Opinie o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne w Żary

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Poli-Eco Tworzywa Sztuczne na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne w Żary

Aleksandra Nowy wpis

witam serdecznie. zauważyłam, że dodano ofertę dla mistrza wydziału produkcji. po przeczytaniu opisu sądzę, że partner mógłby się nadać do tej pracy. widełki są wskazane na poziomie do 5 500 zł. na ile uważacie to za adekwatne?

Jeszcze ze dwa lata temu ktoś pisał, że brakuje operatorów i zastanawiam się czy do dziś się nic w tym zakresie nie zmieniło, skoro oferta wisi od paru dni? Czy jest tu może ktoś na bieżąco z warunkami i by napisał, czy w ogóle warto próbować? Nie podano żadnych widełek, wiec nie mam punktu odniesienia

Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem tam kiedyś i zawsze były problemy kadrowe, dalej są. Są próby zastąpienia Polaków pracownikami z zagranicy, ale to z marnym skutkiem idzie. Płaca w okolicach minimalnej, a jak się nie spodobasz prezesowi albo będzie miał zły dzień to zwalnia z miejsca. Generalnie nie polecam, szkoda zdrowia i nerwów.

Pioter

Witam wszystkich serdecznie, powiedzcie proszę jak z socjalem , atmosferą i warunkami BHP w Poli-eco?Jak ,, szefostwo itp. Kolega opowiadał ,że sa posiłki regeneracyjne,paczki dla rodzin na święta,itp.

Utrzymanie ruchu

Katastrofa. Pracowałem jakiś czas na utrzymaniu ruchu, jakiś stycznik się spali to nie wymienisz go na nowy bo nie ma, przełożony jedzie kupić i oczywiście 1 sztukę bo po co na zapas, bo jeszcze ktoś ukradnie, żeby maszyny w międzyczasie nie stały i generowały straty podmieniany z innej nie używanej linii za co dostajemy (usunięte przez administratora) od szefa, mentalny (usunięte przez administratora) idziesz na naprawę nie ma narzędzi bo są pod kluczem który ma 1 pracownik, wszystko powiązane na jakimiś sznurówkami, totalny (usunięte przez administratora) ostrzeżenie głównie dla młodych, ambitnych chłopaków, tam nie ma przyszłości i nic się nie nauczycie, w mieście jest mnóstwo innych firm z lepszymi zarobkami

Imadlo Nowy wpis
@Utrzymanie ruchu

A cos więcej możesz powiedzieć, jakie zarobki? Pytam bo jutro mam rozmowę na mechanika utrzymania ruchu

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Poli eco

Ta firma to totalna porażka. Zaczynając od samego zarządcy tego (usunięte przez administratora) po produkcję. Jak to jest, że inne firmy w okolicy dają radę, a tu nie?? Brak podstawowego sprzętu typu żarówek czy jakiś kabli do wymiany. Ciągle oddelegowania stanowisk, są przyjęcia do pracy, a za miesiąc już zwolnienia, zmiany grafiku czy na 4/5 czy od wt do sob albo od śr do ndz i to w dodatku za normalne pieniądze - bez większych stawek, tak jak powinno się płacić na weekend. PORAZKA

Edyta
@Poli eco

A ile wynoszą te normalne pieniądze? Bo tutaj nikt kwotowo nie napisał. Możesz porównać np. do minimalnej krajowej? Trzy tysiące brutto w tym roku...

STANISŁAW

PRACA NA WYSOKIM POZIOMIE , JESTEM BARDZO ZADOWOLONY KOCHAM SWOJĄ PRACE , NIE ZAMIENIAŁBYM JEJ NA ŻADNĄ INNA NIGDY POLI ECO FOREVER , LUDZIE BARDZO POZYTYWNIE NASTAWIENI DO PRACY ŻYCZLIWI I BARDZO UPRZEJMI , ATMOSFERA BARDZO MI SIE PODOBA !!!

Stefan
@STANISŁAW

Widzę że bardzo pozytywnie oceniasz Poli-Eco Tworzywa Sztuczne. Wypowiadałeś się w superlatywach na temat atmosfery w pracy, możesz mi powiedzieć też jak wygląda tu kwestia wynagrodzenia? Czy płaca rośnie wraz ze stażem pracy?

STANISŁAW
@Stefan

#Stefan Powiem Ci tak że nie narzekam na płace do niemiec nie muszę wyjeżdżać robić jak beduin po 12h bo mam taka sama stawkę plus dojdą do tego jakieś nadgodziny wiec żyć nie umierać Płaca rośnie adekwatnie do lat przepracowanych . A wiec zapraszam miło i serdecznie do moje ukochanej firmy . W swoich latach doświadczenia to juz pełna profeska Pozdrawiam

Jones
@Stefan

Lipa a nie płaca, zwalniają teraz ludzi szkoda czasu aplikować tam, generalnie cieszę się ze od grudnia mam juz lepsza pracę i bez presji nie polecam

poli
@STANISŁAW

to chyba Stachu który na emeryturę odszedł tak pisze. Ludziom na złość :)

jonek
@poli

To jeden z pracowników napisał to dla żartu. Firma totalne dno w skorcie prezes żart, brak perspektyw, premi i dodatkow Sam uciekam z tej firmy

@jonek

Czy brak premi i dodatków był od zawsze w firmie Czy zmieniło się to może w ostatnim czasie? Jakie są powody braku tych dodatków, są szanse że będą w przyszłości?

Emilia

Hej, dacie znać jakie warunki ma referent ds. handlowych? Pytam, bo widzę na stronie, że szukają. jak praca w praktyce tutaj wygląda i jakie widełki?

Ewelina

Tam nic nie ma, odpowiedniego sprzętu, typu rękawice, na produkcji, nawet w apteczce, jest tylko koc ratunkowy !!!

Hahaha, ta beznadziejna firma dała ogłoszenie, że poszukuje kogoś do eksportu. Przecież to jest kpina.

@Marek

To ja chyba potrzebuję zrozumieć Twoją definicję słowa "kpina", bo w sumie w czym problem, że kogoś sobie szukają? To chyba normalne jak jakieś braki kadrowe są?

Lidia
@Marek

Jest rekrutacja do działu eksportu? A jak wygląda w tym dziale rekrutacja? Szczególnie chodzi mi o weryfikację znajomości angielskiego. Są jakieś zadania, testy czy inne sprawdzenie?

Sentino

Na dobrą sprawę każdy z nas jest minutami powyginany tak jak powyginany chodzi kierownik działu montowni w tej firmie.

Czy pracownicy w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne dogadują się między sobą?

poli

Niestety ale nie. Bo większość to ukraincy. Brakuje operatorów, nie ma z kim się "dogadywać". Nie ma z kim się dogadywać bo nie ma na to czasu. A przede wszystkim nie można ze sobą rozmawiać bo szanowny pan prezes cały czas obserwuje kamery.

Cichy

Tutaj bardziej jest kwestia od górna , pracownicy są w porządku pomogą pogadają ale jeżeli coś potrzebujesz załatwić to ciężko .masz jakiś problem zlewają ciebie

nikt
@poli

bo to prawda jest

@nikt

No a o czym Ty chcesz w trakcie wykonywania pracy rozmawiać? Chyba w sumie lepiej na jednym się skupić?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

Janek

Nie. Jedynie ochłapy na święta Bożego Narodzenia. A pieniądze z ZFŚS idą podobno na "centrum szkoleniowe" czyli dom właściciela nad jeziorem.

Wiktoria
@Janek

To czemu mówią że na centrum szkoleniowe? I czemu im w to nie wierzysz? Nie ma szkoleń? :D

Jasiu
@Wiktoria

Pewnie dzięki temu można pieniądze z ZFŚS przeznaczyć na swoje prytawne cele i żaden urząd się nie przyczepi. A, że nie ma szkoleń to już urzędu nie obchodzi.

@Jasiu

Ale jak nie może być szkoleń? Przecież pełno jest ciekawych tych zewnętrznych, to nie wystarczy się tylko rozejrzeć uważniej?

Nie ma co narzekać. Ja poznałam tu miłość swojego życia. Zakochałam się po uszy. On młody człowiek na wysokim stanowisku. Co prawda jego żona też tu pracuje ale miłość nie wybiera. Już myślimy o dziecku. Ja już mam dwójkę i to każde z innym ale jemu to nie przeszkadza. A praca fajna można, zdalnie pracować - i wiecie wtedy możecie spotykać się z innymi ;) tak ja ze swoim ukochanym.

Galanonim
@Ewa

Ale ty mnie zaimponowałaś jak to się robi

@Ewa

Ewa przestań pić- w internecie nikt nie jest anonimowy- tak dla przypomnienia...

Witam widziałem ofertę pracy jako operator granulatorów jak wygląda tam praca?

qwerty

jak wygląda tam praca? TRAGICZNIE

@qwerty

A można podać jakieś konkrety czy to tylko Pana opinia?

@qwerty

Hm, a dlaczego tak uważasz? Fajnie by było dowiedzieć się co przyczyniło się do tego, że masz taką opinię odnośnie pracy w Poli-Eco.. Wyjaśnisz? Co Ci nie odpowiadało jeśli chodzi o warunki zatrudnienia na takim stanowisku?

Janek
@Anonim

Siedzisz w halasie i pyle i patrzysz czy maszyna się nie zatrzymała, co jakiś czas zabierasz worek i podstawiasz kolejny. Straszny hałas i zapylenie.

Honorata
@Janek

Ale to chyba ciężka praca nie jest z tego co piszesz? Ciężki ten worek jest?

Zenek

Kiedy Daria tylko Alicja przepraszam ;)

Wypowiedzenie

Nie daria tylko Alicja ;)

Anoninus

Nie polecam pracy w tym oto "zakładzie". Kierownictwo to jedna wielka porażka. Ludzi traktuje tak, jaki ma humor, brak szacunku. Jest miły tylko dla dziewczyn, które są w stanie mu coś ofiarować. Atmosfera też (usunięte przez administratora) ????

Tak, jak większość nie polecam pracować w tej firmie. Zaczynając od planowania i logistyki, której w ogole nie ma po kierownictwo i sposób traktowania ludzi w pracy. Kierownik za nic nie ma szacunku do pracowników. Tym bardziej do starszych kobiet, które tam pracują. Maszyny stare i z wieloma wadami, brak kompetentnych ludzi żeby coś zrobić, naprawić, aby pracowało się lepiej. Szkoda słów, jedna wielka porażka.

Stefan
@Anonim

Myślisz że są jakieś perspektywy na poprawę tej sytuacji? Co musiałoby się zmienić aby w Poli-Eco pracowało się lepiej Twoim zdaniem? Jestem ciekaw jak Ty to widzisz, więc daj znać! :)

Katarzyna

Hej, w ofercie pracy dla mechanika w Poli-Eco przeczytałam, że praca jest na 3 zmiany i tu moje pytanie - czy za nocki dostaje się wyższą stawkę? Jest jakiś dodatek? Jeśli tak, to ile wynosi? Ile w ogóle wypada mniej więcej nocek dla jednego pracownika w ciągu miesiąca?

Kacper

Ile razy w roku macie szkolenie z bhp?

Cichy
@Kacper

Szkolenie jest raz na 2-3 lata

Aneta

@abdul, piszesz, że nie ma premii. A czy pracodawca dodaje do wynagrodzenia inne benefity takie jak szkolenia, kursy lub pakiet socjalny? Jakie umowy o prace są podpisywane w firmie? Zlecenie, czy na czas określony? Mógłbyś napisać jaka jest obecnie kondycja firmy? Czy są przyjmowani nowi pracownicy i jakie stanowiska są obsadzane?

Masakra
@Aneta

Nowych pracowników przyjmują, każdego jednego co się zgłosi. Ale wszyscy szybko uciekają. Pracują tam tylko ci którym jest wygodnie i są zbyt leniwi by szukać czegoś lepszego. Zero benefitów, zero premii, zero pakietu socjalnego. Nic tylko gola pensja która nie wynosi nawet 2tys.

Lays
@Masakra

Na produkcji czy w biurze?

Kiedyś pracownik
@Aneta

A Pani (usunięte przez administratora), to na jakim stanowisku w biurze pracuje? jak daleko od akwarium?

MAREK
@Masakra

CO CO CO TY MOŻESZ WIE WIE WIEDZIEC

Zostaw merytoryczną opinię o Poli-Eco Tworzywa Sztuczne - Żary

• Jak się pracuje w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

Zobacz opinie na temat firmy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Poli-Eco Tworzywa Sztuczne?

Kandydaci do pracy w Poli-Eco Tworzywa Sztuczne napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Poli-Eco Tworzywa Sztuczne