Opinie o Bakoma w Zamość Połczyńska 97A

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bakoma. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bakoma na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bakoma w Zamość Połczyńska 97A

do Stary bakuś.Dlaczego już nie pracujesz?

realista

Bo uwierzyli kłamcom takim jak ty.A nie jest łatwo wyjść z Bakomy ot tak.Najpierw trzeba spłacić długi co u młodych na dorobku może stanowić niezły problem.A przypominam o podpisywaniu weksla inblanco przy zatrudnianiu.Zaprzeczysz "kierowniczku" ?

Stary bakuś

Ale wy narzekacie pracowałem w Bakomie od 2010 do 2013 i jak robisz plany, to pensja się kręci w okolicach 3500. Ale trzeba cos od siebie dać i zespół musi być dobry. Więc jak wam się nie podoba to po co pracujecie tam ?

debest
@Stary bakuś

I dobrze by zrobili gdyby się ciebie posłuchali.Firma w krótkim czasie by splajtowała.Wylądował byś na bruku i zobaczyłbyś co jesteś wart z tym swoim zakłamaniem.Niestety w desperacji nie wieżą wolą ze swoich strat utrzymywać takich jak ty.

Haha
@Stary bakuś

Jak sam napisałeś 2013.Teraz mamy 2016 nie widzisz tej liczby dni jakie mineły od tamtych lat ? Bakoma oferty pracy - najczęściej pojawiające się ogłoszenie w portalach ogłoszeniowych i w Urzędach Pracy.Jak myślisz z dobrobytu o jakim wspominasz brakuje tam pracowników.A może wspomnisz,że to duża firma i dlatego ją widać.Są znacznie większe.

Cinek

Witam orientuję sie ktoś czy ca przyjęcia na produkcje ? niestety nie posiadam uprawnien na wózek

bakus

Kolego jaki socjal. Zrobia impre raz na 10 lat z naszych pieniędzy i to wszystko a jogurty to po terminie będziesz mogl wsuwac:)

Grzechu

Robota w Bakomie to zażynka, ciągła presja nie polecam. Do tego chamskie odzywki o wyzywanie!!!!!!!!

gruby

Ciekawe gdzie widziałeś stanowisko przedstawiciela w bakomie, haha, dokładnie się dowiedz co to vanseller

Filip

Bakoma to bardzo rozpoznawalna marka wśród polaków, ich jogurty, czy tam serki zna kazdy i chociaz raz gościły w kazdej z polskich lodówek. Myślę nad aplikowaniem do firmy jako przedstawiciel handlowy, może ktoś poleca to stanowisko? Czy firma daje narzędzia do pracy, a dokładniej auto, telefon, laptopa? Jak to jest rozliczane?

młody

Oczywiście chodzi mi o pracę na magazynie

młody

Jaka agencja przyjmuje do Bakomy bo chciałbym tam pracować

jak możesz to uciekaj z tego (usunięte przez administratora)jeszcze zaplacisz za inwetaryzacje która wyjdzie na plusie koordynator powie ,że słaby wynik a super dyr. powie dlaczego tylko 8 wizyt a kierownik szuka pracy i ma wszystko (usunięte przez administratora)

Jak możesz to uciekaj z tego bagna jeszcze zaplacisz za inwetaryzacje która wyjdzie na plusie koordynator powie ,że słaby wynik a super dyr. powie dlaczego tylko 8 wizyt a kierownik szuka pracy i ma wszystko w du.. .

młodi

witam jestem nowy pracuje od miesiąca i już zaluje ze podjolem ta prace ciagle mam jakies probley i praca po 10 - 12 godzin nic ciekawego zaczynam szukac czegos nowego i wam tez radze :)

Kierownik RCD z powołania

Bywa różnie z tym planem. Prawda jest taka, że bez gonienia was nic by z tego nie było. Wiem od innych kierowników jacy z was kombinatorzy i leserzy. Cieszcie się, że macie prace i szanujcie nas bo nie jeden już skończył karierę w Bakomie zanim jej dobrze nie zaczął. Firma robi dla was konkursy a wy sobie olewacie sprawę Na miejsce vansellera jest zawsze popyt.

gawo

Witam,mam pytanie. Jestem nowym kierowcą w Bakomie i mam pytanie. Jak przecenic towar na 40% w norandzie. Bo mam jeden punkt, gdzie muszę uzupełnic towar towarem wartościowym i "zabrac" towar z krótką datą, aby go przecenic na 40% i ponownie go sprzedac do tego samego punktu. Poproszę krok po kroku co zrobic, aby zrealizowac tranzakcję. pozdrawiam, Gawo

am

firma z pracownikami na takim poziomie niczego pozytywnego sobą nie reprezentuje

bakus

W Bakomie jest coraz gorzej zwalniają doświadczonych ludzi którzy pracoja lata a zatrudniają małolatów z agencji co nic nie potrafią, bo ich "taniej" wynosi. Na produkcji wywalili tyle ludzi ze ludziska musza cisnąć po 12h i nikogo to nie obchodzi. Na magazynie do walili tyle kamer i czujek wejściowych ze teraz strach iść się odlać.. (usunięte przez administratora) . Kierownictwo ma ludzi za nic nie ma szacunku nawet jako człowiek do człowieka. Do czego to doszło!!! Panie [usunięte przez administratora] mam nadzieje ze jest pan dumny ze stworzenia takiego (usunięte przez administratora) ...

muniek

co za bzdura, w bakomie nie ma premii, żadnej!!!!!!!! bo wymyslacie milion powodów by ich nie dać, wtapiacie to w swoja kasę, (usunięte przez administratora) !!!!

byłem tam

karolu - 2012-07-07 22:49:43 Bakoma w wawie szuka kierowców warto się tym interesować??? Proszę o szczere odpowiedzi najlepiej pracowników i gdzie jest magazyn codziennie tam trzeba odstawić auto????ZGADZAM SIĘ I NIE POLECAM TEJ FIRMY ZERO ORGANIZACJI PRACY A TYLKO CIĘ GONIĄ BO MAŁO 280 GODZIN I PENSJA 1800ZŁ ŚMIECH,A NA KONIEC WSZYSTKO CI WYNAJDĄ ABYŚ ZAPŁACIŁ BRAKI KTÓRYCH NIE ZROBIŁEŚ

karolu

Zostaw merytoryczną opinię o Bakoma - Zamość

• Jak się pracuje w Bakoma?

Zobacz opinie na temat firmy Bakoma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bakoma?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bakoma?

Kandydaci do pracy w Bakoma napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bakoma