Dzieki

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Aneta

@Marcinwspominasz o dużej rotacji pracowników. Co masz na myśli? Ile jest to pracowników np. w skali ostatnich kilku miesięcy?

Firma ma poważne problemy finansowe. Nowy Prezes próbuje ratować sytuacje. Niestety niewiele to dało. Jest despotyczny, ma zły ontakt z pracownikami. Firma jest źle zarządzana i to od lat. Szukają taniej siły roboczej. Kiepskie zarobki, zbyt duże wymagania - ludzie często pracują za dwóch. Jest tam duża rotacja pracowników. Odchodzą lub są zwalniani wartościowi pracownicy a lenie, cwaniacy i lizusy awansują. Nie polecam. Trzymajcie się od tej firmy z daleka!

Aneta

@SAMI zdecydowałeś się na aplikacje do firmy? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jak wygląda proces rekrutacji do Poli-Eco.

SAMI

Dzień dobry, jakie warunki panują w dziale sprzedazy i marketingu? Jak firma stoi? Na stronie pojawiło się ogłoszenie na specjaliste ds marketingu. Firma miała wcześniej jakieś problemy. Jak jest teraz? Warto zmieniać pracę? Prosze droadzcie.

@SAMI

Ogłoszenie jest stale na stronie od dawna, jest tylko aktualizowana data. Na fatygę i rekrutacje szkoda czasu- to ludzie niesłowni, niepoważni (najpierw zapraszają na spotkanie-niby tylko jedno, później okazuje się, że na jeszcze jedno, na które idziesz spełniając WSZYSTKIE wymogi ogłoszenia, po czym okazuje się, że zapomnieli w ogłoszeniu podać jednego kluczowego wymagania, a następnie pomimo tego obiecują współpracę , po czym się wycofują przed etapem podpisania umowy), krętacze jednakże bez talentu do wiarygodnych kłamstw (łatwo wyczuć, że pogrywają nie fair- wystarczy zwykła analiza wypowiedzi i ich kolejności), pozbawieni kultury osobistej (w upał nawet nie zaproponują wody, a podczas rozmowy padają ZAKAZANE prawnie pytania- jak np. pytanie o osobiste zobowiązania postawione jakiś czas po pytaniu o aktualny status pracy/umowy/ew.wypowiedzenia, czyli-interpretując - chodzi tu o pytanie dotyczące prywatnych, osobistych rodzinnych zobowiązań/dzieci/itp.), całe spotkania i pytania pozbawione są profesjonalizmu - osoby rekrutujące lecą ze standardu, schematu nie odnosząc się do aplikowanego stanowiska i tym samym nie sprawdzając wiedzy czy umiejętności zawodowych, a jedynie oceniając zdolności aktorskie (w końcu uczestniczysz w teatrzyku-spektaklu). POTWIERDZAM zatem powyższe opinie- są one jak najbardziej prawdziwe. Co do zarobku- nie można oczekiwać tutaj również poważnego potraktowania- dostaje się parę groszy więcej od najniższej krajowej na profesjonalnych stanowiskach wymagających eksperckich kwalifikacji. I wiem również, że ewentualna podwyżka jest fikcją.

Wery

Ta firma jeszcze prosperuje ???

Patyyyy

Ja z kolei slyszalam ze się poprawia jak zmienili prezesa. Na produkcji tez podobno lepij. Nie znam sie na handlu i nie wiem jak tam.idzie ale ogolnie widać ze zmiana chyba wyszla na dobre

Damia

Zdecydowanie odradzam pracy w tej firmie. Brak komunikacji i jasnych zasad. Trudne sprawy zamiatane pod dywan. Szukajcie zarobków gdzie indziej :)

Ruta

Ja słyszałam tylko, że podobno coś się poprawia i idzie w dobrą stronę ale szcxegolow nie znam

Ula

Ale z tego.co wiadomo, to tego prezesa juz nie ma tylko jest nowy od miesiąca. Czuć nadzieje na poprawe? Chce złożyć znowu papiery i wroc ale.troche mnie martwi co tu czytam. 2-3 lata temu to byla inna atmosfera i inni ludzie na gorze ale potem jakos to.sie rozlecialo. Nie wiem.czemu

Extruder

Te ogłoszenia juz są od dawna , tam nikt nie chce przyjść do pracy . Kłamstwo , oszustwo i obłuda .

Byly

Odkąd nastał nowy prezes to nie ma żadnych premi , wysprzedaja wszystko co sie da zamykają działy zeby ratować sie

Totalna klapa , tam brakuje osób które by zarządzały

Była pracownica

NIE POLECAM ! Kantują jak tylko mogą ! Firma ma ogromne długi i nie wypłaca na czas. Urlop przymusowy albo w ogóle. BHP istnieje tak tylko na papierze. Przełożeni nie potrafią zarządzać firmą, syf kiła i mogiła.

Uler

Sluchajcie jak jest w tej firmie z wypłatami. Na czas, nie ma problemu? Jak kierownictwo i atmosfera w biurze?

Brontek

Czyli (usunięte przez administratora)zaczyna sam zarządzać?? No to znaczy, że musi być grubo. ;) Byleby nie zazwezwał znowu M.K. bo to bedzie rownia pochyła...

Dante

Ponoć ostatnio właściciel firmy odsunął Prezesa za jego "dobre" decyzję i sam włączył się życie organizacji. Zapowiada się że będzie lepiej :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne - Żary

• Jak się pracuje w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

Zobacz opinie na temat firmy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

Kandydaci do pracy w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poli-Eco Tworzywa Sztuczne