Opinie o Holandiajobs w Radom Zeromskiego 86

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Holandiajobs. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holandiajobs o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holandiajobs w Radom Zeromskiego 86

Daria33-CK

Witam.Czytając opinie szczerze powiem, że lepiej nie jechać jak niema sie sprawdzonego miejsca. W ubiegłym roku byłam w Holandii w Oss. Jednym słowem porażka. Odn, pracy oraz warunków tam panujących. Popychanie, poniżanie itp. Najlepiej jechać w grupie 2,3 bądź większej wtedy raźniej. POZDRAWIAM.

Katarzyna

Hej, ja też miałam jechać orchidea, i po opiniach trochę zwatpilam, ktoś więcej może się wypowie na ten temat?

Sylwia 32

Witam zastanawiam sie nad wyjazdem na orchidee moze mi ktos powiedziec jak tam jest i czy warto?boje sie bylam juz raz w Holandii i wyplaty na minusie byly

mrowa644

hej, jestem zainteresowana wyjazdem, czy moge prosić o kontakt kogoś kto już tam wyjechał? wyjazdem są zainteresowane 4 osoby, 2kobiety, 2mężczyzn... mrowa644@wp.pl

mrowa644
@mrowa644

sorki, błędny mail, mrowa644@gmail.com

M20

Witam ja tez chce sie wybrac na orchidee;] I tez nie wiem co i jak;/ pomózcie

Agata

Hej, 20.03 wybieram sie na orchidee ;) Widze, ze dziewczyny wybraly sie juz w lutym. Jade sama, takze macie jakies opinie odnosnie wyjazdu? Troche niepewnie podchodze do tematu po wczesniejszych komentarzach. Help!!!

@Agata

Tez sie wybieram 20 sama na orchidee. prosze o jakis kontakt do pani . razem zawsze raźniej ;)

Witam dostałem ofertę z tej firmy za spawacza na ściany szczelne.wie ktoś może jak tam jest w Vinkeveen? Proszę o info.Pozdrawiam.

Ifffra999

Witam, dostałam ofertę pracy przy tulipanach. Wyjazd razem z chłopakiem. Praca od 20 lutego. Ktoś coś? Może ktoś też jedzie? ;)

Rex

Witam i jak z pracą wyjechały te osoby co pisały powyżej?.

Mariola

Witam wszystkich ;) i jak można jakaś opinie w końcu?? Też dostałam oferte wyjazdu na orchidee i szczerze po przeczytaniu tego wszystkiego po prostu sie boje.... moze ktoś zda relacje?;> a może ktoś tez dostał oferte;>>

Iwka
@Mariola

Ja też dostałam i właśnie nie wiem co robic:)

Ifffra999
@Iwka

CZEŚĆ ;) Dzisiaj potwierdzono mi wyjazd na 100 %. Wyjeżdżamy w ten piątek, ale jedziemy własnym samochodem. Martwi mnie jeden fakt... Nie mam pełnych informacji - co do miejscowości pracy, zakwaterowania, ubezpieczenia, itp. Iwka 2017-02-13 08:43 - skąd jesteś? Może podasz @? Zawsze to raźniej ;) Pozdrawiam

Violonczelistka

Na szklarniach zawsze jest dobra stawka, więc spokojnie. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z oszustwem ze strony holenderskich szklarniowych pracodawców. Są raczej uczciwi, szanują pracowników. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale to jak zawsze/wszędzie. Praca na sadzeniu powinna być do kwietnia/maja. Przy kwiatach o wiele dłużej, łatwo zaczepić się na stałe. Pracowałam niedaleko Hagi, w miejscowości Bleiswijk. Jeśli tam traficie to macie farta ;) P.S. Ale uważajcie na ludzi. Ci dłużej przebywający (na stałe) Polacy mogą być naprawdę okropni. Za to Holendrzy są na ogół strasznie pomocni i uśmiechnięci. ) Oprócz tych palantów pracujących w agencjach pracy)

Patryk

Siemanko ja jade w poniedzialek wraz z moja dziewczyna. Mam pracowac jako elektryk na szklarni, montaz lamp a moja dziewczyna przy kwiatach. Kto jeszcze jedzie ?kto byl ? 1992olesiejuk@gmail.com piszcie razem razniej

qa

Hej wyslalam meile dawajcie znac jak cos wiecie wiecej i czy jedziecie

ewa

Aliszia podaj meila do siebie... Mam wiecej info o tej pracy

Wiola
@ewa

Czesc Ewa, ja też się wybieram 30 stycznia. Coś więcej wiesz?

Jagoda
@Wiola

Hey ja także dostałam ofertę pracy na orchidee wiecie cis więcej? ?Jedziecie? ?czarna05@onet.eu piszcie

Justyna

jeśli wiesz coś wiecej napisz mi na maila, też mam tam jechac dzast2000@wp.pl

Iwka
@ewa

Mogę prosić o jakieś informacje na ten temat pracy na orchideach?z tej firmy proszę o kontakt iwkagaweda@o2.pl

ewa

Dostalam oferte zeby jechac 30 stycznia na orchidee do szklarni...warto??? Bo po opiniach boje sie tym bardziej ze nic nie podpisuje sie przed wyjazdem z nikim sie nie spotykam tylko wszystko przez tel jest zalatwiane

Aliszia
@ewa

Ewa.ja tez .czy można się z Tobą jakoś skontaktować?

anspam
@ewa

Hej, ja też się wybieram 30.01 daj znac na maila, zawsze w kupie raźniej :) anspam@o2.pl

XYZ12345
@ewa

Pojechala pani na te orchide?? Bo tez dostałam propozycje pracy

miki

witam czy ktos był w firmie holandiajobs na szklarni przy orchideach i chryzantemy prosze o opinnie

M.M.

w pełni popieram wyżej oceniających , to złodziejska agencja !!!

Regipsy za frri

To czemu ludzi wysyłacie do firm co nie wypłacają kasy macie to w (usunięte przez administratora) zamiast starać się by dane biuro oddało kasę.pracowałem dwa tygodnie w tamtym roku przed Bożym narodzeniem za darmo i co nic żeście nie zrobili macie to w (usunięte przez administratora) tylko sami kasę zgarniacie a to wy żeście tam ludzi wysłali .ile ludzi pojechalo na święta bez kasy każdy ma rodzinę i jak wyglądały święta o tym nikt z was nie pomyślał jesteście dziadami i niech ludzie się trzymają z dala od waszego biura i niech czytają całą prawdę jak traktuje cie ludzi

Mr M.

Cześć, napiszę kilka zdań odnośnie tej agencji pośrednictwa, bo miałem okazję współpracować z nią i wyjechać kilka tyg temu do Holandii. Generalnie ludzie muszą mieć podstawową świadomość, że ta polska/radomska agencja jedynie umawia 'na telefon' pracę w Ned, gdzie to tamtejsze agencje pracy tymczasowej przejmują ludzi i im załatwiają wszystko na miejscu (zakwaterowanie, praca, wypłaty, dojazdy etc). To nie holandiajobs daje wam umowy, zobowiązuje się wypłacać konkretne pieniądze i nie oni wam wynajmują pokój. W moim przypadku - pierwszy wyjazd do pracy za granicę w celu zarobienia zdecydowanie lepszej kasy niż w PL, udało się to zrealizować bez problemów, mimo że obaw miałem początkowo mnóstwo. Przyjazna i kompetentna pani Ania z biura w Radomiu nakreśliła wszystko by jak najmniej czuć się zaskoczonym już w Holandii, bez sztucznego dmuchania i zapewniania jak to będzie kolorowo i bajecznie na miejscu. Realistycznie, bez przesadnego dmuchania i curkowania na temat bajecznego życia na zachodzie. Sama praca była ok, niezbyt ciężka i wymagająca, stawka godna, wypłaty regularnie co 4 tygodnie na koncie, wakacyjne doliczane do każdej pensji, urlopowe kumulowało się i co ok 12tygodni lub wcześniej gdy ktoś kończył współpracę, wypłacany dodatek urlopowy do ostatniej pensji (ok 170e netto za 12tyg pracy średnio wychodzi po odliczeniu belastingu). Holandiajobs nie mam absolutnie niczego do zarzucenia, wszelkie ewentualne nieprawidłowości były związane z działaniem juz miejscowej agencji, w moim przypadku SprintWerkt (każdy projekt pewnie ma inną agencje już na miejscu), ale i to ostatecznie wszystko udało się załatwić pozytywnie z uwagi na kompetentnych koordynatorów (na pewno p. Arnold). Reasumując, miałem okazje pod koniec lipca wyjechać i spróbować po raz 1 pracy w Holandii, wróciłem bo musiałem, natomiast na pewno gdybym miał ponownie wyjeżdzać, to zrobiłbym to z pomocą tej agencji w to samo miejsce, do którego wyjechałem, bo to była naprawdę dobra praca ze spoko kasą (6tys zł/140h pracy w przeciągu 28dni kalendarzowych - 20 dni w pracy po 7h). Zostawiam pozytywną opinię, bo ja się miło zaskoczyłem tym co zastałem na miejscu i mogłem spokojnie robić swoje.

Zostaw merytoryczną opinię o Holandiajobs - Radom

• Jak się pracuje w Holandiajobs?

Zobacz opinie na temat firmy Holandiajobs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holandiajobs?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holandiajobs?

Kandydaci do pracy w Holandiajobs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holandiajobs