Opinie o Holandiajobs w Radom Zeromskiego 86

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Holandiajobs. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holandiajobs o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holandiajobs w Radom Zeromskiego 86

Olga

Agencja ma opinie dobrego pracodawcy. Myślę, że zapracowali sobie na to!!

Siwy

Siemanko, jadę z kolegą w niedzielę. Mamy pracować na tulipanach. Czy ktoś jeszcze jedzie? Ktoś był i może podzielić się opinią?

bobik
@Siwy

hej byles na tulipanach prosze napisz cos wiecej jak bylo gdzie mieszkales gdzie pracowales...jak bylo z dojazdem do pracy...pomoz mam jechac 27 stycznia 2018....pozdrawiam

Praca
@Siwy

Zalezy w jakiej miejscowosci ????

Znajoma

Najlepsza agencja i najlepsze zainteresowanie pracownikiem jakies moze byc ???? sorry ale (usunięte przez administratora) Jezeli jestescie chamscy, leniwi I beznadziejni to nie dziwcie sie ze nikt z biura nie chce z Wam kontaktu . Ja pisalam z przyjaciolka I za kazdym razem ktos sie o nas z biura w Radomiu martwil I pomagal. Polecam jak najbardziej. A komentarze zapewne od desperatow dzwoniacych w swieta, czy weekend ktory jest Dla ludzi . (usunięte przez administratora) you mordy I nieroby ????????????

Agnieszka Holandiajobs

Witam, chciałabym poinformować ponownie ,iż nie jesteśmy agencją pracy tylko agencją pośrednictwa pracy (działamy na zasadzie Urzędu Pracy). Nikogo nie zatrudniamy, nikomu nie płacimy pensji, nikomu nie zapewniamy zakwaterowania. Współpracujemy z wieloma agencjami w Holandii, które są jednocześnie pracodawcami kandydatów. Każda agencja holenderska ma inne warunki pracy oraz zakwaterowania. To co mamy w ofercie jak najbardziej przedstawiamy chętnym do pracy . Staramy się zawsze rzetelnie odpowiadać na wszelkie pytania a po przyjeździe pomagać w miarę możliwości . Natomiast nie pobieramy żadnych opłat od kandydatów do pracy.

Ostrzegam przed tą firmą ! Byłam na pakowaniu ciastek, bydło nie ludzie na pokojach, brak kluczy do drzwi, tylko brać kraść i iść. Co do pracy niby lekka i okej ale zero gwarancji godzin , praca po 2 dni czasami tylko 6h dziennie. Nie polecam ! ledwo na bilet powrotny miałam . Jak dzwonisz to nie chcą nawet z tobą gadać bo ich rola się zakończyła, zero pomocy! Czas na namawianie do wyjazdu to mają a pomocy zero . Kolejni wyzyskiwacze .

Bobi

Kontakt z nimi po wyjeździe to porażka dzwonię od 3 tygodni ciągle albo nr nie aktywny albo odbiera jakaś kobieta i udaje że nie wie o co chodzi. Chce podziekowac za zmarnowanie mojego czasu! W ciagu tygodnia w pracy bylem raz max 2. Nie wiem co ja mam z tymi pieniędzmi zrobić ?? Wypłata za tydzień i nawet wrócić do Pl nie bede miał bza co. Naczarowali, naobiecywali i pracy nie ma. Hotel tragedia !!! 6 osób na pokoju .. !!! A miało byc max 4. Kłamać to wy potraficie ale ja tego tak nie zostawię! Zgłaszam do odpowiednich instytucji .

Piker

Ogólnie jedna wielka masakra oszuści obiecują pracę mydla oczy a w rzeczywistości jest tragedia kłamcy obiecują coś a wychodzi że siedzi się na domku więcej niż w pracy dojazdy płatne oszuści i tyle wróciłem po 2tygodniach z długami a nie euro w kieszeni. Powinni się za takich wziąć tyle !!

Ktoś z tej firmy chce ode mnie zdjęcie dowodu osobistego spotkaliście się z tym?

kas19941

Hej jadę na porzeczki 2 sierpni z Poznania ktoś jedzie?

Smutek
@kas19941

Nie jedz, mega oszukują i zdziwisz się będąc na miejscu

Worker

Bardzo nie polecam wyjazdu do pracy z tą agencją, bo po przyjeździe do Holandii będziecie już zostawieni sami sobie i "to co jest w Polsce zostaje w Polsce". Warunki pracy oraz stawki są niejasne i niepokrywają się z tym, co było obiecane w Polsce (Pani Joanna- koordynatorka udaje, że nie wie o co chodzi i mówi, ze fakt, ze jakaś oferta została nam przedstawiona nie oznacza, ze będzie ona obowiązywała). Godziny pracy różnią się (wychodzi ich mniej), są tez dodatkowe koszta- np. Za dojazd do pracy czy wyrobienie numeru Sofi. Do pracy nie jedzie się 20-30 km tylko ponad 100 i trzeba za to zapłacić. Jeżeli masz prawo jazdy albo kierujesz albo tej pracy nie masz. Mało tego, nie ma umowy i nie ma ubezpiecznia. Wszelkie próby wyjaśniania czegokolwiek nie maja sensu- każdy koordynator z Polski mówi co innego lub nie odbiera telefonu. Nie polecam!

worker2
@Worker

Witam, Warto dokończyć tę historię ... Jak mniemam Pani +8 innych kobiet byłyście na porzeczkach. Nie miałyście umowy bo została zakończona współpraca z WAMI po 1 dniu ! Każdy ma ubezpieczenie ! Dojazd różnił się o 70 km ze względu na zmianę lokalizacji pracy tuż przed wyjazdem na inną przez Klienta a nie HolandiaJobs. Dostałyście Panie propozycję aby nie płacić za SOFI i podwyżkę stawki dla osób na "wiekówce" w ramach rekompensaty . pojechało 35 kobiet z czego tylko PANIE (8) nie pracują. Pani najbardziej pyskata.. odmówiła współpracy, jak reszta . Tak tak... najlepiej wylewać swoje żale na forum. ps. jak już coś pisać to do końca ;)

@worker2

Nawet jeżeli została zakończona po jednym dniu, to dlaczego nie podpisałyśmy umowy przed pracą? Chciałam zaznaczyć, że nawet informacje o stawkach były różne i nie było pewności co do wynagrodzenia. Nie było naszą winą, ze nie umiecie porozumieć się z klientem w sprawie odległości, ale obiecywanie 39 km i wymagania potem od dziewczyn jeżdżenia 199 km pod groźbą utraty pracy to totalne dno. Holenderski właściciel agencji nic nie wiedział o tym, że wymagacie opłaty za Sofi, które normalnie jest bezpłatne. Wiele osob odeszło i nikt nie żałuje. Jeszcze raz chciałam zaznaczyć co HolandiaJobs zrobiła zle: -nie poinformowanie o odlgleosci od pracy i opłatach za dojazd - brak obiecanego internetu - opłata za Sofi (nie było wcześniej o tym mowy) - mniej godzin pracy niż obiecywano (miało być 12 dziennie przez 6 dni w tygodniu, było 9 przez 5 dni) -brak możliwości picia wody w pracy!!! -brak kontaktu z koordynatorami - w momencie tego kontaktu każdy miał inną wiedzę - koordynatorka Joanna na miejscu mówiła, Że co było ustalone w Polsce zostaje w Polsce -brak podpisywanej umowy przed pracą - wymaganie prowadzenia pojazdu ponad 100 km, pomimo, Że dziewczyny pisały się na 30 Co do "ustaleń". Próbowałyśmy negocjować warunki i chciałyśmy być zatrudnione na zasadach, które nam przedstawiono w Polsce. Jednak Pani Joanna zaproponowała tylko darmowe Sofi (za to się w Holandii nie płaci!!!) i kilka CENTÓW podwyżki. Ah jakie było zdziwienie klienta gdy dowiedział się o tym, Że nie mamy nawet umowy :) Nikomu nie polecam, jest wiele agencji, które działają na jednych zasadach i to nie jest ta agencja.

Worker

Czy ktoś był na porzeczkach z tej agencji? Jakieś opinie?

zaniepokojona

Ściągają ludzi do roboty a po dwu dniach wywalają ich z hotelu i nie mają gdzie spac jadą na czereśnie a lądują na polu przy plewieniu horrrror

Angela

Na początku lipca na zbiór malin się wybieram. Co myślicie, jedzie ktoś? Jak coś to na e-mail (usunięte przez administratora)

aga03304
@Angela

Czy ktos jedzie na poczatku lipca przez ta agencje do weert? Dajcie znac czy warto na maila aga03304@wp.pl

ziomus

Witam mam opcję jechać przez tą firmę w okolice Tilburga na zbieranie zamówień dla Blokkera przenoszę się z Roosendaalu i tu nie zbyt ciekawie jest zastanawiam się jakie tam warunki w tej firmie kasa i mieszkanie jak ktoś coś wie proszę opisać interesuje mnie tylko opinia na temat tej pracy w tej lokacji ponieważ wszędzie jest inaczej z góry dziękuję :)

Oferta

Dostałem oferte z tej agencji. Praca na magazynie. Jako orderpicker. Proszę o wszelkie info ;) ktos moze byl ? Pracował ?

MONA
@Oferta

Ja sie zgodziłam na tą pracę. Nie mam zamiaru sluchac ludzi bo taka jest Prawda że Polak nie napisze pozytywnie na temat agencji. Warto spróbować

lko
@MONA

dokladnie tak samo mysle zle opinie daja tylko tacy co im nie wyszlo Mona kiedy masz wyjazd i gdzie ja tez teraz bede jechal wiec moze sie spotkamy po drodze

@MONA

I jak? Jakieś opinie?

Dario
@Oferta

Część ja też dostałem propozycję pracy z tej firmy jako orderpicker czy ktoś coś więcej może mi powiedzieć , czekam na info

becia
@Dario

nie jedź! pytaj o gwarancje godzin na piśmie i umowę do podpisania i wglądu przed wyjazdem. nie otrzymasz na bank a potem siedzisz na pokoju 3 dni bez pracy. wyzysk tyle w temacie .

Ma _kla

Hej;)Jedzie ktoś w maju do pracy przy kwiatach?

Dominikaaa
@Ma _kla

Jadę z siostrą i koleżanką na zbiór malin i porzeczek , wyjazd 22.05 w poniedziałek :) Jak na razie jestem bardzo pozytywnie nastawiona na ten wyjazd, z resztą będzie co będzie :D

NL

Mlodziutka i glupiutka :(

Ogórek
@Dominikaaa

Hej byłaś? Jak się można skontaktować z Tobą?

worker
@Dominikaaa

Jak było na porzeczkach???

@Ogórek

Jedziesz teraz na porzeczki/ maliny?

Witam czy ktoś był w HAAREN z tej agencji i mieszkał w hotelu,czy ktos pracował przy kwiatach jakie warunki hotelowe i pracy jedzie ktos w sobote na kwiaty do pracy czekam na odp

Mirka
@Ania

Horror warunki tragiczne tyra tyra murzynki by tego nie wytrzymały o kase trzeba sie prosic zenada chłopy i kobity mieszkają razem

andy

czy jedzie ktos na salate w sobote ,moze ktos byl i wie jak jest andrzej.po@vp.pl

danio

ja chciaułbym wyjechać do pracy przez tą agencję ale nie chcę jechać w niemno powiedzcie jakie tam są warunki i zarobki piszczie na maila kto tam był w pracy przez tą agencję holandia job na mail danieldolny1992@onet.pl

schiedam

W dni u wczorajszym holandiajobes zaczęła rozsyłać smsy o pracy od zaraz w magazynie lub na produkcji.....poważna firma-:)zamiast zadzwonić do osoby poszukującej pracy która może być bez środków na bieżąco wysyła smsa-:)przejrzałem ofertę na stronie Agencji żenada 8,87 € za godzinę brutto 360 € zabiorą Ci za mieszkanie(pewno na kupie z wieloma innymi osobami) co przy tej cenie jest po prostu zdzierstwem! 92 € miesięcznie za ubezpieczenie,jak sobie do tego doliczysz dojazd,powrót i koszt życia na miejscu zostaniesz na pusto-:)kiedyś holendrzy zwozili murzynów z innych kontynentów teraz dostarcza im niewolników do pracy holandiajobs-;)Jak zaczniecie zbierać złom w okolicy wyjdziecie na tym lepiej niż na wyjeździe z holandiajobs.Powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Holandiajobs - Radom

• Jak się pracuje w Holandiajobs?

Zobacz opinie na temat firmy Holandiajobs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holandiajobs?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holandiajobs?

Kandydaci do pracy w Holandiajobs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holandiajobs