Opinie o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie TECHBASE Group Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TECHBASE Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TECHBASE Group Sp. z o.o. w Gdańsk

sendi

Ile ludzi, tyle opinii, według mnie nie ma co narzekać.

Uliss
@sendi

Ogólnie polecasz? Będę wdzięczny za więcej infomracji.

Flakon

Fima solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień, pracuje się dobrze

Benn
@Flakon

a jak z kasą?

Migotka
@Benn

Tam z kasą nie ma żadnych problemów, na co się umawiasz dostajesz.

polecam
@Benn

Z kasą wszystko ok, płacą zgodnie z tym co w umowie

Kamila

Dobre miejsce do rozwoju, zdobycia doświadczenia. Bardzo dużo nauczyła mnie praca tutaj.

Timo

Warunki ok. Jak ktoś zamierza się zatrudnić to polecam.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pico

Raz lepiej, raz gorzej, ale ogólnie spoko. Kasa na tyle dobra, że nie myślę o zmianie pracy.

Booty

Duża ilość fachowców. Znają się na robocie i można im zlecić najtrudniejsze zadania, wykonają je bardzo dobrze, bo raporty są szczegółowe.

OKOK

Nie ma co się bać, bo ludzie tam nie gryzą i jak z początku będziesz mieć problem to Ci pomogą. Pracowałem tam krótko, choć trafiłem na czas kiedy zleceń jest najwięcej. Cały zespół stanowił jedność i pomagaliśmy sobie nawzajem

Zizou

Dobre miejsce do rozwoju. Robota nie jest najprostsza ale jak się ma fach w ręku to człowiek się odnajdzie.

Pointy

Firma godna polecenia, dobre warunki pracy, spoko lokalizacja, możliwość rozwoju. Naprawdę warto spróbować swoich sił

Daniel

Praca tutaj jest dobra zarówno na początek kariery jak i dla ludzi z doświadczeniem.

Macio
@Daniel

zgadzam sie, odnajdą się tutaj ludzie zarówno z doświadczeniem jak i świeżaki

Kasti

Jako pierwsze moje doświadczenie to powiem szczerze, że jestem pod mega duzym wrazeniem jakie firma na mnie wywarla, dobra kasa, fajni ludzie

Ewris

Na pracę nie narzekałem, warunki były dobre, z ludźmi szło się dogadać w każdej kwestii, miejsce dobre i na start i dla doświadczonych osób.

Franciszek
@Ewris

To jak można się z innymi dogadać to już połowa sukcesu. Ile na start dostałeś kasy? Podaj chociaż widełki finansowe.

Planuję się zatrudnić. Jakieś opinie? Ktoś coś powie więcej na temat obecnej sytuacji w firmie?

Franciszek
@Kandydat

Podpinam się pod pytanie, bo ja też myślę o zatrudnieniu. Wysyłałeś już CV? Ciekawy jesteś ile teraz płacą na rękę. Dasz znać jak będziesz coś wiedział? Trzeba się wspierać, nie?

Zuzanna

Z poniższych opinii wnioskuję iż firma ma stałych pracowników. Czyli nie ma żadnych problemów z podpisaniem umowy na czas nieokreślony?

Leesu

Firma solidna, nie mam żadnych zastrzeżeń do współpracy, którą kontynuuje już od dłuższego czasu.

Były

Współpracowałem z nimi jakiś czas i mogę polecić.

olii

Warto podjąć z nimi współpracę. Porządna firma i ogarnięci ludzie.

jest dobrze

Moim zdaniem miejsce do pracy bardzo dobre, dobre pieniądze, nie jest to jakaś bardzo ciężka praca, ale roboty jest sporo i trzeba się z nią uwijać.

Ertox

Praca jak to mówią daje chleb całej rodzinie, bo zarobki są na tyle duże, że moja żona nie musi pracować i może zajmować się naszym synkiem i całym domem. Nie jest tak że zabieram robotę do domu i to mi się podoba.

Evtee

Planuję się zatrudnić. Możecie coś więcej powiedzieć?

Matiz
@Evtee

Jest ok. Praca wymaga dużej samodzielności, ale w razie jakichś problemów też nie zostaje się samemu z problemem. Same warunki pracy bardzo dobre - finansowo jest świetnie.

Zostaw merytoryczną opinię o TECHBASE Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TECHBASE Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 103.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 91, z czego 79 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TECHBASE Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TECHBASE Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TECHBASE Group Sp. z o.o.