Opinie o Holandiajobs w Radom Zeromskiego 86

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Holandiajobs. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holandiajobs o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holandiajobs w Radom Zeromskiego 86

Niki123

Witam. Chciałam zapytać o pracę produkcja kurczaków czy w tym czasie ktoś tam pracuje i może wyrazić swoją opinię?

Frania

Czy ktoś pracował jako rekruter? Jak wyglada sytuacja?

Czarna Mamba

Planuje wyjechać w niedzielę ktoś chętny do wspólnego wyjazdu. Jadę z Wielkopolski koło amsterdamu

Zakłady drobiarskie w w/w miejscowosciach ktos pracowal jakies opinie? Doetinchem, Kornhorn, Putten en Nijkerk.

nh
@Andrzej

ja byłem, generalnie lekko nie ma, ale mieliśmy spoko zakwaterowanie i wypłaty też się zgadzały, jak ktoś chce pracować to zarobi

ElaM
@Andrzej

Czy jesteś /byłeś? Możesz coś napisać

ElaM
@nh

Czy ww opinia nadal jest aktualna? Coś wiesz?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Piotrek

Witam wybieram się do Holandii prins hendrikweg z dziewczyną na kanapki możecie coś napisać więcej o tej pracy i o zakwaterowaniu jeżeli byłby ktoś chętny z okolic Podhala to dawać znać jadę autem popus1992@gmail.com

Dominik

Mam auto, szukam osoby/osób do wspólnego wyjazdu. Mój email: dominikdominikusd@gmail.com

Olga

Witam planuje wyjechać po 10 czerwca do pracy przez tą agencję na kwiatki ktoś był?polecacie?wszystko ok?

masdi

praca spoko, zakwateorwanie tak samo, nie moge złego słowa powiedziec

Agata
@masdi

Jaką pracę wykonujesz?

Jak wygląda praca na stanowisku rekrutera? Umowa zlecenie czy o pracę? Czy wypłaty są na czas? Warto iść w ogóle na rozmowę, czy lepiej nie tracić czasu?

Nik

Kto się wypowie na temat pracy na taśmie w zakładach drobiarskich. 3 lokalizacje: Doetinchem, Kornhorn, Putten/Nijkerk. Zakwaterowanie/warunki? Co robiliście w pracy? Jaka funkcja? Zarobek?

Strata czasu

Tomasz

Jaka umowa? Jaka wypłata? Praca na czarno, Nawet zusu za ciebie nie zapłacą, nie trać czasu i pieniędzy.

Nie daj się nabrać

Tomasz

policz sobie na stronie holandiajobs ile mają pracowników, już widzę że jest 40 czasami jak pamiętam było 60 z tego 10-15 osób jest od rekrutacji ,a reszta od robienia czarnej roboty jak na przykład wystawianie ogłoszeń itd za darmo. Nie daj się nabrać.

przodownictwo

Jaka wypłata ??? praca za darmo

Olo
@Tomasz

Byles,pracowales? Skad maja płacić ZUS skoro umowa holenderska? Ja, pravo na czarno skoro masz umowe?

Marcelina

Czy Wy ludzie też dzwonicie do Urzędu Pracy i robicie im awantury za to, że załatwili Wam pracę nie taką, jaką sobie wyobrażaliście? Czy dzwonicie do nich z każdą pierdołą? Czy to jest takie trudne zrozumieć, że Agencja POŚREDNICTWA Pracy to nie to samo, co Agencja Pracy? Agencja pośrednicząca znajduje Wam TYLKO pracodawcę. NIC WIĘCEJ! To pracodawca załatwia Wam wszystko - od zakwaterowania, po stawki godzinowe i ubezpieczenie! Oczywiście, jak się jest niedouczonym, to najlepiej wieszać psy na ludzi za swoją niekompetencję. Jak Wam tak źle, to szukajcie sobie bezpośrednich pracodawców i wszystkie warunki ustalajcie bezpośrednio z nimi.

Olo
@Marcelina

Nie ma co filozofować, wiem doskonale ze różnie to na miejscu wygląda. Pomijam patole która jedzie popalić jointy, pochlać. Ale są notmalni ludzie którzy chcą jechać uczciwie pracować i mieszkać w godnych warunkach po pracy. I jeśli agencja obiecuje ze tak będzie to tak powinno być.Niestety nie jest tak bardzo często,bo sam tego doświadczyłem. Tak ze spokojnie dziewczyno.

IZA98

WITAM. PLANUJĘ WYJECHAĆ ZA GRANICĘ I SZUKAM GODNE POLECENIA AGENCJI PRACY. INTERESUJE MNIE PRACA W GOSPODARSTWIE PRZY KONIACH LUB GASTRONOMIA(KELNERSTWO) ITP. MOŻE KTOŚ PRACOWAŁ NA PODOBNYCH STANOWISKACH I CHCIAŁBY POMÓC DZIELĄC SIĘ OPINIĄ NA MAIL izzza-99@o2.pl. Z GÓRY DZIĘKUJĘ

Wybieram się na sortowanie warzyw i owoców za dwa tygodnie i patrząc po opiniach trochę jestem zaniepokojony czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w kilku zdaniach jak tam jest ?

Patrycja

Witam, chcę wyjechać do pracy przy pakowaniu ciastek lub cebulek kwiatowych. Ktoś był? Może coś powiedzieć na ten temat?

Polecam agencję, wszystko w porządku, kontakt ok Wyjechałam do pracy na ciastkach, pracuję 3. miesiąc, póki co jestem bardzo zadowolona mam nadzieję że nic się nie zmieni

Paulina
@Marta

Hej czy mozesz napisac do mnie na meila bo tez chce wyjechac i mam kilka pytan wachpaulina1218@gmail.com

Rekrut

Warzywa i owoce czy ktoś robil lub robi i mógł by mi opowiedzieć jak jest?? Z gory dziekuje

Mar
@Rekrut

Dużo godzin także spoko, zakwaterowanie nie najgorsze

Ewelinkaaa102

Tak kazdy narzeka i oczekuje nie wiadomo czego a idealnej agencji nie ma tak naprawde. Ja pracuje juz dluzszy czas,tygodniowki mam a to najwazniejsze . Jeżeli ktoś dobrze pracuje i chce pracować to ma pracę i nie ma problemów z godzinami, koordynatorami itp Patrząc na opinie to jedyna agencja która nie korzysta "z usuwania negatywnych komentarzy" wielki plus za to w dzisiejszych czasach.

Grzegorz
@Ewelinkaaa102

Dobry kontakt z koordynatorem jak wspominasz to duży plus. Chciałbym dowiedzieć się jaki jest standard zakwaterowania i czy firma oferuje dojazd do pracy? Będę wdzięczny jeśli mi odpowiesz.

Kondor

Czy pracował ktoś w Rossum na magazynie i może mi coś więcej powiedzieć w tym temacie? Jak wygląda zakwaterowanie i praca jako orderpicker?

@Kondor

Zakwaterowanie najpierw na hotelu, bardzo miła gosposia, a później na mieszkaniach Godziny są cały czas, teraz po 9-10, wcześniej było często nawet więcej Ogólnie ok, zobaczymy jak będzie dalej Póki co pracuję drugi miesiąc

Mc2000

Witam serdecznie pracuje ktoś w rossum na magazynie jakieś opinie?

Matek
@Mc2000

Pracowałem latem, praca spoko, pieniądze na czas, można było korzystać z auta po robocie, godziny zawsze były Ogólnie polecam ????

Matek
@Matek

Dzięki za odpowiedź Ale przez agencje holandia jobs byłeś?

matek
@Matek

tak

Krzysiek

Ja tam nie narzekam, praca spoko, kontakt z agencją też, jak się jedzie do pracy, a nie na wakacje to nie ma problemów Pozdro i powodzenia

aneta ...

witam. W sobote wyjeżdżam właśnie do tej firmy do pracy, po tym czego się naczytałam to troszkę się boje, jest ktoś kto ma dobre zdanie o tej firmie czy serio aż tak zle?

Daria
@aneta ...

nawet gorzej. nigdy nie wiesz gdzie trafisz. Niech cie skontaktują z kims kto pracuje juz w danej firmie na miejscu w Holandii (czy to magazyn, czy co tam innego ), dowiedz się u źródła najlepiej. i uwazaj.. teraz jest "sezon " na pracownika ... czyli zapchajdziura . mozesz pracowac po 18 h w tygodniu albo 38 ... gwarancji Ci nie dadzą . Lepiej popytaj znajomoch, moze ktos ci poleci cos. Narobisz sobie problemow na swieta .

Zostaw merytoryczną opinię o Holandiajobs - Radom

• Jak się pracuje w Holandiajobs?

Zobacz opinie na temat firmy Holandiajobs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holandiajobs?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holandiajobs?

Kandydaci do pracy w Holandiajobs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holandiajobs