Opinie o Holandiajobs w Radom Zeromskiego 86

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Holandiajobs. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Holandiajobs o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holandiajobs w Radom Zeromskiego 86

W temacie

Pan Krzysztof rekrutem w czasami branży petrochemicznej ,to też nie zły cwaniak.i nerwus .Stawki jakie on proponuje =porażka .

Tak jak wszyscy piszą, HolandiaJobs to cóż.. (usunięte przez administratora)i trzy metry mułu. Tak sławna jak jej pseudoszef. :) Rolanda znają w każdej agencji pracy w Radomiu i okolicach.. Kwota jaką piszą w ogłoszeniach pracy na rekrutera jest zdecydowanie z kosmosu.. Płatne jest od każdej osoby, która rozpocznie pracę w Holandii (kwoty od 100-200 zł) - bez jakiejkolwiek podstawy. I o ile Roland deklaruję, że nawet jeśli osoby zrezygnują po tygodniu to wypłata się należy to jest to jedynie piękna bajka. Sam rozliczany jest w systemie dwutygodniowym lub miesięcznym, więc jeżeli po tym okresie okaże się, że jest na minusie (wypłacił Ci pieniądze a sam ich nie dostał) to w zostajesz policzony na minus. Przeprowadzisz rekrutację, ludzie dojadą na zakwaterowanie, wejdą i wyjdą bo okaże się jedną wielką patologią? Szef co najwyżej podziękuje Ci za informację = godziny pracy za darmo. No chyba, że 'wypracujesz' ;) sobie specjalne względy, wtedy możesz liczyć i na wysokie wypłaty i na auto służbowe. Do tego dochodzi klauzura lojalnościowa - de facto (usunięte przez administratora), że w trakcie i KILKA LAT po nie możesz rekrutować! Umowa o pracę? Zlecenie? Tak, ale dopiero jak pokażesz po miesiącu czy dwóch, że generujesz dochód. Jeśli chcesz umowę od razu, musisz zapłacić 500 zł zwanych u nich 'kosztami administracyjnymi'. ;) Chcesz odejść? Nie licz na zaległe pieniążki. Roland i jego kreatywni księgowi znajdą sposób i powód żeby ich nie wypłacić.

Janusz
@Ewa

Czyli wychodzi na to, że będąc osobą rekrutującą w firmie Holandiajobs trzeba liczyć się z tym, że nasza pensja będzie uzależniona od efektywności naszej pracy? Zdziwiło mnie to, co napisałeś o sytuacji, gdzie pracownik chciałby otrzymać umowę. Za co dokładnie trzeba zapłacić kwotę 500 zł?

@Janusz

Gdyby zależała od naszej efektywności to byłoby super, ale możesz przeprowadzić wzorową rekrutację, ludzie dojeżdżają na zakwaterowanie i po jego obejrzeniu wychodzą, bo nie nadaje się do zamieszkania nie dostajesz nic! A jako pośrednik nie masz wpływu na to gdzie trafią ludzie. 500 złoty.. Oni to nazywają 'koszty administracyjne', a w rzeczywistości właściciel nie ma zamiaru ponosić kosztów składek kiedy wygenerujesz za mały dochód.

xxx

Czy ktoś pracował tam jako rekruter? W ogłoszeniu jest nieco enigmatycznie napisane o możliwości różnych form współpracy, a widełki płacy to 2300-3500 brutto. Ktoś, coś? :)

Ana

Proszę o informację?

@xxx

hahaha, dobre sobie, jak zarobisz więcej to zostanie w kieszeni szefa, tak Cię wykręci, że się będziesz latami zastanawiał, jak mogłeś dać się nabrać. Nieliczni, raczej bez nadzwyczajnego kręgosłupa moralnego wytrzymują tam dłużej, ale też muszą walczyć o faktyczne pensje, które im się należą. Szefowi zdarza się "coś przeoczyć" taki jest bidulek zabiegany.

Gosia
@xxx

Też się zastanawiam nad podjęciem współpracy jako rekruter....

aneta

Witam słyszałem że koordynatorzy wypatrują dziewczyny na boczek nie polecam nie wypłacają wynagrodzenia ciągle kary śmieszne opinie biuro nie zaufane nie polecam !!

tragiczny pracodawca, jako agencja też do niczego, nałapać kasy, byle wysłać człowieka, a potem w nosie mają, przy czym niczego nie gwarantują, rekruter musi być od poniedziałku do niedzieli pod telefonem, a może nie dostać za to złotówki! Zdarzało się, że ktoś pojechał do pracy i nie miał nic- ani pracy ani mieszkania, bo szefowi się np. odwidziała współpraca z jakimś pracodawcą w Holandii. Omijać szerokim łukiem!!!

Mousy

(usunięte przez administratora)bardzo miły oraz mega pomocny.. załatwił mi pracę w fajnym miejscu oraz lokacja bardzo przyjemna. Polecam jak najbardziej tego Pana! Dziękuję za takie załatwianie spraw oraz za opiekę do samego końca. Bardzo miłe zaskoczenie .. serdecznie Pana pozdrawiam I jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!

jasiu firma bimba praca

heheheeh dobre uśmiałem się normalny śmiesznie przedstawiłeś swoja opinie ale i Krzysztof z Holandii też z jedno złego i drugie dobrego myślę że 50-50% to że siedzicie a inni pracują to normalna kwesta ci co siedzą i nie zarabiają będą narzekać ci co zarabiają i maja stała prace będą zachwalać , ja też jade 1 raz byłem kiedyś 10 lat temu wiem jak tam jest ale można zawsze zmienić agencje na miejscu czy prace yu się nie bulgotać ze siedzi ta jak się nic nie działa w tym kierunku wiecie ze sa przestoje to sie cieszcie ze wolne bo jak do pracy to narzeka ta jeszcze gorzej się robić niechce sie 2 dwie lewe ręce dobrze że internet macie zarobasy z Holandii ja tam jadę zabić mnie nie zabij a w sumie to ja lobię survival pracowałem w 4 krajach i lobię jak pracy jest mało hahaha pozdrawiam jadę w lutym przez ta agencje Holandiajobs a później sobie zmienię prace czy agencje ,sofi mam i j. angielski komunikatywny to sobie dam rade już jeździłem po agencjach w Holandii i w Anglii też byłem a ze 30 razy się tam rejestrowałem sam przez agencje taka wprawę nabyłem ze sam mógłbym na rekrutera iść hahaha pozdrawiam rodaków G I Jo miłej pracy jak jest a jak nie to też pozdro chociaż odpoczywacie

Krzysiu

Pakowanie jajek w Holandii. Był ktoś? Proszę o informację. Warto?

Woj
@Krzysiu

Jadę 12 do Rossum z Kielc jedzie ktoś może proszę też o opinię tej agencji dzieki

pola

czy ktoś wie jak wygląda praca rekrutera w tej firmie? czy grafik jest elastyczny? i jak z zarobkami :) bedę wdzięczna za odpowiedź

tyka
@pola

kłamstwo i marnowanie czasu. pieniędzy nie zobaczysz. wlasciciel zagarnia wszystko do sibie , a potem udaje ze cie nie zna. tam ludzie przychodzą i odchodzą. co tydzien ktos nowy sie pojawia nikt nie zostaje na dlugo .

XcX
@tyka

Ty chyba żartujesz! Jeszcze nie spotkałem się z sytuacją braku wypłat. Jeśli nie umiesz czytać umowy to czytaj komiksy. Żeby zarobić trzeba coś zrobić. Pozdrawiam

B

Czy wysylaliscie skan dowodu osobistego?

c
@B

Nie maja prawa brać od Ciebie dowodu !! Weszło RODO (ustawa o ochronie danych osobowych) jeżeli proszą Cie o to, to możesz śmiało zgłosić to do odpowiednich instytucji ) za to grozi im wysoka kara grzywny . Nie wolno im pytać Cie o wiek ! przekonania religijne ! nawet o date urodzenia !

aga
@c

Ustawa o ochronie danych osobowych weszła już w 1997 roku. Jeżeli ktoś prześle do nas cv z klauzulą tzn , że wyraża zgodę na przetwarzanie danych w celach rekrutacji oraz na udostępnienie wszelkich dokumentów potrzebnych na dane stanowisko pracy . Mamy w naszej klauzuli taki ustęp : Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom i ewentualną weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i zawartych w nich informacji. Oświadczam, że jestem świadom, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Jeżeli klauzula nie jest zawarta nie proponujemy pracy .

Ola

Czy ktoś pracował na stanowisku sekretarka pracownik administracyjny??? Jakieś opinie?

Ewela

Praca sekretarka/ pracownik administracyjny. Ktoś coś wie na temat tego stanowiska bądź pracował na takim w tej firmie?

Megg
@Ewela

hajsu nie wypłaca. Daruj sobie szkod twojego czasu. No chyba ze lubisz pracować charytatywnie .

Wrzesien palety

Ktoś coś powie o pracy przy renowacji palet mamy zamiar jechać we 2 osoby. Jakie warunki pracy jak i zamieszkania ? Jak z godzinami w pracy są czy nie bardzo? Jak z wyplatami... Ktoś coś powie...

@Wrzesien palety

jakie miasto ? Najlepiej dowiedz się na jaki zakład

globi

Witam zaproponowano mi prace na magazynie jakoś tydzień temu, był ktoś tam albo teraz jedzie?

Ratowniczka
@globi

Jadę razem z chłopakiem

Who you
@globi

Na jaki magazyn ? Zapytaj czy gwarancje godzin da Ci na piśmie hahaha Ja wlasnie wróciłem bo godzin nie ma wcale . Obiecanki cacanki. Nie pozdrawiam pani Anny !

Aleksander

Witam praca w holandi na monterow i spawaczy ktoś coś wie ?

Oszukany

Totalna porazka, ludzie nie sie nabrac ii naciagnac. Pieknie jestjest zanim siedo tam pojedzie. Na miejscu okazuje sie ze pracodawca nie wiewiem po co przyjechales i co maszdalej robic. Jedno wielkie klamstwo. Nie ma pracy, brak kontaktu z osoba prowadzaca z polski a do tegotego nie dosc zeze pochodzilo siemęża kilka dni niby pracowac to jeszcze ucieli dniowke zatego to zenie byles a nienie bylo co dac Ci robic to jeszcze dostajes smsa zeby sie wyprowadzic bo przyjezdzaja nastepni naiwni. Tylko pytanie gdzie sie wyprowadzic i za co wrocic do kraju skoro nie zarobione i nietak mamnie na bilet powrotny. Ta sytuacja nadaje siesię na zgloszenie do wyzszych wladz i osobiscie to zrobie aby juz ta firma nigdy nienie oszukalanie ludzi ktorzy powaniesię podchodza do tematu pracy i chca zarobic a wracaja z zerem. Mamy XXI wiek, nie mozna byc bezkarnym

Oszukany
@Oszukany

Przepraszam za bledy, pisane w nerwach

HolandiaJobs
@Oszukany

Sytuacja, kiedy każdy naokoło oprócz Pana ma co robić zakrawa chyba na lenistwo. Pomijam fakt, że strasznie Pan nerwowy i nie umie powstrzymać wulgarnego języka. Z tego co pamiętam to telefony od Pana były codziennie po kilka razy i za każdym razem były odbierane, więc o jakim braku kontaktu mowa? Jeśli chce się pracować, to praca zawsze jest, natomiast jeśli 2 dni z rzędu zostaje się w domu zamiast iść do pracy, to nie ma co się dziwic że dniówka jest ucinana lub wcale jej nie ma.. Co do informacji o wyprowadzce - jeśli sam Pan zrezygnował, mimo że proponowano Panu dalszą pracę, to chyba logiczne że nikt nie zasponsoruje Panu mieszkania za darmo na niewiadomo jak długo? Nie ma chęci do pracy - nie ma możliwości korzystania z mieszkania. Do całej sytuacji należy dodać tajemnicze zniknięcie z zakwaterowania naczyń oraz sprzętu AGD.

@Oszukany, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy za pośrednictwem firmy Holandiajobs. Czy możesz napisać na jakie konkretnie stanowisko aplikowałeś i otrzymałeś pracę? Jaki to był kraj? Rozumiem, że pojechałeś do pracy a na miejscu okazało się, iż takiej pracy po prostu nie ma? Jak w tym momencie zareagowała firma Holandiajobs? Czy w jakiś sposób uzasadnili tą sytuację, którą opisałeś? Opisz swoją sytuację w sposób bardziej szczegółowy krok po kroku.

@Hmmm..., firma Holandiajobs prowadzi również portal z ogłoszeniami pracy. Czy korzystałeś z tego portalu? @tragedia, jesteś pewien że za standard mieszkań odpowiada właśnie Holandiajobs a nie firma u której pracujesz? Chcielibyście dodać coś od siebie do zamieszczonych już wcześniej wypowiedzi? Zapraszam do komentowania.

tragedia

Mialem zacząć prace z ta firma. Jak przyjechałem okazali sie iz mam mieszkać w garażu przerobionym na niby mieszkanie. Pokoje przejściowe, zero prywatności, z wifi nie wiem, mieszkanie w zapachu tragedia, ludzie polacy ok, ale warunki mieszkalne tragedia. Sama robota to wiem z opowiadań taka ,ze lepiej nawet nie zaczynać. Odpuscilem nim sie wprowadzilem

Hmmm...

Proszę uważać na tą agencję Holandiajobs ponieważ współpracują z agencją Eurojob, która nie cieszy się zbyt dobrą opinią, proszę samemu sprawdzić opinie, zanim podejmie się jakiekolwiek kroki współpracy z tą agencją.

Zostaw merytoryczną opinię o Holandiajobs - Radom

• Jak się pracuje w Holandiajobs?

Zobacz opinie na temat firmy Holandiajobs tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Holandiajobs?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Holandiajobs?

Kandydaci do pracy w Holandiajobs napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Holandiajobs